ACCESS ENERJİSEL YÜZ GERME™ EĞİTİMİ – İSTANBUL – 24 OCAK Pazar

Yazdır Yazdır 

TARİH: 24 Ocak Pazar, Saat: 10:00 – 14:30

ADRES: RADİA Kişisel Gelişim Merkezi, Rumeli Cad. Nur Apt. No: 35-37/6 Nişantaşı

BİLGİ İÇİN: TEL: 536 746 2537

E-posta: saffet_guler@yahoo.com

Önkoşul: Yok

ACCESS ENERGETIC FACELIFT™ (ACCESS ENERJİSEL YÜZ GERME)

Access yüz gerdirme yüzü gençleştirmenin ve yaşlanma görüntüsünü tersine çevirmenin harika bir yoludur; teknik tüm bedende benzer etkiler yaratabilir.

Güzellik merkezleri, masaj terapistleri için harika bir uygulama. Harika hissettiren bu enerjisel dokunma tekniği ile şunları yapabilirsiniz;

* Yüzünüzü gerdirmek ve canlandırmak

* Derinizi pürüzsüz hale getirmek ve sıkılaştırmak

* Yaşlanma görüntüsünü tersine çevirmek

* Stres gidermek

Access Face Lift tüm bedeninizi beslemek, desteklemek için enerjisel seviyede çalışır, bedeninizin en iyi şekilde görünmesini ve hissetmesini sağlar. Daha iyi ve daha genç görünmenizi sağlar, yenilenir, rahatlar ve canlanırsınız. Tüm bedeniniz faydalanır!

Bu şaşırtıcı eğitim yüzünüzü ve bedeninizi enerjisel olarak nasıl gençleştireceğinizi öğretir. Herhangi türde bir şifacı veya uygulayıcı iseniz, bunu çalışmalarınıza ekleseydiniz danışanlarınızın nasıl heyecanlanırdı?

Canlı, sağlıklı ve gençlikle dolu olma enerjimizi sınırlayabilen bakış açılarını temizleyeceğiz. Aynı zamanda bedenlerimiz & hücrelerimiz ile iletişim kurma istekliliğine adım atacağız. Ayrıca yaşlanma ile ilişkili bakış açılarını, bedenlerimiz ve güzellik ile ilgili yargılamaları ve algıları temizleyeceğiz. Kendi teninizde rahat hissetseydiniz ne olurdu, içsel güzelliğinizin ışıldamasına izin verseydiniz nasıl olurdu? Bundan daha iyi nasıl olur?

Access’teki her şeyde olduğu gibi, enerjisel yüz gerdirme öne sürdüğünden çok daha fazlasıdır. Yüzdeki yaşlanma görüntüsünü tersine çeviren ve tüm bedende benzer etkiler yaratan şaşırtıcı bir prosestir. Eğer tekrar tekrar yapılırsa (en az 20 kez) kalıcı hale gelir.

Yüzünüzü ve bedeninizi sıkılaştırır ve gençleştirir. Ameliyatsız, iğnesiz, ilaçsız! Bundan daha iyi nasıl olur? Bu seansı alan insanlar bunun hayatı yükselttiğini ve daha fazla enerji, istikrar ve netlik sağladığını bildirdiler. Ne kadar harika yan etkiler!

Bu sınıf sırasında tam bir Access Enerjisel Facelift™ yapmayı öğreneceksiniz, aynı zamanda kendiniz tam bir seans alacaksınız. Bu eğitimi almak için ön koşul yok.

Danışanlarda gerçekleşen şeyler;

– Çizgilerin, kırışıklıkların azalması

– Görmenin düzelmesi

– Yüz kaslarının ve tüm tenin sıkılığı ve renklenmesi

– Yara, ameliyat izlerinin iyileşmesi ve tersine çevrilmesi

– Daha sağlıklı deri ve sağlıklı görünüş

– Hayatınızın hayal edebileceğinizden daha iyi ortaya çıkmasının olasılıkları

Olmayan Şeyler;

– Ameliyat prosedürü yok

– İğne, peeling, ilaçlar yok

– Düzelme zamanı yok

– Yüz egzersizleri yok

– Krem gibi malzemeleri satın almak

 Kitapçık ve sertifika verilir.