İkili Sıralama

Yazdır Yazdır 

BAŞMELEK MİKAİL * RONNA HERMAN

Sevgili dostlar, yıllarca önce, Sevgili Mikail bana seminerlerimde kullanmak üzere İkili Sıralama ve diğer teknikler ile ilgili bilgi verdi. O zamandan beri seminer öğretilerime dahil ettiğim sürekli yeni bilgi akışı ile öğretmeye devam etmekteyim. Birkaç ay önce, Mikail şimdi İkili Sıralama tekniğini kitlelere aktarma zamanının geldiğini söyledi. İkili Sıralama bilgisi aylık mesajlardan biri ile dağıtıldığı için çok sayıda insanın bu işlemin nasıl yapıldığını bilmek istediklerini işittim.

Mikail bana seminerlerimize katılmak için yönlendirilenlerin, bu ve diğer işlemleri uygun zamanda başlatmak için bu yaşamda enkarne olmadan önce ruh seviyesinde kabul etmiş olan yol göstericiler arasında olduklarını açıkladı. İkili Sıralama egzersizini yaptıktan sonra bir çoğumuz günde en az bir kere Sonsuzluk Nefesini uyguluyoruz ve ben egzersizi günde bir çok kere yapıyorum, beni merkezlenmiş tutuyor ve enerjilendiriyor. On iki döngü Sonsuzluk Nefesi egzersizini geceleri daima yapıyorum ve ayrıca uykuya dalmadan önce periyodik olarak aldığım yüksek frekans aşılamalarını bütünleştirmek için kişisel Işık piramidime giriyorum. Birleşik çabalarımızın sonucu olarak Sonsuzluk Kapısı, Refah Kapısı ile birlikte şimdi açık ve erişilebilirdir; Refah Kapısı sekizinci boyuttaki Sonsuzluk Kapısının bütünsel bir parçasıdır. Refah Kapısını açmak ve ona erişmek için gayretle çalışmış olanlarınız, süreçte büyük bir rol oynadınız. Sonuç olarak, hepimizin her şeyde evrensel bolluğun ödüllerini toplamaya başlayabilmemiz için, kitlelerin yüksek frekanslı enerjinin bu muazzam seviyesine erişmesi çok daha kolay olacaktır. Doğuştan gelen İlahi hakkımıza sahip çıkmak yükseliş sürecinin bütünsel bir parçasıdır. Yükseliş sürecimizde kritik bir noktaya ulaştık ve cennetteki dostlarımız evrensel yasa çerçevesinde bize yardım etmek için yapabilecekleri her şeyi yapıyor. Dünya ekonomisi kötüye giderken ve değişimin kaosu hızlanırken, hepimizin kozmik bolluğun kapılarını açmada payımıza düşeni yapmamız gerekiyor. Bu kutsanmış armağanı size sunuyoruz ve bu hızlanmış tekamül yolunda kolayca ve zarafetle ilerlemek için Dünya’ya ve insanlığa yardım etmekte bize katılmanızı istiyoruz. Ebedi sevgim ve melek kutsamaları ile,

Ronna

TEMEL SONSUZLUK/DİNGİN NOKTA MEDİTASYONU

Derin bir nefes alın ve bilincinizi Solar Güç Merkezinize (Timüs, kalp ve solar pleksus bölgesi) merkezleyin. Buna kısaca SGM diyeceğiz. SGM nizin Yaradılışın İlahi Işık Parçacıkları ile dolduğunu gözünüzde canlandırın.

Derin nefes alırken, enerjinin inşa olduğunu ve omurga kolonunuzda yukarıya doğru yükseldiğini hissedin. Bu enerji, omurga kolonu ve beyninizin en alt bölümünün birleştiği yerdeki Medulla Oblongata’ya* nüfuz eder. Medulla Oblongata nefes almayı ve dolaşımı kontrol eden ve ayrıca Yükseliş Çakrasına** bağlayan sinir merkezlerini içerir. Işık enerjisi Yükseliş Çakrasından geçer 15 cm yukardan bir kavisle başınızın arkasından ön tarafınıza gelir ve bedeninizin önünden tekrar aşağıya SGM ne gelir. Arka/omurga kolonu boyunca aşağıya doğru yolculuğuna devam eder ve bir kavisle kök çakradan çıkar ve sonra bedenin ön tarafından tekrar yukarıya SGM ne geri döner, her nefeste daha fazla enerji, Işık ve güç kazanmış olur.

Bu Işık/Gücün SONSUZLUK SEMBOLÜnün başınızın daha da yukarısında ve Dünyaya daha aşağılara doğru kavis yaptığını gözünüzde canlandırırken, derin ritmik nefes alma işlemine devam edin, her ritmik döngü ile SGM nize geri dönün. Rahat hissettiğiniz sürece işleme devam edin, bu değerli Işık Parçacıklarının (Adamantine Parçacıkları) daha fazlasını dahil ettikçe, fiziksel bedeninizin uyumsuz enerjilerden arındırma ve temizleme işlemini sihirli bir şekilde hızlandıracağını ve boş kalan yerleri Yaratıcının Işık maddesi ile dolduracağını bilin. Ayrıca yeni Yaradılışın yüksek boyutlu düşüncelerine daha fazla erişeceksiniz ve bunları fiziksel realitenize ve Dünyanın derinliklerine demirleyeceksiniz. Sizler Yaradılışın bu harika armağanlarını onunla paylaşırken, Sevgili Dünya bu işlemden çok faydalanır ve sonra sizinle bağlantısını kuvvetlendirir ve armonize eder.

İKİLİ SIRALAMA

Sonsuzluk/Dingin Nokta Nefes işlemini uygularken, 4 ncü, 5 nci, 6 ncı, 7 nci, Sonsuzluk/8 nci Kapıları ve 9 ncu boyuta ait Melek Kapısını aktive ediyoruz; böylece bütün varlığımızın veya ilahi BEN’im Varlığının çoklu çakra noktalarına bağlanıyoruz. Işık Savaşçıları olarak bizler artık Işığımızı bölmüyoruz veya azaltmıyoruz ve, sonsuzluk nefesini kullanarak, Solar Güç Merkezimizin Dingin Noktası vasıtası ile Kozmik Yaradılışın İkili Sıralama Sistemini ateşleyebiliriz. Solar Güç Merkezi: Boğaz, Timüs, Kalp ve Solar Pleksus. 2 ile başlayarak ve 512’ye çıkararak; ikiyle çarparak veya ikili sıralama ile Işığı genişletebiliriz: Bu şekilde bir rakam kendisini ikiye katlar: 2 – 4 – 8 – 16 – 32 – 64 – 128 – 256 – 512.

Sonsuzluk Kapısını açmanın ve “Dingin Nokta” Meditasyonunu kullanmanın birçok faydası vardır: Galaktik çakralarınız fiziksel bedeniniz ile hizalanır, bedeninizi canlandırmak için hareket eden Prana akışı artar, Işık Bedenlerimizin inşa edilmesi süreci hızlanır, Ben’im Varlığımıza bağlanırız. Ayrıca koruyucu ışık kozamızı inşa ederiz, böylece alt boyutların negatif etkilerinden tam olarak korunuruz ve üçüncü/dördüncü boyut ortamında süregiden dramanın izleyicileri olarak varlığımızı sürdürürüz. Böylece Dünya’ya ve İnsanlığa daha da fazla Koşulsuz Sevgi/Işık yansıtmak için Işık miktarımızı artırırken, bu Dünya’da olmak için, ama bu Dünya’dan olmamak için güçleniriz. Bunu yaparak, yüksek alemlerin Işık Varlıklarının Saflarına katılırız ve Zaman/Uzay Sürekliliğinin dışına çıkarız. “Dingin Nokta” odağınız SGM inde iken, nefes veriş ve bir sonraki nefes alış arasındaki duraklamadır. Bu saf yaratım anıdır, mükemmel “Tanrı anı”nda olduğumuz sonsuz bir andır. İşlemde rahat olmak için dingin nokta nefesini birkaç kez uygulamak isteyebilirsiniz. Dingin Nokta Anını vurgulamak için, karın kaslarınızı çekip küçük bir nefes (koklar gibi) almak isteyebilirsiniz. Bunu yapmak, bedeninizdeki sonsuzluk enerjisinin devresini kapatır ve enerjiyi fiziksel bedeniniz boyunca yayar, bu çok faydalıdır ve dönüşüm işlemini hızlandırır. Birçok insan solar güç merkezinde nefesin nereye girmesi ve çıkması gerektiğini sordu. Bu kişiden kişiye değişir. Uygulama yaptıkça, nefes solar güç merkezi içinde uygun yerden otomatik olarak girer ve çıkar. Bunu zorlamaya çalışmayın, enerji uygun yolu bulacaktır. Her zaman erişmemiz için orada beklemekteydi.

Dingin Noktada her nefes alış ve veriş arasında duraklayın (dingin noktayı vurgulamak için “kısa nefes” alıp karın kaslarınızı çekebilirsiniz). Her nefesin dingin noktasında sayın (her nefeste bir rakam söyleyin): 2 – 4 – 8 – 16 – 32 – 64 – 128 – 256 – 512. Her rakamdan sonra bir veya iki saniye nefesi tutun ve sonra 512 rakamına gelene kadar nefes alma işlemine devam edin. Normal nefes alıp vermeye dönmeden önce birkaç tane daha sonsuzluk nefesini tamamlamak isteyebilirsiniz. Bu işlemle, 8 nci Boyut Sonsuzluk Kapısını ve Melek Ailemizin oturduğu 9 ncu Boyutu demirliyoruz. Düzenli Sonsuzluk Nefesi günlük uygulama olmalı (en azından günde bir kere ve eğer mümkünse daha fazla; ama ikili sıralama egzersizini bir kez yapıyorsunuz).

“Dingin Nokta” veya “Sıfır Noktası” Enerjisi bu Evrendeki her şeyin kaynağıdır. SONSUZLUK NEFESİ ve DİNGİN NOKTA MEDİTASYONUNU uygulayarak ve mükemmelleştirerek, Tanrı’nın Nefesine ve Kozmos’taki en güçlü enerjiye güvenle erişirsiniz.

(Çeviri: Saffet Güler)

www.RonnaStar.com