10-10-10’un KRİSTALİN ALANI

Yazdır Yazdır 

BM Metatron

James Tyberonn kanalıyla

Selamlar Üstatlar, Ben Işığın Lordu Başmelek Metatron’um! Sizi koşulsuz sevgi vektöründe selamlıyorum!

10-10-10 hızla yaklaşırken, gezegendeki güçlü Atlantis Tapınak Kristallerinin gücü daha fazla artıyor. 9-9-9 ile aktive olan Şifanın Zümrüt Kristali egemen öneme başlatılıyor ve diğer kristalleri kristal – alan projeksiyonuna aktive etmek için başlangıç manifoldu olarak hizmet ediyor.

10-10-10’da Arkansas’ta Maga Dağının altında uzun süredir uykuda olan Zümrüt Kristali gücünün %50 sine ulaşıyor.

Ve bir kez daha kuantum kristalin frekansın portalı olan Arkansas mega vorteksinin ortaya çıkışından söz ediyoruz. Şimdilik, 2010’da, bu vorteks, dünya planınızda elde edilen en yüksek frekansın, Atlantis’in Altın Çağının, Atlantis kristal bilgeliğini tutan boyutsal kilidin daha fazla açılmasıyla küresel öneme sıçrama yapıyor.

Aslında, bunun zamanı geldi. Ve 2010’da, Arkansas’ın manyetik kompleksi içinde boyutsal mühürde 12,000 yıldan fazladır tutulan büyük Atlantis Tapınak kristallerinin genişlemesi ve akışı devam ediyor. Birçoğunuz perdenin kalkmasına katılmaya çekileceksiniz, çünkü aslında tufanın tanıkları olarak oradaydınız ve bazılarınız bu şaşırtıcı Atlantis Master Kristalleri bu ve başka bölgelere taşıdınız. Yeni Kristalin Çağ önünüzde.

Dünya’nın Kristalin Geçişinin elmas aşaması, 10 ncu boyut ve 12 nci Çakra rezonansı ile bağıntılı olarak, 10-10-10’da gerçekleşiyor. Arkansas’taki “Elmaslar Krateri” 10-10-10’da Kristal Vortekse elmas rezonansın eşevreli (ahenkli) enerjisini salıverecek ve bu, Afrika, Güney Amerika, Kanada, Rusya, Avustralya ve Asya’daki elmas kristal bölgeleri daha fazla aktive edecek. Bunların hepsi axiatonal olarak bağlanacak.

Sevgililer, Kristalin enerji insanlığın şu andaki anlayışının çok ötesinde içerikleri olan her şeye gücü yeten güç kaynağıdır. Kristalin yapı, madde ve antimaddede mevcut olan çokboyutlu ve eşevreli olan frekanssal ışık rezonansının özüyle oluşur. Tüm yaradılışın tezahürünün kaynağı olan ve varoluşun her planının en temel matrikssel kompozisyonunu oluşturan Metatronik ilahi kalıptır. Realitenin enzimi ve Kozmosun kendisinin hayat pınarıdır. Sahip olduğunuz en temel düşünceler, tezahür ettirilmeleri için eşevreli (ahenkli) kristalin formaya yükseltilmelidir. Ahenkli ışık kristalin enerjidir, tüm dünyaların ve realitelerin bütünsel doğasını oluşturan hayatiyettir. Kristalin yapı, paralelde ve olasılıkta, boyutlar, planlar ve bilincin madde/antimadde flaşı arasında görünür sınırları ve bölmeleri oluşturur. Her şey kristalindir.

Yükseliş adı verilen gezegeninizin mezuniyeti, sizin terminolojinizde, bu Dünyanın analogdan dijitale, siyahtan beyaza alıcı kapasite kalıbının kritik kütle çevrimindedir (dönüştürme). 144 – Kristal Izgara anteni vasıtasıyla Kristalin Çevrim, sizin dünyasal boyut alıcınızı 3B’den 12B’ye ve ötesine yükseltiyor. Bu, televizyonunuzun eski antenlerden uydu alıcısına değişmesine benzer. Bu Kristal Çağdır.

Dayanak doruk nokta Kozmik Tetikleyici idi. Bu idare edilecek çok fazla enerjidir. Ama korkuyu salıverin Sevgililer, bu kez, bu Yeni Kristal Çağda, bunu kötü yönetmeyeceksiniz.

Bir zamanlar Poseida’daki Şifa Tapınağı, Bir’in Tapınağı ve Bilgi Tapınağında görkemli ışık ve göksel enerji saçan üç Atlantis Bilgelik & Şifa Kristali, Arkansas’ın Atlantis Kristal Alanlarında boyutsal kilide yerleştirildi. Bunların birincisi 2008’de, 2 ncisi 2009’da uyandı. 2010’da bunlar daha fazla aktive oluyor ve Brezilya, Shasta Dağı, Bimini ve Titicaca’da tutulan Tapınak Kristalleri ile hizalanacaklar.

Üstatlar, Brezilya’daki Sesin Mor Kristali, Maga Dağı manifoldu vasıtasıyla 10-10-10’da uyanıyor. Ve 2010 ve 2012’de hepsinin tamamlanmaları ve aktivasyonları sonuçlandırılacak.

Aslında bunlar şu anda Arkansas’ta yerleşik Altın Güneş Diskini enerjilendiriyor ve gezegen boyunca aynı 12 model ile ve 12 kristal Kafatası paradigması ile hizalanıyor, kutsal 13 modelini oluşturuyor. Bu 13-20-33 tür.

Arkansas’a birçok insan çağırılıyor ve zamanın sonunda gelmiş olan kadim bir kontratın, kutsal bir sözün parçası olarak birçok insan bu uyanışa katılmaya gelecek. Birçok insan da 2012’de tam olarak yerlerinde olacak olan bu kristal vorteksin içinde yaşamak için önceden çağrılmıştı. Ve böylece, kalan Üçlü tarih Portallarında, Bir’in Yasasından olanlar çağırılıyor, çünkü bu kez Kristaller kötüye kullanılmayacak, karanlık açgözlü kuvvetler tarafından sizden alınmayacak.

Kristalleri aktive etmek sizin işiniz değil, vorteksi demirlemek de, kendinizi bu tamamlanmaya, bu aktivasyona, kuantum kristalin alanın bu göksel demirlenmesine hizalayın, uyumlayın. Bilim adamı rahipler, Atla – Ra’nın Kristal Üstatları Bir’in Yasasının Poseidon Tapınak Muhafızları çağırılıyor.

Üstatlar, bu zaman için çağlardır beklediniz, bu tamamlanma için Atla – Ra’dan olanlar, Poseida’nın Kristal Tapınaklarından olanlar kalk borusunu işitecekler. Atlantis’in Altın Çağının Master Kristalleri şimdi gezegensel ve kişisel Yükselişinizi hızlandıran boyutsal erişimin gökkuşağını açıyor.

www.earth-keeper.com/

10-10-10’da Neler Oluyor?

10-10-10 tarihi enerjisel olarak kutlu bir gündür, gezegenin ve onun tüm sakinlerinin meridyenler ve ley hatları olarak bilinen elektromanyetik enerji ızgaraları vasıtasıyla bağlantı kurmasını sağlayan yüksek boyutlu enerjilerin mevcut olduğu bir gündür, bu enerjiler gezegene ve onun üzerinde yürüyen, uçan, sürünen ya da yüzen her yaratığa Birliği ve şifayı getiren enerjilerdir.

Arkansas’taki Bilginin Mavi Kristali 10-10-10’da %100 işlevselliğe aktive oluyor.

Shasta Dağındaki Çokboyutluluğun Om Kristali, Arkansas’taki Şifanın Zümrüt Kristali, Minas Gerais, Brezilya’daki Yenilenmenin Altın Kristali ve Titicaca Gölü, Bolivya’daki Arkturus Güneş – Ay Kristali %50 işlevselliğe aktive oluyor.

Bahia, Brezilya’daki Sesin Mor Kristali %25 işlevselliğe aktive oluyor.

Bunların hepsi İlahi Dişilin Zümrüt Kristalinin Manifoldu ile tetikleniyor. Tüm bu aktivasyonlar, güneş sistemimiz galaksimizin merkezi, Merkezi Güneşin kalbi ile hizalanmaya ilerlerken, yüksek boyutlu enerjilerin akışı nedeniyle gerçekleşiyor. Bu enerji akışı ayrıca İsis’in Gözü olarak biliniyor, çünkü bu İlahi Dişil Enerjinin odaklanmış bir ışın demetidir. Arkturuslu Juliano’nun 10-10-10’daki aktivasyon ile ilgili söyledikleri:

“Shasta Dağı, güçlenmiş spiritüel gücü içeren bu özel 10-10-10 kapısı ışığını alacak. Enerji ve ışığın yoğun odağının en yüksek beşinci boyut olanaklarına büyütülmesi için, bu kapı ışığını tüm Gezegensel Işık Şehirlerine, tüm Yıldız tohumlarına, tüm Işıkişçilerine ve tüm Eterik Kristallere aynı anda aktarmak için çalışacağız. Bu kapının ışığının Shasta Dağının üzerinden tüm gezegene yayılmaya başladığını hissetmeye ve görmeye başladım. Birçok insan dönüştürücü veçheleri önceden hissetmeye başlayacak ve bunu zamanın deneyimlenmesi açısından ve ruhsal çalışmanıza daha fazla konsantre olma ve adanma açısından fark edeceksiniz. Gezegensel çalışmaya adananlar eşsiz bir enerji görecekler…”

Şu onaylamayı kullanabilirsiniz: “10-10-10 kapısı sırasında beşinci boyut benliğimden alabileceğim kadar çok alabilmem için, üçüncü boyut benliğimde mümkün olan en fazla yere izin veriyorum.”

(Çeviri: Saffet)