Büyük Haçın Olağanüstü Tutulmaları

Yazdır Yazdır 

Başmelek Metatron ~ James Tyberonn kanalıyla

Selamlar Sevgililer, Ben Işığın Lordu Metatron’um. Hepinizi Koşulsuz Sevgide selamlıyorum, aslında bundan sonraki haftalarda gereksiniminiz olacak olan sevgi!

Binlerce yıldır gezegende deneyimlenmiş olan en güçlü ve en yoğun enerji potalarından birine giriyorsunuz ve bununla ilgili ‘sıcaklık’ şiddetli şekilde artmak üzere. Bu Elmas Üçlüsüdür ve Kozmik Işık Konseyinin size bahşettiği teşvik edici ‘OM Dalgası’nın arkasındaki amaçtır.

Sonraki beş haftada (26 Haziran – 4 Ağustos) üç adet çok önemli astrolojik olay var. Bunlar:

· Dolunay Ay Tutulması – 26 Haziran

· Güneş Tutulması – 11 Temmuz

· 5 Gezegenin Hizalanması – Temmuz – Büyük Haç

26 Haziran dolunay tutulması olağanüstü güçlü ve zemini hazırlayacak. Aslında bu dolunay tutulması iki kenarlı kılıçtır ve eğer doğru anlaşılırsa ve uygun şekilde kullanılırsa, pozitife olan büyük değişimin itici gücü olabilir. Ya da onun yoğunluğu aurik alanınızda yırtılmaya neden olabilir ve sizi aşağıya doğru spirale sokabilir. Sabırsızlık ve duygu içinde tepki verip vermediğinize ve bu rezonansı yaratıcılık ve içsel temizlik için bilgece kullanıp kullanmadığınıza bağlı olarak, bu sizin elinizdedir.

Tüm pota durumlarında olduğu gibi, bu arıtmak için yoğun ısı kullanacak.

Son gündönümü ve gelmekte olan Büyük Hacın Elmas üçlüsü binlerce yıldan bu yana gezegende hissedilen en güçlü enerjiler arasındadır ve astrologlarınızın çoğu bunun farkındalar. Aslında 5 gezegen konfigürasyonu ve ilgili açıları son derece nadir ve olağanüstü şekilde eşsiz olan bir frekansı temsil ediyor. Bu frekans ayrıca oldukça kaotik olabilen bir rezonans içinde yüksek ruhlu değişimin kalıbını sunabilir.

Bu zamanda hareketlerinizi dikkatli bir şekilde düşünmeniz faydalı olur. Hal ve hareketlerinizde dikkatli olun ve aurik alanınızın bütünlüğünü sürdürmek için ekstra çaba gösterin. Konuşmadan önce düşünün ve düşük duyguların enerjinizi istila etmesine izin vermeyin; öfke, kıskançlık, depresyon, suçluluk veya şüphe gibi duygular. Bu potada hem iletişimleri hem de duyguları idare edememek kolay olacaktır ve sonuçlar ilişkiler ve zihin hali için oldukça zararlı olabilir. Bu enerjiyi içinize gidip içinizde gizlenmiş olabilecek saklı alışkanlıkları ve engelleri gözden geçirmek için kullanmak daha iyidir. Bunları salıvermek için daha iyi bir zaman yoktur. Ve Sevgililer, hemen hemen hepinizin hala yapılacak temizlikleriniz var. Dualitede çoğunlukla negatif özelliklerin oyalayıcı kalıntılarını fark etmeyenler, en çok araştırma ihtiyacında olanlardır, buna spiritüel yolda olanlarınız da dahildir. Bu potada, eğer sorumluluğunu bilerek incelenirse spiritüel ego özellikle temizlenebilir.

Görüyorsunuz, çoğu arayıcı için kolayca görülmüş olan engeller ile başa çıkıldı. Şu anda kalan şey egonuzun sessizce halının altına süpürdüğü ve derine gömülmüş kutulardaki karanlıkta gizlenen kalıntılardır.

Ancak cesaretiniz kırılmasın, sizi yargıladığımızı düşünmeyin, çünkü hepiniz aslında er ya da geç yükseleceksiniz. Ama bu potada, gizli olanı bulmak ve gerekli temizliği yapmak için büyük bir fırsat vardır. Bu zamanda gölgedekiler ortaya çıkacak ve diğer konukluklarda, ‘şimdiki’ yaşamın diğer aşamalarında kolayca görülemeyen şeyler görülür olacak, eğer kendini – araştırma gerçekten arzulanıyorsa ve gayretli şekilde uygulanırsa. Ve Üstatlar, bu tür bir inceleme cesaret ve alçakgönüllülük gerektirirken, ödüller büyüktür.

Çünkü aslında tutulmalar ve büyük Haç gerçek benliğinizin daha yüksek ve daha saf versiyonuna açılan önemli bir kapıdan geçme fırsatını sunar.

Bu nedenle ay tutulmasında gizli engelleri bulmanız ve bunlarla yüzleşip salıvermeniz için teşvik ediyoruz. Güneş tutulmasında, erişmeyi arzuladığınız nitelikler üzerine yoğun şekilde meditasyon yapmanızı tavsiye ediyoruz, çünkü güneş tutulması aşamasında yaratıcı olma yeteneği de büyütülür. Çözümlemek, sanatsal ifade veya arzunun tezahürü için mükemmel bir zamandır.

Tutulmalar arasındaki arayı kullanın, gerçekten kim olduğunuza karar verin. Ne yapmak için burada olduğunuz, bu konukluktaki kalan yıllarda ne yapacağınız. Görüyorsunuz üstatlar, girmekte olduğunuz periyodun enerjisi mükemmel ‘Var Olma’ haline girme yeteneğini sunar. Zihnin ötesinde bir hal, düşünce dediğiniz şeyin ötesindeki enerji. Ve birçoğunuz için Var Olma, gerçekten meşgul olmadığınız bir haldir. Gerçek anlamda Elmas Üçlüsü zihnini sessizleştirebilenlerinize dingin bilgeliğin, ‘zihinsiz’ Olmanın muhteşem titreşimine daha kolayca girme fırsatını sunar. Bu kafanızı karıştırıyor mu? Zihnin üzerinde olan Kutsallığınızın kimliği olduğunu söylüyoruz ve bu ruhunuzun bir veçhesidir ve gerçek Varlık halinize çok daha yakındır. Aslında zihin sadece 3B boyutla ilişkili olan Varlık halinizin yoldaşıdır ve bundan sonraki 4-5 haftada bu veçheyi çok daha derin keşfetmenizi işaret ediyoruz, çünkü birçok kapılar açılıyor. Bu zamanlarda yükümlülüğün yüksek seviyesindeki Varlık halinize yatırım yapabilirsiniz ve bu sizi şaşırtabilirken, tüm yaratıcılık veçhelerinde zihniniz bu fırsatı davet eder, çünkü zihniniz yüksek boyutlara tekamülünüz için çok gerekli olan kendi üzerinde bir seviye bulunduğunu bilir.

Elmas Üçlüsü, Büyük Haç ve Tutulmalar 2010 yılındaki 10-10-10’a giden yoldur, bu zamanı da iyi kullanın, kuantum sıçraması yaparsınız.

Söylediğimiz gibi, önünüzde bulunan şey sizin için idare edilmesi zor olan bir enerjidir, ama o deneyimlenebilir ve büyük kazanç sağlamak mümkündür. Kozmik Işık Konseyi son günlerde ‘OM Dalgası’ olarak isimlendirilen enerji dalgası gönderdi. Bu enerjiye erişin, bu sonraki 5 haftadan geçerken bu enerji de size hizmet edecektir.

Sevgililer, aklınızda tutun, bu enerji son derece yoğundur ve eğer korunmanızı sürdürmezseniz sizi merkezinizden çıkarabilir. Bu Elmas üçlüsüdür ve bu enerjiyi bilinçli şekilde kullanırsanız ve Aurik Bütünlüğünüzü sürdürürseniz size iyi hizmet edebilir ve kuantum sıçraması sunabilir.

Sakin olun, sabırlı olun, yaratıcı olun, bilge olun ve kendinizi ve birbirinizi destekleyin.

Ben Metatron’um ve sizlerle bu Gerçekleri paylaşıyorum.

Ve öyledir….

(ÇEVİRİ: Saffet)

www.earth-keeper.com