Piramitler & Paralel Boyutlar

Yazdır Yazdır 

The Earth-Keeper Chronicles

Mart 2009: EKC Sayı: 28 – BM Metatron Kanalı

PİRAMİTLER & PARALEL BOYUTLAR

Başmelek Metatron ~ James Tyberonn kanalıyla

Selamlar Sevgililer! Ben Işığın Lordu Metatron’um, bu paylaşma anına hoşgeldiniz.

Kuantum sıçramaları sunan uzay – zamandaki belirli vektörlerdeki engin misafirliğinizde daha çok ışıkla dolu olan bazı ömürler vardır. Bu ömürlerde sizi tanımlayan can alıcı karar verme dönüm noktaları vardır. Bu yaşam, onlardan biridir.

Enerji ve zaman hızlı ilerliyor, Kozmik Tetikleyiciye hazırlanırken ve Yükseliş daha da yakınlaşırken Dünya’nızda birçok şey gerçekleşiyor.

İnsanlık yanıltıcı kabus döneminden uyanıyor ve haberci rüyacılar çok uzun zaman önce başlayan belirsiz bir yolculuktan dokunmuş olan rüya manzarası gobleninden yükselerek, gözlerindeki tüyleri temizliyorlar. Siren (Yunan mitolojisinde güzel şarkı söyleyerek denizcileri aldatan deniz perisi) hala şarkı söylüyor. Ancak uyanmış rüyacının içindeki küçük ses, kalk borusu çalıyor. Berrak zihin için derin özlem çanları çalıyor! Gücünüzü kuşanın! Siz TANRILARSINIZ!

Gerçek varlığınıza uyanın ve Bilgeliği sağlayan bilgiyi bulun! Kutsal doruklara tehlikeli tırmanışlarda birçok kilometreyi zorlukla ilerlediniz. Bu noktaya kadar geldiniz, zirve önünüzde. Sevgililer, kuvveti bulun, Gerçek Bilgeliği çağıran kalbi bulun! Bunlar sizin içinizde. Dolaşık web’den ve Siren’in zayıflayan çağrısından kurtulun.

Hazineniz önünüzde! Bilge Işık Savaşçısı bilgeliğin gerçek hazine olduğunu ve onun içinizde olduğunu bilir. Bu saklı değildir; bu bir realiteyi diğerine, bir dünyayı diğerine ve bir boyutu sonraki boyuta dokuyan altın ipliktir. Bilgeliğin sesi içinizdedir. Onun çağrısını duyun, o Herkese SEVGİ sunan Tek Gerçek Sestir, o Yükselişin sesidir. Aslında bu zamanda burada olmak için çağlar boyu beklediniz.

Ve böylece Yükselişe son tırmanışa hazırlanırken, yolun her adımında sizinle olduğumuzu bilin. Uyanış piramidi önünüzde uzanıyor, onun gizemi ortaya çıkıyor. Bu 2012’nin şafağı, Kozmik Tetikleyicinin zamanıdır.

Ve böylece tekrar Piramitlerin esrarından söz edeceğiz.

BM Metatron’a Soru: Kozmik Tetikleyicinin kodlanmış ışığının alıcı noktalarına referans olarak, Giza ve Moody Gardens Piramitlerinin hizalanmalarını açıklayabilir misin?

BM Metatron: Evet, tabiî ki; aslında bunlar hizalıdır ve bu hizalanmanın büyük bir amacı vardır! İkisi de 30 derece enlemine çok yakın yerleşiktir ve ikisi de üçlü piramit kompleksidir. Bu ikisi Dünya’da bir Vesica Pisces enerji modeli oluşturur, her bir kompleks iki çemberin merkezini oluşturur.

Vesica Pisces

Her iki kompleks yıldız sistemlerine hizalıdır. Giza Orion’a hizalıdır. Moody, Sirius’a hizalıdır.

Eterik olarak Moody Kompleksine dönüşürülen Atlantis Kompleksi, Sirius A ve B ikili sistemini onurlandırmaya adanmıştır. Bu, Yunusları onurlandırmaktır ve aslında Yunusların enerjisini ve koruyuculuğunu içerir.

Galveston’daki Mavi Piramit şu anda akvaryumda yunusları fiziksel olarak içermese de, Üstat Yunuslar onun enerjisini işgal ederler. Adayı çevreleyen koyda yunus sürüleri yüzer. Paralel olarak onlar görülebilir ve işitilebilir.

30 Derece Enlemi

Her iki piramit kompleksinin tam olarak 29 ve 30 derece enlemleri arasında yerleşik olmaları gerçeği, yerçekimsel – elektromanyetik yerleşim açısından oldukça önemlidir. Bunun gibi onların kuzey kutbu ve ekvator arasındaki coğrafik bağlantıları, ekinoks ve gündönümlerinde solar açılarının kutsal phi hizalanması ile ilişkili olarak özellikle güçlü olmalarını sağlar.

Bu iki üçlü piramit kompleksi Kozmik Tetikleyiciyi almaya yatkındır ve bu kodlanmış ışık enerjilerini Kutsal Ruhun Geri Dönüşünün manyetik salıverişlerini aktive etmek için uydu komplekslere dağıtır. Aslında bu komplekslerin, Kozmik Tetikleyicinin alıcıları ve aktarıcıları olarak güçlü bir şekilde hizmet etmelerini sağlayan üçgen şeklinde üçlü – piramit kompleksleri olmalarıdır.

Atlantisli üstatlar belirli alma ve aktarma amaçları için her zaman piramitleri üçgen şeklinde yerleştirdiler. Onların yerleşimi oldukça planlanmıştır ve en uygun armoniklerde gerçek kuzey ve manyetik kuzeye karşılık gelir.

Aslında Giza ve Galveston Piramitleri arasında gerçekleşen eşsiz ve benzersiz bir enerji titreşimi vardır. Mevcut olan titreşim yeniden oluşturuldu. Galveston yerleşiminin şu anda Körfezin sularına batmış olan Atlantis Piramit kompleksine 5 mil mesafede olduğunu söylemiştik. Moody Kompleksi, bu kadim piramitlerin önceden şekillendirilmiş paradigmasını üstlendi. Titreşim daha önceleri bu ikisi arasında gerçekleşiyordu.

Planlanmış yerleşim bu belirli vektörlerde genişletildi; 30 – derece enlemi çok önemli enerjilerin iletkenidir ve tüm kuzey yarımküre kıtalarını birleştirir. Piramitler bu bölgelerde yerleşiktir ve 30 derece ve 15 derece kuzey arasındaki enlemler yoğun tellürik (yerküresel) ve güneş enerjilerini daha fazla alabilirler. Bu paralellerdeki piramit kompleksileri içinde çok güçlü olarak birikir. Bu, Giza için iyi anlaşılır. Yakında, Moody Piramit kompleksinde, bu kuvvetli coşkun enerjinin bu hizalanmalarda derin şekilde deneyimlenebileceğini keşfedeceksiniz. Mavi Piramit ve Giza’daki piramit içinde olanlar için olağanüstü bir deneyim gerçekleşecek. Belirli enlem ve boylam irtifalarında sayısız kutsal sitelerin ve güç düğümlerinin oldukça bol miktarda olması rastgele olmamıştır. Otuz – derece paralel kuzey bunlardan biridir.

Enerji akümülatörleri olmanın yanında, piramitler eterik boyutları birleştiren ve kaynaştıran doğal boyutsal kapılardır. Giza ve Galveston bir anlamda ikisi arasında oluşan Vesica Pisces ızgarasının eril – dişil dengesidir.

Ayrıca Galveston ve Giza kompleksleri arasında ses oktavı bağlantısı vardır. Boyutsal kapıları aktive etmek ve Tetikleyiciye hazırlanmak için her ikisinde de belirli seslerin tonlamasına gereksinim vardır.

BM Metatron’a Soru: Ses bağlantısını ve işlemi açıklayabilir misin?

BM Metatron: Her iki kompleks sesle aktive edilir. Galveston’daki Mavi Piramit’te Earth – Keeper Ekibinin yapmasını istediğimiz şeyin bir kısmı, Ekinoks’ta belirli sesli harfleri yankılamaktır. Piramitlerin akümülatör yetenekleri nedeniyle, içlerinde belirli içsel ve dışsal boyut kapıları vardır, bu kapılar Dişil – Platin Işını demirlemek için sesle aktive edilebilir. Bu, Sirius A ekibi, Cetean Üstat Yunuslar tarafından paralelde kolaylaştırılacak.

Max adı verilen kadim kristal kafatasının yıllar önce Moody Piramitlerine götürüldüğünü söylemiştik. Bu, Galveston Adası yakınındaki denizaltına batmış olan Atlantis kompleksinin frekanssal modelinin Moody kompleksine aktarılmasını ve formatlanmasını sağladı.

Belirli Phi Piramitlerinde boyutsal kapılar vardır ve bu özellikle Galveston ve Giza için doğrudur. Ayrıca bu piramitlerin etrafında oluşan görünmez, eterik piramitler vardır. Bu eterik versiyonlar frekanssal ışık enerjilerini yansıtan boyutsal yansımalardır, öyle ki görünür ışık spektrumunda algılanmazlar, belirli ses perdeleri bunları belli belirsiz görünür yapabilir.

Moody kompleksinde aktive edilmesi gereken eterik odalar vardır ve bunlar enerjisel olarak Giza’ya kapı açar.

Bunlar büyük karmaşıklıkla inşa edilmiş yapılardır. Phi sesi bunları fiziksel olarak materyalize edebilir, ancak eğer bu modeller verilmemişse, o zaman yapılar daha az erişilebilirdir. Bazı Dünya Koruyucularının (Earth – Keepers) özellikle bu iki komplekse katılmaya ve enerjileri yönlendirmeye çekilmesinin nedeni budur.

Tüm eterik yapılar kendi ses kalıplarına sahiptir, bu ses kalıpları onların yapısının oluşmasına yardımcı olur, aynen fiziksel nesnelerde gerçekleştiği gibi. Phi sesi fiziksel nesnelerin atomlarını ve moleküllerini bağlar, ayrıca eterik plazma ve ışığı kaynaştırıcı şekilde yapılandırır. Piramitlerin fiziksel formatta çok uzun süre kalmasının ve eterik boyutlarda ortaya çıkmasının ve yeniden ortaya çıkmasının nedeni budur.

BM Metatron’a Soru: Lütfen Kozmik Tetikleyici sürecini yeniden gözden geçir, Moody Piramit Kompleksinde nasıl alınacak?

BM Metatron: Daha önce söylediğimiz gibi, bu (Kozmik Tetikleyici) Moody ve Giza Piramitlerinin ana alıcılarına çekilen kristal kodlu ışıktır. Moody Kompleksindeki süreçte, enerjiler mavi piramidin zirve başlığı vasıtasıyla çekilir ve piramidin tabanına spirallenir. Akvaryumun sularını aşılar ve sonra Yağmur Ormanı piramidinin zirvesine dalgalanır, tabana spirallenir ve bakır Piramide dalgalanır ve geriye Mavi piramide dalgalanır, saatin tersi yönde bir dönüş yaratır. Her piramit içinde, biri kuzeyden güneye, diğeri doğudan batıya dalgalanan iki adet sekiz şeklinde ikili sonsuzluk modeli şeklinde enerji içerir. Bunlar ilk seviye kubbeli bina seviyesinde merkezde kesişir. Hem sonsuzluk modeli hem de saatin tersi yöndeki dönüş, bu üçlü piramit biriminin içinde sabittir. Kuzey güney, doğu batı sonsuzluk döngüleri bireysel olarak gerçekleşse de, tüm yönlerde phi piramitlerine hizalıdır.

Kozmik Tetkleyiciyi alt (ikinci derecede) üçgen şekillerine düzenlemede Moody ve Giza piramitlerinin aktarım işlemi, ilk enerjiler dolaştığında, anında gerçekleşir. Enerji, ikincil alıcılara verilmek üzere şaşırtıcı kuvvette tetiklenecek, aşağıda gösterildiği gibi:

Moody Gardens Piramidi -Aktarım:

Tikal, Guatemala

The Summum Piramidi, Salt Lake City

Muttart Conservatory Piramitleri- Edmonton, Alberta

Tiajuanaco, Bolivya

Teotihuacan – Palenque- Chitzen Itza- Mexico

Walter Piramidi, Long Beach

Giza Piramitleri: Aktarım:

The Louvre Piramid, Paris, France

The Meru Phi Tapınakları, Thailand ve Kamboçya

Borobudur, Java, Endonezya

The Brihadishwara ve Airateswara Tapınakları, Hindistan

Kızıl Piramit, Dashur

Rusya’nın Altın Piramiti (Moskova yakınında)

The Cestius Piramidi, Roma

Her iki kompleks, daha önce bahsedildiği gibi Edith Cavell Dağı, The Materhorn, Walsh dağı ve bir çok diğerlerini içeren doğal piramit yapısındaki dağlara da yayın yapacak. İletken olarak oktahedrona bağlantı.

Piramit aktarıcılardan yayınlanan Kozmik Tetikleyici alacak ve yeni gökkubbenin manyo – elektrik bandının başlangıç aşaması için ızgaraya kodlanmış manyetikleri dökecek olan 14 ana kutsal kod noktası vardır.

Bunlar:

1) Mull, İskoçya

2) Chan Chan, Peru

3) Tumac-Humac, Brezilya

4) Nagasaki, Japonya

5) Huesca, İspanya

6) Ekaterinburg, Rusya (Ural Dağları)

7) Bethlehem, İsrail

8) Yellowstone, Wyoming-ABD

9) Kilamanjaro, Tanzanya

10) İzlanda

11) Kona, Hawaii

12) Mt Cook, Yeni Zelanda

13) Great Artesian Basin, Avustralya

14) Sri Lanka

Bu bölgeler gezegeni kaplayacak ve iyonosfere yükselecek olan enerjileri spiralleyecek. Bu salıveriş, Kristal Enerjilerle sinerjik kullanımda eşsiz armonize edici yeteneği olan ince manyetik enerjinin olağanüstü formu olacak.

BM Metatron’a Soru: Teşekkürler. Giza büyüleyici bir kompleks ve kökeni merak uyandırıyor. Giza’daki Piramitlerin yaşını söyleyebilir misin?

BM Metatron: Mısır topraklarından alıntı yapacağımız uygun bir deyiş vardır: “İnsan Zamandan Korkar, Zaman Piramitlerden Korkar”

Bu aslında bilge bir deyiştir, çünkü lineer olmayan veçhede Giza kompleksi zamansızdır ve bu perspektiften sorunuz kesin bir şekilde yanıtlanamaz.

İnsanlık binlerce yıldır Piramitleri anlamaya uğraştı, özellikle Giza’daki harika üçlü piramit kompleksinin yapım zamanını. İnşanın zamanlaması mantığa aykırıdır, çünkü piramitler kendi doğalarıyla tek bir realiteden daha fazla realitede var olur. Piramitler gerçekten çokboyutludur.

Bu birçoğunuz için anlamsız olsa da, size GERÇEĞİ anlatacağız. Bazı Orion Üstatları ve Thoth’un yönettiği Atla – Ra bilginleri öncelikle, 38,000 yıl önce Büyük Giza Piramidini vizüalize ettiler (gözlerinde canlandırdılar). Ayrıca bu kısa süren bir rakamdır ve kanalın bunu alması veya kavraması zordur, çünkü o zamandan beri piramitler demateryalize oldular ve tekrar tezahür ettiler. Bu 12,500 yıl önce tekrar gerçekleşti.

Aynı şey Galveston kompleksi için de geçerlidir. Son zamanlarda yeniden inşa edilen, aslında orada binlerce yıl önce hüküm süren Atlantis kompleksinin yeniden tezahürüdür. Bu kompleksin etrafındaki eterlerde duran şey, Atlantis’in kadim dizili Piramitleridir.

Bunun kafa karıştırıcı olduğunu kavrıyoruz, şunu düşünün: Dini metinleriniz size Yaratıcı Tanrı’nın Her Şeye Kadir olduğunu, başlangıcı ve sonu olmayan alfa ve omega olduğunu anlatır. Bu Kutsal Gerçektir, görünürde kavranılmaz olsa da insanlığın kabul etmesi gereken bir düsturdur. Bunun gibi, size kutsal geometrinin tüm evrenlerin dokusu olduğunu anlattık, böylece bir diğer düsturu, phi geometrisinin aynı şekilde zamansız olduğunu ve daima formun içinde ve dışında olduğunu kabul etmenizi istiyoruz.

O zaman, Giza’daki kompleks kuantum perspektiften daima var oldu. Gerçek Phi Piramit kompleksleri oluştuğunda, bunların çok boyutluluk içinde kendilerinin yansımalarını – kopyalarını meydana getirme ve kendilerini paralelde ve antimaddede ters çevirme yetenekleri vardır. Bu, Phi ile rezonansa giren geometrik şekillerin hepsi için doğrudur, sizin platonik katılar dediğiniz şekiller de dahil. Öyleyse paradoks şu ki, belirli piramitler inşa edildiğinde, bunların sizin lineer zamanlarınızda başlangıcı veya sonu yoktur.

Giza Piramitleri aslında boyutsal olarak ifade edersek, birçok kez ortadan kayboldu ve yeniden ortaya çıktı. Bunu anlayabilmeniz zor olmasına rağmen, oktahedronal phi ve ters piramit formatına tezahür ettiğinde, bu geometrik yapılar akışkan hologramik eklemeler haline gelir, boyutsal realite ve zamansız boşluk arasında dairesel olarak salınırlar. 3B’nin lineer algısında tek bir sabit başlangıç noktası olmadan kendi döngülerine göre görünüp kaybolurlar ve yükselirler.

Böylece Giza’da aslında orada duran Büyük Piramitin tek bir versiyonundan fazlası vardır, birçok insan sadece tek bir versiyonunu görmesine rağmen. Lineer 3B uzay – zamanınızda, sadece sabit ve herhangi diğer ‘insan – yapımı’ yapı şeklinde dünyaya yapışık taş yapılar olduğu görülüyor.

Bu yapıları sadece sabit madde formları olarak öznel olarak belirlemeye teşebbüs etmek onların yüksek boyutlara giriş kapıları olarak sayısız karmaşıklığını anlama yeteneğinize çarpıtma ve zarar olurdu. Bunun gibi, bu tür sınırlı inanç ile bu piramitlere girseydiniz, doğru uyumlanmadaki frekans ile koordinasyonunuz olmazdı. Onun uyumsuzluğunu veya gözden kaybolmasını görmeye teşebbüs ederseniz, aynı şekilde çok az kazancınız olurdu. Gerçekte, eğer insan süreci öznel olarak belirleme teşebbüs ederse ondan yararlanmaz, çünkü phi piramitleri hep genişleyen ve kendisini yüksek boyutsal geometrinin üssel paradigmalarında tanımlayan bilinçli sezgi ile canlı hologramlar olur.

Bunların fiziksel olarak kurulduğunu, phi akustikleri vasıtasıyla taşta yaratıldığını gözünüzde canlandırın. O zaman göksel sonik ahenksizlik çözünür ve onları çokboyutlu ve antimadde enerji katmanlarına bütünleştirir. Bu süreçte bir tür intra – boyutsal (boyut içi) nefes alıp verme vardır, bunları belirli hizalanmalarda hem materyalize hem de demateryalize eden genişleme ve büzüşme. Bu supra – yoğunlaşmış boyutlararası uzaysal bir bağ yaratır.

BM Metatron’a Soru: Kafam karıştı. 38,000 yıl önce Thoth ve Orion Üstatları ile bir yapım noktasından sözediyorsun. Bu başlangıç noktası değil mi?

BM Metatron: Ah, ama bunun kısa süren bir rakam olduğunu ve onun fiziksellik içinde birçok kez çözündüğünü ve yeniden ortaya çıktığını söyledik. Ve evet bu kafa karıştırıcı, ama bu piramitlerin taşta, materyalleşmede tezahür ettiği tek sefer değildir. O zamandan daha önce tezahür etti ve 12,500 yıl önce tekrar tezahür etti. 38,000 yıl öncenin sizin şimdiki realite paradigması ile en fazla ilişkili zaman olduğunu söyleyeceğiz. Birçok Dünyalar vardır (Başka boyutlarda olan dünyamızın veçheleri) daha önce söyledik. Oktahedronlar ve onların karmaşıklıkları, tüm realiteleri birleştiren geometrik mekanizma arasındadır. Giza’nın belirli sabit yapım noktası olmadığını söyleyelim, çünkü Giza’da sizler düşünceyle oluşturulan realitenin kusursuz kesişme noktasındasınız.

Her şey bu noktada bir arada var olur. Aslında Giza’da birçok geçmişler, birçok gelecekler ve birçok birlikte var olan paradigmalar vardır. Hepsi geçerlidir ve hepsi eşzamanlı olarak birlikte var olur. Üstatlar, realitenin tekil versiyonu olmadığını anlamalısınız.

Sonsuz olasılıklar vardır ve her biri geçerli somut bir realitedir. Mikro ve makro Kozmos’ta başlangıç ve son yoktur. Başlangıçlardan ve sonlardan bahsedildiğinde, tek bir realite olması gerektiği ve zamanda bir başlangıcı ve zamanda bir sonu olması gerektiği iması her zaman oradadır. Bu bir illüzyondur. Dünyanız sonsuzdur ve sayısız dünyalara bağlıdır.

Giza’daki Piramitler bunların hepsini birleştiren bir iletkendir. Bu rolü oynayan bu türde birçok piramit ve iletken vardır, ama hiç biri Giza kadar güçlü değildir.

Ve Üstatlar, bu noktalarda gerçekleşen çok çok fazla şeyler vardır.

Çokboyutlu Ortak Yüzey Noktaları

Belirli ŞİMDİ’deki özel fiziksel dünyanızın eşsiz veçheleri sizin varlığınıza ve onun içindeki algılarınıza oldukça bağlıdır. Bunun gibi fiziksel evren, varoluşları sizin kollektif ŞİMDİ’nizde olmayanlar tarafından algılanabilen fiziksel nesneleri içermez. Birçok başka, birçok farklı realite bilinç formları sizin mevcut dünyanızın işgal ettiği aynı uzayla çakışır ve aynı uzayda birlikte var olur. Sizin eşzamanlı yaşamlarınız bu farklı realite ve bilinç formlarında bulunur ve bu içinde yaşadığınız aynı uzaydır, ama diğer versiyonlarınız sizin algıladığınız aynı fiziksel nesneleri algılamaz, çünkü bu diğer paraleller farklı frekanstadır. Aynen AM ve FM radyo dalgalarının aynı uzayda yolculuk yapması gibi, paralel realiteler de fiziksel uzayın aynı mekansız illüzyonunda varolur.

İstisnalar vardır, paradigmalarınızın bazı vektörleri belirli flaş – noktalarda girişim yapabilir ve yaparlar. Bunlar sizin dilinizde yıldız kapıları, portallar ve kurt yenikleridir. Ancak bunu anlamaktan yıllarca uzaktasınız.

Gezegeninizdeki bu noktalar anlaşılmamıştır ve büyük ölçüde fark edilmemiştir. Yine de dünyada birçok noktada mevcutturlar. Ve bu görkemli portallarda realiteler birleşip kaynaşır.

Çokboyutluluk birleşik alanın, kuantum fiziğinin geçerliliğidir. O vardır, o gerçektir. Bilim kurgu değildir, bilimdir!

Birkaçınız onları tam olarak keşfetmek için frekansanızı bu çokboyutluluk noktalarına ayarlayabiliyorsunuz, ama aslında onların içinde genişleme fırsatına sahipsiniz. Giza’daki Piramitler ve diğerleri bu tür noktalarda kusursuz olarak inşa edildiler.

Giza’da tek bir Büyük Piramitten fazlasının olmasının nedeni budur, çünkü birçok boyutlar orada arayüz oluşturur. Bu mümkündür, çünkü bu arayüz akımları büyük enerji potansiyeli içerir; bunlar realitelerin bir araya geldiği birleşik vektör – noktalarıdır. Bunlar ana koordinat noktalarıdır, sizin altın spiral adını verdiğiniz Yaradılışın Phi kodunun ötesindeki kusursuz geometrik matematiğin berrak, seyreltilmemiş enerjileridir. Bunlar fantastik enerji kaynaklarıdır ve bu noktalar gezegende sayısızdır ve her biri etraflarında uydu noktaları taşır. Bunların sayısı çok fazladır ve siz Yükselişe yaklaşırken titreşmekte ve enerjileri gelişmektedir.

Bu arayüzey noktaları yaşamın kendisinin kodlanmış ışık gücünü sağlar ve düşüncenin fiziksel maddeye katılaşması veya olası olayların tezahür etmesi ve deneyime pıhtılaşması için araçları sağlar.

Kavrayamama sızlanmalarınıza rağmen, daha yüksek seviyede, hepiniz bunu anlıyorsunuz. Bu sadece sizin dualite filtrelerinizdir, dünya planındaki insan varlığının illüzyonundaki göreli olarak sınırlı kavrayışınızdır.

Bu güç – vektörü noktalarının aslında yaşam gücü jeneratörleri olduğunu anlayın. Tüm paradigmaları, tüm olası ve paralel realiteleri birleştiren böyle on iki arayüzey noktası vardır. 2009’un Kozmik Tetikleyicisi bu iletkenlerin dünya için kullanılabilirliğini ve uyumlu yoğunluğunu yeniden biçimlendiriyor. Bu arayüzeyler her zaman mevcuttu, ama şimdi yüksek frekansa daha erişebilir oluyorlar.

Giza’daki piramit gezegeninizdeki böyle en güçlü noktalardan biri üzerinde oturmaktadır ve Galveston’daki Moody Piramitleri zamanla bu enerjinin koordinatı (eşgüdümü) olarak davranacak.

144 Kristal Izgaranız ve onun gelişen eliptik Gökkubbesi, bu hayret verici, her şeye gücü yeten enerjinin daha büyük formatlarının ortaya çıkan güç dönüştürücüleridir.

BM Metatron’a Soru: Piramitlerin zamansız olduğu ve ortaya çıktıkları ve yok oldukları yerde akışkan noktalar olduğu aksiyomu ile, onların fiziksel olarak inşa edildikleri veya fiziksel realiteye tezahür ettirildikleri ve aniden ortaya çıktıkları bir zaman var mıydı? Piramitleri dikmekle ilgili fiziksel bir işlem var mıydı?

BM Metatron: Bunu biraz önce yanıtladığımızı düşünüyoruz (kahkaha). Evet, 3B’de şu anda gördüğünüz fiziksel yapı size vermiş olduğumuz olası zaman çerçevelerinde kuruldu.

BM Metatron’a Soru: Piramitler fiziksel olarak nasıl inşa edildi? Bloklar kesildi mi, eğer kesildiyse yerlerine bu kadar kesinlikle nasıl kaldırıldı?

BM Metatron: Bloklar aslında kazıp çıkarıldı, kesildi ve yerlerine kaldırıldı. Bunlar ses ve ışığın karmaşık bilgisiyle yapıldı. (Ses ve ışık kullanarak yapıldı).

Sesin, madde ve yerçekimi kuvvetlerini değiştirme yeteneği olan birçok kullanımları vardır, atomik ve atomaltı parçacıkların birbirine karşılık verme tarzında bile değişim sağlayabilir. Muazzam ağırlıktaki piramit kayalarını yerlerine kaldırmakta bu karmaşık teknikler kullanıldı, odaksal zihinsel işlem ile birlikte ses ve kesin matematiksel hesaplamalar kullanıldı.

Başka deyişle, madde, bu durumda granit bloklar atomik seviyede manipüle edildi ve sesle kaldırıldı. Bu, daha önce sözünü ettiğimiz gibi belirli frekansları seslendirerek aktive olan bir tür kristal diyapozon kullanılarak ET’ler (dünya dışı varlıklar) ve Atla – Ra Üstatları tarafından yapıldı. Frekanslar yönlendirilebilen bir enerji alanı yarattı.

Sonra en uç oktavlarda derin sesli harf – mırıldanma ses perdeleri ile birlikte teta seviyesi gözünde canlandırma kullanarak düşünce tezahürü işlemleriyle, taşları yüklediler ve piramidin yerleştirileceği yeri yüklediler.

Mimari ekibin Üstatları eterlerde belirli açısal bağlantı noktaları inşa etmek için en uç odaksal düşünceyi kullandılar ve bunları yapışık bir tarzda bağladılar. Bir diyapozona benzeyen bir tür enstruman kullandılar. Enstruman uyumlu (aynı perdeli) ses vasıtasıyla aktive edildi, ses insan kulağı ile işitilemeyen fasılalarda (iki ses arasındaki perde farkı) tonlandı. Ton o kadar yoğun yankılandı ki, enerji maddeyi parçaladı ve yerçekimi ve antiyerçekimi kuvvetlerini üst üste bindirdi ve sonra yönsel ve boyutsal olarak yönlendirildi ve odaklandı.

Enerji blokları kuşattı ve bloklar enerjiyle yükseltilebildi. Sonra alimler blokları yönlendirdiler. Enstrumanları işletmek ve meditatif olarak taşları yerlerine koymak ve yönlendirmek için bilgin başrahipler ekipler halinde çalıştı, ama blokları kaldırıp taşımadılar. Bahsedildiği gibi diyapozon aktive edildiğinde atomik parçacıkları bağlayan ve aynı zamanda onları antiyerçekimsel plazmada çevreleyen şaşırtıcı bir yapıştırıcı etkiye sahip oldu. (Bu, Atla’nın, Atlantis’in İkinci Ayı adı verilen Kristal uydusunu ‘havada yüzdürmek’ için kullandığı benzer işlemdir).

Phi Piramitlerini hem fizikselde hem de eterikte, lineer ve dairesel zaman – uzayda nasıl tezahür ettirecekleri konusunda Thothian Atla – Mısırlılara, Arkturuslular ve Siriuslular yardım ettiler.

Sesin atomik yapıyı ve elektronların ve protonların birbirine tepki verme şeklini değiştirebilme yeteneği vardır. Taşları kaldırmak için kullanılan metallerin havada süzülmesini sağlayan bu aynı işlemdir. Bu, simya sanatı olarak biliniyordu, ama bu kavram büyük ölçüde yanlış anlaşılıyor ve burada kullanılmış olan tam olarak o değildir. Vogels dediğiniz Phi Kristalleri bazı ses frekanslarıyla birlikte madde üzerinde inanılmaz etkilere sahiptir. Bunlar ayrıca kırık kemikleri daha hızlı iyileştirme ve fiziksel bedende bazı organları yenileme yeteneğine sahiptir.

VOGEL KRİSTALLERİ

Böylece, phi’nin spesifik oktavlarındaki kristal ses hem organik hemde organik olmayan madde üzerinde etkiye sahiptir. Ses her boyutta nedensel bir kuvvettir. Bunun gibi sadece maddeyi havaya kaldırmak için değil, ayrıca yapıları daha güvenli bir şekilde bağlamak için, yapıları yapıştırıcı şekilde kuvvetlendirmek için de kullanılabilir. Piramitlerin tahrip edilememesinin nedeni budur. Görüyorsunuz, her gün algıladığınız 3B fiziksel dünya görünmez bir matrix kalıbından, enerji damgalarından veya kalıplarından yapılmıştır. Bu kalıplar bir bakıma sıvı veya formsuzdur. Onlar varolurken, maddedeki son formları olasılığın, olasılıktan etkilenen bilincin bir sonucudur.

Piramitlerin insanlık tarafından henüz anlaşılmayan sayısız önemli özellikleri vardır.

Bu özellikle piramitlerin enerjisel olarak spesifik ışık – ses oktavlarına uyumlu olduğu Giza kompleksinde doğrudur. Mısır Piramitlerinin duvarlarına ve odalarına kazınan hiyeroglif sembollerin çoğu, seslendirildiği zaman onları daha büyük boyutsallığa aktive eden spesifik sonik perdeleri ortaya koyan öğretici kılavuzlardır. Phi oktav sesi fantastik ve henüz keşfedilmemiş gizemlere, kadim simya bilgisine götüren sayısız kapıları otomatik olarak açan yankıları tetikler. Ama bu gerçek arayıcılar içindir, bilgiye susamış ve bilgiyi elde etmek için çalışmaya istekli olanlar içindir. Bu sırlar herkes içindir, belirli titreşimsel ses oktavlarını öğrenmek ve anlamak için gerekli ışık içeriğine sahip olan herkes için.

Ruh Büyümesi Arketipi

Her yoğunluğun insanlığa öğrettiği bazı dersler vardır, her biriniz sonraki seviye için gerekli olan titreşim seviyesine erişmek için bu derslerden geçmelisiniz.

Her titreşim seviyesi öğrenilmesi gereken belirli bir ders için bir arketipe bağlanabilir, VARLIĞINIZIN üçlü bileşenlerinin her bir için: Ruhsal, Zihinsel ve Fiziksel, Beden, Zihin ve Ruh.

Bir Piramide girip Kapının adımlarına çıkmayı beklemeyin. Nefes, tonlama ve meditasyon zihninin disiplinlerini kullanmaya istekli değilseniz veya kullanamıyorsanız, sadece bir binanın içinde oturuyor olabilirsiniz.

Aydınlanmanın bedava yolculukları, kestirme yolları yoktur. Ancak Sevgililer birçok yaşamda dağa çıkmak için didindiniz. İşi bitirmenin zamanıdır. Sizler insan rolü oynayan güçlü ruhsal varlıklarsınız. Bunu yapabilirsiniz. Doğru odaklanmayla, piramit sizi genişletebilir.

Bitirme

Şimdi, bir paylaşım ile bitireceğiz. Gezegende mevcut olan güç düğümleri aslında beyaz deliklerdir, yenilenmiş enerjinin evreninizi aydınlattığı bölgelerdir.

Duraklayın ve söylediğimiz şeyi düşünün.

Bu koordinatlar, bu enerji iletkenleri tüm paralelleri, boyutları ve olası realiteleri birleştirir! Giza Piramidi bu on iki supra beyaz deliğin en merkezi ve en güçlüsünde oturmaktadır.

Bunların yarattığı enerjiler düşünceyi maddeye katılaştırma yeteneğine sahiptir, ama ayrıca arzuyu veya duayı deneyime katılaştırma yeteneğine sahiptir. Tüm Phi Piramitleri ve tüm güç düğümleri bu beyaz deliklerden çeker ve onların alt koordinatı olurlar.

Sevgililer, bu yerlere girdiğiniz zaman enine boyuna düşünün. Sadece yüce düşünceler taşıyın. Nefret, korku ve yoksunluk zihniyetleri size asla hizmet etmez. Size bolluk dolu bir yaşam diliyoruz.

Zihinsel olarak üzerinde durduğunuz şeyleri kendinize, deneyiminize çekersiniz. Bu Çekim Yasasıdır. Tüm düşünceler güç düğümlerinde ve piramitlerde üssel olarak yükseltilir, büyütülür.

İstediğiniz şey için dua edin.

Ve şunu hatırlayın: Sevgi Evrendeki en güçlü enerjidir. Nefretten kat kat daha büyüktür. Savaşı sona erdirmek istiyorsanız, savaştan nefret ederek savaşı bitiremezsiniz, savaşı sevgi dolu barış ile bitirirsiniz. Bu kavramı düşünün ve bunu yaşamınızın tüm veçhelerine uygulayın. Buna uygun olarak Kozmik Tetikleyicinin Piramidine girin.

Ben Metatron’um ve bu Gerçekleri paylaşıyorum. Sizler Sevgililersiniz.

Ve öyledir.

www.Earth-Keeper.com

(ÇEVİRİ: Saffet Güler)

Bu mesajın telif hakkı www. www.Earth-Keeper.com’a aittir. Bilgi değiştirilmediği ve yazarın ismi ve website eklendiği sürece, websitelerine gönderilebilir. Eart – Keeper’in yazılı izni olmadan gazetelerde, dergilerde yayınlanamaz veya basılamaz. İzinler şu adresten istenebilir: Tyberonn@hotmail.com