BODRUM’DA 1 – 5 TEMMUZ TARİHLERİNDE EĞİTİM ve SEANSLAR

Yazdır Yazdır 

ACCESS BARS, ACCESS FACE LİFT, ACCESS MTVSS, ACCESS BMM, ACCESS PARA, ACCESS BEDEN, EMF DENGELEME TEKNİĞİ, TEKRAR BAĞLANTI, PRANİK ŞİFA

Organizatör: MATU ÇAYE, TEL: 538 544 8178

ADRES: Matu Çaye Organizasyon, Amigos Mexica Restorant, Osman Nuri Bilgin Cad. No: 49, Gümbet, BODRUM

Bilgi için: Saffet Güler: 536 7462537, saffet_guler@yahoo.com

1 Temmuz 18:00  (Çarşamba)

Access Para;  Access Consciousness aletleri ile para ile ilgili bakış açılarınızı, inançlarınızı temizleyip hayatınızda daha fazla bolluk yaratmak ister misiniz? Ardından Bolluk için ‘Reflections ‘seansı yapacağız.

2 Temmuz Perşembe

Access Face Lift Eğitimi: 10:00 – 14:00

Face Lift İle İlgili Bilgi:

http://www.kosulsuz-sevgi.com/egitimler/access-energetic-facelift-access-enerjisel-yuz-germe-egitimi/

Seanslar; EMF Dengeleme Tekniği, Access Bars™, Tekrar Bağlantı, Pranik Şifa 14:00 den itibaren

EMF Dengeleme Tekniği:http://www.kosulsuz-sevgi.com/enerji-dengeleme-teknikleri/emf-dengeleme-teknigi/

Tekrar Bağlantı (The Reconnection):http://www.kosulsuz-sevgi.com/enerji-dengeleme-teknikleri/tekrar-baglanti-sifasi-tekrar-baglanti/

Pranik Şifa:http://www.kosulsuz-sevgi.com/seanslar/pranik-sifa-2/

3 Temmuz Cuma

Access Beden: 10:00 – 13:00

Bedeniniz en iyi arkadaşınız olsaydı ne olurdu? Bedeninizin şekli, boyutu, yaşı ve görünüşü ne olursa olsun bedeninizden zevk almaya başlamak neye benzerdi? Sizi yapışıp kalmış tutan bedeninizle ilgili kalıpları ve alışkanlıkları bırakmak ister misiniz? Kilo, yeme sorunları, ağrı veya beden imajı ile ilgili sıkıntılarınız var mı?

Ya bedeninizden zevk alsaydınız, hayatınız neye benzerdi? Arzu ettiğiniz bedeni ve hayatı üretmenizi engelleyen bakış açılarını temizleyin. Bedeninizi yargılamaya son verin.

Seanslar; EMF, Access Bars™, Tekrar Bağlantı, Pranik Şifa 13:00’den itibaren..

4 Temmuz Cumartesi  

Access Bars™ Eğitimi 10:00 – 18:30

http://www.kosulsuz-sevgi.com/egitimler/access-bars/

5 Temmuz Pazar 

Access Proses MTVSS: 10:00 – 13:30

Access Proses BMM: 14:00 – 16:00

MTVSS

Bu proses binlerce farklı şekillerde kullanılabilir ve her seferinde farklı bir olasılık yaratır. Bu, ellerle şifa verme yeteneklerine sahip olduğunuzu kabullenmeye başlayabileceğiniz bir yoldur. İnsanların bedenlerinde ve kendi bedeninizde her türde şeyleri değiştirebilirsiniz.

Eğer bu prosesi 20 – 30 kez yaparsanız, tüm beden yapınız değişir. Bedeninizin mavikopyasını yeniden yazarsınız. Bu prosesler çok dinamiktir, eğer bunları gerçekten kullansaydınız, sahip olmaya istekli olduğunuzdan çok daha fazla değişim elde ederdiniz. Tüm bu elleri koyarak yapılan beden prosesleri bedeninizle daha fazla birliğe sahip olmanızı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Bedeniniz kendisini yenileme yeteneğine sahiptir, ama maalesef bedenlerimizin ölmek zorunda olduğu bakış açısına sahibiz. Bu, insanların bedenlerinde muazzam değişimler yaratabilen son derece yoğun bir prosestir.

Tanım: Bu proses Access’teki en dinamik elle uygulanan aletlerden biridir. Çoğunlukla bedenin yanlış işlev yaptığı neredeyse her şeyi çözmek, iptal etmek için “seçim aletidir”. Özellikle eklemlere uygulandığında, bağışıklık sisteminde büyük bir etkisi olabilir. Bu proses bedenlerimizin tüm zamanlar, uzay boyutları ve realitelerinde değiştirilmiş olduğu şekilleri iptal edebilir.

Gary eğer bunu 10 hafta boyunca haftada bir yaparsanız, bedeninizin tasarlanmış olduğu şekilde görünmeye başlayacağını söyler.

Örnekler: Teksas’ta bir kadın kocasına her gece bu prosesi uyguladı, omurganın eklem yerlerine uyguladı ve aşama 3 kemik kanserini tersine döndürdü. Bu proses yerlerinden çıkmış kırık kemikleri resetlemek için kullanıldı. Vajinasında içsel doku fıtığı olan birinde ameliyat olma ihtiyacını yok etmek için kullanıldı (45 dakika süren tek bir seans). Gary ve iki yardımcısı tarafından yapılan 3 saatlik seansta Guillian Barre hastalığı olan, tamamıyla hareket edemeyen birinde kaslar normal işlevine düzeltildi. Eklemlere uygulanmasının bağışıklık sisteminde etkisi olduğu görülüyor.

Bu Prosesi Kullanmanın Farklı Şekilleri

Proses aşağıdaki şekillerde kullanılabilir: arkasından başka beden prosesleri yaparak veya yapmayarak bağışıklık sistemi destekleyicisi olarak; tüm beden bağışıklık sistemi canlandırıcı olarak; bizi insan görünümünde yapmak için bedenlerimizin mavi kopyasını çarpıtmış olan programlamayı iptal etmek için tüm beden prosesi olarak; Tepelerde yürümek gibi idmanlar veya eforlar sırasında bedenlerimizin  daha fazla kolaylıkla işlev yapma yolu olarak; bedenin farklı bölgeleriyle zorlukları rahatlatmak için özel bir akort olarak.

BMM

Bu proses kendi seçimimiz yerine başkalarını kopyalayarak hayatlarımızda ve bedenlerimizde yarattığımız yerleri değiştirir.

Başkalarını kopyalamaya veya anlamaya çalışırken bedeninize kilitlediğiniz şeylerdir. Bu bedenin dünyanın geri kalanına uyabilme doğal yeteneğidir. Başkalarını entellektüel veya enerjisel bakış açısından anlamaya gereksiniminiz olduğu zaman onların yollarını ve bakış açılarını kopyalarsınız ve bu, benzerlikleri bedeninize kilitlemenizi gerektirir.

Seanslar; EMF, Access Bars™, Tekrar Bağlantı, Pranik Şifa