Sonsuzluk Nefesi Meditasyonu

Yazdır Yazdır 

Başmelek Michael

Ronna Herman tarafından aktarılmıştır.

Sonsuzluk Nefesi Meditasyonu

1. Önce, bu armağanı herkesin en yüksek hayrı için kullanacağınızı ve arzunuzun hizmette olmak ve iradenizi Yaradan’ın iradesi ile hizalamak olduğunu onaylayın. Sevgili cesur çocuklarım, sizden başaramayacağınız hiçbir şey istenmez ve Yaradan’ın Amacına destek olmanın ödülleri önce sizin üzerinize yağar, sonra dünyaya yayılır.

2. Egzersizi anlayıncaya ve işlemi gözünüzde canlandırıncaya kadar bu sözcükleri okuyun. Sonra, gözlerinizi kapatın, Melek yardımcılarınızın veya Yüksek Benliğinizin size yardım etmesine izin verirken, nefes alıp vermenizin enerjetikleri ve Işığın frekansları güçlü ve düzgün bir şekilde bedeninizden akar.

3. Derin bir nefes alın ve bilincinizi Solar Güç Merkezinize (Solar çakra) merkezleyin, buna kısaca SGM diyeceğiz. SGM nizin Yaradılışın İlahi Işık Parçacıkları ile dolduğunu gözünüzde canlandırın.

4. Derin nefes alırken, enerjinin inşa olduğunu ve omurga kolonunuzda yukarıya doğru yükseldiğini hissedin. Bu enerji, omurga kolonu ve beyninizin en alt bölümünün birleştiği yerdeki Medulla Oblongata’ya* nüfuz eder. Medulla Oblongata nefes almayı ve dolaşımı kontrol eden ve ayrıca Yükseliş Çakrasına** bağlayan sinir merkezlerini içerir. Işık enerjisi Yükseliş Çakrasından geçer 15 cm yukardan bir kavisle başınızın arkasından ön tarafınıza gelir ve bedeninizin önünden tekrar aşağıya SGM ne gelir. Arka/omurga kolonu boyunca aşağıya doğru yolculuğuna devam eder ve bir kavisle kök çakradan çıkar ve sonra bedenin ön tarafından tekrar yukarıya SGM ne geri döner, her nefeste daha fazla enerji, Işık ve güç kazanmış olur.

5. Bu Işık/Gücün SONSUZLUK SEMBOLÜ’nün başınızın daha da yukarısında ve Dünyaya daha aşağılara doğru kavis yaptığını gözünüzde canlandırırken, derin ritmik nefes alma işlemine devam edin, her ritmik döngü ile SGM nize geri dönün. Rahat hissettiğiniz sürece işleme devam edin, bu değerli Işık Parçacıklarının daha fazlasını dahil ettikçe, fiziksel bedeninizin uyumsuz enerjilerden arındırma ve temizleme işlemini sihirli bir şekilde hızlandıracağını ve boş kalan yerleri Yaratıcının Işık maddesi ile dolduracağını bilin. Ayrıca yeni Yaradılışın yüksek boyutlu düşüncelerine daha fazla erişeceksiniz ve bunları fiziksel realitenize ve Dünyanın derinliklerine demirleyeceksiniz.

Sonsuzluk Nefesi

Ronna Herman

© Ronna Herman 2001
http://www.ronnastar.com

Bu meditasyon “November 11, 2001: A Time of Drawing Together” mesajının bir parçasıdır.

* medulla oblongata:

Beynin bir parçasıdır, omurga iliğini limbik sistem ile birleştiren ve küçük (=cerebellum) ve büyük (= cerebrum) beyinleri birleştiren beyinsapının parçasını oluşturur (= truncus cerebri)

** Yükseliş çakrası:
7 nci çakra – taç çakrası