Dünyanın Yalpalaması

Yazdır Yazdır 

~ DÜNYA’NIN YALPALAMASI ~

Dünya’nın Yeni Titreşimsel İmzası

15 Nisan 2011

Steve Rother kanalıyla

Yuvadan Selamlar

Senkronizasyon (Eşzamanlama) Ritmi

Bugün tam şimdi zaman ayırıp kalp atışınızı hissetmenizi istiyoruz. Kalbiniz tüm bedeninize kanı pompalarken duyumsamalarınızı hissedin; bedeninizin ritmini ve zamanlamasını hissedin. Kalbinizin hızının sadece sisteminizde bedenin ihtiyaçlarıyla belirlenmediğini, ayrıca onun sizin eşsiz imzanızı dünyaya gönderdiğini söylüyoruz. Tamamen siz olan bu imza, eşsiz titreşim evrene gider ve tamamen benzerini yaratır, arzuladığınız, yarattığınız, onun için çalıştığınız ve ifade ettiğiniz şeyi geriye getirir. Bir şeyi evrene ifade ettiğiniz an, evren onu sizin için tezahür ettirir ve geriye gönderir. Birçoğunuzun sahip olmuş olduğu en büyük zorluk, zihnin aslında bir yaratım süreci olduğunun farkında olmamış olmanızdır. Düşüncelerinizin ve zihninizin her düşünceyi tezahür ettirdiğinin bilincinde değildiniz.

Şu anda gerçekleşmekte olan şey çok ilginçtir. Öncelikle, şu anda düşünceleriniz ve yaratımlarınız arasındaki zaman neredeyse tamamıyla gitti. Bu, insanlar için yenidir, çünkü bundan önce her zaman bir güvenlik payı veya zaman gecikmesi vardı. Onları her zaman dünyanızda yaratmadan negatif düşüncelere sahip olmanız mümkündü, ama kendi ilerlemeniz ve insanlığın kollektif titreşim yükselişi nedeniyle bu kısmen artık mümkün değildir. İkincisi, şu anda Dünya’da veya herhangi birinizde daha önce hiç gerçekleşmemiş olan bir şey gerçekleşmekte. Sizin eşsiz imzanız – eşsiz titreşim kalıbınız değişiyor. Bir boyuttan sonraki boyuta adım atmanızı sağlamak için evrimleşiyor. Gerçekleşmekte olan şey sonraki üç – beş yılda meydana gelecek ve bu gezegendeki hepiniz çok hızla değişeceksiniz. Elbette, kendisine Işıkişçileri diyenleriniz açılmasını bekleyerek tam kapının önündesiniz. Sizler çoğunlukla içeri ilk koşuşturanlarsınız ve burada bunun nasıl yapılacağını öğreniyorsunuz.

Dünya Gezegeninin Yeniden Konumlanması

Her bir insan farklıdır – kişilik, beden, bir kar tanesi gibi. Her tek bir parça Yuvayı yaratmak için gereklidir. Her biriniz sizlerin şu anda yeni Dünya gezegeninde birleştirmekte olduğunuz tüm bulmaca için çok kritik olan eşsiz parçalardan birini taşıyorsunuz. Dünya sizlerin bu hareketine adapte olurken izlemek o kadar güzel ki. Anlayabilmeniz için diğer seviyelerde açıklayalım. Tam anlamıyla, Dünya depremler, tsunamiler, volkanik aktivite ve sismik aktivite ile sonraki seviyeye değişiyor ve evrimleşiyor. Bunların hiçbiri sizin için yeni değil, çünkü bunların gerçekleşmesini son sekiz yıldır izlemektesiniz. Dünya şu anda kısmen yeniden konumlanması nedeniyle farklı bir pozisyona geçiş yapıyor. Son mesajda sizlerle paylaştığımız gibi, birçoğunuz bu yıl bir şekilde yeniden konumlanacaksınız. Bazılarınız işinizin sona ermesini deneyimlerken, diğerleri aniden taşınmak zorunda kaldılar. Belki bazılarınız farklı bir yerde olmak zorunda olduğunuzu gördünüz, sonra aniden plan yapmadan veya bunun hakkında çok fazla düşünmeden taşınıyorsunuz. Bu taşınma, sonraki boyuta bu sonraki adımda, gelecek olan şey için sizi en yüksek potansiyele yerleştirmek için yeniden konumlandırıyor. Birçok insan bu değişimlere direniyor ve hatta bazılarınız yanlış bir şey yaptığınızı ve bu nedenle bunun gerçekleştiğini düşünüyorsunuz. İnsanlığınızı seviyoruz. Her zaman her şeyi kutupluluğa sokuyorsunuz, gri bölge olmadan ya doğru ya da yanlış. Gerçek şu ki, bu yalnızca sizin için gerçekleşmiyor, Dünya için de gerçekleşiyor. Bu nedenle Dünya Ananın doğum sancılarının daha kuvvetli ve daha şiddetli olduğunu görüyorsunuz. Doğum işlemi başladı. O tam şu anda doğurmakta. Sizin Ateş Çemberi (Ring of Fire) adını verdiğiniz şeyin evriminde tanık olduğunuz şey budur. Ateş Çemberi aslında yanmakta; buna hiç şüphe yok. Bunlar gezegeninizin akciğerleridir, çünkü Ateş Çemberi ve Pasifik Okyanusundan gelen tüm enerji olmazsa Dünya gezegeni bu gezegende yaşamınızı sürdürmeniz için gerekli karbon diokside sahip olmazdı. Onun kaynaklandığı yer burasıdır ve şimdi güçlenmiş insanlar için yeni Dünya gezegenini yaratmak üzere portallar açmak için enerjiyi salıvermeye adapte oluyor.

Kendi fizyolojiniz görmüş olduğunuz gibi değişmeye başlıyor. Dünyadaki kendi etkiniz değişmeye başlıyor ve bunda sizi uyarıyoruz, çünkü bir noktada bu herkeste gerçekleşecek. Sizi uyarıyoruz, çünkü bazen yanlış bir şey yaptığınızı düşünüyorsunuz. Bu durumda birçok kez, her zaman yaptığınız bir şey olacak, bunda çok iyisiniz ve nasıl işlediğini tam olarak biliyorsunuz. Bunu milyonlarca kez yaptınız ve sonra aniden artık işe yaramıyor ve neden olduğunu bilmiyorsunuz. Her şeyi tam olarak aynı şekilde yapıyorsunuz, ama aynı sonuçlara ulaşmıyor veya aynı şekilde bağlantı kurmuyor. Kendinizden şüphe ederseniz bir meydan okuma gelebilir, bu nedenle bu geçiş zamanında kendinizi yargılamaktan kaçınmanızı istiyoruz, çünkü bu ilerlemenizi büyük ölçüde engeller. Kendinden şüphe, bir seviyeden sonrakine ilerlemeniz için orada olan tüm enerjiyi büyük ölçüde amacından saptırır; kendinizden şüphe ettiğiniz an enerji gider. Kendinizi algılamanız için dış dünyaya güvenmeyin, çünkü dış dünya sizin değişmekte olduğunuz kadar hızla değişiyor. Neler oluyor? Bir sabah uyanıp bir kitabı açınca, tüm yaşamınızın anlamını kavramanıza neden olan tek küçük bir paragraf bulsaydınız ne olurdu? Bu sözcükler, nerede olmuş olduğunuzu bilmenizi ve bu anda Dünya gezegeni ile ilgili her şeyi anlamanızı sağlayan bilgiyi aniden size sağlayan bir anahtarı size verseydi, sokağa çıktığınızda ne olurdu? Sizi tanıyan ve sizi her gün gören insanlar anında sizinle ilgili farklı olan bir şey olduğunu fark ederlerdi, çünkü siz o inanılmaz “aha” anıyla orijinal titreşimsel imzanızı değiştirdiniz. Bu kim olduğunuzla ilgili her şeyi değiştirdi. Bu şekilde tipik evrimsel adımlar deneyimlersiniz, ama şimdi bu, Dünya’da da yansıtılmaktadır. Burada olanlar budur. Bu bağlantılar ve Dünya gezegeninin enerjilerinin ayarlanmaları devam edecek. Bu son ayarlamayı gerçekleştirecek en azından iki adet daha “büyük ayarlama” vardır. Bunların Dünya gezegeninde nerede olacağını görmek kolay, çünkü aktivitenizin çoğu Pasifik tabakasının bu portalı civarındadır. Öyleyse, neler oluyor? Bu en son depremler sırasında Dünya’ya nelerin olduğunu sizinle paylaşarak, Ateş Çemberinden başka diğer bir perspektifi açıklayalım.

Dünya’nın Yeni Yalpalaması

Başka bir deprem nedeniyle Dünya eğimini yine değiştirdi ve Dünya sizin yaptığınız aynı şekilde yeniden konumlanmakta. Şimdi, Dünya’nın yeniden konumlanmasının etkisi nedir? Gezegeniniz dönmekte, ama şu anda Dünya’nın yüzeyinde saatte yaklaşık 1,000 mil hızla yolculuk yaptığınızın ipucuna sahip değilsiniz. Yüzey sadece dönmüyor, aynı zamanda güneşin etrafında eliptik bir yörüngededir; yalpalamakta olan bir yörüngede ve bu yalpalama henüz ikinci kez gerçekleşti. İlki Şili depremi sırasında oldu ve ikincisi Japonya’daki depremde oldu. Bu armağanı alıp kullanmak, bir alışma süreci gerektirecek. Dünya insanlığa yer açmak için kendi titreşimsel imzasını değiştirdi. Tam şimdi devam etmekte olan işlem budur ve bu, ayarlamanın parçasıdır.

Bu olaylar hakkında yıllardır konuşmakta olduğunuz için, hepiniz bunun geldiğini biliyordunuz. Bu kadar “apaçık, karşınızda” olacağını bilmiyordunuz, ama işte burada. Bu üzülecek bir şey mi? Hayır. Trajedi gelip çattığında bunun çok zor olduğunu anlamamıza rağmen, bu aslında kutlanacak bir şeydir. Trajediye dahil olmayan, gerçekleştiğini görmeyenleriniz için bile bunun zor olduğunu biliyoruz, çünkü yardım etmek için çok şeyler yapmak istiyorsunuz. Daha geniş perspektiften bu, yaşamlarını, evlerini ve yaşam şekillerini kaybetmiş olan insanlar tarafından verilmiş olan bir armağan idi. Yeni bir titreşimsel imzaya, Dünya gezegeninin dönüşünde yeni yalpalamaya başlaması için dünya için bir armağan idi. Perdenin bu tarafında var olan her şey hareket halinde. Hareket etmeyi durdurursa, enerji var olmaz. Hepiniz enerjisiniz; aslında, algıladığınız her şey enerjidir ve sadece dünyanızda var olur, çünkü bu enerji hareket ediyor.

Hareket nedeniyle, Dünya’nın yeni bir titreşim imzası var. Siz eşsiz bir titreşim imzasına sahip olan bir kilimin parçasısınız, kilimin geri kalanı sadece birkaç santim uzakta olsa bile. İnsanlıkta gerçekleşen şey, hepinizin gezegen gibi geçiş yapmaya başlıyor olmanızdır. Gezegen bu yeni yalpalamayı gönderdiği zaman, aslında boyutları değiştiriyor, çünkü bu yalpalama dışarı gidip fiziksel gezegen yanılsamasını yaratmak için evrensel enerji ile etkileşiyor. Tüm süreç bu şekilde başladı. Fikir, şu anda Dünya gezegeni ve varoluşunuz olarak deneyimlediğiniz bir hologram olarak, tanrının düşüncesiydi. Bunun her parçası şu anda bir adım ileri gidiyor. Bu nasıl gerçekleşiyor, bu neye benziyor ve sizin için yolu nasıl daha kolaylaştırabiliriz? Bu sorular yanıtlanmalı, siz bunları sormadınız.

Titreşimsel İmzaları Armonize Etmek

Etrafınızdaki herkesin kendi titreşim imzalarını değiştirmeleri için, bunu kolaylaştıracak yollar aramanızı istiyoruz. Çok aşina olan bir insana baktığınız zaman, “Seni tanıyorum. Gel, biraz eğlenelim ve yapmaya alıştığımız şeyi yapalım” dersiniz. Bunun yerine yapmanızı istediğimiz şey, herkese yeni bir şekilde bakmaya başlamaktır. Sadece daha önce kim olmuş oldukları kavramları yerine, neye evrimleşmeye başladıklarının potansiyelini düşünün. Şimdi insanlığın Dünya’nın değiştiği hızla değişeceğini göreceksiniz. Haberleri açtığınız zaman, Dünya’da gerçekleşmekte olan değişimleri izleyebilirsiniz. Aynaya bakıp kendinizde gerçekleşen değişimleri görmek kolay olmasa da, bu değişikliklerin olduğunu söylüyoruz. Daha önce hiç göndermediğiniz eşsiz bir imza gönderiyorsunuz. Bu nedenle imzanıza çoğu zaman olağan olmayan yanıtlar alıyorsunuz. Bazen tek bir sinyal göndermeye niyet ediyorsunuz ve alıcı bunu başka bir şey olarak algılıyor. Kendi manyetiklerinize ayarlanıyorsunuz ve yeni enerji burada ve bunu yapmanın en kolay yolu ağzınızı açmak ve etrafınızdakiler ile sözlerinizi paylaşmaktır. Onlara korkularınızı, endişenizi veya sadece buna ayarlanmaktaki zorluklarınızı anlatın. Gerçekten işe yarayan bir teknik bulduysanız, onu paylaşın. Bu noktadan itibaren düzenli olarak ortaya çıkacak olan birçok yeni şifacılar ve şifa türleri göreceksiniz. Neden? Dünya gerçekten hasta mı? Tüm insanlar tüm o şifacılara ihtiyaç duyacağınız kadar hasta mı? Hayır, burada olmanızın nedeni bu değildir. Buradasınız sevgililer, çünkü bunun buraya kadar gelmesini sağlamış olan sizlersiniz. Birçok kere, çoğunlukla işitilmemekle veya mesajınızı gönderememekle mücadele ettiniz, çünkü insanlar onu dinleyecek kadar bile yeterli titreşime sahip değillerdi. Şimdi buradasınız ve bazılarınız “Pekala, ben bir şifacı değilim. Hiçbir şey yapmıyorum” diyorsunuz. Tekrar düşünmenizi söylüyoruz. Tekrar düşünün, sevgililer. Sadece bu yaşamda değil, arkanızda kalan birçok yaşamlarda neler yapmış olduğunuza bakın. Birçoğunuz sadece gerçekleşen mucizeyi izlemek için buradasınız, çünkü geçmişte bu zamanda birikmiş olan her şeye yardım ettiniz.

Titreşimsel İmzayı Değiştirmek

Şimdi, ne yapacaksınız ve bu noktadan nereye gideceksiniz? Yeni imzayı kutlayın. Güzel bir günbatımını izlediğiniz sonraki sefer, yeni titreşimi görün. Daha önce orada olmayan, gelen yeni renkleri görün. Çok fazla bilgi alacaksınız, bunlar kafanızdan değil, direkt olarak kalbinizden gelmeye başlayacak. Bu şekilde temiz olması için onu süzeceksiniz ve bir şeyin yanlış mı doğru mu olduğunu merak etmek zorunda kalmayacaksınız. Sadece onu varlığınıza alacaksınız, sizinle uyum içinde olanı özümseyeceksiniz ve uymayanları salıvereceksiniz. Bu yalnızca iyi/kötü, doğru/yanlış sorusu değildir; evrendeki sizi destekleyen parçaları bulma sorusudur. Sevgi tek parçadır.

Tüm enerji var olmak için hareket etmelidir. Sizin enerji adını verdiğiniz tüm formlardaki tüm enerjilerin temeli olan evrensel bir enerji vardır ve bu enerji insan bedeninde sevgi olarak hissedilir. Yapmanızı istediğimiz şey şu: Bu sevgiyi uygulayın. Her şeyi sevin. Korku içinde olduğunuzda, o korkuyu sevin. Birinin evinin sokakta yüzdüğünü seyrederken, onu sevin. Sevgi gönderin ve kalbiniz genişlesin ve büzülsün, tüm insanlık bu bağlantıyı hissedebilir. Bu, her bir insanda yeni titreşimsel imzayı demirleyecek olan tek parçadır. Sevginin yeni ifadesini bulduğunuz an, bunun neyle ilgili olduğunu anlayacaksınız. Tüm eski fikirlerinizi veya bağlantılarınızı salıvereceğinizi söylemiyoruz, size söylediğimiz şey, bunlara yeni bir şekilde bakacak olmanızdır. Her şey sizin için biraz yeni olacak.

Bundan korkmayın. Gururla bunun içine girin ve hepsinden önemlisi, hatalar dediğiniz şeyden korkmayın. Hiç hata yoktur ve yanlış dönüşler yoktur. Bu daha önce yazılmadı. Sadece sizi izlemek için, sizi sevmek için, yeni bir yola girdiğiniz her seferinde sizi cesaretlendirmek için buradayız. Yeni dünya yakınınızda, sevgililer. Onu siz yarattınız ve şimdi, Dünya gezegeninin yeni imzasının içinde kendi imzanızı ifade ederek onu sonraki seviyeye taşıyacaksınız. Bu yolculuğun keyfini çıkarın ve deneyimlemek üzere olduğunuz her şeyin keyfini çıkarın, çünkü bu daha önce hiçbir yerde gerçekleşmedi. Espavo, sevgililer. İyi yaptınız. Bu yolculuğun keyfini çıkarın.

Sizden üç küçük hatırlatmayla en büyük onurla ayrılıyoruz. Birbirinize en büyük saygıyla davranın, çünkü tanrının gözlerine bakıyorsunuz. Sahip olduğunuz her fırsatta birbirinizi destekleyin ve yardımcı olun, çünkü bunu yaptığınızda kendinize yardım edersiniz. Bunun güzel bir oyun olduğunu hatırlayın ve birlikte iyi oynayın.

Espavo.

The group

(Çeviri: Saffet Güler)

http://lightworker.com/beacons/2011/2011_04-EarthWobble.php