GÜNEŞ PATLAMASI SEMPTOMLARI

Yazdır Yazdır 

©Heather Carlini 2012

Son iki haftada dört adet güneş patlamasından kaynaklanan semptomlarınızla bana e-mail gönderen herkese teşekkür ederim. Herkes deneyimlemekte olduğu semptomların listesini verdi ve bu, konu üzerine araştırmama çok yardımcı oldu. Bu konuyu bir kaç yıldır araştırıyorum.

Ben tıbbi hipnoterapist, enerji tıbbı, transpersonel psikoloji, regresyon terapisi, psiko – nöroimmünoloji, EFT ve Rezonant Alan İmgeleme eğitimleri almış tıbbi sezgisel şifacıyım. İşimde beden/zihin/ruh yaklaşımını kullanıyorum. Müşteriler ile binlerce regresyon terapisi yaptım, şimdide deneyimledikleri farklı sorunların nereden geldiğini görmeleri için onları geçmiş yaşamlarına ve atasal tarihi geçmişlerine götürdüm. Ayrıca bilinç – dışı bağışıklık sistemi ile ve semptomlarımızın bedende farklı bölgelerde hücresel anılar şeklinde hangi duyguların saklandığını anlatması ile çalışıyorum. Eğitimimden dolayı güneş patlaması etkisine içten bir ilgi geliştirdim ve bu yeni enerjilerin zihinsel, duygusal, fiziksel ve ruhsal etkilerini deneyimleyenlere yardımcı olmak benim tutkum oldu.

Güneşin güneş lekesi döngüleri ve öngörülebilir sessizlik periyotlarını izleyen yoğun manyetik fırtınaları var. Bu döngüler ortalama on bir yıldır. Boulder, Colorado’daki Ulusal Atmosferik Araştırma Merkezinden (NCAR) Mausumi Dikpati’ye göre şu anda öncekinden yüzde 30 – 50 daha kuvvetli olması beklenen yeni bir döngüdeyiz.

Son bir kaç aydır ömrümüzde deneyimlemiş olduğumuzdan çok daha kuvvetli güneş patlamaları deneyimlemekteyiz. 1986 – 1996 döngüsüne dayanarak, NCAR Dikpati solar maksimum içi yansıtılan tarihi 2012 olarak veriyor, bu güneşimizin galaktik hizalanmasının Maya hesaplamaları ile çakışıyor.

Deneyimlediğimiz şey yalnızca güneş ile ilgili değil. Güneş bu zamanda galaksi gerçekleşen çok daha büyük olaylar tarafından tetikleniyor.

Bildirilen semptomlara bakalım. Bana yazan çoğu insanın, deneyimledikleri semptomlarını deli olduklarının düşünüleceği korkusuyla başkalarına anlatamadıklarını söylemeliyim. Tüm dünyadaki bir çok insan da bu zamanda aynı semptomları deneyimliyor. Çoğu tahliller için doktorlara gittiklerini, ama bir şey çıkmadığını yazdı. Buna ben de dahilim, iki kez benim başıma geldi.

Kafada basınç, baş ağrıları, migren, düzgün düşünememe, bir düşüncenin ortasında sözcükleri unutma ve kulaklarda çınlama deneyimleyen insanları işitiyorum. Hipotalamus ve hipofiz bezlerimiz güneş patlamalarından gelen bu yeni frekansa uyumlanıyor ve hücrelerimizin her birinde dışarıdan gelen titreşimleri toplayan protein kanallarındaki alıcılar var.

Çoğu insan tükenmiş hissettiklerini bildiriyor, bu bedenin gelen tüm enerjiyi işlemek için dinlenmeye gereksinimi olduğunu söyleme şekli. Frekanstaki bu değişime yakından bağlıyız ve çok daha fazla sayıda insan sezgisel olarak bunun farkında. Zaman hızlanıyormuş gibi hissediliyor. Bir çok insanın yeni sezgisel yetenekleri uyanıyor.

Sinir sisteminin güneş patlamalarıyla hızı yükseliyor ve sonuç olarak birçok insan endişeli hissediyor. Mide etkileniyor, bulantı, mide ağrıları, hazımsızlık, iştah kaybı veya tersi olabilir.
Kalp etkileniyor ve bir çok insan kalp çarpıntıları ve düzensiz kalp atışı hissediyor. İnsanları alarma geçiren en büyük problem, bedende hissedilen sıcaklık duyumsamaları. Diğerleri hiç nedeni olmadan serin hissediyorlar. Beden görünür neden olmadan soğuk hissettiğinde onun dinlenmek istediğini eklemeliyim. Bir çok hanım hormonların güneş patlamalarından etkilenip etkilenmediğini sordu, evet etkileniyor.

Birçok insan önceki rüyalarından farklı olan rüyalar görüyor. Beden bu enerjileri özümsemek için ekstra çalışıyor ve bunu yaparken, bedenin bu yeni enerjileri enerjisel olarak sindirmesi için ekstra su gerekiyor. Bedenin susuz kalmaması için bu zamanda ekstra su içmeniz çok önemlidir. Kahve ve diğer şekerli kafeinli içkilerin bedende suyu çekme etkisi var. Kahve ve gıdalardaki MSG sinir sistemini hızlandırır. Mitokondriye yardımcı olmak için Omega 3 almanızı tavsiye ederim, çünkü bedenin enerji sistemi ile çalışır. B Vitamini Kompleksi sinir sistemi ve beyin fonksiyonları ile çalışır. Bedeninizde ağrılar varsa, banyoda Epsom tuzu deneyin. Depresyon için Lavanta özü yağı ile banyo yapın.

www.carliniinstitute.com

(Çeviri: Saffet Güler)