- Koşulsuz Sevgi - https://www.kosulsuz-sevgi.com -

NEW PARADIGM MDT Basic Master Eğitimi İZMİR (Yeni Paradigma Çokboyutlu Dönüşüm) 8- 9 Temmuz

NEW PARADIGM MULTIDIMENSIONAL TRANSFORMATION Basic Master Eğitimi  (Yeni Paradigma Çokboyutlu Dönüşüm)

TARİH: 8 – 9 Temmuz 2017; 10:30 – 18:00

YER: Bornova

Kayıt ve Bilgi için: saffet_guler@yahoo.com, TEL: 5367462537

New Paradigm MDT bilinçli farkındalığı aktive eden ve kişisel büyümeyi hızlandıran yüksek frekanslı bir sistemdir. New Paradigm MDT vasıtası ile eski duygusal kalıpları ve inançları salıverebilir, yerine koşulsuz Sevgi ve Özgürlüğü koyabilirsiniz. Bu değiş tokuş neşe, uyum, huzur ve sevgi dolu bir hayatı kucaklarken, gerçek benliğinizi sahiplenme yolculuğunu aktive edebilir.

Bu workshop Shamballa’nın tam spektrum enerjilerini getirir. Bu enerjiler sadece uyum, denge ve koşulsuz sevginin var olduğu zaman ve uzaydan gelir. Çalıştığımız enerjiler Kaynaktan gelen, Yükselmiş ve Galaktik Üstatların kollektif bilincinin elmas “bedeni” ile yönlendirilen koşulsuz sevgi & ışık şifa enerjileridir. New Paradigm MDT sistemi ile deneyimlenen temizlikler ve aktivasyonlar her şeyden önce gelir, yükseliş adı verilen özgürlüğe bu genişlemede hepimize yardımcı olmak için çalışır.

Tüm dünyada sistemin patlayarak büyümesi ve yayılmasında yansıyan Shamballa enerjisinin büyüyen ve evrimleşen doğasını daha da fazla deneyimliyoruz. Shamballa sistemi güncellenmekte, 2007 yılında 4 aşama tek aşamaya indirildi ve ismi Shamballa Basic oldu. 2012’de yeni bir gelişme gerekli oldu. Yeni isim, New Paradigm Multi Dimensional Transformation (MDT) de bu sistemin gerçek doğasını ve amacını daha doğru şekilde yansıtıyor.

KOŞULSUZ SEVGİ & ÖZGÜRLÜK: Bu enerjinin merkezi özü Sevgidir, Sevgi ve Özgürlük. Kendine olan sevgi ve insanın Anne/Baba Tanrı ve tüm Yaradılış ile bağlantısının içsel bilişi. Bu bilişin yolunda duran her şeyden özgürlük. Kim olduğunuzu bilme ve Gücünüze adım atma, Üstatlığınıza adım atma özgürlüğü.

ESKİ ENERJİLERİ SALIVERME: Sınıflarımızdan birinde yaşamlar boyu taşımakta olduğunuz eski duygusal kalıntıları temizlemenize yardımcı olmak için tasarlanmış meditasyonları deneyimleyeceksiniz. Sonra bu enerjileri her istediğiniz zaman kullanabilmeniz için Üstat Germain ve diğer Çokboyutlu Üstatlar aracılığı ile Anne/Baba Kaynaktan gelen bu çok boyutlu dönüştürücü enerjiler ile aktive edileceksiniz.

GENİŞLEME ve EVRİMLEŞME: Bu temizliklerin ve aktivasyonların ana amacı sizin kendi evrimsel gelişiminiz içindir. Siz evrimleşirken, insanlığın geri kalanı için de bunu kolaylaştırıyorsunuz. İnsanlığın kollektif bilincine Sevgi bilincine genişlemesi ve büyümesi için yardım ediyorsunuz. Yan ürün olarak, hem kendi fiziksel/duygusal/zihinsel/spiritüel sistemlerinizi hem de başkalarınınkini iyileştirmeyi (dengeye getirmeyi) kolaylaştırmak için bu enerjileri çağırabilirsiniz. Yükselmiş Üstat Germain, bu enerjilerin şimdi Dünyanın etrafındaki enerjisel ızgaranın parçası olduğuna dair bize güvence veriyor, bu enerjileri her zaman kolayca çağırabiliriz.

ATLANTİS KÖKLERİ: Bu sistemin kökleri tarih – öncesine kadar uzanır. Üstat Germain o zamanlar Atlantis’te enkarne olmuştu. Köleler olarak kullanılan düşük titreşimli varlıkların evrimine yardımcı olmak için orijinal sistemi Kaynaktan ve Evrenden getirdi. Bu köleliğin kabul edilemez olmasını sağlamak ve bu varlıkları cehaletin esaretinden özgürleştirmek istedi. Bugün sistem çok daha kapsamlıdır, çünkü bizler şimdi çok daha yüksek enerjilere hazırız, ama amacı benzerdir – bizi cehaletimizin esaretinden özgürleştirmek, bizi kendi üstatlığımızın Sevgisine ve Özgürlüğüne getirmek. Üstat olmak ne anlama geliyor? Başkaları üzerinde güç uygulamak anlamına gelmiyor. Her gerçek Üstadın size söyleyeceği gibi, kendinin Üstadı olmak anlamına geliyor.

BU ENERJİ NEDİR?: Yükselmiş ve Galaktik Üstatların kollektif bilincinden daha azı değildir. Bunu almak için kendi enerji alanlarımızda kristalin enerji matrislerini açarken, bu rezonans şimdi bizim için elde edilebilirdir. Bu “Elmas Frekans” son derece saf ve son derece dönüştürücü bir frekanstır ve ayrıca çok güçlü bir şifa enerjisidir. Bu frekansa aktivasyonlar, insanlığın ve Dünyanın armoniklerini Tek Birleşik Armonik olması için sabitlemek ve armonize etmek için Galaktik Merkezlerden indirilen yeni kodlara erişmemizi sağlıyor. Yeni kodları almak ve Elmas Frekansta işlemek, artan çok boyutlu farkındalık ve en sonunda unuttuğumuz ama Anne/Baba Kaynağın çocukları olarak doğuştan hakkımız olan durugörü, duruişiti, duru biliş ve diğer çok boyutlu duyuları geliştirmek anlamına geliyor.

“ŞİMDİ geçmişten gelen tüm gereksiz programları salıvermenin ve gelmekte olan yeni enerjileri almaya hazırlanmanın zamanı. Burada Dünyada hayal gücümüzün ötesindeki şeyleri birlikte yaratıyoruz. Her bir anda mevcut olmaya ve zamanın sonunda dans etmenin keyfini çıkarmaya davet ediliyorsunuz.

New Paradigm MDT ile ilgili ayrıntılı bilgi:

http://www.kosulsuz-sevgi.com/yeni-eklenen-mesajlar/new-paradigm-multidimensional-transformation-yeni-paradigma-cokboyutlu-donusum/ [1]

www.new-paradigm-mdt.org/ [2]

Basic Master Workshobu (Uygulayıcı Eğitimi)

Bu workshop New Paradigm enerjisinin tam spektrumunu takdim eder. Kişinin bu enerjileri hissetmesini ve deneyimlemesini ve bunlara alışmasını sağlar. Bu enerjilerin güçlü topraklama etkisi vardır ve daha fazla dengeye ve Sevgiye girme sürecini başlatır. Bu workshop enerji ile çalışmanın ve enerji almanın harika ilk deneyimi olabilir.

Önkoşul     : Yok

Kurs İçeriği:

New Paradigm MDT®’nin Felsefesi

Hastalığın Teorisi ve Duygusal Beden

Enerjiye Kanal Olmanın Teorisi

Enerji Seanslarını Nasıl Kolaylaştırırsınız

Enerji Çalışmasından Sonra Topraklanma

Kendinizi Nasıl Tedavi Edersiniz

Başkalarını Nasıl Tedavi Edersiniz

Beyin Dengeleme

Beyin Dengeleme Egzersizleri

Antahkarana Aktivasyonu

İmplant & Varlık Uzaklaştırma Aktivasyonlar

Eller İle Uygulama

Çakralar

Bir Birey Olarak Kendinin – Üstadı Olmak Sizin İçin Ne Anlama Geliyor

Meditasyonlar – Güncellenmiş Mahatma; Kozmik Kalp; Mikrotron; Işıkbeden Aktivasyonu; Elmas Kalp; Güncellenmiş Merlin Meditasyonu; Yükseliş Meditasyonu

The School of Esoteric Sciences [3] onaylı sertifika ve kitapçık verilir.

www.new-paradigm-mdt.org/ [2]