USUİ REİJU EĞİTİMİ İZMİR – 25 Kasım

Yazdır Yazdır 

Tarih: 25 Kasım Pazar

Saat: 14:00-17:00

Yer: Bornova

USUİ REİJU

Bu, Chris Marsh’ı eğitmekte olan Japon öğrencilere verilmiş olan güçlendirme prosedürüdür. Onlara göre, bu Tendai Budizmden geliyor. Düzenli olarak Reiju almak onların eğitimlerinde anahtar bir unsur idi. Tekrar tekrar Reiju almak enerji alanımızın sık sık temizlenmesi olarak hizmet eder.

Reiju her Reiki seviyesinde güçlendirme/uyumlama için kullanılabilir ve ayrıca şifa olarak uygulanabilir. Reiju’da sembol ve sembollerin mantraları kullanılmaz.

Japonya’da, Reiju eğitmenin bireysel öğrenciler ile enerjisel seviyede iletişim kurmak için kullandığı yönteme verilen isimdir.

Reiki sisteminin kurucusu Mikai Usui Reiju kavramını formüle etti; öğrenci ve eğitmen arasında enerjisel bir bağlantı geliştirme yöntemi. Eğitmen ve öğrenci birbirine erişir ve gerçek bağlantı anlarında, Reiju’nun desteği ile enerjisel olarak Bir olurlar. Reiju, öğrencilerin yeteneklerini geliştirmekte desteklemek için Reiki eğitmenleri için güçlü bir alettir.

Eğitimde Reiju uyumlamaları alacaksınız. Reiju ile şifa yapmayı ve Reiju ile sembolsüz Reiki Seviye 1, Seviye 2 ve Seviye 3 Uyumlamaları yapmayı öğreneceksiniz.

Önkoşul: Usui Reiki eğitmeni olmak

İletişim:

E – posta: saffet_guler@yahoo.com