2010’un SİMYASI

Yazdır Yazdır 

The Earth-Keeper Chronicles

Ocak 2010 – Sayı # 40

2010’un Simyası

Başmelek Metatron & Saint Germain mesajı

James Tyberonn kanalıyla

Selamlar Üstatlar, ben Işığın Lord’u Metatron’um ve hepinizi koşulsuz Sevgiyle dolu olan eşsiz uzaysal enerji vektöründe selamlıyorum. Ve müjdelenmiş Yükselişe yaklaşırken, gelen yıldan, eski ve yeni enerjilerden konuşmak için toplanıyoruz.

Üstatlar, 2010 güçlü bir yıl olacak, büyük gelişme, açılma yılı, Yükselişin Galaktik Merkezlenmesine daha yakın kilometre – işareti. 2010 yılı kendi içinde bazı olağanüstü Kapılara sahip ve bu kapılar kullanılmalıdır, bu kapılara girilmelidir. Önceden sahip olduğunuzdan daha büyük kapsamda, yaşam yolunuzun önemli anlarına ve potansiyellerine dikkatinizi odaklamanızı öneriyoruz.

Görüyorsunuz, ona doğru çalıştığınız ve birçok yaşamlar boyu katılmayı beklediğiniz mezuniyet şimdi burada. Gerçekten, Galaktik Merkeze doğru 26,000 yıllık döngünün son 3 yılındasınız. 2012’ye kadar kalan 3 yıl, 26,000 yıllık döngünün minik bir kısmıdır. Birçok şekillerde Yükseliş Şimdi gerçekleşiyor

Böylece, sizler 2010’a girerken, kiminle & nasıl etkileşim kuracağınız konusunda bilgeliği kullanın. Yeni potansiyellere daha çok açık olarak frekansınızı yükseltin. Kendinizin ve başkalarının deneyimlerini yargılamayın, çünkü herkes Kusursuzluğun Kristalin Titreşimine doğru deneme yanılmayla büyümeyi deneyimliyor.

Üstatlar, titreşim ve boyutta yükselmeyi ararken, tam olarak şu anda, tam olarak ‘ŞİMDİ’de, Dünya planına iyi topraklanmış olarak bulunmanız zorunludur. Bu özellikle, Merkür, Mars ve Satürn gezegenlerinin devam eden gerilemesi sırasında doğrudur. Tüm odağınızı, tüm dikkatinizi her bir ana verin, başka yere değil; böylece deneyimlemeyi çok istediğiniz şeyi kaçırmazsınız. Gezegeniniz Dünya örneğini izleyin ve yaşamınızda artık bir amaca hizmet etmeyen her şeyi temizleyin ve arındırın.

Ekinokslar, Gündönümleri, Üçlü Tarih Portalları, Tutulmalar ve hizalanmalarda gerçekleşen olağanüstü kapıları kullanın. 31 Aralık tutulması ve 15 Ocak tutulması Dünya’ya şelale gibi akan muazzam enerjilerle kodlanmıştır. Sizleri 2010’un ilk iki haftasında bekleyen şey, 2009’un Üçlü Yıldız Kapılarının tamamlanmasıdır. İçinize gitme ve çözümleme zamanı. Bu iki taraflı bir madalyondur ve aslında bu enerjiler çoğu insan için yılın en elverişli ve buna rağmen en zor enerjileri arasında olacaktır.

Bu tutulum enerjilerini tek başına deneyimleyin. Ekinokslar, Gündönümleri ve Üçlü Yıldız Kapılarında gruplar halinde bir araya gelin. Benzer arayışta olanları, keşifteki sonraki adımı atmaya hazırlanmaya adanmış olan yoldaki benzer ruhları bulun. Sonra bunu gruplar halinde yapın, çünkü birlikte, ayrı ayrı olmaktan üssel olarak daha fazla güç vardır.

Ve böylece bu kutlu günde size daha fazla nasıl yardımcı olabiliriz, Sevgililer.

Metatron’a Soru: 31 Aralık ve 15 Ocak tarihleri arasındaki Merkür gerilemesi, Dolunay Tutulması ve Güneş Tutulmasının etkilerini tanımlayabilir misin?

Metatron: Aslında evet, ama bu en münasip konuya, 2010’un enerjilerine hitap edecek olan özel Sevgili bir Misafirimiz var. Gelen enerjilerin eşsiz karmaşıklığı ile en iyi şekilde başa çıkmak için, Mor Alev enerjileri bu zamanda gezegene şelale gibi akan enerjileri kullanmak için oldukça yardımcıdır, oldukça tamamlayıcıdır.

Mor Alevin İlahi Üstadı, Sevgili Saint Germain burada. Aslında Germain, Jeshua ben Joseph’in (İsa) Balık Çağının Dünya – Koruyucusu olması gibi, Kova Çağının Dünya – Koruyucusudur. Saint Germain son zamanlarda gezegeninizde konuk oldu ve Kont de Saint Germain olarak Astronomi, Astroloji ve Simya Sanat & Bilimlerinde üstat idi. Tüm bu konuların doğası & frekansı Metatroniktir. Ve Germain, Başmelek Mikail Ailesinden olmasına rağmen, onun Astroloji bilimindeki çalışmaları Metatroniktir.

Saint Germain: En sevgi dolu selamlar! BEN BEN’İM. Ve bu Çağda Dünya & İnsanlığa koruma hizmetinde olmaktan onur duyuyorum. Aslında Dünya oluşturulmadan önce hepinizle birlikte yürüdüm. Her biriniz, tüm fasetlerinizde ve yaşamlarınızda ruhumu kalple ve isimle tanıyorsunuz. Ruhum sizleri tanıyor, çünkü bu zamanda, zaman boyunca Yükselen Dünya hayalini birlikte kurduk. Sizler benim için, Yaratıcı Tanrı için, Kozmik Işık Konseyinden olan hepimiz için Sevgililersiniz.

Kova Çağında Yükselişin özel elçisi olarak önünüzde duruyorum.

Ve böylece tekrar, her birinizi sevgi dolu Selamla kucaklıyorum!

Ben, birçoğunuzla yakından bağlantılı olan, ‘modern’ Yükselmiş Üstat olarak düşünebileceğiniz biriyim. Aslında bu kanal ile birçok yaşamda birlikte yürüdüm ve birçok yaşamda Yıldızların Bilimini inceledim. Ve Astroloji bilimi ve sanatı uzay ve zamanın bilgisidir.

Fiziksel realiteniz, çifte dualite, kutupluluk içinde dualitenin matriksindeki uzay – zaman matriks sürekliliğine gömülmüş kütle/enerjidir. Tek bir eylemsiz realitenin rezonant armonikleri, tüm Göksel gövdeler tarafından oluşturulan & yansıtılan eşsiz frekanssal yerçekimi dalgaları ve geometrik (Metatronik) ışık kodları vasıtasıyla tüm birbirini izleyen uzay-zaman hologramlarının elektromanyetik ortamına indüklenir (eyleme geçirilir). Böylece Astronomi/Astrolojinin Simya Bilimi Dünya’yı ve İnsanlığı etkiler.

Şimdi, özel sorunuzla ilgili konuşurken daha anlaşılır terminoloji & günlük dil kullanacağım.

2010’un ilk 2 haftası zor ama ilgi uyandırıcı olacak.

Öyleyse, eterik emniyet kemerlerinizi bağlayın ve sıkı tutunun! Mars & Merkür gerileyen Satürn’e henüz katıldı, 31 Aralık 2009’da tam bir dolunay ay tutulması ve 15 Ocak’ta yeni ay güneş tutulması var.

2010’un ilk 2 haftası hem eziyetli hem de zorlayıcı olacak. Yoğun enerjilerin kokteylini daha da çoğaltmak için, eşsiz bir enerji 3 Ocak’ta gerçekleşecek olan Quadrantids Meteor Yağmuru ile gezegene şelale gibi akıyor. Güneş lekelerindeki artan aktiviteden kaynaklanan solar rüzgarlar, bu son derece güçlü aşamada fraktal enerjinin ortaya çıkmasına katkıda bulunuyor. Bu sanki iki adım ileri atmadan önce, bir adım geriye gidiyormuş gibi hissedilebilir, yine de bu ‘Quinfecta’ içinde büyük bir kavrayış fırsatı vardır. Bu, büyük oranda çetin bir sınavdır. Üstatlar, odağınızı iki adım ilerde tutmanız iyidir, gerçekte bu zorlayıcı aşama iyi kullanılırsa ayrıca güçlü bir temizlik aracıdır.

Ama not alın! Tedbir olmazsa, bu bunaltıcı halsizlik zamanı olabilir. Aslında, Lord Metatron’un size anlattığı gibi, insanlık kitleleri Aralık ve Ocak ayları sırasında aldıklarından daha fazla enerji tüketir ve bu çoğu zaman tatil sonrası halsizlik ve depresyon uyuşukluğu ile sonuçlanır.

Satürn’ün de gerilediği periyot sırasında, bu yoğunluğa katkı olur. Bu zamanda Satürn, Yengeç ve Oğlak veçhesi & enerjilerinden etkilenen yaşam amacını yönetir. Dolunay Ay Tutulması ve Yeni Ay – Güneş Tutulması ile birleşik olarak Merkür, Satürn, Mars Gerilemesinin üçlüsünün, 2009’un çift tarihli 11-11, 12-12 ve 12 – 21 Gündönümü Kapılarının gelişine mükemmel tamamlanma olduğunu söylersem, şaşırabilirsiniz. Üçlü Yıldız kapıları potaydı, ‘Kusursuzluğun’ Kristalin titreşimine büyümenizi geciktiren gizli engellerin, blokajların fokurdaması ve yüzeye çıkmasıydı. Ve bu 2010’un ilk 2 haftasında tam bir dönüş yapacak. Trene binme veya arkada kalma zamanı! Çünkü Quintfecta’nın ‘potasında’ her şey hızlanıyor.

Ve böylece Dolunay ay tutulmasının Yengeç & Oğlak etkisinde olduğunu görüyoruz. Bu, kalbin/yuvanın 3B – dünya ile eksenel bütünleşmesidir ve ikisinin usandırıcı dengesini gerektirir/sunar. Tutulmalar Yengeç ve Oğlak’a denk geldiği zaman, kişi dengeyi bulma gereksinimi ile yüzleşir. Bu büyüyen çetin bir sınav, bir kriz haline gelir. Buna rağmen her tutulma saf astrolojik yerçekiminde ölçülmeyen bir etkiye sahiptir, her biri eşsizdir ve o zamandaki insan tekamülünün akışından etkilenir. Lineer zaman sürekliliğinde hem Dünyanın hem de İnsanlığın gereksinimlerine uygun hale getirilmiş olan Quintfecta ‘iki kenarlı’ bir zaman olacak, çoğu insan için endişeli, ihtilaflı ve aşırı halsiz bir zaman olacak. Buna rağmen daha fazla içsel çözülme fırsatı sağlayacak.

İki tutulma ile birlikte Merkür gerilemesi yerçekimlerinin ‘Quintfecta’sıdır, Üçlü Yıldız kapılarında öne çıkarılan sıralanmış sorunların ‘Rubik Kübü’nü getirir ve bunların derin bir şekilde gözden geçirilmesini ve çözülmesini sağlar. 15 Ocak’taki Yeni Ay Güneş Tutulması, yeni çözülmelerin sahneye konması için son derece güçlüdür.

Yeni Yıl için çözümler oluşturmanın küresel geleneklerine özellikle olanak sağlanır ve gerilemeler & tutulma enerjilerini yükseltme ile güçlüdürler. Bu size yardımcı oluyor mu?

Saint Germain’e Soru: Evet, burada olduğun için teşekkürler! Bu bir onur. ‘Quintfecta’nın en iyi kullanımını genişletmeni isteyebilir miyim?

Saint Germain: Aslında, Sevgili Dost burada olmak benim için onurdur. Ve bil ki Kozmik Işık Konseyi ve Yükselmiş Üstatlar ekibinin parçası olarak her zaman buradayım. Dünya planına Yüksek Başmeleklerden daha yakınım.

Soruna geçelim. Her şeyden önce, gerilemelerde yaratılan fraktal enerjilerin negatif veçhelerine düşmenize izin vermeyin, çünkü tam ay tutulması, meteor yağmuru ve solar rüzgarlar tarafından her şey yükseltilir.

Düşüncelerinizi ve duygularınızı koruyun, tedbirli olun. Tartışmalardan kaçının ve enerjileri üzüntü ve depresyonun aşağıya doğru spiraline dolaştırmaktan kaçının, çünkü bu tatil mevsimi sonrası sıkça gerçekleşir. Zihinsel rehavetten kaçının. Pozitif olarak çalışın ve aurik alanınızı sağlam tutun. Mars gerilemesi Ocak ayı sırasında insanların sinirliliğini etkiler. Sinirler gerilebilir ve Merkür daha fazla iletişim bozukluklarına yol açar. Son derece dikkatli davranın! İçinizde ve dışınızda Mor Işını, Mor Alevi harekete geçirin.

Bu periyodun enerjileri inkar edilemez şekilde iç gözlem yapmaya zorlar. Bunu kullanın, ama kendini kınamada değil, Yengeç – Oğlak yerçekimlerinin elektromanyetik indüksiyonu vasıtasıyla daha parlak ışığın yeniden ayarlanmasını aramada kullanın.

Ve böylece Yengeç ve Oğlak dalgasıyla, bu sorular birçoğunuza gelecek. Bolluk ve geçim açısından olmanız gereken yerde misiniz? 3B dünyanızın tutkuları Ruh’un en yüksek amaçlarına hizalı mı? ‘Söylediğiniz gibi mi davranıyorsunuz?’ Bu konuların dengesi her insanın çözmesi gereken bir bilmecedir.

Birçok insan geçim paradigmasını tezahür ettirmek için 3B işlerinde gerekli olan topraklanmayı bulamıyor. Kudret helvası (ruhani gıda) Yükselen Dünyada cennetten düşmez, dünyasal konukluğunuzun tüm gereksinimlerini karşılayan bir tarzda yaratmanız gerekiyor. Ve eyleme geçerek bunu SİZ gerçekleştirmelisiniz. Eski inanç sistemlerinde olduğu gibi, bolluğunuz gökten düşmez.

Tezahür ettirmek için, elektromanyetik olarak sağlam, aurik olarak bütün olmalısınız, çünkü Kristal MerKiVa’yı genişletmelisiniz. Ve dikkatle dinleyin! Daha büyük boyutsal alemlere daha fazla erişmek ve uzanmak için, ilk üç boyut dahil tüm boyutlara bağlantınızı sürdürmelisiniz. Metafizikle ilgilinen birçok insan topraklanmış kalma gerekliliğini unutur. Üçüncü boyutun üstadı olmak büyümenizin büyük bir parçasıdır ve buna 3B’yi terk ederek ulaşılamaz, çünkü üçüncü boyut daha yükseğe ilerlemeden önce Üstat olmanız gereken boyuttur.

Merkür Gerilemelerinde her zaman iyi anlaşılmış genelleştirilmiş durumlar vardır. İletişim bozukluğu olması gibi, yolculuklar da etkilenebilir. İnsanlar uyuşuk, aşırı halsiz ve sinirli hissedebilir. Zihinsel miskinlik dikkatsizliğe neden olabilir ve odaklanma azaldığında araba kazaları gerçekleşir. Dikkat, sabır ve tedbir kuraldır! İletişim kurarken yumuşak davranın ve yolculuklarda sabırlı olun. Derin düşünmek için zaman ayırın.

Gerçekte, derin düşünmeler yaratabilen Etkinin Beş Ana Yerçekimi sırasında enerjilerin yoğunluğu ayrıca kara kara düşünmeye de yol açabilir. Ruhsal arayış daha iyi bir yoldur. En iyi kullanım sorunuza özet yanıt vermek için, 31 Aralık – 15 Ocak Quintfecta’sı (yeni bir terim uydurdum!) içsel gözlem için kullanılmalıdır, aslında toplu çabayla Merkür ve Satürn gerileme periyotları sırasında daha derine girebilirsiniz. Enerjiler gerçekte içe dönmeye yardımcıdır. Dolunay Ay Tutulmasını (31 Aralık) inceleme için, Yeni Aydaki Güneş Tutulmasını (15 Ocak) çözümlere adanmak için kullanın. Bu sorunuzu yanıtlıyor mu?

Saint Germain’e Soru: Evet, teşekkürler. 2010’un önemli tarihlerini ve portallarını kısaca açıklayabilir misin?

Saint Germain: Ekinokslar, Gündönümleri, Tutulmalar, 10-10-10 Üçlü Tarih Portalı. Her yıl dolunayın, yeni ayın ay veçheleri, büyüyen ve küçülen ay döngülerinin anlayışı. 20 Mart Ekinoksu, 10-10-10 ve 21 Aralık Gündönümündeki Dolunay Ay Tutulması en güçlü üç tarihtir. 11 Temmuz’daki tam güneş tutulması ve 22 Eylül Ekinoksu da güçlü yıldız kapıları sunar. 12-12 ve 12 -21 Aralık da çok güçlüdür.

Haziran ve Temmuz’da gerçekleşen gezegensel hareketleri ve hizalanmaları anlamak. 13 Haziran 2010’da Uranüs, Jüpiter ve Merkür Güneş’in bir tarafında sıralanırken, Venüs, Mars ve Satürn Güneşin diğer tarafında sıralanacak. O zamanda, Dünya Güneş’e dikey olacak.

Bu, Temmuz’un dördüncü haftasında tam bir veçhe olarak, çok önemli gezegensel bir konfigürasyon ile çift oluşturuyor. Ayın ve beş gezegenin kare hizalanması küresel ölçekte dramatik olarak oynanan kollektif bilincin dönüşümsel krizlerini işaret ediyor. Bu rahat bir yaz olmayacak, yine de çok fazla şey salıverilebilir ve başlangıçta makro ölçekte Küresel bir anlaşmazlığa çözüm getirmek için adımlar atılabilir. Drama, bazı ertelemeler sunan 11 Temmuz Tam Güneş Tutulması vasıtasıyla yeniden yönlendirilir.

Eylül Ekinoksundan 10-10-10’a kadar, Jüpiter ve Satürn hizalanmasıyla birlikte yüksek güneş aktivitesi olacak. Bu, gezegeni süpüren ve jeomanyetik fırtınalar yaratan solar rüzgarlar olasığı anlamına geliyor.

Ve böylece ben, Saint Germain, rolünü unutmuş olan bir dünyaya anlayış getirme samimi arzusuyla, insanlığın kardeşleriyle birlikte duruyorum. 2010’un astrolojik etkileri neden burada olduğunuzu hatırlamanıza yardımcı olacak. Ruhunuzu hatırlamaya çağırıyoruz ve en yüksek hayıra güvenin. Sevgi dolu şefkatle, her birinizi bu dramatik illüzyonun ötesine ve kendi İlahi Mirasınıza ilerlemeniz için ve bunu ayaklarınızı Sevgili Dünya’ya sağlam şekilde topraklayarak yapmanız için davet ediyoruz. Belki bu çelişkili görünebilir, buna rağmen bu Üstatlığın yoludur. ‘Mor Alevi Çağırmanızı’ ve bu Yükselişin mezuniyetinin güzelliğini ve fırsatını kavramanızı talep ediyorum. Bu, özlediğimiz ebedi zamandaki bir noktadır. Bu gerçekleşecek. Ve böylece sahneyi Sevgili Lord Metatron’un enerjisine bırakıyorum.

Ben Ben’im ve öyle olacaktır! Ben Saint Germain’im, her zaman hizmetinizdeyim.

BM Metatron: Sevgililer, kim olduğunuzun Kutsal Gerçeğini hatırlarken, içsel dünyanızı ve sonra dışsal Dünyayı değiştireceksiniz. Sizler güzel, görkemli ışık çocuklarısınız. Gördüğünüz bozulmalar ve çatışmalar illüzyonlardır, yine de bunların dualitedeki amacı büyük öğretmen oldu. Neden ve Etki hala aranan bir doktordur! Ve kontrol, korku ve muhaliflerin ‘Eski Bekçisi’ son ölüm sancılarında haykırırken, bu eski yorgun enerjinin yakında sahneden çıkmak zorunda olduğunu bilin. Ve böylece son olarak size şunu söylüyoruz. Bu zamanı gerçekten ve derin bir şekilde kalbinizi keşfetmek için kullanın. Salıvermeniz, çözmeniz & zihninizde, ruhunuzda, bedeninizde tezahür ettirmeniz gereken şeyleri bulun. Ruhunuzla hizalı olarak, fiziksel & ruhsal olarak daha neşeli ve kusursuz bir hayat yaşayın. Niyetiniz berrak olsun ve onu yaratın. Bu, Kristalin MerKiVa yılıdır ve tamamlanmada büyük sıçramalar sunar.

Ben Metatron’um ve sizinle bu Gerçekleri paylaşıyorum. Sizler Sevgililersiniz! Ve öyledir.

www.Earth-Keeper.com

2010’un Kapıları

· Dolunay Ay Tutulması – 31 Aralık 2009

· Güneş Tutulması – 15 Ocak 2010

· Ay Tutulması – 26 Haziran 2010

· Tam Güneş Tutulması – 11 Temmuz 2010

· Tam Ay Tutulması – Dolunay (Gündönümü) – 21 Aralık 2010

· İlkbahar Ekinoksu – 20 Mart 2010

· Yaz Gündönümü – 21 Haziran 2010

· Sonbahar Ekinoksu – 22 Eylül 2010

· Kış Gündönümü – 21 Aralık 2010 (Dolunay)

· Üçlü tarih Izgara Yıldız Kapısı Portalı – 10:10:10

(Çeviri: Saffet Güler)

Bu mesajın telif hakkı www.Earth-Keeper.com’a aittir. Bilgi değiştirilmediği ve yazarın ismi ve website eklendiği sürece, websitelerine gönderilebilir. Earth – Keeper’in yazılı izni olmadan gazetelerde, dergilerde yayınlanamaz veya basılamaz. İzinler şu adresten istenebilir: EarthKeeper@consolidated.net