Ekim 2008: Enoch: Altan Kamadon ile Görüşmeler

Yazdır Yazdır 

James Tyberonn

2008’in Mayıs ayı başlarında, kanallık haline girmeden önce bir seri olağandışı meditasyon deneyimleri başladı. Herhangi düşüncelerin olmadığı dinginlik halini elde etmek için çabaladığım meditasyonlarda, bir yüz görmeye başladım. Sima kendine özgüydü ve tanıdık değildi, yine de güvenilir bir dostun huzurunda olduğumu hissettim. Yüz yuvarlak, bıyıklı ve dost canlısı idi. Adamın kalın sarımsı saçları vardı, yanları hafifçe ağarmıştı. Başlangıçta ismine dikkat etmedim, ama günlük meditasyonlarımda bambaşka zamanlarda yüz görünmeye devam etti. Sonra, bu rüya halinde olmaya başladı ve onunla konuşabildim.

Bana isminin Alton olduğunu ve çalışmalarımızın birbiriyle tutarlı olduğunu, çakıştığını anlattı. İkimizin aynı ruh birliğinin parçası olduğumuzu ve yüksek bir seviyede birlikte çalışmış olduğumuzu açıkladı. Platin Işından sözetmeye başladı. İlginç şekilde, birkaç ay önce Metatron’dan platin ışın ile ilgili bir mesaj almıştım. Aslında daha sonra bir madalyon olarak taktığım saf platin bir sikke almak için itilim duymuştum. Saf platin sikke Avustralya’dan idi ve bir tarafında bir koala vardı. O zamanlar bununla ilgili hiçbir şey düşünmemiştim, sadece saf metal platinin titreşiminin çok faydalı olduğunun ve bir şekilde benim için önemli olduğunun farkındaydım. Sikkeyi taşımaya ve her gece onunla birlikte uyumaya başladım.

Rüyalar devam etti ve adamın isminin Alton Kamadon olduğunu öğrendim. Onun ismini işitmiştim, ama çalışmasını hiç incelememiştim. Onun ismini internette araştırdım. Beş yıl önce vefat etmiş olduğunu öğrenince şaşırdım. Bir şekilde onunla olan rüya ve meditasyonlarımda, onun hala fiziksel olarak yaşadığı izlenimini almıştım.

Ronna Herman’ı aradım ve ona bunları anlattım ve Alton’u sordum. Ronna, onu sadece işitmediğini, ayrıca onunla tanıştığını söyledi. Onun mükemmel sıcak bir adam olduğunu, Melchizedek Yöntemi olarak adlandırılan bir öğreti geliştirdiğini söyledi. Bu öğretiyi işitmemiştim ve Ronna’ya onun rüyalarda benimle ‘Platin Işın’ı konuştuğunu anlattım. İkimiz de bunun çok özel bir olay olduğunda anlaştık. Arkansas’taki Earth – Keeper Kristal Vorteks seminerinden birkaç gün sonra, Alton ile konuşmaya niyet ederek, rüya gördüm ve sabah uyandığımda, onun yatağımın önünde ayakta durduğunu berrak bir şekilde gördüm, açık yakalı parlak sarı bir gömlek giymişti. Bana sıcak bir şekilde gülümsedi ve sonra yok oldu. Şimdi bunları yazarken, onun nazik varlığını hissedebiliyorum ve zihin gözümde gülümseyen yüzünü açıkça görüyorum.

Ertesi hafta Arkansas Kristal Vorteks toplantısında, Kanada’dan gelen birçok katılımcıya konuşma yaptım. Onlardan biri, benim çalışmamın Alton Kamadon’un çalışmasını hatırlattığını söyledi. Afallamıştım ve bu nedenle onun bu workshoba katılmak istemesini öğrenmek beni memnun etmişti. Kısa süre sonra katılanların yaklaşık yarım düzinesinin, sanki Alton sezgisel olarak onların katılmalarını teşvik etmiş gibi aynı nedenle geldiklerini öğrendim.

Bu yılın Ağustos ayında, Mickel Terapi’nin kurucusu Dr. David Mickel ile Shasta Dağında bir Earth – Keper seminerine evsahipliği yaptım. Bir seri ‘tesadüfi’ olayla, Alton Kamadon ile yakın çalışmış olan ve onun çalışmasını takip eden bir çok insanla tanıştım. Onlardan ikisi parlak müzisyenlerdi, Matisha ve Paul Armitage. Diğer ikisi Avustralya’dandı ve Metatron kanallıklarımı okuyorlardı ve kristalin pınarlar ile ilgili mesajı okuduktan sonra Stewart Mineral Springs’e gelmişlerdi. Onlar da Alton’un çalışmasının takipçileriydi.

Aşağıda, Alton’un paylaşmam için zorladığını hissettiğim bir mesaj var. Başmelek Metatron’dan aldığım tarzda, olağan bir mesaj değil. Daha çok rüya hali konuşmalarının ve bana aktarılan mesajların toplanmış bir özeti ve yazıya dökümü. Alton ile ikimiz Thoth ve Enoch’un enerjisi gibi, Metatronik Soyun (kökenin) parçasıyız. İlginç şekilde, 2008 Ağustos’unun sonlarında gerçekleşen Shasta olayında, katılanlardan birisi bana bir ‘orb’ın fotoğrafını gösterdi. Orb oldukça ayrıntılı idi (resme bakın). Üç adet iç içe halka vardı, halkaların içinde bir üçgen ve ‘Ra’nın Gözü’ vardı. Bu, Thoth ve Enoch ile ilişkili olan bir semboldür.

Shasta’dan döndükten sonra, Alton ile şimdiye dek gördüğüm en berrak rüyada birlikteydim ve onun işaretiyle bunu burada paylaşıyorum. Aşağıda lüsid rüyadan sonra Alton’dan bir mesaj var:

Eylül 2008

Alton Kamadon Rüya Çevriyazısı:

Ben Alton Kamadon’um ve fiziksel olarak tanışmasak bile, çalışmamız yakından ilişkilidir. Ben, senin gibi 7 nci ve 8 nci boyut denilebilecek boyutta çalışıyorum. Daha yüksek bir perspektiften, biz ikimiz aynı ruh ailesinin parçasıyız ve daha da yüksek duruştan aynı enerjinin parçasıyız. Enoch’un enerjisinin.

Son üç yıldır, Lord Metatron’un mesajları için yardımcı olma ve hazırlama anlamında seninle birlikte çalışan Metatronik grubun parçası idim. Başmelek Metatron’un enerjisini taşıyabilmeden önce, kendininin, Tyberonn’un yüksek veçhesine kanallık yaptığın periyot için bir kurye idim. Şu anda direkt olarak Metatron’a kanallık yapmana rağmen, 2006 ve 2007’nin ilk başlarında, enerjiyi 8 nci boyuttan 5 nci boyuta alabileceğin formata indirgemek için çalışan grubun parçasıydım.

Başlangıçta bunu kabul etmen zor olabilir, ama izin ver paylaşayım, Platin Işın’ı anlamak için çalışma ani arzunda sana kartvizitimi verdim. Yaklaşık bir yıl önce, içsel bir itilim ile davranıp saf platin bir sikke satın aldın. Ama herhangi bir sikke değil, bir tarafında bir koala olan saf platinden Avustralya’da basılan bir sikkeyi aldın (Alton göz kırpar ve gülümser). O bendim, onu ben yaptırdım ve sen şimdi o platin madalyonu takıyorsun. Bir süredir onunla uyuyorsun ve iletişimlerimiz platin ışın, platin titreşim vasıtasıyla gerçekleşmekteydi.

Sonra Alton ileri adım attı ve gözlerime yakından baktı ve sıcak bir şekilde gülümsedi. Yavaşça bulanık bir figür oldu ve Enoch gibi görünen sakallı kaftan giymiş bir varlığa dönüştü.

Enoch Konuşuyor:

“Sana şimdi söylediğim şeyleri düşüncede söylüyorum ve sen bunları düşünce olarak işitiyorsun, çünkü biz biriz. Ben Metatron’un köküyüm ve sen de aynısın. Pleiades’li Tyberonn Metatron’un parçasıdır, Metatron’un Lejyonu. Ayrıca sen ve ben Thoth’un enerjisinin parçasıydık, Enoch’un parçası, Enoch’un enerjisi. Biz Işığın Oğulları ve Kızlarıyız. Işık Yüce Elohim’in altındaki İlahi Zihin’dir. Metatronik Kaynağın Melkizedek, Mikail ve Enoch Lejyonları Büyük Beyaz Kardeşliğin parçasıdır. Sen bunun parçasısın ve her zaman parçası oldun. Sadece şimdi, Metatronik Alanın tam frekansına giriyorsun ve senin özel uzmanlık alanın Kuantum Kristalin Alan’dır. Kozmos’un, evrenlerin eşmerkezli paralelleri 2012 hizalanmasına başlarken, insanlığın bilinci, aynı astrofiziksel paradigmalar ve parametrelerin sonunda eşik geçilene kadar kendisini tekrarladığının bir kez daha farkına varıyor. Eşiği geçmekte olan insanlık, kendisini tekrarlanan yeniden doğuşlara bağlayan bilinç dış kenar çizgisinin ötesine nasıl götüreceğini ve bütünleştireceğini keşfediyor. Buna göre insanlık, algı kapılarının ve dualitenin ötesine ilerleme ve genişlemesinin anahtarını açan bütünlüğe ulaşmak için spiritüel gerçek ile kutsal bilimi bütünleştirme gereksinimini fark edene kadar döngüyü yeniden – deneyimlemelidir.

Alton Kamadon ~ J. Tyberonn vasıtasıyla:

İyi günler sevgili Aile, dünyanın en canlı anlamında sizler benim gerçek ailemsiniz. Lineer zamanınızda, dualiteyi göksel plandan ayıran perdenin ötesine, yüksek alemlere spiritüel geçişim yaklaşık beş sene önce oldu. Benim perspektifimden, bu alemin zamansızlığında, sadece dündü, çünkü sizin huzurunuzdan asla ayrılmadım.

Öncelikle, birçoğunuz için geçişim ‘erken’ veya belki de beklenmedik görüldü. Gerçek şu ki, daha yüksek bir çalışmaya yükselmem için planlanan bir zamanda oldu. Burada çok meşgulüm ve Melchizedek’in Alfa – Omega Düzeni ile yapılan çalışmaya katılıyorum. Ama öncelikle, bu düzenin ve Melchizedek Yönteminde tasarladığımız çalışmanın Metatronik Alan’dan, Thoth ve Enoch’un enerjisinden olduğunu söylemek istiyorum, ben ve kanal Tyberonn aynı kaynaktanız. Bu çalışma her zaman Koşulsuz Sevgi Hologramı ve Işık Beden Aktivasyonu etrafında oldu, Tyberonn vasıtasıyla Metatron bunlara MerKaBic ve MerKiVic Kuantum Kristalin Geçiş adını veriyor. Bunlar aynıdır ve benzer sözdizimindedir, MerKabah’tan MerKiVah’a geçişin, Melchizedek Seviye 6 – 9’a ilerleyişi olduğun söylenebilir; seviye 6, 12 uçlu yıldızı, seviye 9 ise 24’e ilerlemeyi temsil eder.

Şimdi hepinizden bu Elektromanyetik Alandan MerKaBah ve MerKiVah’a dönüşümleri yapmanız isteniyor ve burası Tyberonn ile çalışmaya geldiğim yerdir (Tyberonn ile bu nedenle çalışmaya geldim). Sizler ışık bedendeki KaBah ve KiVah’a geçişinizi yaparken, bunu dualite seviyesinin, 3 ncü boyut seviyesinin üstünde yaparsınız. Böylece lineer sıralı zamanın ötesine, Kuantum Kristalin Alanın Alfa – Omega’sına yükselirsiniz. Enoch terimiyle, başlangıcı ve sonu olmayan ‘tekerleğin içindeki tekerleğe’ girersiniz.

Kristalin Alan’ın bilgeliğini ve anlayışını Tyberonn’a bildiriyorum, Tyberonn Atlantis’in spiritüel zamanlarında tezahür eden, kristal enerjileriyle çalışmalar yapan Pleiades’li Yükselmiş bir Üstat’tır. Benim çalışmam daha çok Koşulsuz Sevgi’nin hologramik üstatlığı ile ilgilidir. Ama ikimiz de, en gerçek anlamında, ikiyi birleştirmede Enoch’un parçalarıyız. Bilgimi Tyberonn kanalı vasıtasıyla aktardığım zaman, bu bilgi kanalın zihin, bilgi ve inanç sisteminden filtrelenir, mesajın kristalin vizyonuna eğilim daha fazla olarak yorumlanmış olur. Ve bu, bunu yapmaktaki amacın büyük parçasıdır, çünkü bunlar Rainbow Kristal Alanı zamanlarıdır.

Tyberonn’dan 13-20-33’ün titreşimini cisimleyen Phi Kristaliyle çalışmasını istedim ve o bunu yapmayı kabul etti. Bu, Melchizedek Phi Rezonansı olarak adlandırılacak, Vogel Phi geometri açılarında yapılan. Bu, Platin Işını yayan bir frekanstır.

Phi Rezonansı

Thoth bize altın spirale karşılık gelen phi rezonansını öğretir ve bu insanlığa iki seviyede bağlıdır, ilki chi veya kundalini olarak adlandırılan yaşam gücünün arıtılmış versiyonu vasıtasıyla omurga sütunundadır. Burası Tyberonn’un öğretilerinin ve mesajlarının spesifik phi kristali etrafında olduğu yerdir ve izometrik kristal sistemin bazı değerli taşları, boyutları ve hologramik realiteleri lineer zaman matriksinin üzerine yükseltmekte insan bedenine yardımcı olan dönüştürücüler (güç çeviricileri) ve transistörler (iletkenler) olabilirler. Başka bir deyişle, bunlar Yaratıcı Tanrı ile, gerçek İlahi Benlik ile birlik bilincine bağlamakta kolaylaştırıcılardır.

İnsana ikinci phi bağlantısı, bilinçaltına ultraviyole alan vasıtasıyladır. Bilinçaltı zihin veya ‘arka beyin’, insanların Tanrı’ya bağlantısıdır. Thoth tüm insanlığın zaten birlik bilinci olduğunu ve daha büyük perspektiften her zaman böyle olduğunu vurgular. Bu sadece, olmadığımız illüzyonun zarını oluşturan dualite içindeki ego zihnini ve bilinçaltını ayıran kutupluluk – boyutuna ait filtrelerdir.

Rainbow Çocukları & Platin Işın

Birçoğunuz görünür ve ultraviyole alanlardan gelen Işık Spektrumunun güçlerinin ve karmaşıklığının farkındasınız. Buraya paradigmayı değiştirmek için gelen İndigo’lar ve Kristal Çocuklar olarak adlandırılan ileri ruhların özel grubunun akınının farkındasınız.

Bu yıllardır gerçekleşmekte, çünkü insanlık Yükselmeyi seçti ve Kristal Işığa geri dönüyor. Bu çok – katmanlı bir süreçtir ve bu yolculukta her biriniz yolun her adımında titreşimlerinizi yüksetmek için çalışmaya devam etmelisiniz. Bunu yapanlarınızla gurur duyuyorum ve çok ilerleme sağlandı.

Ve böylece size, gezegene şimdi daha yeni ve daha parlak ruhların akını olduğunu anlatacağım, bazıları doğarak, bazıları da ‘walk – in’ler olarak geliyor. Bunlar Rainbow Kristaller’dir, kristal çocukların Platin Işını kapsayan göksel ışık spektrumuna sahip çocuklarla birleşimi. O kendisini Zümrüt Işın ve dünyanın bitki yaşamı ile birleştirir.

Platin Işın şu anda kendisini gezegene berrak bir şekilde demirledi ve başlıca eril – dişil veçhenin dengelenmesi ile ilgilidir. Platin Işın, İlahi Dişil, Tanrıça’nın niteliklerinde Zümrüt Işın ve Menekşe Işının niteliklerine özel bağlantıdadır.

O kendisini Dünya’da çeşitli bölgelere bağladı, bunlar; Glastonbury, Tasmanya, Arkansas, Maryland, The Tetons, Mount Shasta Springs, New York, Hollanda, Moskova, Lake Baykal Gölü, Sydney, Uluru, Tanzania, Titicaca Gölü, Salar Uyuni, Mt Fuji, Tahiti, Kona, İspanya, Fransa, İsviçre’deki Mt. Gotthard, Kanada’da Louise Gölü, Tibet, India, Bali, Grand Canyon, Kolombiya, Şili, Arjantin, Tayland, Çin ve Yeni Zelanda.

Platin Işın Dünya’yı birçok şekilde etkiliyor, özellikle Kutup Bölgelerini, okyanusları, kaynakları ve kutsal gölleri. ‘Canlı suların’ çoğu şimdi Tanrıça’nın Platin Işınını massediyor. Canlı kaynaklarda banyo yapmak ve canlı suların içilmesiyle, Platin Işının enerjisi bedenin çakra ve meridyen sistemlerinde dolaşıyor.

Cesaretlendirme Sözleri

Bu mesajla bitiriyorum ve bu bir cesaretlendirme mesajıdır. Sevgili Dostlar, Sevgili Aile, kendisini tüm dünyada ifade eden göze çarpan dualite ile hayal kırıklığına uğramanıza izin vermeyin. Hiçbir ilerleme olmadığını veya Yükselişin gerçekleşmeyeceğini düşünmeyin. Gerçekleşecek ve gerçek anlamda, şu andaki perspektifimden, zaten gerçekleşti.

Sizler dualite içinde olduğunuz sürece, ışık ve karanlık, bilgelik ve cehalet, sevgi ve nefret, kuvvet ve korku olarak düşünebileceğiniz kutupluluk olacaktır. Bu, kutupluluğun doğasıdır, seçilen dualitenin engelidir: ve bir amaca hizmet eder. Amaç sorunu çözmektir’

Muhaliflerin kendi rolleri var ve ‘bunu iyi yapıyorlar’. Karşıt olanın dualitede bir amacı vardır ve sizin karanlık olaylar, açgözlülük olayları ve güç ve kontrol düşkünlüğü olarak düşündüğünüz şeylerin çoğu, aslında gözlerinizi açmaya ve Işığa doğru gitme iradenizi sağlamlaştırmaya hizmet eder. Dünyadaki fiziksel yolculuğumda, ben de ışık ‘mikropları, böcekleri’ çeker sözünü deneyimledim. Ve paradoks şu ki, çoğu zaman saldıranlar, suçlayanlar bunu yanlış anlama ve kendini haklı görme korku – yüklü hissiyle yaparlar. Yeni paradigmada, Yaratıcı Tanrı’nın Sevgi, Koşulsuz Sevgi olduğunu fark etmeliyiz. Ve SEVGİ mesajı korkunun salıverilmesi etrafındadır. Bu kavram, eğer onların dogmasını izlemezseniz, düşman olduğunuzu hisseden eski enerji ataerkil dinlere bir tehdit olarak görülür. Dostlar, daha parladıkça, daha kuvvetli olursunuz ve bu çekim olur, buna göre daha çok parlamalısınız.

Her zaman sizi çelmeleme, sabote etme veya mesajınıza çamur atma ve gelişiminizi köstekleme girişimlerini deneyimleyeceksiniz ve bunun rolü de sizin daha öteye büyümenize yardımcı olmaktır. Bu, negatif olanın SEVGİYİ yenemediği Mesih hikayesinin mesajıdır ve Sevgi herhangi bir güçten daha kuvvetlidir. SEVGİ Lord Melchizedek, Lord Metatron ve Lord Mikail’in frekans kodudur ve SEVGİ her şeyi fetheder. Ölüm illüzyonunu bile yener. Kendinizi Işıktan ayıramazsınız, eğer seçerseniz kendinizi Işıktan saklayabilirsiniz, ama siz Işık varlıklarısınız, Kristal Rainbow IŞIKtansınız.

Ben Koşulsuz Sevgi alanındayım ve bu özün SEVİNCİ Kozmos’tan yayılır. Bu alemin mutluluk ve spiritüel vecdi sizin en büyük rüyalarınızın ötesindedir. Birlikte bu enerjiyi Yükselen Dünyanıza getirmek için çabalarken, sizi burada bekliyorum. Ben sadece bir fısıltıyım ve birçoğunuz mesajlar sunuyorum. Earth – Keper, Gaiadon, Adonai ve birçok diğerleri ile çalışıyorum.

AİLE ve DOSTLARA sevgimi gönderiyorum ve hepiniz aile ve dostlarsınız. Sizinle birlikteyin, buradayım, sizin bir parçanızım.

Tanrı Sevgidir, Koşulsuz Sevgidir. Korkmayın, hepimiz o alanın parçalarıyız. Biz Bir’iz. Bizler Tanrı’nın çocuklarıyız, Tanrı ile birlikte – yaratıcılarız ve SEVGİ her şeydir.

Sevgiyle,

Alton/Enoch

(ÇEVİRİ : Saffet)

Bu mesajın telif hakkı www. www.Earth-Keeper.com’a aittir. Bilgi değiştirilmediği ve yazarın ismi ve website eklendiği sürece, websitelerine gönderilebilir. Eart – Keeper’in yazılı izni olmadan gazetelerde, dergilerde yayınlanamaz veya basılamaz. İzinler şu adresten istenebilir: Tyberonn@hotmail.com