Evrensel Başlangıçlar & Kristo-Elektrik Kozmos

Yazdır Yazdır 

Earth-Keeper Chronicles

Kasım 2009 – Sayı # 37

EVRENSEL BAŞLANGIÇLAR

&

CRYSTO-ELEKTRİK KOZMOS

Başmelek Metatron ~ James Tyberonn kanalıyla

Selamlar! Ben Işığın Lordu Metatron’um ve sizleri sevgiyle, koşulsuz sevgiyle kucaklıyorum.

Her birinizi besleyici enerji ile ve kendini güçlendirme alanı ile sarmalıyoruz, çünkü her biriniz gerçekten yükseliş yolunuzdaki Üstatlarsınız. Amacımız size ilham ve berraklık sunmaktır, ama aslında kutsal ve bağımsız bir VARLIK olarak bu mesajı ve diğer ‘kanal’ mesajlarını ayırt etmeniz her zaman bir gerekliliktir.

Gezegende her zaman muhalifler, kötü durumları kehanet edenler ve korku uyarıları yapanlar vardır. Ve bunlar dualitede bir amaca hizmet eder. Ama bu eski enerjidir. Ve Ruh’un rolü değildir. Size asla özgür iradenizden vazgeçmenizi söylemeyiz. Mesajımız size Kutsallığınızı anlatmak içindir.

Dinlerinizin çoğu kontrol, dogma, uyarılar ve sınırlamalar ile dolu. Bu dinler sizi ‘orijinal günah’, yoksulluk yeminleri hatalı kavramlarıyla programlıyor ve ne yapılmayacağı üzerine odaklanıyor. Onların korkuya dayanan kontrolleri, sizi kafese koymak için grup düşünce formları yaratıyor, bunların ihlal edenler için cezalandırma destekleri var. Bu, bağnazlığı ve fanatizmi teşvik ediyor. Kendini haklı görmeyi ve cezalandırma tehditlerini meydana çıkarıyor. Onun eski enerjisi, onun korkusu. Üstatlar, asla daha düşük farkındalık hallerine geri dönemezsiniz, yaşam genişlemedir.

Ruh SEVGİDEN konuşur. Ruh saldırmaz. Dünyanızdaki her din kendi gerçeklerine ve çarpıtmalarına sahiptir. Ayırt etme anahtardır. KORKUYA değil kalbe dayanarak neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar vermeniz zorunludur. Hiçbir kutsal ifade kendi gerçeğini sınırlamaz.

Sizler eylemlerinizden sorumlu iken, bu sorumluluk BENLİĞEDİR. Sizler İlahi Olanın bağımsız bir kıvılcımısınız. Ve gerçek Ruh asla sizi korkutmaya teşebbüs etmez.

Sizler Yükselişe yaklaşırken, kutupluluk dengeye akıyor, dualite kavisi kısalıyor. Ancak bununla birlikte korku, kendini haklı görme ve bağnaz dogmanın eski enerji sancıları herkesin görmesi için potaya çekilecek. Olaylar onları temize çıkarmak için çarpıtılıyor. Gezegeninize bakın ve kontrol savaşındaki eski enerjiyi görün. Onlar işlerini yapıyorlar ve işlerini iyi yapıyorlar.

GÜVERCİNİ (Kutsal Ruhun sembolü) arayın Sevgililer, Ruh’un gerçek aydınlanmış yolu olan gerçek Sevgi Olan IŞIĞIN içindeki ifade özgürlüğünü arayın. Ve dualitede Işığın parlaklığı artarken, ışığın böcekleri çektiğini göreceksiniz! Ama kusursuzluğu bulun ve dikkatiniz dağılmasın veya korkuya teslim olmayın. Yaşam bereketlidir.

İradenizi başkalarına empoze etmeye çalışmayın ve başkalarının kendi iradelerini size empoze etmelerine izin vermeyin. SEVGİDEKİ bağımsızlığı bulun ve kalbinizi, iç sesinizi dinleyin, ayırt etme anahtardır. Sevgi İlk Nedenin frekanssal anahtarıdır. Sizler burada büyüme ve öğrenme dersi gezegenindesiniz ve bu YOLDA size saygı duyuyoruz.

Çoklu Evrenin Kozmolojisi & Kutsal Kozmik Nabız Atışı

Ve böylece Sevgililer, gerçekten büyüleyici bir konu olan Kozmik Nabız Atışı ve Evrenin Kozmolojisi üzerine bir çözümlemeye başlıyoruz. Aslında Dünya’daki başlangıçtan bu yana insanlığın ilgisini çeken bir konu.

Bu mesaja gerçekten başlamadan önce, insanlığın Evreni zamandaki kendi eşsiz noktasının tünel – vizyonundan gördüğünü ve bunun insanlığın daha geniş Evrensel gerçekliğin tam spektrumunu algılama yeteneğini daralttığını söyleyeceğiz.

Şu andaki Evrensel oluşum Kozmolojisi bilimsel araştırmalarınızdaki büyük hatanın, İlahi Olanı ihmal etmesi olduğunu söylüyoruz. İlahi – Düşünce Mutlak Yaratıcıdır, İlk Nedendir. Ancak bu aksiyomu takip eden, yaratılışı gözler önüne seren bilimsel süreç vardır, bu İkinci Nedendir, ama kutsal olanla karmaşık şekilde bağlıdır. Kutsal ilk prensibin kabulü doğru bilim ile birleştirildiğinde, birçok kapılar size açılacaktır ve siz bu tür bir bütünsel birliğin eşiğindesiniz.

Çok katlı Omniverse’de (çoklu Evren) birçok Dünyaların, birçok içsel gerçekliklerin ve boyutların bulunduğunu daha önce sizinle paylaştık. Bunu, antimadde denilen şeyde sizinle arayüzey oluşturan ‘Melek Alemi’ olarak düşünüyorsunuz. Bu, parçacık hızlandırıcılarda tasarlanmış olanlara benzeyen zıt yüklü iyonlar açısından antimaddeden çok daha fazlasıdır. Bu tersine dönmüş (içi dışına çıkmış) fiziksel gerçekliktir ve her aşama içinde ve dışında sayısız bileşenlere ve katmanlara sahiptir.

Lineer – zamana dayanan gerçeklik algınızın, gerçekte çokboyutluluk içinde maddeden antimaddeye geçiş arasında düzenlenen ‘bilinç birimleri’nin lineer olmayan seçici vurum sıralanışında gerçekleştiğini anlattık. Bu süreçte içeriye doğru geçiş makro ve mikro ‘karadelikler’ vasıtasıyla ve dışarıya doğru geçiş makro ve mikro ‘beyaz delikler’ vasıtasıyla gerçekleşir. Bu içeri – dışarı/itme – çekme, dualitedeki gerçekliğinizin asıl manyo – ritmi olan kozmik flaşta (yanıp sönme) gerçekleşir. Zaman adını verdiğiniz boyut tek yönlü bir sokak değildir. Zaman sadece ileriye ve geriye doğru hareket etmez, eşzamanlı zamanın ebedi ŞİMDİSİNDE boyutsal gerçekliklerinizin hologramik programlarında içeri ve dışarı hareket eder.

Bunun gibi, size yine Kozmik Evren algınızın, bu evreni gözlediğiniz zamandaki farklı bir noktaya göreli olduğunu söylüyoruz. Çoklu evrende birçok Evrenlerin olduğunu görüyorsunuz ve hepsi İlk Neden tarafından oluşturulmuştur. Ancak kişinin kutsal bilimsel doğasının başkalarına kapıyı açtığını anlayarak, size bu GERÇEĞİ anlatıyoruz. Siz bunu yapmanın zirvesindesiniz ve bunun hem kutsal hem de bilimsel avantajları vardır. Gerçek kaynağınıza ve doğanıza açılan frekanssal kapıların kilidini açmak kavradığınızdan çok daha önemlidir.

Size aktarmak üzere olduğumuz bilgiler, Kozmolojinin arkasındaki bilimin ipuçlarına sahiptir ve bunun kutsal uygulamaları, gezegeninizin ve insanlığın devam eden Yükselişinin parçası olan bilinçteki kuantum sıçramaya götürür.

Mevcut Evrenin Kozmolojisi

Bu uyarılarla, Big Bang’in Newton fizikçilerinin inandığı gibi asla gerçekleşmediğini söylüyoruz. Aslında birçok bilim insanı ve araştırmacı bunu ortaya koyan meydan okumaları görüyor.

Şu andaki ana görüş Evrensel Tekamül teorisi (İkinci – Neden) genel olarak konuşursak Newton ve Einstein’ın çalışmasına dayanır. Newton’un ‘evrensel yerçekimi’ kavramı Kopernik devrimi için teorik bir destek sağladı, Dünya artık evrenin merkezi değildi, Güneşin etrafında dönüyordu. Newton tüm fiziksel nesneler arasında ‘çekici’ yerçekimi temelli bir kuvveti fark etti, direkt olarak nesnelerin kütlesi ile orantılı olan ve evrende her yerde işleyen bir kuvvet. Ancak onun teorisi yerçekiminin uzaya yayıldığı ve bu uzayın elektriksel olarak nötr olduğu varsayımına gelişti.

Bir grup ileri düşünceli bilim insanı şimdi Plazma Fiziğini ve Kozmos’taki elektrik kuvveti görüşünde bir araya getirdikleri teorileri inceliyor, doğruluğa gittikçe yaklaşan bir ‘Elektrik Evreni’, ama bilmecenin bazı parçaları hala kayıp. Bu yeni teoristlerin bazıları kara deliklerin ve karanlık maddelerin mevcut olmadığı ve elektriğin gezegenleri ve yıldızları oluşturan enerjiden sorumlu olduğu sonucuna varıyorlar.

Gerçekte kara delikler vardır, ancak beyaz delikler ile ikizdirler ve fonksiyonları ve gerçek doğaları henüz kavranmadı. Kara deliklerin düşündüğünüz gibi her şeyi yutan etobur bir canavar olmadığını söylüyoruz. Ancak Kozmosu uyum içinde tutan, yerçekimiyle çeken ve güç veren kara delikler veya teorize edilen ‘karanlık madde’ değildir. Bunun yerine tutarlı/düzenli kozmik elektrik kuvvetidir ve o geometriktir. Metatroniktir. Gerçekte kristalin nitelikleri indükleyen ince elektrik enerjisi formudur ve İlahi Olan ile kodlanmıştır. Kristalin – Elektro Kozmik Izgaranın bir fonsiyonudur.

Boyutlararası Kristalin – Elektrikler

Yüksek çözünürlükteki cihazlarındaki ilerlemeleriniz bilim insanlarınızın her yerde her zaman var olan ipliklenmenin ve kozmik plazmanın hücresel yapılarının resimlerini ve kanıtını gözlemelerini sağladı. Ve bu heyecanlı ve önemli yeni bir anlayışın büyük dürtüşüdür. Uzaydaki boşluk dediğiniz şeyin gerçekte ne boşluk ne de elektriksel olarak nötr olmadığı keşfine yönlendiriyor. Kozmik elektriği işaret ediyor. Nötr plazma kendisini hücrelere ve iplikçiklere organize etmez. Dünya dışı Kozmos elektriksel olarak nötr değildir ve görünen paradoks, onun kristalin bir yapı içinde yüklenmesidir.

İleri teleskoplarınız şimdi spiral galaksiniz Samanyolu’nun çekirdeğini besleyen elektrik akımlarının ipliklerini ortaya seren resimler sağlıyor. Newtoncu yerçekimi teoristleri veya onların yörünge mekanizmaları modeli bu türde yapılara veya devreye izin vermez. Elektriksel terimlerde iplikler, galaksinin merkezindeki plazmoidi besleyen kozmik enerji nakil hatlarıdır. Ancak bundan çok daha fazlasıdır.

Spirallenen Galaksiniz negatif yükler içeren daha küçük içsel bir küre üzerine bindirilmiş pozitif yüklerin daha büyük bir küresini içerir. Galaktik Merkezden güneşinize ve gezegenlere kadar elektrik yüklüdür ve Büyük Merkezi Güneşin kendisi büyük Kozmik Kristo – Elektrik deşarjının odağıdır ve tüm ışıyan enerjinin kaynağıdır. Tüm astronomik gövdeler kristalin – elektromanyetik doku olan bir evrene daldırılmış doğal olarak yüklü nesnelerdir. Bu dinamik yükler, galaktik ölçekte pozitif ve negatif iyonların plazmik ayrılığından ortaya çıkan tüm kozmik bedenlerde yerel olarak ortaya çıkar. Gerçekte bu elektromanyetik kuvvetler güneş sisteminizin bedenlerinin yörüngelerini şekillendiren ve yüzeylere şekil veren çok önemli bir rol oynarlar. Kristo – elektrik deşarjı formu yarattı ve Evrensel tekamülünüzün ikinci – nedenidir. Sizin algıladığınız gibi Big Bang değildi.

Şu anda gezegeninizde enkarne olan bazı dikkate değer Arkturus’luların bulunduğunu ekliyoruz. Bu parlak adamlar bir zamanlar Pleiades’li Tyberonn zamanındaki Atlantis’in Atla – Ra’sında bilim adamı – rahiplerdi. Onlar bu keşiflerin eşiğindeler. Çünkü bu, Atlantis çağında iyi bilinen bilgidir.

Kozmik Nabız Atışı

Kozmik Nabız Atışından söz ediyoruz. Bu, boyutlar arası olan ve şu andaki teknolojiniz ile ölçülemeyen her yerde var olan enerji kaynağı ve kuvvetidir. Kozmik Nabız Atışının enerjisi iki formatta gerçekleşir, biri akım iletkeni olarak, diğeri kafes çalışması, canlı hissedebilir bir ızgara olarak.

Kozmos içinde, galaksilerin ve iç uzayın aktif plazmasındaki Kristo – Elektrik devresi adı verilebilen şeyi içerir. Bu devre galaksinizin çekirdeğini besler. Bu ‘aktif’ plazma hem soğuk hem de sıcak birçok şekillerdedir ve tutarlı ve bilinçlidir. Bu plazma tek bir boyutta veya sadece tek bir Evrende sabitlenmiş değildir. Bu plazmanın ışığa benzemeyen şekilde bir spektrumda işlediğini görüyorsunuz. O dalgalanıyor ve hem boyutsal gerçekliklerde hem de diğer Evrenlerde görünüp kayboluyor. Aslında o bunları bir araya bağlayan zamktır.

Kozmik Tetikleyici Faz II

Bu boyutlar arası plazma kristalin olan örgülü sarmallı bir akım üretir. Ama kristal bir madde kutupluluk veçhelerine, iyonik yüklere nasıl sahip olabilir? Çünkü, geometrik Kozmik Kafesin, Galaktik Izgaranın Kristal yapısı tarafından üretilir. Çekimi ve sıkıştırmasının sıkıntısıyla tutarlı hale gelir. Mekanik basınç uygulandığında elektrik yükü salıveren gezegeninizdeki bazı piezoelektrik kristallerde olduğu gibi, Kozmik Izgaranın piezo kristalin matrisine sıkıştırma uygulamanın ‘z – pinch’ etkisi denilebilecek şeye yakın bir şey vasıtasıyla bu plazma salıverilir.

Sizler Yükselişe yaklaşırken, bu kristo – elektrik akımı Dünyanızın ve gerçekte insanlığın Kristalin Frekanssal vites büyütmesinde büyük bir rol oynamaya hazırdır. O, Kozmik Tetikleyicinin kristalin bölümünün parçasıdır. Bu akımın, sadece gezegen için değil, MerKiVah’a mükemmel vites büyütme için gereklilik olan ters spiral ile kodlandığını söylüyoruz. O, Metatronik Anahtarlar için zorunluluktur.

Spirallenen Galaksiler & Kozmik Nabız Atışı

Sevgililer, dünyanızın yaşayan hissedebilir bir varlık olması gibi, Çokluevrendeki Galaksileriniz de bilinçli duyarlı varlıklardır. Ancak çok daha ileri, üssel olarak yüksek derecede ince hissedebilir varlıklardır.

Galaksiniz Samanyolu dönen Spirallenmiş bir Galaksidir. Bu amaçlı Metatronik bir formattır. Dünyanızın ve Arkturus & Orion nebulasının bu özel geometrik galaksi matrisi içinde olmasının nedeni budur. Spirallenen Galaksiler içindeki Kozmik Nabız Atışı sizin altın spiral dediğiniz yaratım modelini oluşturur. Bu eşsiz spiral şekli dünyanızın hem fiziksel şekli, hem de dualite bileşeni için daha olanak sağlayıcıdır.

Kozmik Nabız Atışı, Galaktik Kozmik Izgaradan yayılır. Spirallenen Samanyolu’nuzdaki Galaktik Izgara ‘formatlanmış yaratım server’ıdır (sunucusudur)’; gelişen gezegensel ızgaralarınızın Dünyanızda yaptığı gibi, etki küresi içindeki her şeyin dinamik ve yaratıcı şekilde genişlemesine izin verir.

144 – Kristalin Izgaranız, Galaktik Izgaranızın spirallenen Kozmik Nabız Atışı vasıtası ile enerjilendirilir. Ve 2010’daki Mart Ekinoksunda, 144 Izgara, geometrik formatında odaklanan genişleme vasıtasıyla Dünya’ya Kozmik Nabız Atışının daha büyük miktarını sağlamak için formatlanacak. Bu, Kozmik Tetikleyicinin II nci Fazı olacak. Akmasına izin verilecek olan kristalin elektrik, gezegenin çekirdeğine alınacak ve ters bir spiral dışarıya doğru yayılacak ve insan aura formunun MerKiVic genişlemesini mümkün kılacak.

İnsan varlıklar sizin deyiminizle biyoelektromanyetik olan aurik enerjiye sahiptir. Bu alan indüksiyon vasıtasıyla enerji modellerini alır ve sürekli olarak kodlar. Bu alanın yüksek geometrisi MerKaBah’tır, ancak MerKaBah’ın önceki sistemi kristaline yükseltilmelidir. MerKiVah adı verilen görkemli formata gelişerek bunu yapacak. MerKiVah Metatroniktir ve odaklanan arayıcıya çok daha geniş nitelikler sağlar. İlahi İnsanın, Kozmik Nabız Atışıyla 144 – Kristalin Izgara vasıtasıyla gezegeninize gelen yüksek frekansları taşımasını sağlayacak.

Bu süreçte, DNA’nızı daha karmaşık kristalin bir forma yükseltecek. DNA’nın manyetikten kristaline değiştiğini görüyorsunuz.

Alton Kamadon – Kutsallık Bezlerinin Kristalizasyonu

Ve böylece şimdi Metatronik alanın Enock enerjisi olan Alton Kamadon’un enerjisini getiriyoruz.

“Sevgili Dostlar, geçişimden yıllar önce ‘Melchizedek Yöntemi’nin ileri seviyelerinde hipofiz, epifiz ve timüs bezlerinin kristalin vizüalizasyonlarını meydana getirdik. Bu, şimdi Kristal çağında gerçekleşmeye başlayan şeye hazırlanmak içindi. Bu işlemin öğretisinde kanal ile birlikte çalışıyoruz ve Metatronik Anahtarlar olarak hepiniz için elde edilebilir olacak. Yüksek geometrik MerKiVah’a ilerlemek için gerekli olan üç kutsallık bezinin dönüşümünü aktive etmek için yeni bir kristalin yapı ve kod vardır. Bu hareket kristal enerjiye DNA dönüşümünü kolaylaştırmada rol oynayacak. Bu bilgiyi verdik ve bundan sonraki mesajda size verilecek. ‘Kuantum’ nitelikler arasında beden fiziği için ve çokboyutluluğunuzun genişlemiş bilinci için çok daha büyük bağışıklık olacak. Şimdilik sizden ayrılıyorum, ama her şeyin iyi olduğunu ve hep sizinle birlikte olduğumu bilin.”

Yeni Gökkubbe

Gezegensel terimlerle, gerçekleşmekte olan değişiklikler, gelişen gezegensel eliptik Gökkubbenin kristalin veçhesini oluşturacak olan kristalin yayınımları aktive ediyor. Daha sonraki iletişimlerde bunu daha ayrıntılı olarak paylaşacağız.

Kozmik Nabız Atışının Mekanikleri

Şimdi, daha önce paylaştığımız gibi, Dünya’nın yükselmesi 144 – Kristalin Izgaranızın lensleri vasıtasıyla kristalin elektrik akımının gezegeninize daha fazla akmasının iznini içeriyor. Ama fiziksel evreninizde gerçekleşen kozmik nabız atışı yeni değildir. Bu Atlantisliler tarafından iyi bilinmekteydi. Aslında bu kullanılmaktaydı. Kozmik Elektrodinamik akımın iplikleri tüm maddeyi birleştirir. Bunun gibi, güneşler, yıldızlar ve gezegenlerin hepsi bu akımla tahrik edilir ve enerjilendirilir. Buna göre, uzaydaki her yıldızsal ve gezegensel beden elektriksel rezonans (tınlama) yükü taşır, buna dünyanız da dahildir. Bu enerji dünyanızın manyetosferi vasıtasıyla alınır ve dünyanın kristalin çekirdeğine çekilir. İç dünya uygarlıklarına yüksek spektrum ışığı sağlayan mavi – dalga radyasyonu yayar.

Galaksi Ley Sistemi

Bu yükün iletkenleri Galaksideki ağdır ve dünyanın ley sistemiyle ve insan bedeninin sinir sistemi ile karşılaştırılabilir. Elektrikler, manyetikler, yerçekimi, kristalizasyon ve ışık Kozmik Izgarada (ve gelişen gezegensel ızgaranızda) eşdeğer faktörlerdir. Bunlar gezegensel frekanssal Yükselişinizin başlıca araçlarıdır. Bunlar henüz sizin için muammadır. Anlaşılmamıştır. Bunların kombinasyonları Evrenin motorlarıdır ve oranları kürelerin müziğidir.

Gezegensel ızgaralarınız ve manyetosferler çifte katmanlı dalga koruyucularıdır, ancak ara sıra bu yük aşırı yüklenir. Güneş sisteminizde ve aslında Dünya’da bunun fark edilmeyen kanıtı vardır.

Her gezegen taşıdığı elektrik yükünün belirli bir parametresine sahiptir. Bu yük bir dalgada aşırı yüklendiğinde, içsel elektriğin bir formu, hem fiziksel gezegende hem de onun boyutlararası veçhesinde patlama etkileri yaratan güçlü elektrik atlamalarında patlak verir. Bu, başlangıçtaki Gökkubbenin parçalanmasından sonra dünyanızda gerçekleşti. Büyük Kanyon’da oluşan şey gerçekte budur!

Aslında elektrik atlamasının aşırı – dalga içe doğru patlaması sadece Büyük Kanyon’da oluşmadı, ayrıca Arizona’daki Meteor Kraterinde ve Sibirya’daki Tungstoy Kraterinde de oluştu. Son ikisi kraterlerinde demir – nikel meteorit parçaları sergilemedi. Bunun kanıtı ayrıca ayda ve tüm gezegenlerde de vardır. Jüpiter’in Dördüncü Ayı ve Mars’taki Valle Marinera Kanyonu Elektrik Atlaması Patlamalarının diğer esrarengiz örnekleridir. Aslında bunlar bazı başına buyruk bilim adamlarınız tarafından anlaşılıyor ve tanınıyor.

İçe Doğru Patlama Alanlarının Ters Dönüşü

Şimdi bunu dünyanız ile ilişkilendirmek için, Büyük Kanyon, Meteor Krateri ve Tungstoy’un patlama izlerini yaratan dünyanın içinden yayılan elektrik atlaması parlamasının eşsiz bir enerji alanı yarattığını anlatacağız. Boyutlararası ışığın tüm ters dönüşü burada gerçekleşir ve bunun gibi, ışığı sarmal ve anti – sarmal dönüşlerde döndüren eşsiz bir ters – denge gerçekleşir. Sonuç olarak bu bölgelerde bulunan yarı değerli taşlar ve mineraller eşsiz özelliklere sahiptir, aurik genişlemede çok dengeleyici ve yararlı olabilirler. Bu bölgelerdeki ilginç etkilerden biri, Elektro – Ark patlamasından gerçekleşen eşsiz anti – yerçekimi alanından kaynaklanan çok faydalı bir enerjinin varlığıdır.

Bu alan, belirli astronomik yerçekimi aşamalarında zaman – programı anormalliklerine neden olan boyutlar arası açılışlar periyotlarına sahiptir. Bu faydalı enerji gezegeninizde çok eşsizdir ve içindeki belirli vektörlerde çokboyutlu farkındalığı ve aynı anda iki yerde birden bulunma deneyimlerinin daha kolay olmasını sağlar. Hükümetinizin veçheleri Büyük Kanyon’daki bu anormalliklerin bazılarının farkındadır.

Gezegende bunun gerçekleştiği daha az etki olan diğer bölgeler vardır ve bunlardan biri Kaliforniya’nın Andara bölgesi, Nevada’nın Grimes Point bölgesi ve Ural Dağlarının orta güney merkez kısmıdır.

Kapatış:

Sevgililer, kapatırken, İkinci Nedende Evrensel Kozmolojinizin bilimsel süreçlerinin, kutsal olanla bilimsel olanı bütünleştirmenizin anahtar bileşeni olduğunu söylüyoruz. Bu, sadece gerçekliklerinizin derin karmaşıklıklarını anlamanızı sağlamayan, ayrıca Yükselişte Kristal Çağının yeni enerjilerine daha kolaylıkla geçmenizi sağlayan kapıları açar.

Çok özel bir güneş sisteminde, çok özel bir Spiral Galakside yaşıyorsunuz. Bunlar Kristo – Elektriktir. Dünya ve insanlık yakında bu güzel dönüşümü deneyimleyecek.

Hepiniz bu şaşırtıcı mezuniyeti deneyimlemeyi spesifik olarak planladınız. Metafizik şimdi oldukça yüksek ruhların çok özel birliğini çekmeye başlıyor. Bu, bilim adamı – rahip olan akademisyenler ve bilim adamlarının genç neslidir. Onlar bundan sonraki yıllarda tanınacaklar. ‘Kutsal ve bilim’in tam çemberini kucaklamanın zamanıdır. Sizi olağanüstü zamanlar bekliyor.

Bunların keyfini çıkarın Sevgililer, özgür yaşamayı seçin, üzüntü ve korkuyu salıvermeyi seçin ve esenliğinizi yaratın. Birbirinize saygı gösterin ve besleyin ve SEVGİYİ kucaklayın. Sevgi, Tanrı’nın bilimi ve frekansıdır.

Ben Metatron’um ve sizinle bu GERÇEKLERİ paylaşıyorum.

Ve öyledir.

www.Earth-Keeper.com

(Çeviri: Saffet Güler)

Bu mesajın telif hakkı www.Earth-Keeper.com’a aittir. Bilgi değiştirilmediği ve yazarın ismi ve website eklendiği sürece, websitelerine gönderilebilir. Earth – Keeper’in yazılı izni olmadan gazetelerde, dergilerde yayınlanamaz veya basılamaz. İzinler şu adresten istenebilir: EarthKeeper@consolidated.net