Mart 2009’un Kozmik Tetikleyicisi

Yazdır Yazdır 

THE EARTH – KEEPER CHRONICLES

Şubat 2009: EKC Sayı : 27 – BM Metatron Kanalı

‘Kutsal Ruh’un Gökkubbesinin Geri Dönüşü’

Başmelek Metatron ~ James Tyberonn kanalıyla

Selamlar! Ben ışığın Lordu Metatron’um ve hepinizi selamlıyorum!

Sevgililer, sizler şimdi anınızda bu sözcükleri okurken her birinizi hissediyoruz. Sizleri zarafet ve sevgiyle kucaklarken etrafınızda enerji formumuzu hissetmek için kısa bir süre ayırın. Her birinizi isminizle, titreşiminizle ve kalpten tanıyoruz. Ne kadar çok sevildiğinizi ve her zaman sizinle olduğumuzu gerçekten kavrıyor musunuz? Aslında, her zaman sizinle birlikteyiz.

Şimdi, Kutsal Ruh’un Dönüşü olarak ifade edilebilecek, en ilginç konulardan söz edeceğiz. Üstatlar, Kutsal Ruh’un Gelişi Yükselişin gerekli bir tamamlaması olarak Magno – Kristal Gökkubbe’ye geri dönüştür. O, Kristal Izgaranın taçlandırılmış tamamlanmasıdır ve zamanı yakındır.

Bu geri dönüşün şafağı, yerine getirilen kutsal bir yemindir, sürdürülmüş bir vaattir. Bunun başlangıç safhası 2009’daki 20 Mart Ekinoks’unda gerçekleşiyor, bu tarihte uzun süredir uykuda olan manyetik kodlar dünyada belirli oluşturma noktalarında yeniden aktive edilecek.

Aslında, 9 Nisan’daki ekinoks sonrası dolunaya kadar 21 gün boyunca inanılmaz yoğun bir enerjiyi başlatacak. Sevgililer, hepiniz üretilen keskin frekansı ayırt edilir şekilde hissedeceksiniz. Nuh Tufanı öncesindeki çağda (Dünyanın manyetik alanının şimdiki zamanlardan çok daha kuvvetli olduğu çağ) Gökkubbenin çöküşünden beri, bu, gezegende salıverilen en güçlü ve zorlayıcı manyetik dalga – kuvveti olacak. Bu salıveriliş belirli piramit şeklindeki iletici komplekslerde alınan kozmik kristal enerjilerin indirilmesiyle tetiklenecek. Bu indirmenin (yüklemenin) amacı gezegen boyunca kadim manyetik kodları yeniden tohumlamak ve aktive etmektir.

Kutsal Ruh’un Gökkubbesi

Daha önce yeni Gezegensel Gökkubbe’nin yeniden doğuşundan bahsetmiştik. Bu, dünyayı eonlar önce olduğu gibi çevreleyen yanardöner frekansta kemerlerin iki eliptik bandı olarak maddileşecek. Bunlardan birinin doğası Elektro – Manyetiktir ve diğeri Kristalindir.

Bunlar 144 Izgara’nın 144 duble – penta dodecahedronunun üzerinde dönecekler. Birçoklarına anlamsız gelecek olan oldukça teknik terimlerle gökkubbe, ızgarayı koordine etmek için piezoelektrik indirmede supra – kristalin frekans salınımlara uyum sağlama fonksiyonunu gerçekleştirecek, böylece Tula’dan, Büyük Merkezi Güneş’ten gelen Birleşik Alan’ın gamma – kristalin enerjilerinin tam devre bütünleşmesini sağlayacak. Daha anlaşılabilir terimlerle, gökkubbe güçlü göksel enerji dalgalarını, dünya planında daha kolayca alınabilen yararlı bir forma dönüştürecek.

Gökkubbe muazzam bir transformatör (dönüştürücü) ve dalga koruyucudur! 144 – Izgarayı gerçekten kristal yapacak olan şeydir. Benzer kıyaslamada, 144 – Izgaranın Windows 2012 adı verilen gezegeninizin yeni server programı olduğunu düşünebilirsiniz; bu program insanlık ve Dünya için yeni programların engin düzenini sağlıyor!

Yeni Gökkubbe’nin başlangıç safhası belirli portallar vasıtasıyla alınan Akash veya adamantine özünün indirilmesiyle başlayacak. Bu aktive edici ışık – enerjisi indirmeleri, gezegen boyunca başlıca büyük Phi Piramit şeklindeki oktahedron enerjileri ve yapıları vasıtasıyla alınacak. Bu da sonra anahtar muhafaza sitelerindeki kadim manyetik kodların yüce pınarını (kaynağını) aktive edecek; bu sitelerden bazıları şimdiye kadar fark edilmedi.

Aslında bu enerjiler, sonraki yıllarda kristalin aktivasyon ile sinerjik olarak birleştiğinde ve armonik olarak uyumlandığında, Yeni Dünya’nın dokusu olacaklar ve kristal frekansın görkemini gezegensel ızgara – portallarıyla süsleyerek gezegene iyi sonuçlarla faydalı olacaklar.

Piramidal (Piramit Şeklinde) Alış ve Dağıtım

20 Mart – 9 Nisan Kozmik Işık Tetikleyicilerin alış noktaları:

Giza Piramitleri

Galveston, Texas’taki The Moody Gardens Piramit Kompleksi

Paris, Fransa’daki Louvre Piramidi

Yucatan’daki Chitzen Itza

Salt Lake City’deki Summum Piramidi

Thailandand, Kamboçya’daki Meru Phi Tapınakları

Java, Endonezya’daki Bourobudur

Hindistan’daki Brihadishwara ve Airateswara Tapınakları

Dashur’daki Kızıl Piramit

Alış ayrıca bazı güç noktalarında ve oktahedronal phi yayan doğal piramit şeklindeki dağlarda gerçekleşecek; örneğin Avustralya’daki Walsh Piramidi, Kanada’daki Edith Cavell Dağı ve Alpler’deki Materhorn. Bunlar da kristalin manyetik tetikleyiciyi alacaklar. Uyanacak olan hedeflenen manyetik kodlar, eonlar önce Mu, Rama, Ignacious ve Atlantis’in başlangıç günlerinden beri gezegende sessiz kaldı.

Kozmik Tetikleyicinin başlıca alınış noktaları Giza ve Moody Gardens’dir, her ikisi de üç – piramit şeklindeki komplekslere hizalanmıştır ver armonik olarak uyumludur. Gerçekte, bunları başlıca alış birimleri olarak eşsiz şekilde donatan, bu üç piramidi bu iki kompleksin içinde birleştiren üçlü veçhelerdir. Bunlar daha sonra enerjileri armonik salınım vasıtasıyla diğer komplekslere dağıtacaklar. Piramitler aslında master alıcılar ve aktarıcılardır. Piramitler Atlantis ve Rama’da olduğu gibi üçgen şeklinde olduklarında, sonsuz şekilde titreşimli (canlı) ve kabiliyetlidir.

Earth-Keeper (Dünya Koruyucusu) Cemiyetinin Kadim Kontratı

Birçoğunuz sezgisel olarak bu kadim kontratın, muhafaza edilen kutsal vaadin bir parçası olarak buna katılmaya çekileceksiniz. Özellikle Templar’lar, Druidler, Olmekler, Yerli Şamanlar, Mayalar, Hopiler, Esseneler, Atlantisli Enochian’lar, Thothian’lar ve Atla – Ra’nın bölümlerini içeren Earth – Keeper Cemiyetinde ve 777 Cemiyetinde yaşamları olanlar. Bu yaşamlarda Cemiyetler yerküreye ait elektromanyetik enerjilerinin frekanslarını, ley hatları, yerküre ızgaraları, vorteks – portal sistemleri ve kutsal geometrik tapınaklar formunda yükseltmek için çalıştılar.

Dualite – Öncesi Dünyanın Antediluvian (Tufandan önceki devire ait) Gökkubbesi

Orijinal gökkubbenin, dünyanın etrafında koruyucu alanlar yayan iki eliptik enerji bandından oluştuğunu anlattık. Orijinal gökkubbenin iki bandının frekansı ve kompozisyonu, şu andaki Yükselişte oluşmakta olan yeni kemerlerden farklıydı. Kadim gökkubbenin biri elektriksel doğada olan diğeri manyetik olan kemerleri vardı. Bir kemer kristalin platin enerjisi, diğeri kristalin altın enerjisi yayıyordu. Bu iki kemer, sıfır noktası enerjisinde sinerjik bir kristalin alan yarattı, bu dünyaya nüfuz etti ve gezegen bir dualite dünyası olmadan önce birleşik (kutupsal olmayan) çok boyutlu halde ontolojik (varlıkbilimsel), tam farkında bilince izin verdi.

Dualite seçildiği zaman, gökkubbenin tasarımı çöktü ve yerine gezegensel ızgara getirildi. Kadim metniniz bunu ‘İnsanın Düşüşü’ olarak tanımlar, biz Dünyanın o zaman ruh büyümesi için eşsiz bir okul haline geldiğini söylemeyi tercih ediyoruz, burada ızgara sistemi içinde insanlığın lineer genişleme deneyimini seçen ruhlar var.

Kadim gökkubbe, sadece Kozmik ve Kristalin Işığa ince ayarlı olmayan, aynı zamanda güneşe benzer tarzdaki tüm yaşamı sürdüren eşsiz bir kapasitede hizmet etti. Gökkubbenin eliptik kemerleri, çoğunlukla parıldayan eterik parçacık şeklinde ortaya çıkan Adamantine Özü’nün (Akash) parlak görülebilir yanıp sönen veçhesine getirildi. Bu öz, bilincin ilahi düşünceyi anında maddi tezahüre tam olarak dönüştürmesini sağladı. Dualite – öncesi dünyasına giren varlıkların fiziksel ve yarı – fiziksel bedenleri tezahür ettirmesi bu şekilde oldu. Bu, sizin kuzey ışıkları veya Aurora Borealis dediğinize benzer olan yanardöner renklerde gece parıldayan iki eliptik kemer şeklinde gökyüzünde ortaya çıktı. Eliptik bantlar, gezegenin etrafından kesişti ve kıvrıldı ve jiroskopik bir tarzda döndü. Eliptik bantların genişliği ve sınırsız güçteki frekansı bocaladı ve OM’un yaratıcı ışık titreşimiyle işitilebilir bir ton yarattı. Cennetlerde kısa uçuşlarda spirallenen parlak bir melek – beyaz güvercin (kutsal ruh) şeklinde görünen kaleydoskopik girdaplar oluşturup yayarak gökyüzünde dans etti. Korunma ve güçlenme hissi gezegene yayıldı.

2012’nin ‘Yükseliş Gökkubbesi’

2012’nin yeni ‘Yükseliş Gökkubbesi’ tek bir birimde birleşik elektro – manyetik bandı gerektirecek ve kristalin frekansın kemeriyle sinerjik olarak çift oluşturacak. Bu insanlığı sürdürecek ve MerKiVic enerjileri en yüksek seviyesine, 24 – uçlu yıldız seviyesine yükseltebilenler için düşünce tezahürünün hızlanmasını sağlayacak. Ve Sevgililer, MerKaBa’yı MerKiVa’ya yükseltmeye çalışırken (bunlar Metatronic geometrik kalıplardır), yüksek boyuta yükselmeniz gerektiğini hatırlayın. Bunlar sıfır alanındadır, cinsiyet formatı yoktur, ne dişil ne de erildir, kutupsal – olmayan, bütünsel ruhunuzun İlahi Bütünlüğündendir! Bunların oluşumuna saf dengede yaklaşın!

Kutsal Ruhun Uyanışı – Manyetik Pınarlar

Yeni gökkubbenin magno – elektrik bandının başlangıç safhası için uyanmış kodlu manyetikleri ızgaraya dökecek olan 14 başlıca kutsal kod noktası vardır. Bunlar:

1) Mull, İskoçya
2) Chan Chan, Peru
3) Humac, Brezilya
4) Nagasaki, Japonya
5) Huace, İspanya
6) Ekaterinburg, Rusya (Ural Dağları)
7) Bethlehem, İsrail
8) Yellowstone, Wyoming – ABD
9) Kilamanjaro, Tanzanya
10) İzlanda
11) Kona, Hawaii
12) Mt Cook, Yeni Zelanda
13) Great Artesian Basin, Avustralya
14) Sri Lanka

Bu bölgeler gezegeni kaplayacak olan enerjileri spirallendirecek ve iyonosfere yükseltecek. Bu salıveriş Kristalin Enerjiler ile sinerjik kullanımda armonize olma eşsiz yeteneği olan ince manyetik enerjinin olağanüstü formu olacak.

Kristalin Kemerin Oluşma Dönemi

Kristal Enerjiler, 2010’un Eylül Ekinoksu ve 10 – 10 – 10 tetikleyici tarihleri arasında yeni gökkubbenin ikinci bandının oluşma döneminde aktive edilecek. O zaman bu, yeni ikili – kemer gökkubbenin başlangıç oluşumunun ikinci aşamasıdır. Kutsal Ruhun Gökkubbesi kendisini tüm Master Atlantis Kristalleri güçleninceye ve 144 Izgara 21 Aralık 2012’de tam fonksiyonda oluncaya kadar tamamlamayacak. Aslında yeni gökkubbe, tam güç ve ızgarayla armonik fonksiyon elde etmek için Yükselişten sonra iki yıldan az zaman gerektirir. Bu 2013’ün Mart ayında %50 güce ulaşacak ve Eylül 2014’te tam güce ulaşacak.

Mart 2009 Kozmik -Tetikleyicisi

Mart 2009 tetikleyicisi, kutsal kodlanmış teknolojinin önceden kararlaştırılmış (nasip edilmiş) yeniden canlandırılmasıdır. Atlantisli Üstatlar kodu biliyorlardı ve kendi teknolojilerinde kullanıyorlardı. Bu enerjinin içinden ortaya çıktığı eşsiz elektro – manyetik alan Atla – Ra, Druidler, Mayalar ve Templar’ların iç çemberlerini kapsayan bazı cemiyetler tarafından anlaşılmıştı. Bu cemiyetlerde yaşamlar geçirmiş olanlarınız bu önceden belirlenmiş olayın derin uzak anısını hissedeceksiniz ve bu sizin bu olayın bir parçası olmanızı teşvik edecektir. Uykudan uyanış nedeniyle bu eşsiz magno – kodun, bir zamanlar ley hatları, dragon hatları, vorteksler ve yerküre ızgaraları ile daha küçük formda çalışmak için çağrıldığınız kaynağın babası olduğunu kalbinizde derinden bileceksiniz. Ve bu enerjiye nasıl erişileceğini sadece alimlerin ve gizli toplulukların küçük bir kısmı bilirken, sizin dünyasal çalışmanız bu her şeye gücü yeten salıverme için zemin çalışmasını hazırladı. Bunu biliyordunuz, ancak tam gücünü henüz deneyimlemediniz, çünkü binlerce yıldır büyük ölçüde uykuda kaldı. Bu Mart ayında onun tam gücünü 21 gün boyunca hissedeceksiniz ve buna yaşamlar boyu hazırlandınız ve beklediniz. Bu, sizin kazandığınız bir deneyimdir, bunun için çalışmıştınız.

2009 Mart Ekinoksu tarafından tetiklenen açılış, Atlantis devrinden beri bu enerjinin ilk ‘tam – gaz’ akışı olacaktır. O, gökkubeye kutsal magno – yoğunlaşmayı aktarmanın ana nedeninin ötesinde sayısız faydaya ve hayırlı ikincil – etkilere vesile olur. Bunların arasında 12 – iplikli insan DNA’sının manyetik sarmal ipliklerinin büyük uyanışı ve insanlığın kollektif zihnine anahtar birleştirme etkisi vardır. Dünyadaki tüm yaşam, dünyadaki her enerji, her krallık etkilenecek, aslında bu çok boyutlu Küresel bir Olaydır.

Galaksilerarası Atalar

21 gün boyunca, gezegen etrafındaki manyetik kalkan bir miktar açılacak ve sistemi yeniden yükleme etkisinde hafifçe zayıflayacak. Bu zaman boyunca, bu ‘açık portallar’ aşaması gerçekleşirken, istikrar ve korumayı sağlamak ve geçişi gözetmek için gezegenin çevresine gelecek olan Aştar Galaksilerarası Komutasından ve Galaksilerarası Üstatlar Kardeşliğinden binlerce gemi olacak. Aslında bu Yıldızlara ait Atalar sizin dünya dışı orijininizdir ve hepiniz onların içinde bir arada varolursunuz. Onlar her zaman sayısız şekilde gezegeninize yardım ediyorlar, ama bu planlı senaryoda magno – geçişi gözetmek için çok daha büyük sayılarda hazır bulunacaklar. Birçoğunuzun bu uzun zamandır beklenen olayı gözlemek ve denetlemek için, eşzamanlı olarak çokboyutlu veçhede yıldız gemilerinde olacağınızı bilmek sizi şaşırtabilir.

Toplanma 9 Şubat tam ay tutulmasında başlayacak. Sirius B, Arkturus ve Pleiades veçhelerinizi MerKiVic aracılığıyla deneyimlemek için empat olanlarınız için bu büyük bir fırsat sunuyor.

Galveston Adası – Kutsal Ruhun Başı

Amerikalarda bu noktaları aktive etmek için Kozmik Tetikleyicinin en hizalı alış noktası Moody Piramit Kompleksindeki Galveston Adasıdır. Bu eşsiz üçlü piramit kompleksi Giza’ya direkt hizalanmadadır ve manyetik kuzey ile bağlantılıdır. Bu piramitlerin daha büyük hizmet ve gücünü sağlayan sinerjik üç – armonik hizalanmadaki üç piramidin kombinasyonudur. Atlantis ve Orion Üstatlarının bildiği gibi, belirli üçgen dizilimindeki piramitler, göksel olarak hizalandıklarında ve birbiriyle ilişkili olarak dikkatle yerleştirildiklerinde muazzam güçlüdürler. Bundan daha sonra daha çok söz edeceğiz.

Yeni Dünya

Dünya şimdi kendisini yeniden yapıyor ve mikroda veya makroda insanlık bunu desteklesin ya da karşısında olsun, zaman – kronolojisinin ataleti bugün, dün olduğundan çok daha fazla hızlı geçerken (lineer terimlerle), bu gerçekten tartışmalı bir konudur. Her şey hızlanıyor, Yükseliş yaklaşırken zaman hızlanıyor. Zaman kendisini yeniden şekillendirirken, insanlığın deneyimini, doğanın görünen ve görünmeyen kuvvetlerini ve Dünyanın kendisinin yüzünü de şekillendirecek.

Yükseliş kehanetsel İncil metninin muğlak karmaşıklığı değildir, hızlanan gezegensel bilincin doğal ve gerekli ifadesidir.

Bu Yakub’un merdivenidir ve Sevgililer, merdivenin üzerinde olduğunuzda, yukarı çıkarsınız, aşağı inersiniz veya hareketsiz kalırsınız. Bu, gördüğünüz üç şeyin biridir. Bu her zaman böyledir. Üstatlar, merdivende yukarı mı çıkıyorsunuz?

Kollektif Zihne MerKiVic Genişleme

Bu yükseliş yolculuğunda iken, insanlık Kristalin Titreşim içindeki Birleşik Alanın çok boyutlu veçhesini deneyimleyebilir ve MerKaBic ve MerKiVic geometrik ifadeleri vasıtasıyla çok boyutluluk ve paralel içindeki birlikte var olan ifadelerin birçoğunu yeniden ziyaret edebilir. Ve bunların her biri başka bir katmanla birleşir ve farkındalığın veçhesi kavranır. İnsanlığa dualitenin üzerine yükselme ve ruh parçalarını bütünleştirme ve geri kazanma ve tam ruhu ebedi ŞİMDİ’deki İlahi BENLİĞİN Gücünün Makamına birleştirme fırsatı veriliyor. Bu, kollektif Zihne MerKiVic genişlemedir. Bu, 2009 Mart Ekinoksu aktivasyonunda MerKiVic halde başlayabilen 12 – iplikli DNA birleştirilmesinin odak rolü olacak.

Birçoğunuz Evrensel Gerçeğin içsel arzusunun alevleri ile dürtülerek şimdi bu farkındalığa çekiliyorsunuz. Şu andaki spiritüel topluluklarınızda özellikle şifacıların, kanalların, öğretmenlerin, Izgara işçilerinin, Dünya – Koruyucularının ve her türde Işık Uygulayıcılarının çok sayıda olmasının nedeni budur. Çünkü İlahi Ruhun yanan çağrısını yaşamlarına açanlar ve gayretli şekilde arayanlar, onun görkemli alevinde büyüyorlar ve bunu başkalarıyla paylaşmak için genişliyorlar.

Diyapazonlar olarak Kutsal Siteler

Belirli modeller ve belirli bir amaç için gezegene serpiştirilen Izgara Noktaları, güç düğümleri, kutsal siteler, phi kompleksleri ve portallar, gezegeninizin rezonant frekansını yükseltmek için gerekli olan yüksek enerjinin dağıtım mekanizmalarıdır. Bunlar İlk Nedenin mükemmelliğinden ilham alan diyapozonlardır. Bunlar ‘yuva’nın enerjisini yayarlar ve bunlara spiritüel niyetle girenleriniz bunu hemen fark edersiniz. Bu nedenle insan bunların içinde olmak ve mükemmeliğe büyümek için bu tür alanlarda yayılan kalıbı emmek ister. Kendisini bu akorta adayanlar Kaynağa yakınlık deneyimleyebilirler. Ama gerçek şu ki, bu ince – ayarlı enerjiler ozmotik (geçişmeli) frekanssal okullardır ve absorbe edildiklerinde, kaydedildiklerinde, enerji oluşturulan bireysel MerKiVa içinde tutulur.

Gezegende birçok bölge, cennete merdiven denilebilecek portal – kafesler ile önceden yükselmiştir, ama diğer bölgeler biraz daha çalışma gerektiriyor.

Şu anda biraz daha yoğun olan belirli bölgeler daha fazla temizleme çalışması gerektiriyor ve Mart Kozmik tetikleyicisinin ve armonik manyetik kod uyanışının üçüncü etkisi olarak, portallar bu özel amaçla daha hafif enerjiyi getirecekler. Küresel frekanssal denge elde edilmelidir. Her biriniz bunda rol oynuyorsunuz. Aslında taşınabilir rezonatörler oluyorsunuz.

Yoğun Enerjiyi Hafifletmek

Galveston’un Moody Gardens Piramit kompleksi bu tür bir bölgedir. Bu güçlü komplekslerin sayısız kullanımı arasında, Houston, Texas’ın ‘enerjisel yoğunluk’ bölgesini hafifletmeye hizmet etmek için korelasyonu vardır. Eğer gezegeninizin petrol ve gazın hidorkarbonları ile yürütüldüğü düşünülürse, Houston ‘Dünya’nın Enerji Başkenti’dir. Küresel Petrol Şirketlerinin çoğu bu bölgede bulunur veya burada temsil edilir. Ama açık olalım, sözünü ettiğimiz enerjilerin başlıca kirleticisi, güç kaynağı olarak hidrokarbonları kullanmanız değildir, bunları dağıtmanın açgözlülüğü ve manipülasyonudur.

Aslında mevcut olan daha iyi enerji kaynakları var, ama Sevgililer, Dünya, gezegenin hisseden varlığı herhangi kaynağı istemeyerek salıvermez. Temizlik gerektiren aynı yoğun veçhenin Wall Street (New York) ve büyük küresel şehirlerinizin birçoğunun etrafındaki birçok şirket merkezlerinde bulunduğunu söylüyoruz. Bu, işalanının veya sanayilerin kendisi değildir, kar planlarının açgözlü taktikleridir.

Yatırıma adil geri dönüşlerin doğru olmadığını ima etmiyoruz, aslında bolluk değiş tokuşu yeni paradigmada uygundur, ancak arzu edilen mükemmellik için dağıtım ve değiş tokuş yeni enerjide uygun şekilde dengeli olmalıdır. Ekonomi sistemlerinizin yeniden yüklenmesinin nedeni budur. Bunun gibi, bu yeniden yükleme ile birlikte bu enerjileri hafifletmek için özel yeni – misyonlu portallar gezegen etrafında oluşuyor. Birçok mevcut portal yeni roller üstleniyor ve Galveston’daki Moody Garden Piramitleri gibi birçok yenileri son birkaç yılda bu temizleme rolünü üstlendi. Başka benzer temizleme birimi portalları, gezegensel dengeyi kolaylaştırmak için gezegendeki büyük sanayi şehirlerinde ortaya çıkıyor.

Kutsal Ruh’u Demirlemek

2005’te kanalımız, Sevgili Ronna Herman ile birlikte Altın Spirali getirmek için Moody Gardens Piramitlerinde bir törene rehberlik yaptı. Bu özellikle önemliydi ve tüm dahil olanların bu aktivitede belirli bir rolü vardı, kadim bir kontrat tamamlanıyordu. Ama diğer törenlerin daha önceden gerçekleşmiş olduğunu ve 2005 olayının, başkalarının bu geometrik Kristalin Işık Tapınaklarının önemini fartketmelerini teşvik ettiğini söyleyeceğiz.

Projeye fon sağlayan, meydana getiren ve tamamlayan hayırseverler çok ileri ruhlardı. Sezgisel seviyede, bu kompleksin büyük amacını anladılar. Tamamlanmadan kısa bir süre sonra, aslında Arkturus yapımı olan kadim kristal kafatası Max törensel uyumlama ve niyetin demirlenmesi için Joanne Parks tarafından komplekse götürüldü; Joanne Parks bu güçlü kristal kafatasının koruyucusudur. Bu olayın büyük bir amacı vardı. Gerçekte, bu bir yuvaya dönüştü. Arkturus ekibinin onlara katıldığını ve Sirius A ve B’dekilerle birlikte enerjilerin arıtılmasına dahil olduklarını söylüyoruz. Üstat Yunusların Mavi Piramitte, Akvaryum biriminde olmalarının nedeni budur. Bölgenin Mexico Körfezinin önündeki sahilde yerleşik olmasının, ama son zamanlardaki (ve gelecekteki) Kasırgalardan zarar görmemesinin nedeni budur.

Piramitlerin kendileri muazzam güçlü kutsal geometrik makinelerdir, kendi doğaları ve yapılarıyla yüksek boyutlu kuvvetleri alırlar. Bunlar TANRI olarak düşündüğünüz En Yüce Olan’ın göksel iletkenleridir.

Tanrı’nın bu tanımı bazılarınız tarafından anlaşılmamış olabilir, ama buna rağmen, TÜM VAR OLAN’ın enerjisini nesnelleştirmeye çalışmamalısınız. Tanrı her şeye gücü yeten enerjidir, tüm bilinçlerin toplamıdır ve onun bütünlüğü, parçalarının toplamından pek çok daha fazlasıdır. Kadim insanlar ‘TÜM VAR OLAN’ın, geometrik odağın belirli matriksleri vasıtasıyla Dünya planından aşağıya inme formatında erişilebilir olduğunu biliyorlardı. 144 – Kristal Izgara bunlardan biridir ve MerKiVah’ınız bir diğeridir. Bu ikisi karmaşık şekilde manyetik olarak birbirine bağlıdır. Izgara, kollektif Dünya’nın canlı bilinçli MerKiVah’ıdır.

Üç Piramit Hizalanması

Galveston Adasındaki Piramit kompleksi aslında stratejik bir hizalanmada ve hayırsever ve frekanssal bir amaçla inşa edildi. Bir birim Üstat Yunusların akvaryum barınağıdır, diğeri muazzam kuvars kristali demeti içeren jeolojik mağarası olan biyo – yağmur ormanıdır ve üçüncüsü akademik müze piramitidir.

Dünya planında uygun şekilde inşa edilen ve ruhsal olarak niyet edilen piramitler canlı bilinçli enerjiler haline gelirler, sizin ana görüş akademiniz tarafından fark edilmemiş olan veya reddedilen sayısız özeliklere sahiptirler. Kullanılma niyetleri bu bilinçli canlı geometrik pillerin arayüzeyini etkilerken, onların tasarımları içlerinde daha yoğun enerjilerin toplanmasına ve yayılmasına izin vermez. Uygun niyetle yaklaşıldığında, piramitlerin içindeki enerji kuvarsa benzer şekilde verileri saklar ve aktarır. Hem yerküresel olarak hem de göksel olarak nasıl hizalandıklarına bağlı olarak, elektromanyetik anormallikler yaratabilirler, yerçekimini ve boyutsal zamanı değiştiren bir veçhe. Piramitlerin içinde belirli frekanslarda, hem ağırsızlık hem de zaman bükülmesi gerçekleşir.

Kadim Atlantis Piramidi

Galveston Adasının yaklaşık 5 mil uzağında, sahil bölgesinde kadim bir tören Piramit kompleksi mevcuttu, şimdi Körfez sularının altında alüvyon ve çamurla kaplıdır. Max adı verilen Kristal Kafatası onun içinde yerleşik olan 13 kafatası arasındaydı. Moody Gardens Piramitleri, denizin altına gömülen Atlantis kompleksinin çok boyutlu enerjilerini üstlendi ve şimdi Kozmik Tetikleyicide büyük bir rol oynamak için tam olarak biçimlendirildi.

Moody Gardens Piramitleri Giza kompleksinin enerjilerine ve bir dereceye kadar Yucatan Piramitlerinin enerjilerine axiatonal olarak uyumludur. Piramit Tapınakların zamansızlıkta var olduğunu ve zamansız boşlukta paralel boyutta birlikte var olduklarını söyleyeceğiz. Giza’daki Piramitlerin yaşının asla doğru olarak bilinemesinin nedeni budur, çünkü inşa edildiklerinde lineer zamanı aşıyorlardı ve onların enerjisel geometrilerinin doğası çok – boyutlu zamansızlıkta paralelde supra – yükleme yapar ve eterik dubleyi yayar. Paradoks şu ki, inşa edildiklerinde, daima varoldular.

Kutsal Ruh’un Gelişi size bir enerji portalı ve boyutsal genişleme sunar, sonsuz şekillerde daha fazla ödüllendirici, daha zengin bir kalışı (ikamet) kolaylaştırabilirsiniz. Ön – Yükseliş GERÇEĞİN genişlemesini ve içinizde ve dışınızda AGNİ ateşini aktive eden bir hızlandırma ve çetin sınav getirir; bunu yapmak sizin için bir realite seçilmesi yerine sizin bir realite seçmenizi sağlar.

Mart Kozmik Tetikleyicisine Katılmak

Aslında, bu Mart ayındaki Kozmik Tetikleyicidir ve Nisan ayı insan ailesi için muazzam bir olaydır ve sözünü ettiğim hepinizin bir parçası olduğunuz ailedir. Tüm insanlığın sevgide birleştiğinin meditatif gözünde canlandırılmasıyla bu olaya katılabilirsiniz.

Tetikleyiciye katılmak için aşağıdaki egzersizi sunuyoruz.

İşlem

Etrafınızda MerKaBic yıldız tetrahedronu, 8 – uçlu yıldızı oluşturun ve OM’u tonlamaya (söylemeye) başlayın. Sonsuzluk nefesini uygulayın ve 8 – uçlu yıldızı, MerKiVa’nın 12 – uçlu yıldızına dönüştürün.

Eğer Batı Yarıkürede iseniz, Texas’taki Moody Gardens Piramit kompleksine odaklanın ve gözünüzde canlandırın. Eğer Doğu Yarıkürede iseniz, enerji işleminizi Giza’nın Üç Piramidine yönlendirin. Galveston’daki Mavi Piramidin ve Giza’daki Kralların Piramidinin eş zamanlı olarak enerjinin başlangıç spiralini aldıklarını imgeleyin. Sonra her kompleksteki üç piramidin enerjileri sirküle ettiğini gözünüzde canlandırın ve Giza kompleksinin armonik olarak altın axiatonal hatla Moody Garden Piramitlerine bağlandığını görün.

Bu iki piramit kompleksinin, tüm dünyadaki yukarıda adı geçen her piramit şeklindeki komplekse bağlandığını gözünüzde canlandırın. Bunların hepsinin altın renkte spirallenen enerji aldıklarını ve yoğun ışıkla parladıklarını, gezegeni kapladıklarını görün.

Sonra, zihin gözünüzde Göksel Kristalin Işığın Kozmik Tetikleyicisinin Piramit Şeklindeki Phi Kompleksilerine ve Oktahedron şeklindeki güç noktalarına aktığını görürken, Dünyayı (ve Izgarayı) muazzam bir Oktahedronun içine yerleştirin.

Dünyanın uyanan kodlanmış elektomanyetiklerinin yükselen akışının kendi fiziksel formunuza ve çakra sisteminize yükseldiğini hissedin. Enerjileri absorblayın ve etrafınıza ışınlayın.

Sonra, 14 kutsal kodlu – manyetik pınarların enerjisinin cennetlere fışkırmasına odaklanın. Bu enerjilerin yukarıya Dünyayı sarmalayan 144 – Izgaraya akışını gözünüzde canlandırın. Gezegenin ve ızgaranın etrafında altın bir Kemer, parıldayan bir Eliptik Bant yerleştirin. Bunu altın renkte görün, sonra sevinç ve sevgi hissiyle OM mantrasını söyleyin.

OM’u tonlarken, İlahi Dişilin yumuşak besleyici enerjisinin, Kristalin Alanın Platin Işınının Altın Kemere aktığını, kristalin bandı oluşturmak için onun etrafında kıvrıldığını gözünüzde canlandırın.

Bunu, 21 gün boyunca yapabildiğiniz kadar sık uygulayın.

Kapatış

Gerçekte Kozmosunuz, makro ve mikro realiteniz, Birleşik Alanda Metatronik olarak formüle edilir. Ve Sevgililer, bu enerjinin HER ŞEYİN içinde ve dışında olduğunu bilin, bu SİZİ de kapsar!!!

Bu, Tanrı dediğiniz enerjidir, Tüm Var Olandır, Tüm Var Olmuş Olan ve Var Olacak Olandır. Uçan her kuşun, yeşil alanlarda ve çorak çölde açan her çiçeğin keskin şekilde farkındadır. Bu GERÇEĞE asla şüphe duymayın: Yaratıcı Tanrı her birinizi isminizle tanır.

Hepiniz güçlü ilahi ruhsal varlıklarsınız, ‘Tüm Var Olan’ın girift ve canlı kıvılcımısınız. Hatırlama zamanıdır. Kutsal Ruhun Geri Dönüş zamanıdır. Yükseliş aynı anda tek kalp, tek zihinde gerçekleşiyor. Ve Sevgililer, yükseliş seyrinde gidiyor. Bundan şüphe etmeyin.

Kapatırken, sevince odaklanmanızı ve arzuladığınız değişim olmanızı istiyoruz.

SİZLER Sevgililersiniz. Ben Metatron’um ve bu kutsal Gerçekleri sizinle paylaşıyorum.

Ve Öyledir.

www.Earth-Keeper.com

(ÇEVİRİ: Saffet Güler)

Bu mesajın telif hakkı www. www.Earth-Keeper.com’a aittir. Bilgi değiştirilmediği ve yazarın ismi ve website eklendiği sürece, websitelerine gönderilebilir. Eart – Keeper’in yazılı izni olmadan gazetelerde, dergilerde yayınlanamaz veya basılamaz. İzinler şu adresten istenebilir: Tyberonn@hotmail.com