Drunvalo Melchizedek Röportaj – 2

Yazdır Yazdır 

The Leading Edge Dergisinden Kasım/Aralık 1996

Röportaj yayıncılar Diana ve Kenneth Burke tarafından yapılmıştır.

Drunvalo 1972 de yetiskin fiziksel bedenine girmis (walk – in; bedenlenmemis bir ruh üç boyutlu dünyamizda yasayan bir kisinin ruhu ile anlasip o kisinin bedenine girer, diger kisi de bedenini terkeder, buna walk – in deniyor) kocaman – kalpli, nazik bir adam, farkli yasamlarinin ve bilinçliligin degisik boyutlarinin tam anisini hafizasinda tutuyor. O basarili bir bilim adami, fizikçi, mucit, şifaci ve ögretmendir. Onun, bizim 3 boyutlu dünyamiza bu zamanda gelmesinin ana amaci Dünya’nin insanlarinin gelmekte olan Çaglarin Degisimine düzgün bir geçis yapmasina yardim etmektir. En önemli isinin bize MerKaBa’mızı hatirlatmak oldugunu hissediyor, MerKaBa hepimizin bedenlerinin etrafinda mevcut olan güçlü eterik alanlardir (Mer – Isigin saatin tersi yönünde dönüsü , Ka – Ruh, Ba- beden), MerKaBa’larimiz yaklasik 13,000 yil önce meydana gelmis olan Atlantis’in çöküsünden beri uyur durumdadir. Drunvalo ve onun egittigi uygulayicilar MerKaBa’nin aktivasyonu vasitasi ile mükemmel saglik, saglikli – olma ve spiritüel dönüsümün hizlandirilmasini ögretiyorlar, bu Yüksek Benlik ile daha derin temas sagliyor ve Dünya degisimlerden geçerken “emsalsiz koruma” sagliyor, ayrica kisinin yasaminin tüm veçhelerini güçlendiriyor. MerKaBa, orijinal olarak Misir Gizem Okulu’nda ögretilen nefes almanin ve meditasyonun kadim bir yolu ile aktive edilir.

LE : Toplumumuzun hizla parçalanmaya gittigini hissediyor musunuz…veya gelmekte olan 4 ncü boyut geçisi düzgün olabilir mi?
Drunvalo : Her seyin bir rüya oldugunu hissediyorum.Hepsi isik. Ve onun bilincinde olalim ya da olmayalim ne düsünüyorsak odur. (ne düsünüyorsak o olur). Eger kalplerimizi yeteri kadar bir araya getirirsek, bu rüyayi degistirebiliriz ve geçis sirasinda meydana gelebilecek siddeti ve aciyi azaltabiliriz. Eger sevgi içinde bir gezegen olarak tamamen birlikte olsaydik, bu geçis mükemmel güzellikte olan geçislerden biri olurdu. Herhangi birinin imgeleyebilecegi en güzel sey olurdu. Dünya için bir temizlik programini tamamlamak üzereyiz…eger gizli hükümet bize izin verirse ve onlar bize izin vereceklerini söylüyorlar.

LE: Onlarla iletisim halinde misin?
Drunvalo:Onlar bir çok degisimlerden geçiyorlar.

LE : Bize temizlik programinizdan bahsedin.
Drunvalo: Program dikkate deger. Gezegendeki tüm kirliligi nasil temizleyecegimizi tasavvur ettik…gezegeni 1,000 yil önceki haline iyilestirmek ve biz bunu bir yildan az bir sürede yapabiliriz.

LE : Bu fantastik!
Drunvalo: Umut verici sekilde, insanlar, gezegenlerinin temizlige geri döndügünü izlediklerinde, daha önce yaptiklari kirliligi tekrar yaratmamak için yapmaya devam ettikleri seyleri yapmak istemeyerek yanit veriyorlar. Dünyayi temiz tutabiliriz. Bunu nasil yapacagimizi ögrendik.

LE: Okey. Ilerlemekte oldugumuz 4 ncü boyuta geçis ile ilgili bazi ayrintilari paylasabilir misiniz?
Drunvalo: Simdi olan sey su ; Ruhlar, titresimsel olarak en çok uyum gösterecekleri jeografik alanlara Evrenin her tarafinda hareket ediyorlar. Böylece geçisi yaptiklari zaman bu onlar için daha rahat olacak ve daha anlasilabilir olacak.

LE : Geçis gerçeklestiginde, hala 3 ncü boyutta yasamak isteyen insanlar için bir üçüncü – boyut dünyasi hala var olacak mi? Bununla ilgili hissiniz nedir?
Drunvalo : Meleklerim (Drunvalo’nun Yüksek Benligi), eger bu gezegen bu sekilde gitmeye devam ederse, eger degismezse, yasanabilir olmayacagini söyledi. Üçüncü boyutta isigin yükselmesini zorlayan (boyutsal olarak) bir seyler oluyor. Dünyanin bir çok boyutsal seviyeleri var. Burada bir çok dünyalar var. Sadece bir tane degil.

LE : Öyleyse, geçis gerçeklestiginde bildigimiz sekli ile artik üçüncü boyutun olmayacagini hissediyorsunuz.
Drunvalo : Bunun olup olmamasi gerçekte çok fazla fark yaratmaz. Gerçeklesecek olan sey, bilinçliligin daha yüksek seviyelere itiliyor (zorlaniyor) olacagidir. Bunu kim yapiyor ? Tanri. Tanri nedeni ne olursa olsun bir degisiklik yapmamiz için bizi zorluyor. Geçis günes sisteminin disindan geliyor, ve bu bizim görüs noktamizdan Tanri’dir.

LE : Baslangiçta, dördüncü boyutta herkes ayni yere mi gidecek ?
Drunvalo : 4 ncü boyutun farkli titresim seviyelerine gidebilirsiniz, ancak sadece bir süre için. En sonunda, herkes 12 nci seviyeye ( 4ncü boyutun 12 nci seviyesi) yükselecek ve oradan bilinçlilikte bir baska çok büyük bir siçrama yapacagiz. Bu noktadan, Yükselmis Üstatlara göre, çok hizli hareket edecegiz ve bir daha asla ayni olmayacagiz.

LE : 5 nci boyuta mi geçecegiz?
Drunvalo : 5 nci boyuta geçecegiz, burasi formsuzlugun oldugu yer (formun/seklin olmadigi yer). 5 nci boyutta form/sekil yoktur. 4 ncü boyutta form olmasina ragmen, orasi ayrica hemen hemen varolmayandir .

LE : Bunun ne zaman gerçeklesecegi ile ilgili zaman çerçeveniz var mi?
Drunvalo : Bunu gerçekten ögrenmek isteyen herhangi bir kimse kendi içine gidebilir ve bunu kesfedebilir. Bir zaman çerçevesi vermenin iyi bir fikir oldugunu sanmiyorum…bunun çok yakinda olacagina inaniyorum. Bir zaman vermek tehlikelidir, özellikle bazi insanlar için. Bu, birine tam olarak hangi gün ölecegini söylemeye benzer. Eger boyutsal geçisi yapacaginiz günü bilmek istiyorsaniz bu sizin zihninizi burada ve simdiden, gelecege çevirir, sizin degisebileceginiz tek yer burasi ve simdidir. Bu nedenle, olaylarin ne zaman olacaginin tahminlerini vermeyi sevmem.

LE : Bir çift…bir adam ve karisi veya arkadaslari…bu boyutsal geçisler sirasinda nasil birarada (birlikte) durabilir ?
Drunvalo : Partnerinizin içinde, tamamen, Mesih bilinçliligine sahip oldugunu hatirlayin. Diger kisinin gözlerine bakin ve kiside o özel yeri buluncaya kadar kisiligin geçmisine bakin…orada Mesih bilinçliligini görürsünüz. Eger her ikiniz de birbirinizde Mesih bilinçliligini görürseniz, o zaman bu bag o kadar güçlü olur ki o her seyi yener. Bunun mevcut olan en güçlü seylerden biri oldugunu düsünüyorum. Diger kisiye sadece bir insan olarak bakmiyorsunuz, onlarin ilahi yanini görüyor ve anliyorsunuz. Bu Lemurya’da yapilmisti. Onlar, meditasyonlarinda birbirleri içindeki Mesih’i gördükleri yere gittiler. Onlar ask yaptiklarinda ve bir bebekleri oldugunda, bebegin Tanri oldugunu gördüler. Gerçekte…gerçekten bunu yapıyorlardi…gerçekten onu canli yapiyorlardi, ölümsüz oldular. Tantra’nin bu formu ölümsüzlüge götürür. Bir bebege sahip olmaniz gerekmez. Bu sadece Tanri’nin diger kiside yasadigini bilmektir…Tanri herkesin içinde yasar. Bu inanci yasayin ve herhangi bir seyden geçebilirsiniz. Daha önceden anlatmaya basladigim bir seye devam etmek istiyorum.

LE : Lütfen devam edin.
Drunvalo : Meleklerim benden Sirius B’de neler olduguna bakmami istedi. Burasi yunuslarin ve balinalarin mevcut oldugu yerdir. Yunuslar ve balinalar simdiye kadar dissal teknoloji içindeydiler. Bu, Dogon kabilesine olan sey ile dökümante edilmistir, onlar uzayin neresinden geldiler ve uzay gemileri ile indiler ve su yarattilar ve suyun içine girdiler. Eger bundan haberiniz yoksa, Robert Temple’in kitabi “Sirius Gizemi”ni okuyun. (Bu kitap Türkçe olarak Ruh ve Madde Yayinlarindan çikti).

LE: Okey.
Drunvalo : Afrika’da bir magarada, yunuslarin ve balinalarin en azindan 700 yil öncesine kadar uzay gemilerine sahip olduklari yazilidir. Meleklerim bana, yaklasik 200 yil önce yunuslarin ve balinalarin dissal teknolojiyi terkettiklerini ve kendilerini dissal teknolojiden tamamen ayirdiklarini ve her seyi içsellestirdikleri bir sürece basladiklarini anlatti. Bundan dolayi, onlarin herhangi bir seye artik gereksinimleri yok. Her sey tamamen içsellestirildi. Onlarin gezegeninde, Sirius B’nin çevresinde, bizimki gibi hala teknolojiye bagli olan hümanoid (insansi) tipler var. Ve onlar sag – beyine dayali psikotronik bir teknoloji yarattilar. Onun hareket eden bir parçasi yok. O bir heykele benziyor. Onlar bununla her seyi yapabilir. Bu teknoloji, bir kez kullanildiginda, kullaniciyi dönüstürür , kullanici kendi içinde ögrenmis oldugu ne olursa olsun her seyi yapabilecegini kavrar. Hümanoidler çok hizli bir sekilde Memeli deniz hayvani (Cetacean) oluyor. Teknolojinin kendisi gerçekte onlari teknolojinin disina çikariyor.

LE: Bu olaganüstü!
Drunvalo: Bununla ilgili daha önce konusmaya basladigimda, buna benzer bir seyi, burada Dünya’da tamamlamak üzereydik. İzini simdi aldik ve her seviyede izin almis olmamizdan emin olmak için çok sey yaptik (Ruh’tan izin). Gezegeni temizlemek ile ilgili konusuyorum. Basit bir teknolojimiz var. Sadece 20 miliwatt güçle çalisiyor, bu hemen hemen hiçbir sey. Sadece12 – voltluk küçük pil gerektiriyor, ancak bu küçük alet ile son zamanlarda tüm Denver sehrinin temizligini bitirdik. Denver Amerika’daki en çok kirletilen sehir idi. Simdi en temizlerinden biri. Oraya gidebilir ve ufukta bir mikrobu görebilirsiniz…o kadar temiz! Iki yil önce Key Research,Inc. olarak adlandirilan bir kurumdan bir bilim adamlari grubu 35 mil çapli bir tüp – halka yaratan küçük bir makine kurdular. Tüm yaptiklari bir yagmur bulutunun dalga – formu ile oynamakti. Bunun yaptigi sey gökyüzündeki tüm kirleticileri temizlemektir. Bu yagmur getirir. Bu su cetvelini (seviyesini) yükseltir. Bu ayrica suç oranini 31% azaltti. O çok karmasiktir ve bunun hepsine daha giremedim, bununla ilgili yapilacak çok sey var. Denver boyunca isleyen geopatik hatlar ile yapilacak seyler var. Bunlardan alti tane var. Bunlarin haritasinin çikarilmasi gerekiyor.

LE : Bu teknoloji ile farkli sehirlere insanlar göndermeyi planliyor musunuz?
Drunvalo : Bunu yapmalari için insanlari egitecegiz ve farkli alanlari temizleyecegiz. Giza ve Kahire’yi temizlemek için Misir ile konusmaktayiz, bu iki yer de çok kirli. Eger dogru yerde temizlik tamamlanirsa, hemen hemen bir gecede dünyanin tüm göklerinin temiz olacagina inaniyoruz (gerçekte bunun en büyük kismini yapmak 90 günden az zaman aliyor). Sonra, okyanuslara gidebilir ve tüm okyanuslari temizleyebiliriz. Sonra, ozona idebilir ve ozonu iyilestirebiliriz. Daha sonra Dünya’nin içine gidebilir ve zehirli toksinleri ve uranyumu ve her seyi faydali Dünyasal elementlere dönüstirebilir ve Dünyayi daha önceki sekline restore edebiliriz. Bunu nasil yapacagimizi biliyoruz.

LE : Bu aleti yapmak için melekleriniz mi bilgi verdi?
Drunvalo : Hayir. Bunu yapan kisi, birlikte çalistigim biri. O bunu kutsal geometri bilgisinden aldi ve onu küçük ince sargilara/bobinlere koydu.

LE : Dördüncü boyutta bir süre geçirmis oldugunuzu anliyoruz. Lütfen bunu biraz daha tanimlayabilir misiniz?
Drunvalo: Üçüncü boyuttaki herhangi bir seye benzemiyor. Her boyutsal seviye tamamen farklidir. Attigimiz her bir adimda o farklidir…

LE : Farkli…su ve kara gibi mi?
Drunvalo : Bundan bile daha farkli. Her sey…ruhun ilgili oldugu tüm yol farkli. 4 ncü boyutta bedenlere sahipsiniz, ama uçabilirsiniz. Yemek yemeye ihtiyaciniz yoktur. Çok fazla farkliliklar var. Renkler tamamen farkli. Birbiriniz ile karsilikli iliskiniz bireysel olarak degil bir birlik olarak, bir bedendeki bir hücre gibi. Yaptiginiz her sey diger yasam ile eszamanlilik içinde yapiliyor. Mamafih, 4 ncü boyutun daha düsük bazi alanlari saglikli degil. Onlar daha bozuk (biçimi bozulmus), bunun gibi ( 3ncü boyut gibi), burada bir çok acayip (tekin olmayan) düsünce formlari var. Ancak daha yüksek alanlar çok gelismis. Yedinci, sekizinci ve dokuzuncu düzeyler (titresim seviyeleri) meleklere ait (meleksi) alanlarinizin oldugu yer. Onuncu, on birinci ve on ikinci, hemen onlarin yaninda, burasi insan bilinçliliginin daha yüksek seviyelerinin oldugu yer. Bilinçliligin diger seviyeleri daha da ileriye gider, ancak insanlar için degil.

LE : Daha önce, 4 üncü boyutta beden formlarimizi degistirebildigimizi belirtmistiniz. Bu, bizim canimizin sikilmayacagini gösteriyor.
Drunvalo : Burada olmaktan binlerce kez daha ilginç. Her nefes bir sonsuzluk gibi ; o kadar özel. Burada Tanri ile baglantimizi kaybettik ve Tanri’nin içimizde ve çevremizde olmasinin, bizim vasitamizla hareket etmesinin ve Tanri ile içli disli baglantinin neye benzedigini hatirlamiyoruz, düsündügünüz ne olursa olsun ve hissettiginiz ne olursa olsun direkt olarak yaratilir. 4 ncü boyuta gidebilir ve üçüncü boyutu yeniden yaratabilirsiniz. Bu, onlarin (4 ncü boyuttaki varliklarin) görüs açisindan bir çocuk gibi olmaya benzer. Orada biz çocuk olarak düsünülürüz. Böylece, bir bebek olarak daha çok veya daha az üçüncü – boyutsal dünya yaratiriz, ancak bu uzun sürmez, çünkü düsündügünüz seyin hemen gerçeklestigini çabuk kavrarsiniz ve ayri oldugumuz fikri çok çabuk sekilde anlamsiz hale gelir.

LE: Tekamüldeki bir sonraki adimimiz nedir?
Drunvalo: Gerçekten söyleyemem, sadece formsuzluga ilerleyecegiz. Bedenlere sahip olmayacagiz ve çok fazla lokalize (yerlesik) ifadelere sahip olmayacagiz. Daha çok genisleyecegiz, ancak “genislemis olma” anlayisi büyümeye devam edecek. Bir baska boyuta her girdigimizde, anlayis daha da yükselir. Büyümeye devam eder.

LE : 4 ncü boyuta girdigimizde, 12 nci seviyeye ve onun ötesine geçisimiz Dünya zamani ile ne kadar sürecek? Bunu tahmin edebilir misiniz?
Drunvalo : Hepsi potansiyeldir. Hepsi isiktir. O, Tanri’nin zihninde bir düsüncedir. Ne olacagi su ki, önceki 3 boyutlu dünya anilarimiz çok uzun bir süre önce olmus gibi olacak. 4 ncü boyuta yüz binlerce yil için girebilirsiniz ve Dünyaya geri geldiginizde birkaç saniye geçmistir. 4 ncü boyutta çok farklidir. Biz simdi, 4 ncü boyut ile yavas bir sekilde karsilasmaya basliyoruz. Bir çok insan bizim simdiden 4 ncü boyutta oldugumuzu düsünüyor. Degiliz. Ama 4 ncü boyutun etkileri zamani etkilemeye basliyor. Zaman hizlaniyor. Her sey gerçekten hizli gitmeye basliyor.

LE : Sizin alginizla, günes sistemimizin, galaksinin ötesine bu boyutsal hareket tüm evreni kapsiyor mu?
Drunvalo : Simdi, her yerdeki tüm yasamlari etkiledigine inaniyoruz.

LE : Ekonomimiz ile ilgili tam simdi bir çok insanin kaygisi var. Tartistigimiz içerik içinde bununla ilgili yorumunuz nedir?
Drunvalo : Her seyin tamamen ayri düsecegi bir zamana dogru gidiyoruz. Bu gerçeklesebilir. Mormonlara iki yil boyunca bir magazaya (dükkana) gitmeyecek sekilde hazirlanmalari söylendi. Eger her sey çatirdamaya baslarsa, geçisten önce çok az zamanimiz olacagini düsünüyorum. Sadece birkaç ay olabilir. Ve bundan (geçisten) hiçbir zarar görmeden de geçebiliriz. Biz (Drunvalo’nun grubu) geçisi daha kolaylastirmaya yardim etmek için tam simdi seyleri yapiyoruz. Dünya üzerinde tam simdi 3 ncü boyutta ne kadar uzun süre kalabilirsek, o kadar iyi olur ; bu bize her seyi kolaylastirmak için daha çok zaman verir. Gizli hükümet simdiye kadar bizi durdurmadi.

LE : Bundan bahseder misiniz? Gizli hükümet sizin çalismalarinizdan nasil haberdar oldu ?
Drunvalo : Onlar tamamen farkinda. Onlardan bazilari yapabildikleri herhangi bir sekilde bize yardim ediyor. Ancak, simdi en büyük problem, ordu. Orduda konrolden çikmis bazi insanlar var. Onlar çok korku içinde. Olan sey su ki, bu anlayis (gelmekte olan boyutsal geçis) simdi hükümetin daha asagi seviyelerine süzüldü. Uzun bir süredir sadece gizli hükümette tutuldu ve ayricalikli/seçkin hükümet yöneticilerinin bilmesine izin verildi. Simdi, bir çok hükümet yetkilisi biliyor.

LE : Öyleyse, bazi gizli hükümet üyeleri size karsi olmak yerine sizinle uyum ve isbirligi içinde çalisiyorlar?
Drunvalo : Bu karmasik. 1985 veya 1986 da gizli hükümet Mars’a geri dönmenin anlaminin olmadigini kavradi. (yazarin notu ; birkaç yil önce gizli hükümet tarafindan ay üzerindeki ve Mars’taki Dünya temelli yapilari içeren bilgi için “Alternatif Three” adli kitaba bakin). Berlin Duvarinin ve sonra Rusya’nin çökmesine izin verdiler ve sonra bir çok seviyeden bilginin gelmesine/ortaya çikmasina izin verdiler, çünkü onlar her seyin Bir oldugunu anlamaya basladilar. Onlar bu kavrayisi sevmediler. Bu onlarin dogasi degildi ve tüm yasamlari boyunca bunu durdurmak için her seyi yapmislardi ve simdi onlar asla bir parçasi olmak istemedikleri bir seyin parçasi olduklarini kavradilar…onlar Atlantis’te iken orada olmus olan sey. Onlar disil (feminen/yin) yolun bir parçasi olmak istemiyor. Bundan dolayi, onlarin bir kismi ayrildi ve gerçekten sistemi test etti. (1995 Eylül ayinda) Onlar Güney Pasifikte Mururoa Atolünde sekiz adet atom bombasi patlatacaklardi. (yazarin notu : Papeete, Tahiti’den 5/9/95 tarihli bir AP haber makalesi sunu bildirmis : “Patlama 12:30 pm – 5:30 am de oldu – Mururoa’nin 1800 feet altinda bir tünelde…Patlama en az 20,000 ton TNT ye esdeger…Hirosima’yi tahribeden atom bombasi 15,000 ton TNT ye esdegerdi. Chirac planlanmis testlerin Haziranda oldugunu anons etti, Chirac daha ileri testlere gerek olmamasi için Fransa’nin bilgisayar simülasyonlari yaratmasi için bu patlamalarin gerekli oldugunu belirtti. Savunma Bakanligi “Uzun vadede nükleer ordularimizin kesinligini ve yasayabilirligini garanti edecek bir pozisyonda olabilmemiz için bu programlar zorunludur” diye açiklama yapti.) Bunun farkinda miydiniz?

LE : Hayir
Drunvalo : Onlar bombalarin altisini patlatti. Bu patlamalar Fransa vasitasi ile yapildi, ama bunu yapan Fransa degildi. Buna bir çok hükümet dahildi. Gizli hükümet Mesih bilinçliligi izgarasinin eksenini patlatmak istedi. (Dünyanin çevresindeki izgara). Bu izgara tam Dünya’nin merkezinden geçiyor. Ayni zamanda – bombalar patlatilmadan bir gün önce ve bir gün sonra – Büyük Piramide giden tüm trafik kapatildi. Onlar yaptiklari hasari görmek için Misir’da Solar Cross’ta aletlerini kurdular. Onlar Dünya insaninin bilinçliliginin gücünün nasil oldugunu görmek istedi. Besinci bombada, Dünya uyanmaya basladi. Dünya (Dünya Ana) bilinçsiz idi ve uyumakta idi. Bu yilin Ocak ayinda, altinci bombada Dünya uyandi. O simdi bilinçli. Simdi uyanmis oldugundan, kimsenin durduramayacagi degisiklikleri yapmaya baslayacak.

LE: Onlar Mesih izgarasina zarar verdi mi?
Drunvalo : Hayir. Piramitlerin içinde, altinci bombada, neyin olacagini görmek için izlemekte olan aralarinda zeki insanlar vardi. O anda onlarin ortasinda hiçbir yerden ortaya bir adam çikti. O, Yükselmis Üstatlardan biri idi. O hiçbir sözcük söylemedi. Bir eterik kitabi açti ve onlara okuttu. Bundan sonra onlar düsüncelerini degistirdiler ve diger patlatmalari iptal ettiler, bu dünyaya asla açiklanmadi. Ancak, onlarin devam ettikleri bir proje var, Bu, HAARP (Yazarin notu ; Az bilinen, Pentagon’un sponsorluk yaptigi radyo – fizigi projesi, Yüksek – Frekansli Aktif Auroral Arastirma Programi veya HAARP olarak adlandirilir, “Popüler Bilim” dergisine göre “üst atmosferin alanlarini dev lenslere, aynalara ve antenlere dönüstürmek” için dizayn edilmis.)

LE : Evet. Alaska’da. “popüler bilim” dergisinde bildirildigi kadar kötü mü?
Drunvalo : Daha da kötü. Bir atom bombasindan binlerce kez daha güçlü bir silah. Atom bombasi onun yaninda bir fisek kalir. Silahi mükemmellestirdiklerinde, onlar, örnegin Ingiltere gibi bir ülkeye gidebilir ve tüm ülkeyi bir iki saniyede tahrip edebilirler

LE: Onlar farkli tipte radyo dalgalari üretiyor.
Drunvalo : HAARP antenleri vasitasi ile atmosfere milyarlarca watt enerji nakledebilirler. Ionosferi kaynatabilir ve onu bir antene döndürebilirler, bir ayna gibi, asagiya yansitabildikleri yerden. Yukariya ELF dalgalari gönderirler, ama bunlar asagiya uzun dalgalar olarak iner ve istedikleri yere dev miktarda enerji gönderebilirler. Çok büyük yikim yapabilirler. Iklim modellerini degistirebilirler ve bununla insanin ruh haletini (ruhsal durumunu), zihinsel düsüncelerini ve hislerini kontrol edebilirler. Ve bu 1997 nin baharinda gelistirilmeye devam ediliyor. Bombalar patlatildiginda tüm dünyanin patlayip patlamayacagini bilmeden ilk atom bombasi patlatildi (ve bunu o zaman asla anlatmadilar). Ve onu her ne olursa olsun patlattilar. Bu tarihte kaydedilmistir. Hükümet savasi kazanmayi o kadar çok istedi ki, riski göze aldilar. (II nci Dünya savasi). 1997 nin baharinda, HAARP ful kullanima geldiginde hiç kimse nelerin olacagini bilmiyordu ! Onlar tüm iyonosferi tahrip edebilirlerdi.! Bunu bilmiyorlardi, ama risk almaya istekliler.

LE : Gizli hükümet seviyelerinin bazilarinin sizin basarili olmanizi istedigini söylüyorsunuz, ana gruptan ayrilan gruptakilerin degil.
Drunvalo : Evet, onlar bizim onlar için bir yanita sahip oldugumuzu anladilar ve bizim basarili olmamizi istiyorlar. Ölümden korkan ordunun daha yüksek seviyeleri. Onlarin korkmasinin nedeni su ki, onlar orada Büyük Bosluk’un kenarindaki zaman makineleri ile birlikteler. Onlar Montauk deneylerinin anlayisi vasitasi ile ve uzaktan görüs ile (iki farkli sistem) geçmise ve gelecege girebilirler. Ve simdi, onlar Büyük Bosluk’un içine bakarken onlara içeriye girmek zorunda olduklari söylendi. Bu onlar için çok gerçek. Onlar Büyük Bosluk’u yerlestirdiler ve içine insanlar gönderdiler ve o insanlar asla geriye dönmedi. Onlar ölümden korkuyorlar.

LE : Her nasilsa onlar, sizin Büyük Bosluk’un yanitina sahip oldugunuzu biliyorlar?
Drunvalo: Evet. Gizli hükümetin daha yüksek seviyelerinin bazilari biliyor. Tam simdi sorunlu oldugumuz daha asagidaki seviyeler. Eger gerekirse, onlarin zaman makineleri içine yürürüz ve Büyük Bosluga gireriz (yazarin notu ; MerKaBa vasitasi ile korunarak) ve disari çikariz, bunun okey oldugunu görebilmeleri için…hayatin ortadan yok olmadigini anlamalari ve böylece umuta sahip olmalari için, çünkü hiç kimsenin bundan zarar görmesini istemiyoruz, ordunun bile. Onlara bunun okey oldugunu kanitlayacagiz. Ne olursa olsun.

LE : Gruplar MerKaBa’lari ile birlikte mi çalisiyorlar?
Drunvalo : Evet. Eger daha ileri çalismayi biliyorsaniz, iki veya üç kisi enerji alanlarini birlestirebilir . Üç – fazli bir MerKaBa küçük bir sey degildir (hafife alinacak bir sey degildir). O, 1.6 milyon mil boyunca uzanir. O gezegeni tamamen kusatir. Eger sevgileri yeterince büyük ise, üç – fazli MerKaBa içindeki iki insan dünyayi tamamen degistirebilir. Bu, ne kadar kabul edeceginize ve Tanri’nin var olduguna ne kadar inandiklarina bagli!