- Koşulsuz Sevgi - https://www.kosulsuz-sevgi.com -

ACCESS BEDEN PROSESİ – MTVSS EĞİTİMİ – İZMİR

MTVSS (Bedenin Yeniden Yapılandırılması)

Tarih: 13 Aralık Cumartesi; 13:30 – 16:00

Yer: Bornova, İZMİR

Bu proses binlerce farklı şekillerde kullanılabilir ve her seferinde farklı bir olasılık yaratır. Bu, ellerle şifa verme yeteneklerine sahip olduğunuzu kabullenmeye başlayabileceğiniz bir yoldur. İnsanların bedenlerinde ve kendi bedeninizde her türde şeyleri değiştirebilirsiniz.

Eğer bu prosesi 20 – 30 kez yaparsanız, tüm beden yapınız değişir. Bedeninizin mavikopyasını yeniden yazarsınız. Bu prosesler çok dinamiktir, eğer bunları gerçekten kullansaydınız, sahip olmaya istekli olduğunuzdan çok daha fazla değişim elde ederdiniz. Tüm bu elleri koyarak yapılan beden prosesleri bedeninizle daha fazla birliğe sahip olmanızı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Bedeniniz kendisini yenileme yeteneğine sahiptir, ama maalesef bedenlerimizin ölmek zorunda olduğu bakış açısına sahibiz. Bu, insanların bedenlerinde muazzam değişimler yaratabilen son derece yoğun bir prosestir.

Tanım: Bu proses Access’teki en dinamik elle uygulanan aletlerden biridir. Çoğunlukla bedenin yanlış işlev yaptığı neredeyse her şeyi çözmek, iptal etmek için “seçim aletidir”. Özellikle eklemlere uygulandığında, bağışıklık sisteminde büyük bir etkisi olabilir. Bu proses bedenlerimizin tüm zamanlar, uzay boyutları ve realitelerinde değiştirilmiş olduğu şekilleri iptal edebilir.

Gary eğer bunu 10 hafta boyunca haftada bir yaparsanız, bedeninizin tasarlanmış olduğu şekilde görünmeye başlayacağını söyler.

Örnekler: Teksas’ta bir kadın kocasına her gece bu prosesi uyguladı, omurganın eklem yerlerine uyguladı ve aşama 3 kemik kanserini tersine döndürdü. Bu proses yerlerinden çıkmış kırık kemikleri resetlemek için kullanıldı. İçsel doku fıtığı olan birinde ameliyat olma ihtiyacını yok etmek için kullanıldı (45 dakika süren tek bir seans). Gary ve iki yardımcısı tarafından yapılan 3 saatlik seansta Guillian Barre hastalığı olan, tamamıyla hareket edemeyen birinde kaslar normal işlevine düzeltildi. Eklemlere uygulanmasının bağışıklık sisteminde etkisi olduğu görülüyor.

Bu Prosesi Kullanmanın Farklı Şekilleri

Proses aşağıdaki şekillerde kullanılabilir: arkasından başka beden prosesleri yaparak veya yapmayarak bağışıklık sistemi destekleyicisi olarak; tüm beden bağışıklık sistemi canlandırıcı olarak; bizi insan görünümünde yapmak için bedenlerimizin mavi kopyasını çarpıtmış olan programlamayı iptal etmek için tüm beden prosesi olarak; Tepelerde yürümek gibi idmanlar veya eforlar sırasında bedenlerimizin  daha fazla kolaylıkla işlev yapma yolu olarak; bedenin farklı bölgeleriyle zorlukları rahatlatmak için özel bir akort olarak.

 Access Beden Prosesleri İle İlgili Bilgi:

http://www.kosulsuz-sevgi.com/egitimler/access-beden-prosesleri-egitimleri/