Gündönümünden Faydalanmak

Yazdır Yazdır 

Başmelek Metatron ~ James Tyberonn kanalıyla

2011’e Güçlü Giriş

Hepinize Selamlar!

21 Aralık 2010’da, Kış Gündönümünde dolunay tam ay tutulması gerçekleşecek. Bu olağanüstü iki tarafı keskin dalga 2011’e giriş olacak ve önünüzdeki yılda gelecek olan şeylerin tadına bakmak olacak! Bu gezegene yayılacak olan ve 4 Ocak 2011’deki güneş tutulmasına taşıyacak olan yüksek frekanslı enerjinin görkemli patlamasını yaratacak.

Bu güçlü yoğun bir alan olacak, ama bunu ayrıca fevkalade faydalı bir enerji olduğunu söylüyoruz. Bu 21 Aralık gündönümü meditasyon ve kararlar vermek için olağanüstü bir gündür ve aslında önünüzdeki yılı yaratmak için enerjilerinizi birleştirme ve gezegeni güçlü OMM – Dalgasının kusursuzluğunda yıkama günüdür. Arayın, bulacaksınız! Neşe, nezaket ve yaşamın bolluğunu aramanızı istiyoruz. Aslında birleşik bir Koşulsuz Sevgi Dalgası yaratın!

Üstatlar, tam şu anda gezegeni çevreleyen enerji, 2010’un en yoğun enerjileri arasındadır ve gerçekte 2010 frekanssal aşırılıkların iniş çıkışları oldu.

21 Aralık’ta zirveye ulaşan enerji gerçekte 2 hafta önce başlayan enerjilerin dayanak noktasıdır. O yaratımın enerjisidir. Ama Sevgililer, sizler ne yaratacaksınız? Bu nadir frekans harmanlanmasının ikilik özelliğinin önemle üzerinde duruyoruz. Bu, sayısız çekimi birleştiren bir enerjidir. Gerçekten iki ucu keskin kılıçtır. Bu nedenle bu rezonans sırasında pozitif kalmak zorunludur.

Bu dolunay gündönümü tutulması aslında nadir bir fenomendir, Dünya’da 4 yüzyıldan daha uzun bir zamandır gerçekleşmedi. Eğer pozitif niyetle doğru şekilde kullanılırsa bu güçlü enerjinin çok fazla yararı olacağını tekrar vurguluyoruz. Bu aslında tezahür için çok güzel bir zamandır. Ancak bu sizin ‘yüksek frekanslarda’ kalmanızı gerektirir. Tam şu anda sizi çevreleyen astrolojik ve astronomik yerçekimlerinin çetin gücüne yüzey reaksiyonu depresyona veya endişeye düşmek olmamalı.

Sevgililer, eğer yoğunlukların sizi hayal kırıklığına uğratmasına izin verirseniz, bu Dolunay Tutulması, Gündönümü ve Merkür gerilemesinin şimdiki enerjilerinde daha güçlü hale getirilir.

Bu, ‘Tatillerinizin’ süptil enerjileriyle her iki şekilde birleştirilebilir. Yüzeyde bu tatil mevsimi mutluluk ve aile kutlamasının şölen zamanı olarak görülür. Bu ışıkların, armağanların ve bir araya gelmenin zamanıdır. Aslında bu gerçekten harika bir tatil olabilirken, ayrıca bir diğer yıl sona ererken anıların ve yansıtmaların da zamanıdır. Ve gerçekte çoğu insan için tatil mevsimi gelip geçen yılların belli belirsiz, söylenmeyen üzüntüsünü getirebilir. Bu özellikle yılın bu zamanında yalnız olanlar için geçerlidir. Çocukların evi terk ettiği birçok orta yaş ve üzerinde olan aileler için, Yeni Yıl melankoli ve yalnızlık anlamına gelir.

Ve bu nedenle yüksek çakra titreşiminde kalmanızı istiyoruz. Kutsamalarınızı düşünün, birbirinize sevginizi ifade edin, komşunuzu destekleyin ve ailenize elinizi uzatın. Ve Sevgililer tüm İnsanlık gerçekten Ailedir.

21 Aralık Gündönümünde, perde genişçe açılacak ve Küresel OMM – Dalgası meditasyonunda İnsan Ailesine yardım etmek için Sevgili Saint Germain vasıtasıyla Işığın Kozmik Konseyi daha yakın olarak geri dönecek. Bu enerji Dünya’da Her Yerde Var Olacak. Bu bir tezahür ve şifa zamanı olacak. Koşulsuz Sevginin yükseltilmiş dalgasında Umudun enerjisini yaratacak, birleştirecek ve yayacak.

Hepinizden neşeli bolluk niyeti ile meditasyon yapmanızı ve gezegene güzel sevgi, koşulsuz sevgi dalgası göndermenizi istiyoruz.

Yüksek perspektiften bu Gündönümü ve onun ‘kollektif rezonansları’ aslında bilge insanın salıverme, arınma ve tezahür için kullanabileceği büyütme aletleridir.

2010’un 21 Aralık Yıldızkapısının enerjilerini sevinçli şekilde kullanmanız için öneriler sunuyoruz.

· 21 Aralık’ta Gruplar halinde toplanın ve Neşe & Koşulsuz Sevgi yansıtın.

· Esenliğe odaklanın, pozitif kalın, görmek istediğiniz değişim olun.

· Birbirinizi destekleyin.

· Kutsamalarınızı düşünün, çünkü yaşam bir armağandır.

· Gündönümü enerjisinde hissettiğiniz şeylerin büyütüldüğünü hatırlayın.

· Negatif duygulara karşı korunun.

Üstatlar, daha önce paylaştığımız gibi, birçoğunuz korku, nefret, öfke, kıskançlık ve bunun gibi ‘negatif’ duyguyu düşünüyorsunuz. Bu duygular aslında zararlı iken ve aura alanlarında çatlaklar yaratırken, üzüntü ve depresyon da insan aurası için elektriksel olarak yıkıcıdır. Belki daha fazla, çünkü birçok insan üzüntüsünü diğer toksik hislerden daha kolaylıkla kabullenmeye eğilimlidir ve onun zararını fark edip onunla mücadele etmek yerine, mevsimsel melankoliye düşmeye eğilim gösterir. Bu özelikle yalnız olanlar ve orta yaş ve üzerinde olanlar için Yeni Yılda gerçekleşir.

Çevrenizdeki neşeyi bulun ve bu neşeyi büyütün. Bu zamanda tüm gezegende neşeyi tanımayan, sevgiyi tanımayan birçok insan bulunduğunu söylüyoruz. Bu nedenle yaşamınızdaki kutsamaların farkında varmak ve şükran duymak için zaman ayırın. Sonra etrafınızdakileri desteklemek için birlikte uyumlu bir çaba gösterin.

Tüm gezegende ve Tüm İnsanlık Ailesinde sevgiyi, Koşulsuz Sevgiyi paylaşmak için OMM – Dalgasını kullanın.

Ben Metatron, Kozmik Işık Konseyi ile birleşeceğim ve sizin niyetinizle yansıttığınız Sevginin büyütülmesine yardımcı olacağım. Kozmos açık, perde inceldi.

Ben Metatron’um ve sizlerle bu Gerçekleri paylaşıyorum. Sizler Sevgililersiniz!

Ve öyledir…

Yukarıdaki kalanlın telif hakkın www.Earth-Keeper.com’a aittir. Metin değiştirilmediği veya kısaltılmadığı ve website ve yazarın ismi dahil edildiği sürece websitelerine gönderilebilir. Baskı izinleri için Tyberonn@hotmail.com’e mail gönderin.

NOT: OMM – DALGASI INTERNET CANLI YAYINI

James Tyberonn (Başmelek Metatron)

Ronna Herman (Başmelek Michael)

22 ARALIK ÇARŞAMBA SAAT: 03:30 (Türkiye Saati)

Katılmak için: http://InstantTeleseminar.com/?eventid=16495320

(ÇEVİRİ: Saffet Güler)