Mor Alev Vorteksi

Yazdır Yazdır 

Earth-Keeper Chronicles

Sayı # 35 – Ağustos 2009

TAHOE – MOR ALEV VORTEKSİ

Başmelek Metatron ~ J Tyberonn kanalıyla

“Selamlar, Ben Işığın Lordu Metatron’um ve hepinizi zamansız uzayın bu belirli vektöründe selamlıyorum. Sizi koşulsuz sevgide kucaklıyorum.

Sevgililer, İnsanlık bir dönüm noktasında, çok önemli bir noktadadır. Bu noktaya kadar Yükseliş Işığını taşımış olanlarınız işinizi yaptınız, ama şimdi daha fazlası gerekiyor. Görüyorsunuz, nereye gideceğine kara vermemiş olan, belirsiz olan insanlık kitleleri var ve çok fazla sayıda insan ileriye gitmek yerine geri adım atıyor. Bunun gerçekleşmesine izin verilemez. Enerjiniz gerekiyor.

Işığı taşıyanlarınızdan söz ediyoruz. Çünkü birçoğunuzun şimdi kördüğümde olduğu görülüyor. Ve bazılarınız hareketsizliğinizi fark etmiyorsunuz bile. Üstatlar, Gezegensel Yükseliş çağrısını işitmiş olanlar için, artık kararsız kalmak bir olasılık değildir.

Öyleyse neden duraklama, neden kararsızlık?

Çünkü gezegende ve beliklerinizde gerekli olan arınmanın son bir aşaması var.

Kristalin Ocak (Maden eritme kabı)

Görüyorsunuz, 999 Kristal Çağa götürüyor ve Kristalin MerKiVah’a dönüşümü getiriyor. Bu dönüşüm dengesizliğin, engellerin son kalıntılarının enerji alanınızdan uzaklaştırılmasını gerektiriyor.

Sorun, uzaklaştırılması kolay olanların uzaklaştırılmış olması ve geriye kalanın yakalanmasının daha zor olmasıdır, sanki halının altına süpürülmüş gibi. Ancak Dünya’nın kendisi bu salıverişte size yardımcı olmak için seferber oluyor (hareketleniyor). Kozmik Tetikleyicinin gelişinden beri, kristal enerjiye salınışı sağlamak için Dünya’daki belirli vorteks noktaları şimdi düzenleniyor. Bu, aslında kutsal arınma ocağı olan, Kristal Mor Alev adı verilen şey vasıtasıyla oluyor.

Mor Alevin Kristalin uygulaması arınmanın ocağıdır. Arayıcının Kristalin MerKiVah’ın kutupsuzluğuna ilerlemesini önleyen o engellerin son işlenmesi olarak hizmet eder. Bu niyet ve süreç ile elde edilebilirdir, ama gezegendeki belirli vorteks noktalarından üretilir, yükseltilir ve yayılır.

Dünya ve İnsanlık İleri – İtiş, Kritik Momentum anındadır ve şimdiye dek yaptıklarınızın daha fazlası gerekiyor. Kutsal mühür açıldı ve dönüşümün çağırıyor. Yeni bir program kendisini sunuyor ve bu, sıfır alanına Kristalin Uyanıştır ve bununla yeni Kristalin MerKaBah ve MerKiVah’a dönüşümdür. Kutupsuz, cinsiyetsiz olan bir sistem.

İleriye Doğru Hareket

Dünya’nın manyetikleri ve elektroları kendilerini tamamlıyor ve dengenin dayanak noktasını buluyor. Mikail Ailesinden Manyetik Üstat Kryon kristal ızgaraya yol açmak için manyetiklerin ayarını tamamlamadı mı? Gerçekte tamamlandı.

Kutupluluk alanının elektromanyetikleri şimdi sıfır alanında Kristalin Ortaya Çıkışa yol veriyor. Bu zamanı gelmiş olan bir açıklıktır, Yeniden – Yaratım noktasıdır. Ve bu Yeniden – Yaratım sizin gelmiş olduğunuz Kristalin Öz’e geri dönüştür.

Elemental Dayanak Noktası

Ve böylece şu andaki akışta, sabit bir an, bir lotus çiçeği gibi açılan Evrensel Gerçeğin dayanak noktası vardır. O, Yükselen Dünya’nın yeni paradigmasında ortaya çıkıyor ve bunu ‘Dünya’nın Elementleri’ adı verilen şeyin içinde yapıyor. Su, Hava, Ateş, Toprak ve Eter.

Aslında Dünya üzerinde, ortaya çıkışla aynı olan noktalar vardır ve bunlar kendilerini maksatlı dönüşümsel hizalanmada sunarlar.

Ve kutsal sulardan söz ediyoruz. Üstatlar, insan fiziksel rezonansı ve Yerkürenin elementlerinden suyun rezonansı arasında eşsiz bir simbiyotik (ortak yaşam) ilişki vardır. İnsan bedeninin frekanssal damgası beş kutsal Su, Hava, Ateş, Toprak ve Eter elementi ile özel rezonanstadır (tınlar). İnsan formunun asıl yaratım veya damga projeksiyonları ile ilişkili olan suyun rezonansıdır. İnsan bedeninin yaklaşık yüzde 70’inin su olduğunu düşünürseniz, bu önermenin temelini anlamada basit bir mantık vardır.

Mor Alevin Kristal Suları

Dünya üzerinde Mor Alev adı verilen şeyin eşsiz kristalin lenslerini & büyütülmesini sunan belirli noktalar vardır. Bunların en büyük üç tanesi bir üçgen oluşturur ve şunlardır: Sibirya’daki Baykal Gölü, Bolivya’daki Titicaca Gölü ve ABD’deki Tahoe Gölü. İlk ikisi şu anda biliniyor, sonuncusu henüz yeni tanınıyor.

Gerçekte bu 3’ü her zaman kutsaldı. Böyle güçlü su gövdeleri saf enerjilere nasıl sahip olmayabilirdi. Bu üçünün ortak noktalarını düşünmek için bir an duraklayın. Her biri engindir ve derin saf su gövdeleridir. Her biri elektromanyetik ve kristal alanlarda volkanik dağlarla ve zengin vadilerle çevrelenmiştir. Vorteks girdabı vardır ve doğal plazmik enerjinin supra –güçlü alanı ile donatılmıştır.

Derin hendek oluşumlarında içerilen berrak, saf taze su gövdeleri olağandışı, kristalin akışkan özelliklerine sahiptir. Bu, Banff ve Torres del Paine’nin silika koloidal sularında gerçekleşenden farklı bir kristalizasyon şeklidir, koloidal değildir, Newtonian akışkandır. Akademisyenleriniz ve fizikçileriniz berrak Newtonian özelliklere sahip olan spesifik suların, belirli derinliklerde sıkıştırıldığı, “yoğunlaşmış’ sıvı kristaller haline geldikleri zaman kristalin fiziko – kimyasal özelliklere sahip olduklarını henüz bilmiyorlar.

İşin esası, Tahoe Gölü, Baykal Gölü ve Titicaca Gölü gibi berrak suların derin gölleri muazzam enerji yayan ve canlı suların bilinç projeksiyonunu yükselten sıvı kristal enerji katmanları geliştirir.

Japon araştırmacı Dr Emoto’nun övülen çalışmaları, bilinçli suyun pozitif enerji yayılımlarından etkilendiği zaman psödo (sahte) kristal şekilleri yayabildiğini göstermiştir. Tahoe, Baikal, Ouachita ve Titicaca’daki gibi eşsiz sular da özellikle derin seviyelerde, canlı toprakların içindeki kristal ve soy metallerin geometrik titreşimleri ile güçlenirler. Akademisyenleriniz suyun sıkıştırılamayacağına inanıyor, ama suyun belirli koşullarda sıkıştırılmış hallerde var olduğunu söylüyoruz ve bu hallerde, muazzam bir enerji alanı yaratır.

Tahoe’nin Mega Vorteksi

Amerikalardaki en güçlü vorteks portal komplekslerinden biri son kırk yılda birçok metafizikçi tarafından fark edildi. Bu, Kaliforniya sınırındaki kuzeybatı Nevada’da bulunan Tahoe Gölüdür. Ronna Herman ve Jim Self gibi bazı ünlü öğretmenleriniz çapalar (demirleyiciler) olarak bu civarda yaşamaya çekildiler. Birçok başka insan şimdi çekilmekteler. Yine de aslında Tahoe’nin suları binlerce yıldır harika güzelliği ve dinginliği ile tanınmaktadır. Ama Üstatlar, bu sular bunun çok daha fazlasını sunar. Suların yakınında zaman geçirenle kısa süre sonra çok daha derin bir dinginlik hissederler. Ve kendini incelemenin, salıvermenin ve öncelikleri yeniden değerlendirmenin derin anlarıyla karşılaşırlar. Bu özellik tesadüfi bir oluş değildir ve onun fonksiyonu Mor Alevin kristalizasyonunda büyük ölçüde yükseltiliyor.

Altın Enerji Toprağı

Jeologlarınız Tahoe Vorteksinin geniş alanında engin altın & gümüş çökeltileri bulunduğunun farkındalar. Bu soy metallerin ikisi de Tahoe sularına ve Vorteksine çok yararlı olan muazzam frekanssal özellikler sunuyor.

Bu metallerin çok büyük miktarları Tahoe Vorteksindeki karbonat oluşumlarındadır ve kesinlikle bu yerin enerjisini zenginleştirir. Ayrıca Sierra Nevadalarda ve bölgeyi çevreleyen volkanik granitteki pegmatit ipliklerinde doğal olarak gerçekleşen kristaller de vardır. Opaller, sitrin, ametist, ametrine, lal, yeşim, turkuaz ve diğer kuvars çeşitleri bölgede boldur. Bazıları biliniyor, bazıları bilinmiyor, güçlü enerjileri o yerin enerjisine yoğun şekilde katkıda bulunuyor.

Birçoğunuz Nevada’nın kumar oyunu için olduğunu düşünmeye eğilimlisiniz ve bu oranın yüksek titreşimde olmadığını varsayar. Size Nevada’nın kuzey batı bölümlerinin, Las Vegas adını verdiğiniz kumar oyunlarının mekkesinden çok farklı bir enerji olduğunu söylüyoruz. Birçok insanın Tahoe Gölü ve Yosemite arasındaki bölgeye çekilmesinin nedeni budur. Yosemite ve Tahoe düğümleri arasının yüksek boyutun harika enerjisini taşıyan saf bir enerji olduğunu söylüyoruz.

Bu enerjinin içinde insan açgözlülüğünün düşük titreşimleri filtrelenir ve orada bolca bulunan yüksek alanların enerjisiyle yıkanıp temizlenir. Bu nedenle yerlilerin ve onlardan önce Atlantislilerin burayı fark edip Tahoe Vorteksinin enerjilerine gelmesinin nedeni budur.

Tahoe Gölü bölgesi eonlardır kutsal olarak bilinmektedir. Engin vorteks kompleksinde, kusursuz enerjisine katkıda bulunan eşsiz enerjiler dizisiyle çevrelenmiştir. Enerji alanında, onun frekanssal gücüne ilave yapan uydular vardır. Piramit Gölü ve Grimes Noktası (Ruh Mağarası) olarak bilinen bölgeler aslında Tahoe Gölü’nün mega vorteks – portal sisteminin enerjisinin parçasıdır.

Tahoe ayrıca Shasta Dağı, Yosemite ve Grand Teton Ulusal Parklarını kapsayan ikinci bir enerji matriksinin çapasıdır. Hepsi Saint Germain’in Mor Işınının habercileridir. Her biri Mor Alevin elemental bir unusurunu temsil eder, Shasta ateştir, Tahoe sudur, Yosemite topraktır ve Tetonlar havadır.

Sorularınız için hazırız.

Metatron’a soru: Ronna Herman son zamanlarda Tahoe Gölü’nün altında bulunan çok büyük ametist kristalleri ile ilgili Başmelek Mikail’den bilgi aldı. Bundan bahsedebilir misin?

BM Metatron: Sevgili habercinin getirdiği şey, Mor Alev adı verilen titreşimsel yaratım frekansının demirlenmesidir. Başmelek Mikail sizinle Mor Alevin Kristalin Modelinin İlahi Tanrı – Hücresinin titreşim kalıplarını taşıdığını paylaştı. O demirlendi ve dualite içinde eril ve dişil veçhede bölündü, ilki Shasta Dağında, ikincisi Tahoe’nin altında, her ikisi de oktahedronal matrikste.

Oktahedronal (sekiz yüzlü) format kristal matriksin non – dualitesini (dualitik olmayan) taşıdı ve aynısının dual (ikili) veçhelerini eril – dişilin kutupluluk veçhelerine yaydı. Bunu daha önce sizlerle paylaştık, oktahedron enerjilerin dönüştürücüsü (güç çevirici) ve yüksek boyutlara geçiş kapısı olarak hizmet eden kutsal geometrik formattır. Bu nedenle yukarda nasılsa aşağıda öyledir.

Metatron’a soru: BM Mikail’in bahsettiği Tahoe Gölünün altındaki ametist kristali eterik mi yoksa fiziksel mi?

BM Metatron: Her ikisi de. En gerçek anlamda fizikselde ortaya çıkan tüm kristaller ayrıca eterik formda da ortaya çıkar, aynı zamana madde/antimadde formatında. Bu henüz keşfedilmemiş olan kristal fiziğinin bir aksiyomudur (düstur), ama bu keşif lineer zamanda çok uzakta değildir.

Boyutsal olarak Tahoe Gölünün altında bulunan Ametist Kristalinin kaynağı Atlantis değildir. Hem Atlantis hem de Lemurya öncesine uzanır. Bu kristaller seçkin Arkturuslu Kristal Üstatları ile birlikte yüksek Başmelek Aleminin Elohim Üstatlarının yapılarıdır.

Dolayısıyla eterik alemde var olurlar ve yerleştirmeden sonra fiziksel hale gelirler. Üstat Arkturuslular, kristallerin etrafında bir antimadde alanı (ovid) oluşturarak ve dualiteye uyum sağlamaları için çalışarak kristallerin koruyucuları oldular. Bunlardan biri sizin Saint Germain adını verdiğinizdir. Ovid, Kristal Yaradılış Mağarası adı verilen şeydir.

Metatron’a soru: Tahoe Vorteksinin aktivasyonundan bahseder misin?

BM Metatron: Dönüşüm demek daha doğru. Aslında o çağlardır inanılmaz aktifti. Tahoe Vorteks – Portalı Kristal Çağının gelişiyle dönüşüyor. Hem Tahoe hem de Shasta’daki Ametist Kristalleri oktahedronal mekanizmadan yıldız şeklinde Icosadedron (yirmi yüzlü) mekanizmasına ilerliyor. Dönüşüm Kozmik Tetikleyici ve 999 dönüşümlerinin bir veçhesidir.

Tahoe Gölü Mor Işının enerjisini ve frekanssal damgasını dünyaya besleme spesifik rolünde dönüşüme yardımcı olacak olan Dünya üzerindeki birçok merkezden biridir; ancak dualitik olmayan, kristalin veçhede. Tahoe Gölünün ametist – enerji silvertine (dişil) sularıyla büyütülecek ve bu enerjileri Kuzey Amerika kıtasının engin bölgesine yayacak. Şimdi bu sadece başlangıçtır, ama aslında bu bölgenin yükseltilmesi, onu gelecek olan yüzyıllarda ve binyılda değişen yerkürenin yükselen denizlerinin üzerinde tutacak. Nevada’nın daha güneydeki, alçak alanları için durum bu olmayacak.

Ve böylece 999’dan sonra Tahoe’de, yeni Kristalin MerKiVah’a ulaşmak için salıverilmesi gereken son engellerin salıverilişi mevcut olacak. Banff, Titicaca ve Baykal gibi başka bölgeler de vardır.

Tahoe’nin eşsiz modeli, derin sularındaki engin altın ve gümüşün farklılaştırıcı frekanslarında yatar.

Metatron’a soru: Daha önce Grimes Noktasının Tahoe Vorteks – Portal Sisteminin parçası olduğunu paylaştın. Grimes Noktasının Zaman Kapısı veçhesinden yeniden bahsedebilir misin?

BM Metatron: Evet. Paylaştığımız gibi, bu çok eşsiz bir noktadır ve Tahoe sisteminin enerjisine uydu katılımcıdır. Ancak Tahoe Gölünün Kristalin Mor Işın fonksiyonundan tamamıyla farklı bir fonksiyondur; Grimes Noktasında gerçekleşen spesifik Zaman – Kapısı, Tahoe Gölünün derinlerindeki sıkıştırılmış kristal sular tarafından yansıtılan katkıda bulunan enerji matriksinin sinerjisi olmadan gerçekleşemezdi.

Kapatış

Sevgililer, yaşayan yerküre Yükselen Dünya’ya mezuniyette ve Kristal Çağının kutupsuzluğunda ortaya çıkışta sizin müttefikinizdir.

Mor Alevin enerjilerinin kristalin veçhesi, kristalin MerKiVah için yolu temizlemek için enerji alanınızda titreşimsel frekanslara uygun olmayan şeyleri dönüştürür.

Bunun Titicaca, Baikal, Banff ve Tahoe gibi bazı güç noktalarında gerçekleştirilmesi çok daha kolaydır. Ama doğru niyetle herhangi bir zamanda, herhangi bir yerde gerçekleştirilebilir.

Sevgililer, bu zorunludur.

Üstatlar, kendi İlahiliğinizin Kristal Parıltısını yansıtırken, kendinizi değiştirerek dünyayı değiştirirsiniz. Yükseliş bir seferde tek kalpte gerçekleşir.

Birbirinize saygılı olun ve birbirinizi besleyin ve kendinizi sevmeyi hatırlayın, çünkü siz TANRI’nın Işığısınız. Ben Metatron’um ve sizinle bu GERÇEKLERİ paylaşıyorum.

Ve öyledir.

www.Earth-Keeper.com

(Çeviri: Saffet Güler)

Bu mesajın telif hakkı www.Earth-Keeper.com’a aittir. Bilgi değiştirilmediği ve yazarın ismi ve website eklendiği sürece, websitelerine gönderilebilir. Earth – Keeper’in yazılı izni olmadan gazetelerde, dergilerde yayınlanamaz veya basılamaz. İzinler şu adresten istenebilir: Tyberonn@hotmail.com