PRANİK ŞİFA TEMEL KURS – İSTANBUL – 14 & 15 Aralık

Yazdır Yazdır 

TARİH: 14- 15 Aralık SAAT: 10:00 – 17:30

ADRES: EBRU DEMİRHAN YAŞAM TASARIM MERKEZİ, Fenerbahçe Mahallesi, Çuha Çiçeği Sokak, Seyhun Apartmanı, N:6, D:2 Kadıköy, İstanbul, TEL: 0216 418 02 55

Eğitmen: Saffet Güler

Bilgi: TEL: 536 7462437 , E – posta: saffet_guler@yahoo.com

PRANİK ŞİFA Master Cho Kok Sui tarafından geliştirilen bir şifa ve ruhsal gelişim tekniğidir.

PRANİK ŞİFA 1 nci Seviyede, enerji auranız ile çalışmanın temellerini öğrenirsiniz. Bu, “tarama”yı veya enerjiyi hissetmeyi, “süpürme”yi veya tıkanmış enerjiyi temizleyip atmayı ve auranızdaki prana enerjisi eksikliği olan bölgelere “enerji verme”yi veya takviye etmeyi öğrenmeyi kapsar. Ellerinizin merkezindeki enerji merkezlerini veya “çakraları” aktive etmeyi öğrenerek başlarsınız. Bu sizin pranaya hassas olmanızı ve blokajları teşhis etmek ve sonra o bölgeyi temizlemek, enerji vermek ve yeni prana ile canlandırmak için bir insanın – veya kendinizin – enerji alanını taramanızı sağlar.

PRANİK ŞİFAYI 16 yaşından büyük olan herkes öğrenebilir. Pranik Şifa hekimlere, hemşirelere, masaj terapistlerine, akupunktur uzmanlarına, kayropraktörlere, shiatsu uygulayıcılarına ve şifa alanındaki birçok başka uzmanlara öğretilmektedir. Bu onların mümkün olan en kısa öğrenme zamanında güvenle ve kalıcı biçimde şifa vermelerini sağladı. Bu uzmanlar PRANİK ŞİFAYI çok etkili ve uygulaması kolay bulmaktalar.

PRANİK ŞİFA 1 nci Seviye’de kapsanan bazı diğer konular:

Enerji anatomisi: Bedeninizin iyileşme sürecini hızlandırmak için çakralar, meridyenler ve auralar ile çalışmayı öğreneceksiniz. 11 büyük çakrayı, işlevlerini öğreneceksiniz.

Koruyucu şifa: Hastalığın, fiziksel bir rahatsızlık olarak tezahür etmesini tamamen önlemek için, hastalığın negatif enerji kalıplarını uzaklaştırmayı öğreneceksiniz.

Kendine Pranik şifa uygulama: Bu şifa tekniklerini kendi iyileşmenizi hızlandırmak için uygulamayı öğreneceksiniz.

Uzaktan Şifa: İlave olarak, sizinle aynı mekanda bulunmayan sevdiklerinize uzaktan şifa uygulamayı öğreneceksiniz.

Aşağıdaki bedensel sistemler ile ilişkili hastalıklar için adım adım teknikler: • Solunum sistemi, örneğin astım • Dolaşım sistemi, örneğin kalp hastalıkları • Mide bağırsak sistemi, örneğin ishal • Kas ve iskelet sistemi, örneğin artrit ve sırt ağrısı • Üreme sistemi, örneğin adet problemleri • Ayrıca migren ve sinüzit gibi yaygın problemler için tedavileri öğreneceksiniz. Ve İkiz Kalpler Meditasyonunu öğreneceksiniz. İkiz Kalpler Meditasyonu, kozmik bilince ya da aydınlanmaya ulaştırmayı hedefleyen bir tekniktir.

İkiz Kalpler Meditasyonunu düzenli yapmanın faydaları:

Aura ve çakraların temizlenmesi, enerjilenmesi. Auranın güçlenmesi, genişlemesi. Fiziksel, duygusal, zihinsel şifa. Sezgilerin gelişmesi. İçsel huzurun artması. Stresin giderilmesi. Tüm PRANİK ŞİFA kursları “tecrübeye dayanır”, yani kursta teknikleri ve uygulamaları kendinize ve etrafınızdakilere uygulayarak öğrenirsiniz. Kurs sırasında, tüm prensipler kapsamlı şekilde açıklanır ve teknikleri ayrıntılı şekilde uygularsınız, böylece kursu bitirdiğiniz zaman pozitif sonuçlar üretme yeteneğinize güvenirsiniz. PRANİK ŞİFA 1 nci Seviye (Temel Kurs) tüm diğer kurslara katılmak için ön koşuldur.

Katılımcılara uluslararası geçerli katılımcı sertifikası verilir.

Ücret: 360 TL (Kurs ücretine Türkçe Pranik Şifa Temel Kurs kitabı ve İkiz Kalpler Meditasyonu Türkçe CD’si dahildir.)