MAYA KEHANETLERİ

Yazdır Yazdır 

MAYA KEHANETLERİDünya 21 Aralik 2012’de tahrip olmayacak. Maya’lar bu tarihi bir yeniden dogus olarak görürler. Besinci Günes’in dünyasinin baslangici. 5 inci boyuta giris. O yeni bir çagin baslangici olacak. 21 Aralik 2012 günes dogumunda, Dünya galaktik ekvatordan geçiyor olacak. Kendisini 26,000 yildir ilk defa galaksinin merkezi ile hizaya sokacak. Bu kozmik bir haç yaratacak. Bu kozmik haç yasamin agaci olarak düsünülür. Bu, evrensel enerjinin Dünya’ya akmasi ve onu ve üzerinde yasayanlari temizlemesi için bir kanal açacak. Her seyi daha yüksek bir titresim seviyesine yükseltecek. Bu süreç önceden basladi.

Bir kutupluluk dünyasinda yasiyoruz. Gece ve gündüz, erkek ve kadin, pozitif ve negatif, Isik ve karanlik. Bunlar dengedir. Tam simdi karanlik taraf çok güçlüdür ve ne istedilerinde çok açiklar.Berrakça tuttuklari vizyonlari ve öncelikleri var ve ayrica hiyerarsileri var. Onlar, Besinci Dünya spirali ile birlesmememiz için bir çok sekillerde çalisiyorlar. Karanlik taraf materyalizm ve inkar vasitasi ile birlesmeyi bloke ediyor. Onun degismesini istemiyorlar. Birlesmeyi istemiyorlar. Bu seviyede kalmak istiyorlar ve bir sonraki seviyeden korkuyorlar. Dördüncü dünyayi reddeden karanlik güç tahrip edilemez veya asiri güçlenemez. Bunun için o çok güçlüdür ve her durumda yanlis stratejidir.

Isik tarafinda herkesin birbirleri ile yeniden birlesmesi bizi güçlendirir. Karanlik sadece basitlik, Sevgi gönderme, Açik Kalplilik ve sefkat vasitasi ile dönüstürülebilir. Birlesmeye götüren bunlardir, Besinci günesin dünyasi için anahtar bir kavram.

Dünya üzerinde dört geleneksel elemente sahibiz. Toprak, Hava, Ates ve Su. Besinci Günes yeni bir element getiriyor. Eter. Sözlük eteri cennetlerin yüksek elementi olarak tanimlar. Eter enerji dalagalarini frekanslarin genis bir araligina aktarir. Havadaki enerji dalgalarini görebileceksiniz. Insanlarin auralari ve ruhlar gibi. Etereal dünyanin ötesindeki boyuttur : Cennetler. Eter, besinci günesin elementi. Eterin içerigi içinde kutupluluklarin bir birlesimi olabilir. Insanlarda daha fazla karanlik veya isik olmayacak, ama yükselmis bir birlesme olacak. Ancak tam simdi, karanlik taraf bununla ilgilenmiyor. Onu bloke etmek için organize oluyorlar. 2012 ‘deki hizalanmaya hazir olmamamiz için Dünyanin ve çevresinin dengesini bozmaya çalisiyorlar. Baris ve denge için diger taraf ile daha siki çalismamiz gerekiyor.

Bizi besleyen ve bizi barindiran Dünyayi korumamiz gerekiyor. Tüm Kalplerimizi ve zihinlerimizi simdi birlige ve birlesmeye koymamiz gerekiyor, karanlik tarafa gögüs germek ve yasami korumak için.

Herkese gereksinim vardir. Bu zamanda bu önemli amaç için buradasiniz.

Basit, ancak etkili bir dua teknigi beyaz bir mum yakmaktir. Bir an barisi düsünün. Niyetinizi aleve söyleyin ve onun isigini savas vaya baris yapma gücüne sahip olan liderlere gönderin.

En büyük bilgelik sadeliktir. Sevgi, saygi, paylasma, sükran, bagislayicilik. O kompleks veya detayli degildir. Gerçek bilgi ücretsizdir. O sizin DNA’niza kodlanmistir. Tüm gereksiniminiz içinizdedir. Kalbinizi bulun ! Ve yolunuzu bulursunuz.

Baris içinde yürüyün.