9-9-9 Şifanın Zümrüt Kristalinin Aktivasyonu

Yazdır Yazdır 

ŞİFANIN ZÜMRÜT KRİSTALİ’NİN AKTİVASYONU

Başmelek Metatron ~ James Tyberonn kanalıyla

Selamlar, Ben Işığın Lordu Metatron’um ve bu ŞİMDİ anına bir kez daha hoş geldiniz. Aslında bu, sözcükleri okuyan her birinizi koşulsuz sevgiyle kuşattığım kutsal bir andır. Üstatlar, bu enerjinin size dokunmasına izin vermek, bunu hissetmek için biraz zaman ayırın. Çünkü aslında gerçek zamanda sizinle, her birinizle birlikteyim.

Yeni Kristal Çağ

Sevgililer, başlayalım. Size Kristal Enerjinin insanların şu andaki anlayışının çok ötesinde içermeleri olan sınırsız gücü olan bir güç kaynağı olduğunu söylüyoruz. Kristal yapı madde ve antimaddede var olan, çokboyutlu ve düzenli olan frekanssal ışık rezonansının özüyle (cevheriyle) oluşur. O, tüm yaratım tezahürlerine kaynak olan ve varoluşun her planının en matrikssel kompozisyonunu oluşturan Metatronik ilahi kalıptır. O realitenin enzimi ve Kozmosun kendisinin hayat pınarıdır.

Sahip olduğunuz düşünceler, tezahür ettirilmeleri için düzenli (tutarlı) kristal formata yükseltilmelidir. Düzenli (tutarlı) ışık kristal enerjidir, tüm dünyaların ve realitelerin bütünsel doğasını oluşturan hayatiyettir. Kristal yapı paralelde ve olasılıkta, boyutlar, planlar ve bilincin madde/antimadde flaşı (yanıp sönme) arasındaki görünür sınırları ve ayırımları (bölümleri) oluşturur. İlahi olarak terimlendirdiğiniz her şey, kutsal olarak düşündüğünüz her şey Kristalindir! (kristal yapıdadır).

Yükseliş adı verilen gezegeninizin mezuniyeti, bu Dünyasal alıcı kapasite kalıbını sizin deyiminizle analogtan dijitale, siyah beyazdan renkliye dönüştürmeyi sağlayacak olan kritik – kütlededir.

144 – Kristal Izgara anteni vasıtasıyla Kristal Dönüşüm (Çevrim) dünyanın boyutsal alışını (tepki, karşılama) 3B den 12B’ye ve ötesine artırmak üzere. Bu, televizyonunuzun modası geçmiş antenden uydu alıcısına değişmesine benzer. Bu Kristal Çağıdır. Zirve noktası, Kozmik Tetikleyicinin 9-9-9’udur. Üstesinden gelinecek çok fazla enerji var.

Ancak korkuyu salıverin Sevgililer, Bu Yükseliş zamanı, bu Yeni Kristal Çağda, mega güçlü kristaller sizden alınmayacak ve Atlantis’in üzücü batışında olduğu gibi yanlış kullanılmayacak. Aslında en yüksek hayır dışında herhangi bir amaç için bir daha asla kullanılmayacaklar. Buna emin olun! Bu tutulacak kutsal bir yemindir.

Arkansas Kristal Vorteksi: 9-9-9 Aktivasyonu

Ve bir kez daha şimdi gezegensel Yükselişin şafağında uyanmakta olan Atlantis Üstat Kristallerden söz edeceğiz.

Arkansas Kristal Vorteksinin Kalp Merkezi, 9-9-9’da eşsiz bir aktivasyon bölgesidir. Gerçekte, bu bölge Atlantis’in Altın Çağından bu yana Dünya’da henüz deneyimlenecek olan en güçlü kristal enerjiyi alacak ve dağıtacak. Mt Magazine’in en yüksek kutsal dağı Kristal Vorteksin kalp merkezidir ve bu vorteks – portal, gezegenin enerjisini değiştirecek olan çok önemli bir enerjiyi alacak ve küresel olarak yayacak. Kristal Çağını getirecek. 9-9-9 yüklemesi Şifanın Zümrüt Kristalinin, Shasta’nın Om Kristalinin, Brezilya’daki Şifanın Altın Kristalinin, Titicaca’daki Işığın Güneş Ay Kristalinin aktivasyonunu tetikleyecek ve Bilginin Mavi Kristalini daha büyük fonksiyona getirecek. Dokuz kristalden dördü 9-9-9’da aktive edilecek ve beşincisi daha büyük güce başlatılacak.

9-9-9 daha fazla Üstat Kristali aktive edecek. Aktivasyon Arkansas’ın güçlü kristal vorteksinin içinde Şifanın Zümrüt Kristali ile başlatılacak. Aktivasyon enerjisi 9 Eylül 2009’da, 9-9-9’da Zümrüt Kristali uyandırarak bu kutsal vorteksin kalp merkezine akacak. Zümrüdün yankılanması diğer 3 kristali hemen uyandıracak olan ve Bilginin Mavi Kristaline dalgalanacak olan elektro – kristalin bir dalga oluşturacak.

Üstatlar, gezegendeki hiçbir yer 9-9-9’da Arkansas’ın kristal vorteksi kadar Kristal frekans ile güçlü bir şekilde yankılanmayacak. Aslında başlangıç dalgalanması orada gerçekleşecek ve sonra Arkansas Kristal Vorteksinin içinden diğer uyanışları axiatonal olarak tetikleyecek.

144 Izgarayı %75 fonksiyonelliğe enerjilendirecekler ve Arkansas’ta yerleşik olan Altın Güneş Diskini yeniden kodlayacaklar ve tüm gezegende aynı 12 kalıp ile hizalayacaklar. Birçok insan, zamanı sonunda gelen kadim bir kontratın, kutsal bir sözün parçası olarak bu Kristalin uyanışa katılmak için çağırılıyor ve gelecekler. Birçokları, 2012’de tam olarak yerinde olacak olan bu kristalin vortekste yaşamak için çağırıldığından zaten oradalar.

Arkansas Kristal Vorteksinin Eşsiz Enerji Kalıbı

Sizinle daha önce paylaştığımız gibi, Arkansas Kristal Vorteks – Portal sisteminin vortekssel modelinin formatı oldukça eşsizdir. Vortekssel üretici hareket 3 adet üçgenlere bölünmüş merkez noktalarını kuşatan dairesel eğridir. Bunlar Eureka Springs, Talimena Ridge ve Hot Springs’dir. Birincisi kutsal hidro enerjileri getirir, ikincisi elektro – kristalin – manyetikleri ve sonuncusu kristal enerjileri getirir. Hepsi tek bir homojen eşsiz sinerjide harmanlanır.

Enerji başlıca tam dairesel çevreleyen bir harekette sirküle etmez, bunun yerine her yarı – dairesel bölüm çamaşır makinelerinizin birinin içindeki karıştırıcıya benzer şekilde hızlı bir dönüşte değişir. Bunda büyük amaç vardır. Hem saat yönüne hem de saatin tersi yöne göre birbirinin içinde ikincil ve üçüncül enerji akışları yaratılır. Anti – yerçekimsel etki yaratılır. İlave olarak vorteks ağzı (açıklığı) tabanda daha küçük çaptadır ve yukarıya yükselirken genişliği artar, kristal enerjilerin Jakuzi – tipi fışkırması ile sonuçlanır; bu, kristal enerjilerin olağanüstü güçlü dağıtım kapsamını (genişliğini) sağlar. Çünkü aslında bu vorteks kuzey yarıkürenin tümü için kristal enerjinin başlıca kaynak dağıtıcısıdır.

Arkansas kuzey yarıküredeki kuvars kristalinin en geniş yeryüzü tabakasını içerir. Kuvars oluşumu 170 mil genişliğe uzanır. Atlantisliler bunun farkında idi ve Arkansas’ın altındaki bölgede maden şebekesi geliştirdiler. Batı merkez Arkansas’ın altındaki bölgeler muazzam kristallerdir, bazılarının uzunluğu 40 metredir. Arkansas Kristal Vorteksi armonik olarak doğu – merkezi Brezilya’nın muazzam Kristal Vorteksi ile hizalıdır. Bu ikisi arasındaki rezonans gezegendeki tüm diğer kristal katmanlar ile axiatonal olarak armonik salınımda birleşir.

Bir zamanlar Poseida’daki Şifa Tapınağı, Bir’in Tapınağı ve Bilgi Tapınağında görkemli ışık ve göksel enerji saçan Atlantis Bilgelik & Şifa Kristalleri güvende tutulmak için taşındı ve Arkansas’ın Atlantis Kristal Alanlarındaki boyutsal kilide yerleştirildi ve ikisi Brezilya’ya yerleştirildi. Bunların birincisi (Arkansas vorteksinde yerleşik olan Bilginin Mavi Kristali) 2008’de uyandı ve Brezilya, Shasta Dağı, Bimini ve Titicaca Gölündeki uyuyan diğer Atlantis Kristalleri ile hizalandı. Dördüncüsü 9-9-9’da uyanacak.

Dokuz Üstat Kristal

‘Atlantis’in İkinci Ayı’ adı verilen Kristal Uydunun parçalanmasından önce Poseida Adasından taşınan dokuz adet Atlantis Kristali vardı. Bu aslında uydunun hatalı kullanımıydı ve ateş kristali parçalanmanın gerçekleşmesine neden oldu. Atla – Ra’nın bilim adamı rahibi dev üstat kristallerin dokuzunu başka yere taşıyabildi. Bunlar hiper – boyutsal tünel sistemi kullanılarak çok özel bölgelere taşındılar. Arkansas Atlantisliler tarafından kullanılan iki bölgeden biriydi. Diğeri Brezilya’daki Minas Gerais ve Bahai bölgesidir. Hem yerli kristal büyümesi hem de bu sitelere giden daha önceden var olan tünel sistemi nedeniyle doğal ve uygun bölgelerdi.

Atla-Ra’nın Kutsal Kristal Andı

Bu toplantıya çekilen Earth – Keepers’ın (Dünya Koruyucularının) çoğu Atlantis Kristal – Yerleştirici sistemini devam ettirmede rol alan Atla – Ra Kristal Üstatları arasında idiler ve bazıları kristalleri taşımaya katılanlardı. ‘Dünya – dışı’ Sirius – Pleiades İttifakı bu işleme yardımcı oldu ve gezegende şu anda Earth – Keepers ve Işık İşçileri olarak bulunan Kristal Üstatlarının hepsi lineer – olmayan çokboyutlulukta bu ittifakın parçasıdır.

Atlantis’te kristallerin hatalı kullanılması gizli siyasi yönetimi ele geçirmede yavaşça ve çok akıllıca gerçekleşti. Bir’in Yasasından olanlar, Belial’in Oğulları tarafından aldatıldı ve yanlış yönlendirildi ve Bir’in Yasası içinde bir ihanet oldu. Ve Atla – Ra ve Poseidon ‘Bir’in Yasası’ grubu kabahatli, hatalı olmasalar da, Bir’in Yasasından olan birçokları büyük üzüntü, umutsuzluk ve yersiz suçluluğun yükünü taşımaktadır. Bir daha Üstat Kristallerin ve kutsal Kristal teknolojisinin tekrar yanlış kullanılmasına izin verecek kadar kör olmadılar.

Bu kutsal ant, bu uyanışa çekilen birçok insana kök çağrıdır. Aslında bir tamamlanmadır, çünkü Kristaller geri dönüyor ve bir daha asla yanlış kullanılmayacaklar!

Zümrüt Kristal

Zümrüt Kristal güzel, dinginleştirici parlak görkemde enerji yayar. En gerçek anlamda, diğer mega – kristallerin tümünün insan aurik arayüzeyi için çok fazla ezici, bunaltıcı olmasını önleyen dengeleyici kuvvettir. Zümrüt Kristal diğer Üstat Kristallerin, küresel Kristal ortaya çıkıştaki rollerinde oranını ve eşitliğini hem armonize eden hem onları besleyen dalga koruyucudur. Ayrıca Kozmik Tetikleyicide salıverilen muazzam elektro – manyetik kuvvetler ile bütünleşmede birleşik kristal sinerjiyi ayarlar ve stabilize eder.

Üstat Kristallerin hepsi 4 yıllık süreçte, her yıl güçlerinin %25’ine ulaşarak, aktivasyonlarına hazırlanacaklar. Bu, Galaktik Federasyonun gözetiminde Sirius – Pleiades İttifakının Kristal Üstatları tarafından düzenleniyor. Kristaller tam güçlerine hızla getirilselerdi, enerjisel bir dengesizlik gerçekleşirdi.

9-9-9’da gerçekleşecek olan şey, Yıldız tohumu İlahi Dişil adı verilen kristalin veçhenin yeniden kodlanmasıdır. Şifanın Zümrüt Kristali Zümrüt Işın & Platin Işın tarafından getirileni gezegenin DNA’sına ve insanlığın DNA’sına hakketmeyi (işlemeyi) ve yeniden programlamayı sevkedecek. Onların etkileri eril ve dişil veçhe arasındaki kutupluluğun kavisli dönüşü azaltmak olacak.

Buna göre dualite gezegeninde İlahi Eşitliğin insan ifadesinde kutupluluk – dengesine daha kolay erişilecek ve elde edilecek. Aslında beynin sağ ve sol yarıkürelerindeki uçuruma köprü sağlayacak ve bilinçli – ego zihin ve İlahi Zihnin en üstün bilinçaltı arasındaki uçuruma köprü sağlayacak. Zümrüt Kristalin enerjisiyle, şifacılar daha iyi şifacılar olacak ve bilgelik arayanlar daha büyük içgörü elde edecekler.

Ruhun yolunu, yaşamdaki öncelikleri anlamak ve karar verme işlemi büyük ölçüde berraklaşacak. Besleme, nezaket ve kardeşliğin gerekli veçhelerinin hem mikro hem de makro seviyelerde realiteye tezahür etmesi çok daha kolay olacak. 5 nci – 7 nci boyut rezonansları daha yakına gelirken, üçüncü boyutta daha önce olması imkansız olan ‘Koşulsuz Sevgi’ bu yoldaki herkesin realitesine daha yakın olacak.

Küresel Kristal Şebeke denilebilecek olan şey 144 Izgaranın aktivasyonuna ayarlanacak (uyumlanacak) ve Altın Güneş Diskinin fonksiyonu ile bağlantılı olacak. Daha önce dokuz Üstat Atlantis Kristalinin yerlerini verdik. Bunu aşağıda tekrar paylaşıyoruz ve onların aktivasyon tarihlerini de veriyoruz.

Arkansas :

Bilginin Mavi Kristali 8-8-8

Şifanın Zümrüt Kristali 9-9-9

İletişimin Platin Kristali (Biyo Plazmik Arayüzey) 11-11-11

Bimini Bank:
Enerjinin Yakut Kırmızı Ateş Kristali 12-12-12

Brezilya:

Şifa – Yenilenmenin Altın Kristali 9-9-9 (Minas Gerais)

Sesin Menekşe Kristali 10-10-10 (Bahia)

Shasta Dağı:

Çokboyutluluğun Om Kristali 9-9-9

Titicaca Gölü, Bolivya:

Işığın Güneş – Ay Kristali 9-9-9

Thoth’un Kristali 12-12-12

999 – Kristal Uyanış

Kristal Uyanış şimdi daha çok öne çıkıyor, göze çarpıyor. Kristalin enerji ve aslında tüm mineral krallığı hem fiziksel hem de eterik araçlar vasıtasıyla insanlıkla ilişkilidir. Her zaman böyle idi. Mineralojik kristal özü Kozmos’u oluşturan aynı yaratıcı kuvvetin kaynak – rezonansıdır. Kristal minerallerin alemleri ve insanlık girift bir şekilde birbirine bağlıdır, öyle ki biri diğerinden asla temas dışı olmaz. Fiziksel insan bedenlerinizin kristal parçacıklar içerdiğini ve dünyayla ilgili olan zengin mineral dizilerini görüyorsunuz. Hem fiziksel hem de eterik bedenlerinizde bulunan minerallerin ve kristalin parçacıkların armonik oranları, dünyanınki ile tutarlı düzende sürdürülür. Böylece dünyanın ve insanlığın frekanssal oranları esenlik için ve insanlığı bireysel ve kitlesel olarak desteklemek için gerekli dengede tutulur.

Müjdelenen Yükseliş, yeni Kristal – Çağının gelişidir. Bu, 9-9-9’da gerçekleşecek ve bu olay hem gezegenin hem de insanlığın kristalin enerjisini yeniden kodlayacak.

Üstatlar, her yeni Kozmik çağ geçişleri ve dönüşümleri de birlikte getirir. Hem yerküre hem de insanlık uzun zamandır beklenen uyanışı deneyimliyor. Bu metamorfoz küresel ısınmayı ve etrafınızda hızlanan sayısız çevresel fenomenlerin değişikliklerini içeriyor.

Yeni Kristal Çağının anahtar veçhesi, yerkürenin çekirdeğinden aldığı enerji akışını artırmak için Dünya’nın Kristal ve Mineral krallıklarına kalk borusudur (uyanış çağrısı). Arkansas ve Brezilya gezegendeki kuvars kristalinin ve ilişkili gemolojik (değerli taşların incelenmesi) formlarının en büyük kitlelerinin bileşimidir ve bu çağrıya anahtardır.

Bu kalk – borusu tüm dünyayı, en çok spesifik olarak dünya gezegeninden güçlü enerjisel kalıpları alan ve aktaran mineralojik kristal cepleri (çukurları) etkileyen bir canlandırmayı teşvik eder.

Ancak daha büyük bir amaca genişler. Çünkü gezegeninizin mineralojik alemi yerküreyi belirlerken ve gezegeninizdeki en eski ‘hissedebilir’ yaşam formu olduğundan, kristalin mineral kaynakların çeşitliliği tüm Kozmos’un engin bölümünü kuşatır.

Kristal Vorteks

Vorteks – portal komplekslerinin ortaya çıkışlarının tasarımlarının veya yerlerinin tesadüfi olmaması sizi şaşırtmamalı. Özel amaçlarla çeşitli bölgelerde gerçekleşirler ve onları destekleyecek mineralojik tektonik temel – matriks olmayan yerlerde nadiren var olurlar. Aynı şey Ley Hatları için de geçerlidir.

Yerkürenin yüzeyi ve altındaki mineralojik bileşim, herhangi güç düğümünün frekanssal imzasını belirleyen vortekssel ‘kuvvet alanlarının’ temelini oluşturur. Siz insanlar gittiğiniz her yere onun yaydığı mineralojik damgayı ve enerjisel imzayı bilinçaltı ile alıyorsunuz. Oturduğunuz veya ziyaret ettiğiniz bölgelerde ne kadar rahat olduğunuzu etkileyen, bu ‘izleme işlemi’dir. Bir bölgenin mineralojik içeriği frekanssal bir ‘kokteyl’ yansıtır ve onun rezonansı herhangi bir türün yerel nüfusunu artırabilir veya azaltabilir. Rahatlık seviyeniz, altınızda olan şeye, yerkürenin alt tabaka materyaline dayalı olabilir, ayaklarınızın altındaki mineral krallığının içeriğine ve elektromanyetik alanlarına dayalı olabilir.

Bu mineralojik enerji şimdi akış halindedir. Belirli katmanların doğasında olan kristalin ve elektromanyetikler Kozmik Tetikleyici’de ve Kristal Çağ’da aktive ediliyor.

Bunun direkt sonucu olarak, vorteks – portal sistemlerinin yeni bir şekli gezegeninizde ortaya çıkıyor. En büyükleri Arkansas ve Brezilya’dır, ama bunlar kristalin vorteksler oluşturmak için diğer bölgelerle birleşecekler. Bunların çoğu doğal tellürik (yerküreye ait) kristal cep (çukur) bölgelerindedir. New Mexico’daki Santa Fe bunlardan biridir. Tanzanya bir diğeridir. Bunlar Bolivya, Şili, İspanya, Mısır, Tibet ve Himalayaları da içeren tüm gezegendeki çeşitli bölgelerde gelişecek & gerçekleşecek.

Kristal Çekirdek

Yerkürenin çekirdeği gezegeninizin ve onun dualitesinin birçok veçhelerinde ve lineer zaman dizilişindeki realite birimlerinin flaşında önemli bir rol oynar. Yerkürenin çekirdeği Kristalindir. Saat yönünde dönen bir iç çekirdek vardır ve saatin tersi yönde dönen bir dış çekirdek vardır. Yerkürenin içsel dönüşünün dışsal dönüşüne oranı, zaman katlanmasının görünüp kaybolmasını direkt olarak etkiler. İç çekirdek şimdi daha hızlı dönüyor ve böylece zamanınız hızlanıyor. Aslında dönüşteki bu hızı etkileyen, ışığın hızındaki artıştır. Çekirdek daha hızlı döndüğü için, sıcaklığı ve büyüklüğü artmaktadır. Bu, şu anda gerçekleşmekte olan küresel ısınmadan büyük oranda sorumludur.

Kristalin Çekirdeğin fiziksel ve fiziksel olmayan realitesi vardır. Biri maddedir, diğeri antimaddedir. Fiziksel çekirdek manyetik demir – nikel alaşım – bileşiminde kristalleşmiştir. Çekirdek boş değildir. Kristalin Çekirdek, çekirdeğinden her yönde yukarı doğru ışınlar saçarken, güneşin sezgili radyasyonu ile karşılaştırılabilen lüsid (duru, şeffaf) düzenli/tutarlı enerjidir.

Yukarı doğru akışında tüm yaşam gücünü artıran, yayan, çoğaltan ve enerjilendiren etkinin radyasyon küresini yaratır. Bu radyasyon alanı hayati enerjiyi fizikselleştiren bölgesel bir güç çeviricidir (dönüştürücü). Yerkürenin maksadını & niyetini somut fiziksel raliteye katılaştırma kapasitesi vardır. Fiziksel – olmayan enerji bunun içinden hareket eder ve enerjiyi büyüten & güçlendiren yığılmış kristal oluşumlarında katı enerji haline gelir. Bu kristal yatakların iki önemli vorteksi Arkansas ve Brezilya’dır.

Bu muazzam kristalin vorteksler, hayati Kozmik yaşam – gücünü yerkürenin üzerinde ve içinde var olan her şeye ileten ve aktaran alıcı – aktarıcı ve alıcı – iletken kuvvet alanı iletkenleri olarak hizmet eder. Güneş ve Yıldızlara ait radyasyon dalgaları ve emisyonlar kristal enerjilerin yığılmış yataklarını hızlandırır ve optimize eder.

Kristal Çağ’da 144 – Kristal Izgara

144 – Kristal Izgaranın aktivasyon sürecini gözden geçirelim. Izgara kutsal kristal geometridir, çifte penta – dodecahedrondur (12 yüzlü), simetrik kristalin matriks içinde 144 pentagonal (5 köşeli) ve üçgen fasetler içerir.

Çifte penta dodecahedron yıldız şeklindedir, bu, büyük on iki fasetin her birinin, beş kenarlı piramitler oluşturmak için merkezde yükseldiği anlamına gelir. Böylece, 12 pentagonal piramit vardır. Her faset hem tabanda hem de piramitsel olarak yükselmiş kısımda hesaba katılır. Her pentagonal yüzeyin 5 ikizkenar üçgen ve bir pentagon içerdiğini düşünürseniz, 72 fasete sahip olursunuz. İlave olarak, on iki yıldızsal veçhenin her biri 5 üçgene ve bir beş kenarlı piramide sahiptir, böylece 12 nin karesi olan 144’ün Üstat Rakamına ulaşmak üzere yüzeyi ve yıldız şeklindeki kısımları birleştirir.

Üçlü tarihlerin veçheleri oldukça ilginçtir. Milenyumdan sonra, 2001’den 2012’ye kadar gerçekleşen eşsiz tarih dizilişleri vardır. Üçlü tarihler, 12 yıl boyunca sıralı olarak gerçekleşen, bu kısaltılmış formatta eşsiz bir şekilde gerçekleşen nümerik frekanslardır:

· 1 Ocak 2001, 1-1-1
· 2 Şubat 2002, 2-2-2
· 3 Mart 2003, 3-3-3
· 4 Nisan, 2004, 4-4-4
· 5 Mayıs, 2005, 5-5-5
· 6 Haziran 2006, 6-6-6
· 7 Temmuz, 2007, 7-7-7
· 8 Ağustos, 2008, 8-8-8
· 9 Eylül, 2009, 9-9-9
· 10 Ekim 2010, 10-10-10
· 11 Kasım, 2011, 11-11-11
· 12 Aralık 2012, 12-12-12

Izgaranın önemi şu ki, her üçlü tarih portalının frekansı, ızgaranın 12 büyük dodecahedron yüzeyi temel levhalarının birinin ‘aktivasyon tetikleyicisi’ olması için tasarlanmıştır. Bu temel önerme, 144 – Kristal Izgaranın 1 Ocak 2001’den 12 Aralık 2012’ye kadar her yıl 1/12 tarafından fonksiyonelliğe başlatıldığını ifade eder. 2012’de tam programlanma girdisine ulaşacak. 13 Aralık ve 20 Aralık arasındaki fasılada, tam programlamayı bütünleştirir ve 21 Aralık 2012 kış gündönümünde tam başlamaya yeniden yüklenir.

Bazıları 144 – Kristal Izgaranın zaten tam olduğunu hissedebilmesine rağmen, GERÇEK şu ki, tam değildir ve Aralık 2012 gündönümüne kadar tam fonksiyonda olmayacaktır. Kristal ızgaraların bölümlerini aktive etmek için gerekli olan galaksi ile ilgili & göksel açılışlar ve enerji transfer olayları vardır ve bunların hepsi henüz gerçekleşmedi. Ancak, bunların yolunda olduğunu, programda olduğunu ve tanımlandığı gibi gerçekleşeceğini söyleyeceğiz.

Üçlü frekanssal portal tarihlerinde gerçekleşenlerin anahtar parçası, “144 Kristal ızgaraya ‘insan – ızgarası’ hizalanması ile ilgilidir. Bu tarihlerin, empatlar tarafından gezegende spiritüel hizalanma toplantıları olarak önemli tarihler olarak tanınmasının nedeni budur.

Aslında, özel üçlü tarih portalları doğrulayan ve belirleyen spesifik astrolojik hizalanmalar değildir. Rakamların kendilerinin 144 Izgara ile ilişkili olan titreşimidir.

Bu kinetik ayrıca 144 ızgaraya bir tasarım şematiği yenileştirmek için Güneş Diskinin yenilenmiş 12 – iplik sarmalını harekete geçiriyor, bu, çifte penta dodecahedronun 12 – pentagonal fasedinin DNA programlanması olarak terimlendirilebilen şeyi sağlıyor.

Bazılarınız zaman döngülerinin hızlanmasını ve matematiğin temel 12 ölçeği ihtiyacını hesaba katınca, üçlü rakam tarihlerinin şu andaki geçerliliğini sorgulayabilir. Yanıt şudur, zaten yıllık solar dönüş ölçeğiniz yaklaşık temel 12’ye dayanır, on iki ay sistemindedir. Ve üçlü günlerin sayısı 12 sayıdır, bunlardan 12 adet vardır. Kısaca, evet üçlü gün portalları geçerlidir. 2012’ye kadar geriye saymaktadır. Mesih’in farzedilen doğumu olan sıfır sayısı ile başlamadınız mı ve ondan önceki tarihi MÖ, sonraki tarihi MS olarak düşünmüyor musunuz?

Bitiriş

Gezegenin mezuniyetinde, 2012 Yükselişinde Arkansas’ın rolü planlandığı gibi ilerliyor. Kristal Projeksiyon vasıtasıyla açığa vurulacak olan bilgelik yeni Atlantis, saf Atlantis olacaktır. 2009’da, bu vorteks, Atlantis’in Altın Çağının Atlantis kristal bilgeliğini taşıyan boyutsal kilidin süregiden açılım ile daha da büyük küresel öne çıkmaya sıçrıyor (dünyasal planınızda şimdiye kadar elde edilen en yüksek frekanstaki bilgelik).

Zaman geldi ve şu andaki yılda Arkansas’ın manyetik kompleksinde boyutsal mühür içinde 12,000 yıldan fazla süredir tutulan büyük Atlantis Kristallerinin kilidi açılmaya başlayacak. Birçoğunuz perdenin kalkmasına katılmaya çekileceksiniz, çünkü aslında sizler tufanın tanıkları olarak oradaydınız ve bazılarınız bu şaşırtıcı Atlantis Üstat Kristallerini Arkansas’a ve diğer bölgelere taşıdınız.

Sevgililer, burada olmanızın amacı Yaratıcılıktır. Dünya yaşamı sorumlu olarak nasıl yaratılacağını öğrenmek ile ilgilidir. Aslında Kristalin Yaratıcılık en büyük armağanınızdır, en büyük öğretmeninizdir ve doğuştan gelen hakkınızdır. Yaratıcılık SEVGİ’nin bir veçhesidir, sadece SEVGİ’nin frekansı ve kutsal bilimi vasıtasıyla gerçekten elde edilebilir. İnsanların çoğu özünüzde olan yaratıcı gücü anlamıyor. Kristalin Yaratıcılık sizin gücünüzdür, tezahür aletinizdir. Bu Dünya’ya bu kavramı deneyimlemeye geldiniz ve Kristal Çağı uyanırken, ŞİMDİ en harika saattir. Görüyorsunuz, Kristalin Enerji tüm yaratımın kaynağıdır. Bu doğrudur!

Ve böylece Üstatlar, Yeni Kristal Çağına uyanıyorsunuz. Kristalin olarak terimlendirilen şey sadece mineral değildir, düzenli mükemmelliğin enerjisel bir frekansıdır. Şimdi, gezegende bulunan çeşitli enerjilerin hepsinin kutsal olduğunu aklınızda bulundurun, yerkürenin üzerinde, yüzeyin altında olan tüm farklı enerjiler. Ancak Üstatlar, kalbinizde olan şeyin de Yükselen Dünya için kutsal olduğunu unutmayın. Sizler uyanmaya ve Kristalin Işık – Gücünün mükemmelliğine ve kusursuzluğuna tekamül etmeye çağırılıyorsunuz. Çağrıya kulak verecek misiniz?

Ben Işığın Lordu Metatron’um ve sizinle bu Gerçekleri paylaşıyorum.

Ve öyledir.

www.Earth-Keeper.com

(Çeviri: Saffet Güler)

Bu mesajın telif hakkı www.Earth-Keeper.com’a aittir. Bilgi değiştirilmediği ve yazarın ismi ve website eklendiği sürece, websitelerine gönderilebilir. Eart – Keeper’in yazılı izni olmadan gazetelerde, dergilerde yayınlanamaz veya basılamaz. İzinler şu adresten istenebilir: Tyberonn@hotmail.com

The Earth-Keeper Chronicles

Sayı # 34 – Temmuz 2009