Yaşamın Yeni Ritmi

Yazdır Yazdır 

Yaşamın Yeni Ritmi

15 Ağustos 2011

Yuvadan Selamlar

Titreşim durumlarınızda değişim var, sevgililer. Bunu daha önce söylemiştik ve insanlık yeni bir seviyeye yükselirken, sonra bir an için o seviyede rahat olmak üzere o seviyeye alışmak için çok çalıştığını ve başka bir adım attığını izledik. Sizler bu yeni enerjilere alışırken birçoğunuzun geçirdiği mücadeleleri, zorlukları, duyguları gördük. Özellikle bu yılın kalanında neye bakacağınızı sizinle paylaşmayı diliyoruz, çünkü programda olan çok fazla enerji var.

Büyük bir ipiniz varsa, onu bir kırbaç haline getirin ve havaya vurun, bu bir dalga yaratır, o da daha büyük bir dalga yaratır ve bu böyle evrene kadar gider. Bu dalganın iniş çıkışları vardır, ama yeni enerjiyi getirmek için bu gereklidir. Çoğu zamanlar burada Dünyada kaybolmuş hissediyorsunuz. Yuvadan buraya geldiğiniz zaman, kim olduğunuzu hatırlayamıyorsunuz, çünkü sanki her şey sizden alınmış gibi görünüyor. Kim olduğunuz rolünü yapmak yerine, gerçekte kim olduğunuza bakmaya başlamalısınız. Bu gezegende yürüyen neredeyse her insan, oyun sırasında tutunduğu bir bütünlük seviyesine sahiptir. Bazen, bütünlüğünüze çok fazla tutunursunuz, çünkü sürekli olarak daha önce olmuş olduğunuz aynı insan olmaya çalışırsınız. Sevgililer, bunun değişiminizi durdurduğunu ve bloke ettiğini söylüyoruz, çünkü bu standardın dışına çıkmanıza veya esnek ya da akışkan olmanıza izin vermez.

Dünya’nın Yeni Titreşimine Uyum Sağlamak

Şimdi bizimle derin bir nefes almanızı istiyoruz. Burnunuzdan nefes alın, ağzınızdan nefes verin. Buna Dünya nefesi diyoruz, çünkü Dünyayı fiziksel bedeninize nefesle alırsınız ve sonra nefesle verirsiniz. Şu anda bizimle bunu yaptığınızda, bizimle armonize oldunuz. Konuşmamızın temposunu önceden değiştirdiğimizi fark ettiniz; algınızın temposunu değiştirdiniz. Kendi ahenginizi ve ritminizi değiştirdiniz ve bu insanlığın tümünde daha önce bildiğinizden çok daha fazla gerçekleşiyor. Bir süre önce, bu gezegendeki çok önemli iki tetikleyiciyi işaret ettik. Biri Şili’de gerçekleşen depremdi, diğeri Japonya’da gerçekleşen depremdi. Bunların ikisi de, Dünyanın dönüşünü ve dönüş hızını değiştirdi. Daha büyük ölçekte, bu sadece kısa bir süre önce Dünya’da başlayan yeni titreşim kalıbı olduğu anlamına geliyor. Başka deyişle, Dünya şimdi tüm var olanda yeni bir ahenk, yeni bir ritim yaratıyor ve yeni enerjide yerini buluyor. Evriminizi düşündüğünüz zaman, kendi geçmişinize bakabilirsiniz – birçoğunuz için son üç veya dört yıl – ve muazzam hareketi ve evrimi görebilirsiniz. Dünyaya bakarsanız, onun her zaman olduğu gibi aynı şekilde olduğunu düşünürsünüz. Ama Dünya’nın da sizin gibi hızlı bir şekilde evrimleştiğini söylüyoruz, çünkü aslında tüm evrim inanılmaz bir hızda gerçekleşiyor.

Dünyanın yeni ritim modelinden dolayı, insanlar da şu anda kendi ritim modellerini değerlendiriyorlar. Evet, birçoğunuzun ritme sahip olmadığınızı ve bir tempoyu bile sürdüremediğinizi düşündüğünüzü biliyoruz, ama sözünü ettiğimiz bu tür ritim değil. İnsanlığın içsel seviyelerinin en derinlerine gitmek ve circadian ritimleri dediğiniz şeyden konuşmak istiyoruz, bugün daha önce bu odada birkaç kez konuşulan sözcük.

İçsel Ritimler Şimdi Değişiyor

Fiziksel bedeninizin evrimleşmeye ve yeni titreşimin yüksek seviyelerine bağlanmaya başlayan evrimsel bölümleri vardır. En başından beri epifiz bezinin kendisi en çok değişen bölümdür. Doğası kristal hale gelen bölümdür, bu sizin daha önce hiç bağlanmadığınız bağlantılara sahip olmanızı sağlar. Epifiz bezi ayrıca sizin circadian ritimleri dediğiniz şeyden sorumlu idi. Circadian ritimleri sadece uyku modellerinden çok daha fazlasıdır. Dünya gezegeninde uyku modelleriniz olarak çok iyi bilinmesine rağmen, sizin cinsel dürtünüzü de kapsarlar. Aha! Bununla dikkatinizi çektik. Bunlar ayrıca evrendeki pozisyon duygunuzu, uyku modellerinizi ve normalde inip çıkan duygusal kalıplarınızı da kapsarlar. Sizin için zorluk değişimdir. Dünya’nın temel ritim kalıbını değiştirmesinin sonucu olarak, insanlık bu yeni kalıba uyumlanacak. Fırtınadan önceki sessizlik gibi, tam şimdi ürkütücü bir sukünet duygusu hissetmenizin nedeninin bir parçası budur. Birçoğunuz yeni enerjinin gelişinin değişimlerini hissettiniz ve bu nedenle size geniş bir şekilde açılması için yeni yaşama yeniden konumlandınız. Diğerleri tamamen kaybolmuş hissettiler, çünkü bir ayağınızı diğerinin önüne koymuş olsanız bile, aniden gideceğiniz varış yeri artık orada değildir. Sanki 90 – derece dönüşü kaçırmış ve ritminize ve adımınıza amacınızı geri koyabileceğiniz o parçayı arıyormuşsunuz gibi.

Bunun hayal ettiğinizden daha kolay olduğunu söylüyoruz, açıklayalım. 10-10-10 enerji dalgası bu gezegene çarptığı zaman, onu yaratan sizdiniz. Birçok insanın beklemekte olduğundan daha büyük bir dalgayı yaratmış olanlarsınız; bir değişim dalgası yarattınız. O ip çok, çok yükseklere çıktı ve hepiniz keyifliydiniz ve ışıkta dansediyordunuz ve ona ilerlemeye hazırdınız, ama aşağıya inen sonraki seviye için hazır değildiniz. Bu noktada, tarih boyunca Dünya gezegeni üzerinde hiç böyle bir zaman olmadı, bu sadece son sekiz ay sırasında oldu, çünkü o ip yaratıcılar olarak sizin için bunu mümkün kıldı. Tanrı kendisinden şüphe ederse ne olur? Yaratıcılar kendilerinden şüphe ederlerse ne olur? Şüphe yaratırlar. Bir süredir gezegende olmakta olan şey budur. Politikada bu tür aşırı reaksiyonlar görmenizin ve tüm dünyada ekonomik mücadeler yaşamanızın nedeni budur, çünkü bunu Dünya gezegeninin yeni ritmine uyumlamaya başlıyor.

Sizler de evrimleşiyorsunuz ve bu burada sözünü ettiğimiz bölümün parçasıdır. Epifiz bezi değişmeye ve Dünya gezegeninin daha büyük, yeni döngülerini ve ritmini benimsemeye başlıyor. Sizi uyuma getiren şey budur, bir süre önce nefes aldığımızda hepimizin uyumlandığımız gibi aynı şekilde. Uyumlanmak için çok basit teknikler kullanacaksınız, ama şimdi bunu kendi yaşamınızda farklı şekillerde fark edeceksiniz. Sizin için inanılmaz önemli olduğuna alıştığınız şeylerin çoğu artık önemli hissedilmeyebilir, bu nedenle şimdi her gün yaşamınızı yeniden değerlendirmenizi istiyoruz. Bir ayağınızı diğerinin önüne koyun, her zaman bunun üzerinde olmaya alışık olduğunuz yol olduğunu bilerek, ama bu gelecekte yeterli olmayabilir veya parçaları bir araya getirmek için size sevinç getirebilir. Sizler ileriye doğru giderken çalışmanıza yardımcı olacak çok basit bazı parçalar ve bazı araçlar vereceğiz.

Uyku Üçlüsü

Sizler bu bölümlerden geçmeye başlarken, deneyimleyeceğiniz şeylerden biri uyku modellerinizde değişimdir. Sadece tek başına bu kendinden şühe eden bir yaratıcı oluşturmak için yeterlidir, çünkü eğer uyku periyodunda yenilenmezseniz, bu sizin tüm enerji alanınız ve fizyolojinizini değiştirecek. Dünya gezegeninde uyku değişiyor. Uyku üçlüsüne doğru ilerliyorsunuz: tek parça uyku yerine üç parça uyku. Gece uyumaya ve sabah uyanmaya alıştınız ve bu çok basitti. Şimdi gecenin ortasında uyanıyorsunuz. Birçoğunuz bunun yalnızca sinirleriniz olduğunu düşünüyorsunuz, ama bunun her insanın başına gelmeye başlayan evrimsel bir süreç olduğunu söylüyoruz. Bu, insanların kalkıp bir şeyler yapmak zorunda olduklarından değil, ama çoğu kez, uyku üçlüsüne giriyorsunuz, kabaca iki veya üç saat uyumaya başlayacaksınız, sonra iki saatliğine uyanacaksınız, sonra yine üç saat uyuyacaksınız. Bu şu anda gezegendeki birçok insanın başına geliyor ve yeni ritim fizyolojimize eşitlendikçe, bunun daha fazlasını yapmaya başlayacağız. Gecenin ortasındaki iki saat hakkında sizi uyaracağız, çünkü bu süre boyunca hiper yaratıcı haldesiniz. Bu süre boyunca sahip olduğunuz her düşünce bir şekilde yaşamınızda tezahür edecek. Tam şimdi sahip olduğunuz birinci sıradaki düşünce nedir? “Oh, yarın yorgun olacağım” diye düşünüyorsunuz. Uyandığınız zaman tükenmişsinizdir ve bunun nedeninin gecenin ortasında kaçırdığınız iki saatlik uyku zamanı olduğunu düşünürsünüz. O değildir. Kendinize yarın yorgun olacağınızı söylediğiniz içindir. Fizyolojinizi yeniden değerlendirmeliyiz, çünkü çok hızlı şekilde değişiyor. Gezegenle bağlantınız daha yakın ve daha yoğun hale geliyor, yeni titreşimlerin yüksek enerjilerine doğru yürürken, Dünya gezegeninin yeni ritim kalıplarına bu uyumlanma her insan için kritik olacak.

11-11-11

Ayrıca yeni bir dalgaya başlamaya hazır olduğunuzu söylüyoruz. Evet, 11-11-11 sizin için yeni bir varoluş seviyesi yaratmak için, insanlar tarafından isteyerek yaratılan bilinçli enerji dalgasıdır, bu gezegende güçlendirilmiş insanlar olarak var olmanız için. Bunun tadına baktınız, bunun küçük parçalarını gördünüz ve şimdi bu bir realite olmak üzere. Bundan sonraki iki – üç yılda her bir insan için problem olmadan gerçekleşeceğini söylüyoruz, yine de bu dalgayı yaratmaya yardımcı olmak için dalganın önünde olmak isteyenleriniz var. Elde mevcut olan şeyi ve neyin gerçekleşeceğini size anlatmak istiyoruz.

Tam şimdi 10-10-10 dan gelen ipin olduğu yerdesiniz ve dalga normale döndü.Bu, tam şimdi bir parça ürkütücü rahat hissetmenizin nedeninin bir parçasıdır. Bu az çok rahat hissetmektir, ama buna güvenip güvenmemeniz gerektiğini bilmiyorsunuz, çünkü bunun devam edip etmeyeceğini bilmiyorsunuz. Bu nedenle, bu ileri doğru giderken, gerçekleşecek olan şeylerin herkeste çok yaygın olan şeyler olduğunu söylüyoruz. Bunu büyük bir dalga geliyormuş gibi hayal etmeye çalışın ve tam şimdi dalga geri çekiliyor. Burası suyun geri çekildiği ve her şeyin sessizleştiği yerdir; her şeyin dışarıda esrarengiz şekilde grileşmeye başladığı yerdir ve havadaki elektriği koklayabilirsiniz, ama henüz hiçbir şey olmuyor. Bu, yeni armonilerinizi bulmak için mükemmel zamandır, çünkü dalga geldiği zaman, sizi ele geçirdiği görünen bir şeye uyumlanmanız çok daha zordur. Birinin yüzüne bakıp gülümsediğiniz her seferinde, enerjinizi size geri getiren bir ayna vardır. Bu aynalara bakın. Nerede olduğunuzun ve en büyük hayallarinizin ne olduğunun farkında varmaya başlayın. Bu, hayallerin zamanıdır. Tam güçlendirilmeye ilerlemek istediniz ve tam şimdi size bu veriliyor. Dünya üzerinde bulunuyorken, cennetteki ruhlar olarak kendi yeteneklerinize geri dönüyorsunuz. Henüz tam olarak orda olmadığınızı söylüyoruz. Tüm insanlığın bu sıçramayı yapabileceği o noktada değilsiniz, ama her an bu noktaya daha da yaklaşıyorsunuz. Her trajik olayla sizi uyumlayan, gezegendeki her şeyle ve herkesle enerjisel olarak armonize olmanızı sağlayan bir kalp bağı görüyorsunuz. Bu, Dünya gezegenine daha önce burada hiç bulunmayan sevgi ve güven seviyesini getirmektir.

Bunlar önünüzdeki harika günler, sevgililer. Siz kazandınız, istediniz ve bunun geleceğini her zaman biliyordunuz. Ve şimdi, o günler burada. Kendilerini sunma şekline tam hazır değildiniz, ama bu etkili oldu. Gelecek olan bir çift dalga daha var, ama günübirlik yaşayacağız. Son dakikada bunalmanız yerine, enerjinin en tepesine çıkabilir ve gelen dalgaya binebilirsiniz.

Birçok insan fizyolojik değişimlerden ayrıca duygusal değişimlerden geçiyor. Birçok farklı alanlarda yeni kalıplar görmeye başlıyorsunuz. Ve bu gezegende bloke edilmiş olan şifa yöntemleri olduğunu size söylüyoruz. Öne çıkarılmış olan bunların çoğu bu enerjide aynı şekilde çalışmıyor. Hepiniz insanlığın titreşimindeki yükselişin ve insanlığın evrimlerinin değişimin nedeni olduğunu varsaydınız ve bunların bazılarının kendiniz tarafından bilinçli olarak bloke edilmiş olduğunu söylüyoruz. Nikolay Tesla tarafından orijinal olarak getirilmiş olan bilgilerin çoğu bloke edildi – sade ve basit. O öldüğü zaman nereye gittiğinin çoğu bloke edildi ve bunların hepsi şimdi geri geliyor. Bu yalnızca Tesla’nın çalışması değildir, şu anda bu gezegende birçok insanın çalışmasına bütünleşen muazzam evrimsel teknoloji damlaları var, bunlar ortaya çıkmak üzere. Kirlilik gibi daha büyük birçok probleminizin, onu yaratan aynı araçlar vasıtasıyla çözüldüğünü göreceksiniz. Kirliliğinizin bir kısmını yaratan teknolojinizin çoğu, kirliliği temizlemeye başlayacak ve gezegeniniz üzerinde daha çok kontrole sahip olmanızı sağlayacak. Bu size dünyanın bakıcıları olmanız için daha fazla yetenek verecek. Dünya gezegenindeki en uzun zamanda, koruyucular olmak için kendinize güvenmediniz ve çok uzun zamandır bu rolü taşıyan deniz memelileri, balinalar ve yunuslar şimdi bunu size geri verdiler. Bunu siz taşıyorsunuz.

Güçlendirme = Özgür Seçim

Nereye gittiğiniz ile ilgili önceden belirleme yok ve bu birçoğunuz için zorlukların olduğu yerdir. Yolu aramaya alıştınız, şimdi ayağınız neredeyse yere basana kadar yol yaratılmıyor. Kendi beklentileriniz sizin için yeni olanaklar yaratacak. Tek istediğimiz oynamanız. Bunun içine adım atın. Bununla oynayın. Bununla armonize olun. Bir şekilde tutkunuzu ifade etmenin yolunu bulun. Geçmişte sizi delirtmiş olan küçük parçaların uyumlanmasını göreceksiniz. Kapıların sihirli bir şekilde açıldığını hissedeceksiniz, çünkü zaman doğrudur.

Nikolay Tesla’nın çalışması bile onun bıraktığı yerden evrimleşecekti, insanlık arasında kabul edilmeyecekti. Bu farkı oluşturan teknolojideki liderler değildir, her birinizsiniz ve bunu kendi kalbinizde yapıyorsunuz. Olasılıkları açıyorsunuz ve size yolu göstermek için burada değiliz, kim olduğunuzu hatırlamanıza ve yaşamınızda muazzam bir fark yaratmak için bu fırsatı almanıza yardımcı olmak için buradayız. Her gün uyum için yeni fırsatlarla yüzleşeceksiniz. Bunları kucaklayın ve sonuç olarak ritimlerinizin değişeceğini bilin.

Daha önce bahsedildiği gibi, beden kalıplarınızı salıverdiğiniz zaman, başlangıçta beden ağırlığınızda ters etkisi olabilir. Bu, herhangi bir enerji değişimine doğal fizyolojik reaksiyondur. Aynı şey uyku modelleri için de geçerlidir ve en başlangıçta daha az uyuyacak olsanız bile, tersinin gerçekleştiğini görebilirsiniz. Bunların hepsi insanlar olarak geçtiğiniz doğal evrimin parçasıdır. Bu parçaların çoğundan sanki bunlar uzak gelecekte gerçekleşeceklermiş gibi söz etmekte olsak da, bunlar tam şimdi gerçekleşiyor. Bu gerçekleşiyor. Yaklaşık son 15 yıldır size anlattığımız tüm bu parçalar tam şimdi tetiklenmeye başlıyor. Bu yer çok heyecanlı hale geliyor. Şimdiye kadar bildiğinizden çok daha fazla enerjiyi hareket ettirdiniz.

Birçoğunuzun doğru yolda olup olmadığınızı merak ederek kendiniz hakkında şüpheleriniz olduğunu biliyoruz. Bu perdeyi bir saniyeliğine çekebilseydik, size olduğunuz harika varlıkları gösterirdik. Bu gezegen için mevcut en yüksek titreşimli varlıklardan biri olmasaydınız, fiziksel formda olmazdınız. Bu, tam şu anda dünya gezegenine gelmeye çalışan tüm o varlıklardan en büyük fırsatlara sahip olduğunuz anlamına geliyor. Birçoğunuz gerçekleşen mucizeyi izlemek için tam olarak doğru noktada olmayı istediniz. Bu gerçekleşiyor. Bu tam şimdi gerçekleşiyor. 12 – 12 – 12 yi bile beklemeyin. O kapıyı açın ve bu evrimin gerçekleştiğini izleyin. Bunu kendinizin yapın. Kendi şeklinizle yaratın. Sizin için rahat olan bir şeye ritminizi oluşturun. Hızınızı oluşturun, eğer bir noktada bu ritimden ve bu hızdan mutlu olmazsanız, onu değiştirmeye cesaret edin.

SEKS ve İnsan Olma Rolü Yapmak

Bir insan olma rolü oynayan varlıklar olarak geriliyorsunuz. Bu fiziksel beden şimdi daha önce sizden bloke edilmiş olan bazı inanılmaz şeyler yapmanızı sağlayacak. Yakın zaman önce blok sözcüğünü söylediğimiz zaman, bazı korkular vardı. Bunlara değinelim. Bilgiyi bu gezegenden bloke eden sizlerdiniz – başkası değil. Ne kadar uzağa gideceğinize karar verenler sizlerdiniz. Şimdiye dek herhangi bir yerde gerçekleşmiş olan herhangi bir gezegendeki en büyük değişiklikleri harekete geçiren sizlersiniz. Bunun gerçekleşmesi için bir ayağınızı diğerinin önüne koyarken sizi izliyoruz. Tutkuyu bulun. Yuvadan getirdiğiniz, başka hiç kimsenin taşıyamayacağı o parçayı, o bulmacayı bulun. Başka hiç kimse sizin yaptığınız şekilde ifade edemez. Bunu kendinizin yapın. Eğlenmeyi unutmayın. Bu, insan olma rolü yapmanın muazzam bölümüdür.

Son bir bölümü size anlatacağız. Fiziksel bedeninizde ritimlerin çoğu değişirken, cinsel dürtünüzün de değişen bir ritimde olduğunu göreceksiniz. Cinsel enerjiden çok fazla konuştuk, hatta bununla ilgili bir kurs verdik, çoğu insanlar kendi cinsel enerjilerinden korkuyor. Gezegenin seksi gizli tutma tarihi birçok problemlere neden oldu. Şimdi buna kanal olmanın ve bunu kullanılmasına niyet edildiği güzel şekilde kullanmanın zamanıdır. Kendi fiziksel cinsel dürtülerinizde farklı bir değişim görüyorsunuz. Çeşitli nedenlerle bunu kapatanlar vardır. Bunun kendi kendine geri döndüğünü görebilirsiniz. Cinselliğin hayvansal doğanın temel enerjisi olduğunu düşünen insanlar için bu doğal bir reaksiyondur. Durumun bu olmadığını söylüyoruz. Cinsel enerji yuvadan gelen, bir beden vasıtasıyla paylaşılan ışıktır. Sizler bu evrimleri gerçekleşirirken, kendi cinsel bağlantılarınız yaşama geçecek. Bu sadece ruhun daha fazlasının bedeninizi doldurmasıdır. Bu, cinsel enerjinin temelidir. Bu şeyleri gözleyin. Bunlarla oynayın. Bunlar tarafından boğulmak yerine bunları isteyerek kullanabileceğiniz bir yol bulun. Attığınız her adımın yeni bir yol olduğunu ve tüm evrende izlendiğinizi bilin. Bu fiziksel bedenleri oluşturmanıza yardım etmek için orijinal olarak buraya gelmiş olan ırkların çoğu bile, en inanılmaz şaşkınlıkla izliyorlar. Bunu iyi yapıyorsunuz. İyi iş. İyi iş.

Birbirinize en büyük saygıyla davranmanızı en büyük onurla istiyoruz. Her fırsatta birbirinizi destekleyin. Oynadığınızın güzel bir oyun olduğunu hatırlayın ve birlikte iyi oynayın.

Espavo.

The group

(Çeviri: Saffet Güler)