TOM KENYON İSTANBUL’da

Yazdır Yazdır 

TOM KENYON “IŞIK AKTARIMLARI”

Tarih:  13 Nisan 2013 (Ctesi)

Yer:  Martı Hotel İSTANBUL (Taksim Oteller Bölgesi)       

http://martiistanbulhotel.com/

Saat: 10:00 / 18:00

Bu bir günlük workshopta Tom, yükselişimiz sürecinde bize destek olacak olan Hathorlardan ve boyutlararası varlıklardan gelen güçlü ses frekans kodlarını paylaşıyor olacak.

Bu bağlamda yükseliş, bilincin üst katmanlarına doğrudan bir hareket sağlayıcıdır.

Bu odaklanma seansı esnasında Tom, Hathor’ların yükseliş sürecine olan bakış açısını paylaşacağı gibi, Hathoryan ses frekans kodlarını da kendi 4 oktavlık sesini kullanarak çözümleyecek.

Bu ses kodları, bilinen alternatif bilinç halleri üreten “ruhani ışığı” yaratır. Bu ışık geçişleri, vücut ve zihin sistemlerindeki gizli  potansiyeli kullanarak, genişlemiş farkındalığı ve iç görüyü arttırarak harekete geçirir.

Bilincin bu açılmış halleri, algının da kapılarını açar ve onun çok boyutlu / transendental tabiatını açığa çıkarır. İçimizdeki bu ışıkla dolu alanlara temas etmek ruhani bir yenilenmeyi beraberinde getirebildiği gibi yaratıcılığın yeni seviyelerini de ortaya çıkaracaktır.

Tom Kenyon Psikoljik Danışmanlık alanında uzmanlık eğitimi almıştır ve Akustik Beyin Araştırmaları (ABR)’nın kurucusudur.

Tom’un  yaptığı işin odağı, beyin ve zihnin gizli potansiyellerine ulaşabilmek için bilincin farklı katmanlarına “ses frekansları” ile erişebilmektir.

Tom aynı zamanda The Hathor Materyali: Yükselmiş bir Uygarlıktan Mesajlar kitabı gibi pek çok kitabın yazarı olmakla birlikte eşi Judi Sion ile birlikte The Magdalen Manuscript kitabının yazılmasına da katkıda bulunmuştur. Tom, Amerika, Avrupa ve Asya’da öğretiler vermektedir. www.tomkenyon.com

Tarih: 13 Nisan 2013 (Ctesi)

Yer: Martı Hotel İSTANBUL

Saat: 10:00 / 18:00

Biletler:  150.- TL

 Bilgi için: http://siriusufo.org/tom-kenyon-isik-aktarimlari/