2009’un Metatronik Anahtarları

Yazdır Yazdır 

The Earth-Keeper Chronicles

Ocak 2009: EKC Sayı: 26 – BM Metatron Mesajı

2009’UN METATRONİK ANAHTARLARI

Başmelek Metatron ~ James Tyberonn kanalıyla

Selamlar! Ben Işığın Lordu Metatron’um ve hepinizi selamlıyorum.

Ve bir yıl daha biterken ve yenisi başlarken, kısa bir süre için içinizde mikro ve makroda gerçekleşmiş olan değişimleri kısaca düşünmenizi istiyoruz. Yol üzerindeki birçoğunuz için 2008’de önceki yıllardan daha büyük oranda savrulduğunuz görülüyor. Bu özellikle ellili ve altmışlı yıllarda doğanlarınız için doğrudur.

Yol Açanlar

İndigolar ve Kristaller olarak adlandırılanların farkındasınız, II. Dünya Savaşı sonrasındaki 25 yıllık periyotta doğan milyonlarcanız için bir isim konulmadı. Ve böylece size bir ünvan vereceğiz, sizler Işığın Çocuklarısınız, “Yol Açanlar”sınız. 60’lı ve 70’li yıllardan 1987’deki Harmonic Convergence’e kadar yolu döşediniz ve Sevgililer, bu olay, Harmonic Convergence gezegeninizin Yolunu değiştirdi. Yükselişe izin verdi. Yükseliş, sizin bulduğunuz ve temizlediğiniz yollardan dolayı kesinliğe dönüşen bir olasılık idi.

Görüyorsunuz, siz Yol Açanlar yüklendiniz ve yeni paradigmanın ortaya çıkması için, eski tekrarlanan kalıptan statükonun (mevcut durumun) düşünce kalıplarını dönüştürdünüz. Ama anlayın ki, sizler sadece Birleşik Alanın Kristal Titreşiminin yeni enerjisinin zirvesindesiniz. Yapılacak çok şey var. Bu sizden hesap sorulabilecek, ama sorumlu olmadığınız bir gerçektir. İnce farkı görüyor musunuz?

İnsan düşünce titreşim rezonansınız, daha yoğun frekanssal kalıplara tarafsız olduğu zaman ve sadece o zaman, ön zihniniz supra – zihin ile İlahi Zihnin düzenli kristalin modeline harmanlanabilir.

2009’un Anahtarları

2009 birçok değişiklik getirecek. Dünya’nın enerjisi artmaya devam edecek ve bu kolayca görülüyor. Çeşitli mekanizmalarla gezegene yağan enerji, akmaya devam edecek, bu enerjiler 2009’un Mart ekinoksu ile başlayarak daha uyumlu olarak, daha eşit olarak dağıtılacak.

2009 tamamlanmaların yılı, tezahür için harika bir potansiyel yılı olacak! Bir kitap yazmayı planlayanlarınız bu yıl bunu tamamlamak ve diğer spiritüel araştırmalar için en uygun enerjileri bulacaksınız. Bu yeni yılın içinde birçoğunuzun zihninizde olan, ama şimdiye dek bunu realiteye geçirmek için zaman veya enerji bulunamamış olan projelerin tezahürü için eşsiz şekilde uygun olan zaman – fazlı armonik vardır. 2009 yılı engelleri salıverme fırsatı getirecek ve yeni enerjinin bolluğu siz Yol açanlara sayısız yollarla kendisini elde edilebilir kılacak.

En ilginç değişimlerden biri, henüz Yükselişe dahil olmamış olan insanlığın belirli gruplarının ani uyanışı olacak. Birçok ‘yeni yüz’ metafizik ve spiritüel konulara çekilecek ve daha fazla hizalanacaklar. Böylece İnsanlığın Işık Miktarında %10’dan yaklaşık %12’ye bir artış olacak, bu artış özellikle 9-9-9 olayından sonra gerçekleşecek ve Aralık gündönümünde zirveye ulaşacak.

Birçok insan ruhsal konulara, kendini iyileştirmeye, enerji çalışmasına ve metafiziksel bilgeliğe ilgi gösterecek. Birçoğunuz bu sürecin bir parçası olarak öğrenciden öğretmene dönüşeceksiniz. Yol açanların birçoğu sonunda kendilerinin Öğretmenleri olduklarını kavrayacak ve kabul edecekler ve birçok insan için ÖĞRETMEN olacaksınız.

Axiatonal Eşitlenme

2009’da gezegende anahtar bir değişim kademeli olarak gerçekleşecek, ışık enerjisinin dağıtımı tüm bölgelerde daha eşit olarak akmaya başlayacak. Işığın bu axiatonal eşitlenmesi, birçoğunuzun geçmiş yıllarda gelişmesine yardım etmiş olduğunuz yeni ortaya çıkan vorteks – portal komplekslerinden üretilecek. Gezegende çatışmaların olduğu ve enerjisel olarak yoğun olan bölgelere akacak. Titreşim rezonanslarını yükseltmek için ‘düşük’ frekanslı bölgelere akacak. Böylece karanlık ve ışığın dualite sarkacının yay – çizen salınımının şiddeti azalacak ve daha yoğun cepler (boşluklar) hafiflemeye başlayacak. Böyle bölgelere ışığı demirlemeyi kabul etmiş olan bazılarınız görevinizin tamamlandığını göreceksiniz ve eğer öyle seçerseniz başka bölgelere yerleşmek için özgür olacaksınız.

Işık tutucuları olarak gayretle hizmet edenlerinize saygı duyuyoruz. Bunun oldukça külfetli bir rol olduğunun farkındayız, ama gezegene çok iyi hizmet eden bir roldü. Yeterli ışığın topraklanmış olduğunu, birçoğunuzun demirlenmesine yardım ettiğiniz vorteks – portalların şimdi daha güvenli şekilde yerlerinde olduğunu bilin, yeni ışık tutucular bu yerlere çekiliyor. Şimdi yardıma gereksinim duyulan bölgeler için, tüm bölgelerde kendi güçlerinde durmanın zamanıdır ve tüm insanlar kendi titreşimlerinde ışığı demirlemeyi öğrenecekler. Böylece, 2009’un ilk yarısında birçokları için uygun bir yer değiştirme ve taşınma olacaktır.

Yeni üretici – fonksiyonu yapan vortekslerin anahtar alanları şunları kapsıyor; Tasmanya, Arkansas, Mineas Gerais, Brezilya, Galveston, Texas; Banff Kanada, Capetown, Güney Afrika, Salar Uyuni, Bolivya; Tahoe Gölü, Nevada; Trinity Point, Virginia (ve the Charlottesville vorteksi); Bisbee, Arizona; Kanada’nın güney ve kuzeybatı bölgeleri; Batı Avustralya, Yeni Zelanda; kuzey Arjantin; Güney Şili’deki Patagonia; Bogotá, Kolombiya; Baykal Gölü, Jackson Hole, Wyoming; Crestone, Colorado; Asheville, North Carolina; İsviçre’nin batı Alpleri; Montserrat, İspanya; Sri Lank; Tanzanya; Amsterdam, Hollanda, Moskova , Grand Canyon, Türkiye, Java ve batı İrlanda.

2009 – Yeni Başlangıçlar ve Yeni Partnerlikler

Geçen yıl ve aslında geçen on yılda birçoğunuzun sona eren partnerlikleri oldu ve bu nedenle yakın bir hayat partneri olmadan veya gerçekte kendisini 2008’de tamamlamış olan karmik tamamlanma ilişkisinde yalnız bir yolculuk oldu. Yeni partnerliğe bu geçişin başlangıcı 2009’da birçokları için tezahür edecek. Aynı şekilde, hayat partnerine sahip olanlarınız için bu enerji değişecek, o ilişkileri derinleştirecek. 2009’un armoniği ruhu gerçekten arayan, titreşimi sizinkine uyan ve hayatınızı kutsal bir birlik içinde paylaşacağınız bir partnerle yaşamak için geldiğiniz yaşamı tezahür ettirme yeteneğini sunacak. Ve böylece partnerliğin bu yeni yılı dönüşüm çalışmalarını yapmış ve şimdi yalnızlığı terk etmeye hazır olan benzer – düşüncedeki ruhlar ile bir araya gelme ve gerçek ruh ailesi partnerliğinin kutsal boyutunda enerjik yeni bir ilişki oluşturma fırsatını sunacak. Siz geçmiş yıllarda mutlak yalnızlıkta yürümüş olan Yol açanların çoğu için, 2009’da yeterince yalnız yolculuk yapmış olduğunuzu kavrayacaksınız ve varoluş vizyonunuzu genişletme, Kaynağa yeniden bağlanma, dengeli, sevgi dolu ve destekleyici ilişkiler şeklinde yaşamınıza birlik prensiplerinin en yüksek ifadesini bedenleme fırsatına sahip olacaksınız.

Böylece bu sizin gözden geçirme ve eylem yılınızdır. Bunu bitişler zamanı olarak görmeyin, bunun yerine başlangıçlar yılı olarak görün. Ama bu durumda, sakin bir başlama noktasını başlatan bir başlangıç değildir, parlayan kaos içindeki ‘sıfır – noktasıdır’. Aslında gezegeninizin birçok veçhesi kaosta kalıyor. Sistemler parçalanmaya ve yeniden düzenlenmeye devam edecek. Gezegendeki çatışmalar kaotik gümbürtüde derinleşecek.

Kaostan Mükemmelliğe: Çokluevreni Doğurmak

Sevgililer, Çokluevreniniz kaosta başladı. Çokluevren ‘zamanın başlangıcı’ denen şeyde ortaya çıkmadı, merkezi bir noktada ortaya çıktı. O, kaosun kendisini fark ettiği ve kendisini dengenin daha iyi bir kalitesine doğru yeniden düzenleyebileceğini & yeniden organize edebileceğini anladığı bir orta – akışta başladı. Ve Çokluevren kendisini daha büyük bir düzene doğurdu, bir başlangıç noktasından değil, daha büyük bir farkındalığın kaostan tekamül etmek için kendisini elde edilebilir kıldığı bir noktadan. Böylece doğumu bir başlangıç olarak değil, dengeye ulaşmak için bir seviyeden diğerine ortaya çıkış olarak görürsünüz. Doğum olarak düşündüğünüz dönüşüm boşluktan, hiçlikten gerçekleşmez, daha önce varolandan gerçekleşir ve büyük bir mükemmellik arzusuyla kendisini yeni bir şekle uydurur.

Yükselişe Yürüyüş

Üstatlar, açık olalım, Yükselişe yürüyüş, Yükseliş geldiğinde kişisel mücadelenin veya gezegensel kaosun sona ereceği anlamına gelmez. Dünya’dan mezuniyet zor bir yolculukta çok çalışmış olanlar için bir sığınak olmayacak, ne de iyi mücadele vermiş olanlar için göksel bir ödül değildir.

Yükseliş, yaşamın tepkili olarak savunulması yerine ilerisi düşünülerek yaratılması gerektiğini anlayanlar için ardışık tekamül adımıdır. Yükseliş yaratım için yüksek boyutsal erişim sunar.

Bu, yaşamın çatışmalarını görmezden gelmeniz ya da onlarla başa çıkmayı bırakmanız gerektiği anlamına gelmez. Aslında bunlar yok olmayacaklar ve hala dikkatinizi gerektirecekler. Bu sadece sizin daha yüksek bir bilgelik perspektifinden karşılık verdiğiniz anlamına gelir.

Yüzleşmeleriniz ve yaşam ‘kurma’larınız terk edilmiyor, inzivaya çekilmenin zamanı değil, bunun yerine size stratejik olarak yüksek boyut perspektifine girme fırsatı verilecek ve bunu yaparken daha geniş bir referans çerçevesinden farklı bir zihin hali geliştirebileceksiniz.

Bundan dolayı, Dünya üzerinde mevcut olan çözülmemiş zorluklar ve savaşların sizin kendi yansıtılmış yaratımınız olduğunu ve çözülmek üzere olduklarını anlayın. Siz insanlar karışıklığı yarattınız ve onu temizlemelisiniz!

Yükseliş sorunlarınızı silmek üzere burada değildir, sorunlarınızı çözmek için daha büyük perspektif sağlamak izin buradadır. Ve böylece siz Yol açanlardan şu soruyu bireysel ve kitlesel olarak düşünüp taşınmanızı istiyorum: “Başkalarından sapanlarını bir kenara koymalarını rica ederken, kendi kişisel cephaneliğinizde hala ne kadar mühimmatı saklıyorsunuz?”

Size bu GERÇEĞİ söylüyorum, dualite içindeki Işık Savaşçıları olarak deneyiminize çektiğiniz kaos, dövüştüğünüz savaşlar, karşılaştığınız zorluklar aslında kendi benliğinizledir.

Metatronik Anahtarlar

Üstatlar, 2009’da insanlığın daha büyük berraklığın bilinç seviyelerine yükselmelerine, hayatın hızı artmaya devam ederken bile 3B’nin dualite kaosu üzerindeki görkemli farkındalığa geçmesine yardımcı olmak için mevcut olan frekanssal anahtarlar vardır.

Hızlanma gerçekleşiyor, çünkü beşinci boyutun mekansal çevresi doğal olarak daha az yoğundur ve böylece ışık beşinci boyutta daha hızlı yolculuk yapar. Ve buna göre sizin zaman hissiniz çok hızlanacak, öyle ki artan hızın stresiyle başa çıkmak için sağlığınızı geliştirmeniz gerekli olacak. İlave olarak, aurik alanlarınızı MerKaBa’ya dönüştürmemiş olanlarınızın, Yükselişin zorunlu Metatronik Anahtarı olarak en iyi şekilde bütünleştirmek için bunu yapmaları gerekecek. Eğer bu yapılmazsa, Dünyanın enerjisi artarken, bu enerjinin yoğunlaşmasında bunalmış ve yorgun hissedebilirsiniz.

Bu gerçekleştiğinde, her gün zaman ayırmanızı ve etrafınızda yaşam Piramidi, oktahedron (sekiz yüzlü; tabanları birleşmiş iki adet dörtkenarlı piramit) oluşturmanızı ve bunu yaşamın altın sevinciyle doldurmanızı rica ediyoruz. Yaşamın harikalığı ile zenginleşin ve onun ebedi niteliğinin kendisini size sunduğunu bilin.

Orta Yol

Ve Sevgililer, bu zamanda, sevinçli olmanın, bununla birlikte alçakgönüllüğünün orta yolunda yürümeyi hatırlayın. Kusursuzlukta kalın, onu besleyin. Gücünüz artarken, spiritüel egonun tuzaklarından kaçının. Düzenli olarak gözden geçirin ve yeniden ayarlayın. Yaşamınızın başkalarınınkinden çok daha önemli olduğunu düşünmenin kendini – yüceltme ve gizli tuzaklarının tehlikeli tahtından gayretli bir şekilde kaçının. İnsan ailesindeki HERKESİ onurlandırın, saygı gösterin ve besleyin.

Frekanssal anahtarlar 2009’da birçok anahtar tarihlerde gerçekleşecek. Bu tarihler, Metatronik anahtarlar dediğimiz şeyin anlayışını sağlayacak olan nadir frekanssal armonikleri sunacak. Bu anahtarlar sadece MerKabic Alan vasıtasıyla erişilebilirdir ve yıldız tetrahedronun ötesindeki yüksek MerKiVic hallere dönüşme yeteneğini sunacaklar. Bu Anahtarların içinde, bilincin Metatronik kutsal geometrileri vasıtasıyla Koşulsuz Sevgi dediğimiz şeyin geometrik temellerinin daha büyük anlayışları yatar. 2009’un bu portallarının en güçlüleri, Mart ekinoksu, Haziran gündönümü, 22 Temmuz güneş tutulması, 6 Eylül Ay Tutulması, Eylül Ekinoksu, 11 Kasım ve Aralık Gündönümüdür.

Bu anahtar titreşimsel portallar öyledir ki, kişi onlara başkalarından daha iyi uyumlanabilir ve böylece frekanssal olarak meydana getirilen bilgeliğe daha çok erişebilir. Enerji kapısının kendisinin fark edilmesi/tanınması her bireyin bireysel ışık kapasitesine veya ışık içeriğine bağlı olarak bazıları için diğerlerinden daha görünür olacaktır. Metatronik Anahtarların enerjisi içinde kullanma ve dönüştürme yeteneği, her bir insanın bireysel olarak eşsiz titreşim seviyesine bağlıdır. Aynı enerjiyle her ruhun deneyimi farklı olacaktır, ama süptil veçhelere dikkat, odaklanma ve çalışmayı gerektirir. Yaşama daha fazla odaklanmak, daha fazla dikkat 2012’ye dek kalan dört yılda aynı değerdedir.

ŞİMDİ’ye Odaklanın

Gelen dört yılda, tam olarak anda olmayı öğrenmek zorunludur. MerKaBic alan içinde, tüm bilincinizi ŞİMDİ’ye çekmeyi ve bu suretle gücün dayanak noktasına erişmeyi öğrenebilirsiniz. Sadece ŞİMDİ’de lineer uzay – zamanın tüm veçhelerini Çokluevren erişilebilirliğine manevra yaparak getirebilirsiniz ve birlikte – yaratabilirsiniz. Bunu sadece, Birleşik Kristalin Alana girmek için gerekli olan tam hakimiyete sahip olduğunuz MerKaBic ve MerKiVic hallerde görürsünüz. MerKaBic ve MerKiVic içinde ŞİMDİ tam genişlemiş gücündeki Ebedi Evrensel Gerçeğe erişirsiniz.

Bu, tüm üzüntüleri, şüpheleri ve korkuları salıvermek, ayrıca YAŞAMIN yaratıcı kontrollerinde olmak için bilinci geçmiş veya gelecek ile ilgili düşüncelerden uzak tutmak anlamına gelir. Paradoks şu ki, TAM olarak şimdide olduğunuz zaman, ‘lineer’ bilincin 3 veçhesini, geçmişi, şimdiyi ve geleceği kontrol etme ve bunları çokboyutlu formata dönüştürme yeteneğine sahip olursunuz.

Yaşamın ebedi olduğunun ve yaşamın her aşamada devam ettiğinin her zaman farkında olun, insan zamanın geçmesine ister dikkat etsin, ister etmesin. Yaşam bekliyor, yaşam deneyimdedir ve BENLİĞİN keşfindedir. Yaşam dikkat ve odaklanma gerektirir, yaşam her anın kavrayışındadır!

Dikkat ve odaklanma zaruridir. İnsan ŞİMDİ’nin lenslerinde ister her ana dikkat etmeye devam etsin, ister etmesin yaşam gelişmeye devam edecektir. Eğer odağınız dağılırsa, gerekli olan ince dengeyi sürdüremezsiniz. Yaşama sadece, kendi Varlığını ŞİMDİ’nin ışığına yoğunlaştırarak birlikte – yaratmanın lenslerine odaklanılabilir.

Kutsal Varlık

Üstatlar, YAŞAM olan genişleyici kutsal VARLIK içinde tam olarak nasıl dengeli olunacağını öğrenmeniz gerekiyor.

Yaşamın amacı, Yaşamın kendisidir ve onun temel doğası genişleme vasıtasıyla büyümektir, ikisi ayrılamaz. Dünya’nın ve sizi çevreleyen ve etkileyen göksel bedenlerin amacı YAŞAMI gözler önüne sermek, genişletmektir. Yaşam gelişirken, onun kutsallığını onaylamak, muhafaza etmek zaruridir.

Yaşamın kendisini mikro ve makroda ortaya sermeye devam etmesi için, kutsal olarak sürdürülmelidir. Böylece yaşam güçlü, sağlıklı ve kutsal hissettirmediği zaman, bunun nedeninin kendi algınızdaki bir dengesizlik olduğunu bilmelisiniz ve bu, o dengeyi restore etmeniz için bir alarm işaretidir. 2009 bu dengeye partner olunacağı, restore edileceği zamandır ve bu sizin çabanızı gerektirir. Sizin tam katılımınızı gerektirir. 2009 denen bu “fırsat otobüsünü” kaçırmayın. 2009 tekrar yatırmak, tekrar adamak, düzeltmek ve tekrar dengelemek için odağınıza partner olmanın zamanıdır.

Metatronik Anahtarlar

2009’un geçiş enerjilerinden en büyük faydayı sağlamak için pratik adımlar vardır. 2009’un doğumunda, Dünya’ya tekrar adanmanın, farkındalığınıza tekrar adanmanın, dikkat ve odağınızı yeniden yönlendirmenin ve Yeni Yaşamınızın bu merkezi duruşundan Doğuşun zamanıdır! Yaşamın ateşlerini, tutkunun ateşlerini yeniden yakmanın, kalbi ve zihni tamamen uyandırmanın ve YAŞAMınızı yeniden inşa etmenin zamanıdır. Dünya’nın kendisini sürdürebilmesi için, kendisini destekleyebilmelidir. Bunun gibi, bu sizler için de geçerlidir. İlerlemeniz için, kendinizi destekleme sorumluluğunu almalısınız. Sağlıklı olmak için, sağlığınızı desteklemelisiniz, Yaşamın coşkusunu hissetmek için neşeyi ve esenliği beslemelisiniz. Bu, Yolunuz için gerekli olan bir iltifattır ve Kristalin Alanın kapısının anahtarıdır. Bu, Platin Işın dediğimiz şeyin bir veçhesidir.

Yaşamın Doğası olan Varlığı fark edin, kabul edin.
Yaşamın kutsallığını ve Yaşamın her anını takdir edin

Yaşamın bu kabul edilişinin Metatronik bir Anahtar olduğunu anlayın.

Bu Anahtar Anlayış olmadan, yaşamın daha yoğun olarak ortaya konacağını anlayın

Esenliğin Anahtarının, Yaşamın Kutsallığını Anlayış ile Geldiğini Anlayın.

Platin Işın içinde Şükran hissi içinde olun.

Tutkunun, yoğun oluş içinde yayılmasına izin vermeyin.

Yavaşlayın ve iç sesinizi dinleyin.

Rüyacıyı uyandırın

Sevgililer, insanlık içindeki döngünüz İlahiliğin yoludur. İlahi Doğanız bu seçilmiş yol vasıtasıyla kendisini ifade eder. İnsanlar hafıza kaybı olan türlerdir ve çoğu zaman kim olduğunuzu unutuyorsunuz. 2009 hatırlayışın (sevgi dolu hafızanın) ve odaksal olarak hatırlamanın zamanıdır. İnsanlığınız ilahiliğinizin bir parçasıdır ve Dünya dualitesinde elde edilen bilginiz ilahiliğinizin kendisini ifade ettiği gövdedir.

Size derin bir GERÇEĞİ söylüyorum, sizler Yol açanlarsınız, bir rüyayı oynadığınızı fark eden siz birkaç insan, sadece bu hayati fark ediş nedeniyle bu rüyadan gerçekten uyanabilirsiniz. Sizler aslında, uyanık olduğunuza inanan kendinizin rüya gören versiyonlarısınız. Ve bu birçoğunuz için kafa karıştırıcı bir konu olsa da ve terminoloji kitleler için anlamsız olsa da, bağlı kaldığınıza inandığınız dünya sizlerin birlikte – yaratıcı İlahi zihninizin bir yansımasıdır. Sizin deyiminizle gerçekleşeceği görülen hiçbir şey taşa yazılı değildir. Geçmişinizi ve geleceğinizi siz oluşturursunuz ve bunları sınırsızca değiştirirsiniz. Gücün, sonsuz ve ebedi ŞİMDİ’nin anı içinde şu anınızı ve geçmişinizi oluştururken, yarınlarınızı yaratıcı arzu akışınızdan biçimlendirirsiniz. Bu bir rüya mı? Evet, ama Sevgililer rüyalar gerçektir, amaçlıdır ve ruhun büyümesinin “Rubik Küpüdür”. Yaşamınızın rüyası bir kurgudur, kendiniz için biçimlendirdiğiniz bir bilmecedir. Yaşam kuralları olan bir muammadır ve bu kural SEVGİ’dir. Sevgi olarak düşündüğünüz duygu değil, SEVGİ adı verilen ışığın karmaşık bilimidir. O, TÜM VAR OLAN’ın en yüksek düzenidir.

Platin Işında Esenlik & Değerlilik

Platin Işın kendisini herkese sunar. Beslemenin ve esenliğin enerjisidir. Mütevazi dengede dişil özen ve eril kendine güvenin enerjisidir. Meditasyonlarınızda platin enerjiyi enerji alanınıza getirin.

Sevgililer, birçoğunuz hala değersizlik hisleriyle geride tutuluyorsunuz. Yol üzerindeki birçoğunuz hala ilerlemenizi, toplam değerliliğinizi ve kollektif yolculuklarınızda gerçekleştirmiş olduğunuz ‘erdem eylemlerinin’ sayılan toplamıyla kazandığınız değeri ölçüp kendinizi yargılıyorsunuz.

Ama size başka bir GERÇEĞİ söylüyoruz ve bu gerçek Kristalin Titreşime erişimin ne kazanıldığı ne de kendinizin dışında herhangi bir yargılayıcı paradigma veya empoze edilmiş Otorite Yasasıyla reddedildiğidir.

Ve yine paradoks olarak görünebilen şey (ama aslında paradoks değildir), armonik yönlendirici bir titreşim olmadan portal erişiminin sizin için frekanssal olarak ulaşılamaz olduğu ve Kristalin Alana yükselemeyeceğinizdir.

İnsanların biyolojik döngüde kollektif ve bireysel benliklerini davranışsal tarihin kalıbından temize çıkarmak için çok istekli bir şekilde çalışmalarının nedenlerinden biri budur, aslında davranışsal tarih yanlış yorumlanıyor ve geçmişinizi, şimdinizi ve geleceğinizi doğru şekilde tanımlamıyor. Eğer gerçek kaynağınızı bile anlayamazsanız, şimdinizi nasıl doğru olarak yargılayabilirsiniz, ki şimdiniz de yanlış anlaşılmaktadır. Yanıt bunu yapamayacağınızdır. Geçmiş, şu an ve gelecek sadece hayal ettiğiniz ŞİMDİ’de var olur.

Vizyon – rüyanızdaki her şey inanç ile perspektif olarak ve boyutsal olarak düzenlenir ve kusurlu olduğunuza inandığınız sürece, kusurlu olursunuz. Bu, Çekim Yasasıdır, Yaratıcı Tezahür Yasasıdır. Sizi bağlayan zincirler, şüphenin zincirleridir.

Saf olmadığını düşündüğünüz üstlendiğiniz eylemler, birçoğunuzun zaman zaman değersiz hissetmenizin nedenidir. Bu aslında sizi geride tutan titreşimsel bir kalıptır. Düşük titreşimin koyu enerjisinde yüzmeye teşebbüs ettiğiniz sürece, onun içine daha çok batmaktan kaçınmanız bütünüyle imkansız hale gelir. Bu ilginç değil mi? Henüz paylaştığımız bu şeyi düşünmek için zaman ayırın.

İnsanlığın yaşadıkları inançlar, insanlığı kendi gerçek geçmişinin ve hatta şimdinin sınırlı inanç sistemine zincirlenmiş tuttu; insanlığın Kristalin Bilincin daha büyük hafifliğinin eşiğine geçmesini önledi. Ancak gelen yılda enerjiyle birleşmenizi, yüksek alanın kapısına girmenizi her biriniz için eşsiz bir şekilde kolaylaştıracak olan bir bağlantı, titreşimsel portallar vardır.

Görüyorsunuz, Kristal Alan sizin kendi Kusursuzluğunuzdur ve siz kusursuzluğun sadece eylem, konuştuğunuz şeyi yapmak olduğunu hissederken, onun kavrayışın parlayan anında gerçekleşebildiği bir gerçektir, çünkü Kusursuzluk sadece bir titreşimdir.

Siz TANRISINIZ

Hem kollektif hem de bireysel düşüncede, her biriniz ve hepiniz, en sonunda kendinizi görmek ve kendi Tanrınız OLDUĞUNUZU fark etmenin Kuantum sıçramasını yapmak için zaman ve uzayda kendinize empoze ettiğiniz yargılamanın engellerini yıkabilirsiniz. Siz Yaratıcı Tanrı’nın İlahiliğinin bir kıvılcımısınız! İçinizdeki Kusursuz Tanrıya bilincin kuantum titreşim frekansıyla erişilir ve onunla tanımlanır.

Ve böylece lineer zamanın illüzyonunda, size Tanrı’ya bir yıl önce olduğundan hangi ölçülebilir dereceyle daha yakın olduğunuzu sorabilir miyiz? Bunu dikkatli bir şekilde düşünün, çünkü yanıt ne milimetre ne de ışık yılıdır.

Gerçek şu ki, siz TANRI’dan asla ayrılmadınız, asla ayrı olmadınız. Sadece değersizlik korkusu ve hisleri, dualite filtrelerindeki karanlığın minik köşelerinden vizyonu bulutlandırır, ki siz kalbinizin içinde bunun tezahür etmesine izin verirsiniz ve Yaratıcı Tanrı’nın ve Tüm Var Olan’ın parçası olarak mükemmelliğinizden ve görkeminizden şüphe duyarsınız.

Her birinizin özünüzün derinliklerinde İlahi BENLİĞİN farkındalığı, siz olan TANRI olduğunuzu temin ediyoruz. Ve Tanrı Benliği çok mutlu ve sevinçlidir. Özünüzün derinlerinde sevgi içinde kahkaha atan, her şeyin iyi olduğunu bilen bir Tanrı vardır. Her şeyin en sonunda vecit haline birleştiğini ve o Gerçekte sevindiğini bilin. 2009’un frekanssal kalıplarında size gelen, sizin için elde edilir olan hafifliği hissedin.

Cenneti dünyaya getirmeye daha yakınlaşırken ve yeni realiteyi yaratırken, uzun zamandır beklenen değişimlere hazır olarak her anı şükran içinde yaşayın. Günü Yakalayın!

Ben Metatron’um ve bu GERÇEKLERİ sizlerle paylaşıyorum.

Ve öyledir.

www.Earth-Keeper.com

(ÇEVİRİ: Saffet Güler)

Bu mesajın telif hakkı www. www.Earth-Keeper.com’a aittir. Bilgi değiştirilmediği ve yazarın ismi ve website eklendiği sürece, websitelerine gönderilebilir. Eart – Keeper’in yazılı izni olmadan gazetelerde, dergilerde yayınlanamaz veya basılamaz. İzinler şu adresten istenebilir: Tyberonn@hotmail.com