PRANİK ŞİFA (Pranic healing) & ARHATİK YOGA

Yazdır Yazdır 

PRANİK ŞİFA (Pranic Healing) & ARHATİK YOGA

Eğitimler ‘World Pranic Healing Foundation, Inc’e bağlı olan eğitmenler tarafından verilmektedir.

Eğitimler için: saffet_guler@yahoo.com;

PRANİK ŞİFA BROŞÜRÜ

https://docs.google.com/document/d/1Bi5VWt67DEcgULNEEBWC_exoodng9Aal1pLA5tpziow/edit?pli=1

 

 

MCKS Pranik Şifa® Temel Kurs

Süre: 2 gün

Önkoşul: 16 yaş ve üzerinde olmak

PRANİK ŞİFA 1 nci Seviyede, enerji auranız ile çalışmanın temellerini öğrenirsiniz. Bu, “tarama”yı veya enerjiyi hissetmeyi, “süpürme”yi veya tıkanmış enerjiyi temizleyip atmayı ve auranızdaki prana enerjisi eksikliği olan bölgelere “enerji verme”yi veya takviye etmeyi öğrenmeyi kapsar. Ellerinizin merkezindeki enerji merkezlerini veya “çakraları” aktive etmeyi öğrenerek başlarsınız. Bu sizin pranaya hassas olmanızı ve blokajları teşhis etmek ve sonra o bölgeyi temizlemek, enerji vermek ve yeni prana ile canlandırmak için bir insanın – veya kendinizin – enerji alanını taramanızı sağlar.

PRANİK ŞİFA hekimlere, hemşirelere, masaj terapistlerine, akupunktur uzmanlarına, kayropraktörlere, shiatsu uygulayıcılarına ve şifa alanındaki birçok başka uzmanlara öğretilmektedir. Bu onların mümkün olan en kısa öğrenme zamanında güvenle ve kalıcı biçimde şifa vermelerini sağladı. Bu uzmanlar PRANİK ŞİFAYI çok etkili ve uygulaması kolay bulmaktalar.

PRANİK ŞİFA 1 nci Seviye’de kapsanan bazı diğer konular:

Enerji anatomisi: Bedeninizin iyileşme sürecini hızlandırmak için çakralar, meridyenler ve auralar ile çalışmayı öğreneceksiniz.

Koruyucu şifa: Hastalığın, fiziksel bir rahatsızlık olarak tezahür etmesini tamamen önlemek için, hastalığın negatif enerji kalıplarını uzaklaştırmayı öğreneceksiniz.

Kendine Pranik şifa uygulama: Bu şifa tekniklerini kendi iyileşmenizi hızlandırmak için uygulamayı öğreneceksiniz.

Aşağıdaki bedensel sistemler ile ilişkili hastalıklar için adım adım teknikler:

 • Solunum sistemi, örneğin astım
 • Dolaşım sistemi, örneğin kalp hastalıkları
 • Mide bağırsak sistemi, örneğin ishal
 • Kas ve iskelet sistemi, örneğin arterit ve sırt ağrısı
 • Üreme sistemi, örneğin adet problemleri
 • Ayrıca migren ve sinüzit gibi yaygın problemler için tedavileri öğreneceksiniz.

İlave olarak, sizinle aynı mekanda bulunmayan sevdiklerinize uzaktan şifa uygulamayı öğreneceksiniz.

Ve İkiz Kalpler Meditasyonunu öğreneceksiniz. İkiz Kalpler Meditasyonu, kozmik bilince ya da aydınlanmaya ulaştırmayı hedefleyen bir tekniktir.

Tüm PRANİK ŞİFA kursları “tecrübeye dayanır”, yani kursta teknikleri ve uygulamaları kendinize ve etrafınızdakilere uygulayarak öğrenirsiniz. Kurs sırasında, tüm prensipler kapsamlı şekilde açıklanır ve teknikleri ayrıntılı şekilde uygularsınız, böylece kursu bitirdiğiniz zaman pozitif sonuçlar üretme yeteneğinize güvenirsiniz. PRANİK ŞİFA 1 nci Seviye (Temel Kurs) tüm diğer kurslara katılmak için ön koşuldur.

Temel Pranik Şifa Türkçe kitabı ve İkiz Kalpler Meditasyonu Türkçe CD verilmektedir.

MCKS İleri Pranik Şifa®

Süre: 2 gün

Önkoşul: Temel Pranik Şifa eğitimi

İLERİ PRANİK ŞİFA daha etkili şifacı olmak isteyenler için özelleştirilmiş bir workshoptur.

İLERİ PRANİK ŞİFADA, daha hızlı, daha etkili şifa sonuçları almak için renk pranalarının nasıl kullanıldığını öğrenirsiniz. Renkli prana enerji alanında ve çakralarda daha odaklanmış bir etki yaratır. İLERİ PRANİK ŞİFADA öğretilen bazı diğer yetenekler aşağıdadır:

İleri renk şifası: Renkli prananın renk tonlarının doğru oranlarının, doğru kombinasyonlarının ve derecelerinin nasıl kullanıldığını öğrenirsiniz. İleri tarama: Enerji alan kalıplarındaki dengesizliklerin daha hızlı yorumlanmasını, değerlendirilmesini ve düzeltilmesini öğrenirsiniz. Güçlü özelleştirilmiş şifa teknikleri: Yaraların Hızlı İyileştirilmesini, Hücresel Yenilemeyi, İç Organların Temizlenmesini, Kanı Temizlemeyi ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için diğer teknikleri öğrenirsiniz. Bedenin doğal iyileşme yeteneğini güçlendiren yüksek seviyede enerji yöntemleri: AIDS, kanser, felç, diyabet, kundalini sendromu (meditasyon veya diğer aşırı enerji geliştiren uygulamalardan kaynaklanan auranın aşırı enerjilendiği bir durum) ve diğer ciddi hastalıklarda çalışma tekniklerini öğrenirsiniz. Eğitici şifa:  Hastalıklı hücrelerin ve organların bilincini etkileyerek ve yeniden programlayarak iyileşmeyi hızlandırmaya yardımcı olmayı öğrenirsiniz.

Ve daha fazlası…

MCKS Pranik Psikoterapi®

Süre: 1 gün veya 2 akşam

Önkoşul: Temel ve İleri Pranik Şifa eğitimi

PRANİK PSİKOTERAPİ, PRANİK ŞİFA tekniklerinin duygusal ve zihinsel dengesizlikleri iyileştirmek ve yatıştırmak için uygulanmasıdır. Negatif duygular ve travmatik deneyimler esasen negatif düşünce formlarıdır ve duygusal enerjiler aurada ve kritik enerji merkezlerinde barınır. Bu enerjilerin salıverilmesi çoğunlukla zordur, herhangi bir gelişme yaşanması için aylarca veya hatta yıllarca geleneksel psikoterapi gerektirir.  Ancak PRANİK PSİKOTERAPİ size bu köstekleyici enerji kalıplarını hızla ve güvenle salıverme yeteneğini sunar.

PRANİK PSİKOTERAPİ’de, fobilerin, içtepilerin ve bağımlılıkların çok kısa süre içinde yatıştırılması için, etkilenmiş çakralarda ileri enerjisel çekip çıkarma (temizleme) tekniklerini öğrenirsiniz. Ancak belki de en önemlisi, PRANİK PSİKOTERAPİ hastanın potansiyel olarak utandırıcı herhangi kişisel bilgileri ortaya çıkarmak zorunda olmadan uygulanabilir. Sadece ilk seansta, bir fobinin yüzde 70 – 90 azalması olağandışı değildir. Aslında, kurs süresi boyunca öğrencilerin partnerlerinin sahip olduğu gerçek yaşam duygusal sorunlarını tamamen uzaklaştırmak için ellerinden geleni yapmalarını teşvik ediyoruz.

PRANİK PSİKOTERAPİDE kapsanan diğer bazı konular şunlardır:

Gerilim, asabiyet, keder ve endişe için kendine şifa uygulama. Gelecekteki ihlalleri önlemek için çakralardaki hasarlı veya çatlak koruyucu ağları onarmak. Başarmanızı engelleyebilen, çocukluk sırasında edindiğiniz negatif programları temizlemek. Panik atak, asabiyet, kötü şans veya hatta maddi yıkıma neden olabilecek psişik saldırıların etkilerini iyileştirmek. Çakralarınızı, auranızı ve mal ve mülkünüzü korumak için koruma teknikleri. Etrafınızdaki diğer insanların negatif etkilerini (kıskançlık, haset, öfke vs) uzaklaştırmak. İçtepili davranışlar, fobiler, sigara, alkol, uyuşturucu, yemek ve şeker bağımlılıkları ve hatta depresyon gibi problemlerin negatif enerjilerini ve kalıplarını çıkarıp yok etmek.

Ve daha fazlası…

MCKS Pranik Kristal Şifası®

Süre: 1,5 gün veya 2 akşam

Önkoşul: Temel, İleri Pranik Şifa, Pranik Psikoterapi eğitimleri

PRANİK KRİSTAL ŞİFASI’nda şifa yeteneğinizi, ruhsallığınızı ve bereketinizi güçlendirebilecek Dünya Ana’nın değerli armağanları, kristaller ve yarı değerli taşlardan birinin gücünü nasıl kullanacağınızı öğrenirsiniz.

Öğretilen bazı konular:

Özel kristaller kullanarak şifa yeteneğinizi 200 kat veya daha fazla artırmak. Auranızdan negatif duyguları ve hastalıklı enerjileri hızla ve kolayca çıkarmak. Çakralarınızı aktive etmek ve canlandırmak. Şifa yaparken danışanlarınızdan hastalıklı enerjileri emmemeniz için kişisel engeller ve kalkanlar yaratmak. Kristalleri yüzde bin veya daha fazla güçlendirmek için kutsamak.

 • Sevdikleriniz ve iş arkadaşlarınız için yüzükleri, kolyeleri ve mücevherleri iyi sağlık ve bereket çekmek için kutsamak.
 • Kristalleri psişik saldırılara karşı koruyucu tılsım olarak kullanmak.

Hangi kristallerin ve taşların hangi amaçlar için uygun olduğunu öğrenmek. Güç, şifa ve bereket için sihirbazların ve üstat şifacıların sırrını, güç yüzüklerini kullanmak. Hızlı iyileşmeyi kolaylaştırmak için renkli kristallerin renkli pranik enerjilerini kullanmak. Belirli enerjileri demirlemek için kristalleri öğrenmek. Psişik saldırıları emmek ve başka yöne çevirmek için obsidian gibi özel kristalleri kullanmak. Yanlış kristalleri veya yarı değerli taşları takmanın neden maddi zorluklara neden olabileceğini öğrenmek. Belirli kristalleri veya yarı değerli taşları takmanın neden size psişik saldırıları çekebileceğini öğrenmek. Bir kristalin gerçek gücünü belirleyen beş faktörü öğrenmek. Kristalleri şifa için programlamak.

Ve daha fazlası…

Pranik Psişik Kendini Koruma®

Süre: 1,5 gün veya 2 akşam

Önkoşul: Temel, İleri Pranik Şifa, Pranik Psikoterapi ve Pranik Kristal Şifa eğitimleri

Düşünce formları ve duygusal enerjiler dünyasında yüzüyoruz, bunların hepsi bizim için yararlı değildir. Aslında, negatif ve zararlı enerjilerle sürekli olarak bombardıman ediliyoruz. Kendinizi bu kirleticilere karşı doğru şekilde korumazsanız, ruhsal, zihinsel, duygusal, fiziksel ve finansal olarak etkilenebilirsiniz.

PRANİK PSİŞİK KENDİNİ KORUMA size kendinizi, kişisel eşyalarınızı, çevrenizi ve sevdiklerinizi doğru şekilde korumak için pranik enerjileri kullanmanın bilimsel yollarını öğretir. PRANİK PSİŞİK KENDİNİ KORUMA size kendinizi ve sevdiklerinizi psişik saldırılardan, negatif niyetlerden, kötü niyetli varlıklardan ve enerji kirliliğinden korumayı öğretir.  Aşağıdakiler kapsanan konular arasındadır:

İhlalleri önlemek için aurayı kapatmak. Psişik saldırıların nasıl başlatıldığını ve kendinizi bunlardan nasıl koruyacağınızı anlamak. Bereketi sağlamak için işyerinizin etrafına koruyucu aura yerleştirmek. Koruma, güçlendirme ve iyi talih için kutsal nesneler kullanmak. Özellikle şifacılar için, ileri psişik kendini koruma tekniklerini uygulamak. Finansal varlıklarınız dahil, kişisel eşyalarınızı korumak. Ruhsal, zihinsel, duygusal, eterik ve fiziksel planlarda koruma için çok boyutlu korunma. Enerji alanlarınıza önceden nüfuz etmiş olan saldırılar için çözümler yerleştirme. Bir kalkanı zayıflatabilen dört adet kritik faktöre karşı korunma. Öfkeli psişik bir saldırganı kendi tarafınıza çekmek için sevginin gücünü kullanmak. Korunmanız için yeterli enerjiyi oluşturmak ve optimum korunma için, enerjiyi gözünde canlandırma ve niyet ile birleştirmek. Meleklerden, üstatlardan ve öğretmenlerden kapsamlı korunma almak için kadim Sihir Çemberleri Ritüelini kullanmak. İşinizi ve mali durumunuzu kıskanç rakiplerden ve onların negatif titreşimlerinden korumak. Çocuklarınızın değerli ve masum bilincini uyuşturucuların sıkıntı veren varlıklarından ve akranlarının negatif programlamalarından korumak. Yerinde olduğunu ve çalıştığını bilmeniz için kalkanlarınızın kuvvetini ve bütünlüğünü taramak. Kaotik bir iş veya ev ortamında içsel huzuru ve sakinliği deneyimlemek. “Psişik vampirlerin” değerli yaşam gücünüzü çekmesini durdurmak. Geleneksel beyaz ışık balonunun gerçek psişik savaş dünyasında neden sabit kalmadığını, dayanmadığını ve PRANİK PSİŞİK KENDİNİ KORUMA kalkanının neden daha etkili olduğunu öğrenmek. Düzgün olmayan korunmanın kişinin, neden başkası değil de kendisi tarafından psişik saldırı altında olduğunu düşünmesine neden olabileceğini öğrenmek. “Kötü talihe” neyin neden olduğunu ve bunu İYİ TALİHE değiştirmeyi öğrenmek.

Ve daha fazlası . . .

Yüksek Ruh İle Birliğe Ulaşmak®

Önkoşul: Temel Pranik Şifa eğitimi

Yüzyıllardır gizli tutulan kadim meditasyonlar ilk kez ifşa ediliyor ve halka öğretiliyor. Bu teknikler enkarne ruhunuzu (çoğunlukla kişilik veya düşük benlik olarak tanımlanır) Yüksek Ruhunuz (Yüksek Benliğiniz) ile Birliğe hızlandırmayı sağlar. Bu fenomen “Ruhu Kavrayış”, “Aydınlanma” veya “Kendini Gerçekleştirme” olarak bilinir.

Yüksek Ruh hepimizin içindeki Tanrı’nın Kutsallığının tohumudur. Yüksek Ruh vasıtasıyla, bizler Tanrı’nın suretinde yapılırız!

Yüksek Ruhumuz ile Bir Olarak, hepimizin içindeki “BEN’İM”, Mesih, Buddha, Shiva, Krishna Doğası ile Bir oluruz…

Mavi İnci, 12 nci Çakra, Kundalini Shakti’yi Yükseltmek için Tıp Caduceus (Tıp sembolü), Gümüş Kordonların İçsel Sırlarını Öğrenin…

Yoğun ve kaotik iş/ev ortamının ortasında Huzur, Sakinlik ve Berraklığı deneyimlemeyi öğrenin. Sevdiklerinizi birlikte meditasyon yapmaya davet edin ve Ruhsal Yakınlığı deneyimleyin ve birbirinize karşı sevginizi yeniden canlandırın.

Eski duygusal yüklerinizi nasıl salıvereceğinizi ve tüm ilişkilerinizde pozitif değişimler yaratmayı öğrenin.

İçsel Dinginliğe hızla ulaşmak için Güç Sözcüklerini (mantralar) kullanın. “Yuvaya Geliş ve Her Şey ile Bir Olmayı” deneyimleyin. Meditasyon süresinde Bilincin ve Farkındalığın Tam Huzurunun ve Genişlemesinin eşsiz halini deneyimleyin.

Ruhunuzun Doğasını ve onun zamansız enkarnasyonlardaki yolculuğunu keşfedin.

 • Ruhunuzun anne babanızı ve doğum yerinizi nasıl seçtiğini öğrenin.
 • 12 nci Çakranın tam yerini ve işlevini öğrenin.
 • İçinizdeki “Mavi İnci” veya “Bilinç Tohumu”nun İçsel Işığını ve Yoğun Vecdini deneyimleyin.
 • Aurik alanınızdaki enerjisel tohumların varlığını ve bunların Ruhsal, Zihinsel, Duygusal ve Fiziksel yaşamlarınızı nasıl etkilediğini öğrenin. Bu “enerjisel DNA kaydediciler” süptil ve fiziksel bedenlerinizin oluşumu için “mavikopyaları” içerirler.
 • Yüksek Ruhunuz ve enkarne ruhunuz arasındaki “iletişim kablosunun” büyüklüğünü artırın. Bu, dinsel resimlerde ışıklandırılmış haleye inen bir ışık şaftı şeklinde görülür. Ayrıca Hristiyan terminolojisinde “Kutsal Ruhun İnişi” olarak tanımlanır. Günlük yaşamınızda Ruhunuzu deneyimleyin.
 • 3 Gümüş Kordonunuzun Sırlarını, İçsel Tıp Sembolünün ve bunun Kundalini Shakti’yi Güvenli bir Şekilde uyandırmakla nasıl ilişkili olduğunu keşfedin.

Ve daha fazlası…

ARHATİK YOGA

Süre: 2,5 veya 3 gün

Önkoşul: Temel, İleri Pranik Şifa, Pranik Psikoterapi eğitimleri

“ARHATİK” epeyce tekamül etmiş bir varlığı tanımlayan “arhat” sözcüğünden türetilmiştir. Bu ileri yoga sistemi Master Choa Kok Sui’ye Mahaguruji Mei Ling tarafından verilmiştir. Bu teknik Çin, Hindistan ve Tibet’ten kaynaklanır. Spiritüel İnisiyeler tarafından uygulanan ileri bir teknik olmasına ek olarak, ayrıca tüm yogaları sentezler ve bütünleştirir. 7 yoganın özünü ve gücünü öğrenin ve deneyimleyin: Raja yoga, Karma yoga, Laya/Kundalini yoga, Gnana yoga, Bhakti yoga, Mantra yoga ve basitleştirilmiş Hatha yoga.

Önce fiziksel, eterik, astral ve zihinsel bedenlerin arınmasından geçersiniz, sonra çakralar gizli bir sıralamada güvenli ve etkili uyanışa büyük ölçüde aktive olur ve sonra Kundalini enerjisini bedende dolaştırırsınız. Bu teknik çok ileri ve tekamül etmiş yogiler tarafından uygulanır. Çok arzu edilen “Altın Beden”i oluşturmanın temelidir.

Kursta öğrenecekleriniz:

ARHATİK YOGA ENERJİ DOLAŞIMI: Bu özel meditasyon Ruhsal Enerjiyi “mikrokozmik yörünge” adı verilen bir seri enerji kanalında dolaştırır. Ruhsal Enerjiyi dolaştırmak “çok eski tohumların”, bastırılmış duyguların ve negatif kristalize olmuş düşünce kalıplarının çıkarılıp atılmasına yardımcı olur. 45 dakikadan az bir sürede mikrokozmik yörüngeyi açar. Halka öğretilmeyen ileri bir teknik ile, Kundalini enerjisinin çakralara akmasını, beslemesini ve aktive etmesini sağlamak için bu yolları güvenli bir şekilde açabilirsiniz.

Ruhun astral & zihinsel bedenleri kontrol etmesini sağlamak için köstekleyici negatif duyguları çabasızca dağıtır

. Çakralarınızın ve auranızın büyüklüğü ve gücü artarken, şifa güçleriniz ve cinsel enerjileriniz ve diğer nitelikler artar.

10 farklı “Kundalini Sendromu” semptomunu ve bunların çarelerini öğrenin.  Birçok spiritüel aday Kundalini enerjisinin kendiliğinden aktivasyonu/uyanışı ile ilişkili olan zorluklarla karşılaşmıştır. Bu “Kundalini sendromu” semptomlarının bazıları aşırı ısınma, sürekli ateş, uykusuzluk, halüsinasyonlar, takıntılar, kontrol edilemeyen cinsel dürtü, ilgisizlik, ilişki problemleridir. İlave olarak öğrenciler fiziksel ve psikolojik rahatsızlıklar, ilişki problemleri ve en kötüsü finansal zorluklar gibi birçok engellerle çarpılabilirler. Buna negatif karmanın ve gizli eğilimlerin hızlı materyalizasyonu neden olur. Eğer Zihinsel, Astral ve Eterik bedenler Master Choa Kok Sui tarafından öğretilmiş olan uygun arınma teknikleri ile hazırlanırsa bu problemler elimine edilebilir veya büyük ölçüde azaltılabilir.

Dostluğu deneyimleyebileceğiniz bir grubun parçası olun. Bedenleriniz yüksek ruhsal akımlara alışırken, yüksek inisiyasyonlardan geçme fırsatını veren düzenli toplantılar, güncellemeler ile ruhsal bir ortamda beslenin.

MCKS Kriyashakti

Süre: 2 gün

Önkoşul: Temel, İleri Pranik Şifa, Pranik Psikoterapi ve Arhatik Yoga hazırlık eğitimleri

Maddi bolluk size ruhsal amaçlarınızı sürdürmeniz için özgürlük sağlar.  Kriyashakti hem maddi olarak hem de ruhsal olarak bereket dolu bir hayat yaratmak için düşüncelerinizin gücünü, süptil enerjileri ve aurik alanınızı doğru şekilde nasıl kullanacağınızı öğretir.

Güçlü Prensipler & “Uygulamalı” Teknikler:

İçsel Kriyashakti. Güçlü Düşünce Formları Yaratmanın en az 7 etkili yolunu öğrenin. Düşünce Formları, maddi dünyada istediğiniz şeyleri tezahür ettirmenin yolunu döşemek için enerji dünyasındaki psişik yardımcılarınız olarak rol oynar. Düşünce Formlarına kadim zamanlarda “cin” adı verilirdi. Bereket Meditasyonları. Çocukluktan gelen, uzun süredir var olan eski negatif programların temizlenmesi ve aynı zamanda siz uyurken bile bilinçli olarak bereketi ve zenginliği çekmek için, auranıza örülmüş güçlü Düşünce Formları ağını oluşturmak için tasarlanmıştır – Gerçek Midas Dokunuşu! Düşüncelerinizin ve Dileklerinizin tezahürünü hızlandırmak için Sözcüklerin Gücünü kullanmak! Düşünceleri daha hızlı fizikselleştirmek için sadece kadim zamanların yüksek seviyedeki büyücülerinin bildikleri Gizli El İşaretlerini (mudralar) ve Göz Pozisyonlarını kullanmak. Kullanmayacağınız kritik bir mudrayı öğrenmek, bu mudra Düşünce Formlarınızı demateryalize eder! Çoğu spiritüel uygulayıcı, bu öğretilere sahip olmadıkları için gereksiz şekilde sıkıntı çekiyor. Bu paha biçilmez sırrı öğrenin! Negatif Düşünce Formlarını veya psişik saldırıları kapana kıstırmak ve yok etmek için Mavi Üçgeni kullanmak. Ruhsal gelişiminizi hızlandırmak için para ve bolluğun gücünü kullanmayı öğrenin! Bu aslında birçok spiritüel uygulayıcıya yardımcı olacak olan paha biçilmez bir öğretidir! Bir düşünce formunu veya fikri fiziksel forma hızla ve sistemli olarak çöktürmek için özel bir “Somutlaştırma Meditasyonu” uygulayın. Bu, büyük zenginliğe ve kitlesel başarıya ulaşmak için multimilyonerler ve büyük organizasyonların başkanları tarafından kullanılmaktadır. Bunu kendi projeleriniz için kullanın! Auranızın kritik bölgelerinde yerleşik olan kendini sabote edici düşünce formlarını, bollukla ilgili suçluluğu ve yoksulluk bilincini dağıtmayı öğrenin. Bu güçlü uygulamadan sonra öğrenciler anında rahatlama ve özgürlük deneyimlediler. Nesiller boyu zenginlik biriktirmek & devam ettirmek için, Asya’nın Süper Zenginleri tarafından kullanılan Ölçülülük ve Biriktirme Prensibini öğrenin. Bağış ve Hak Kazanma Bilimi. İlk önce nereye ve en son nereye vereceğinizi bilin. Sıralama kendi talihinizi sistemli olarak yaratmanızı sağlar. Size Bereket ve Hak ve Yetki verecek Gönençli Karma Meydana Getirmek için basit bir teknik öğrenin. Bereket Çakranızın Yerini belirleyin ve aktive edin ve daha pratik ve topraklanmış olun. Bu ayrıca sizi Bereket ve başarı enerjilerine daha fazla manyetik hale getirir. Öğretilerin etkililiğini kendinize kanıtlamak için birçok deneyler ile yönlendirileceksiniz.

Ve daha birçok şey…

MCKS Feng Shui

Süre: 2 akşam veya 1 gün

Önkoşul: Temel, İleri Pranik Şifa, Pranik Psikoterapi ve Arhatik Yoga hazırlık eğitimleri

GrandMaster Choa Kok Sui genel halka daha önce hiç açıklanmayan Feng Shui sırlarını ortaya çıkardı. Öğretmeni Mahaguruji Mei Ling tarafından verilen direkt bilgiye ilave olarak, GrandMaster Choa farklı yönlerin ve oluşumların enerjilerini ve bunların sağlığınızı, zenginliğinizi ve ruhsallığınızı nasıl etkilediklerini gözlemek için sayısız durugörürün yardımını aldı.

Gizli Yönsel Feng Shui. Bereket Enerjilerinin ve Ruhsal Enerjilerin pusuladaki tam meydana gelme noktalarını öğrenin. Bu Yönsel enerjiler kişinin doğum gününe veya takvime bağlı değildir. Bereket ve sağlık veren enerjileri taramak için ellerinizi kullanın. Farklı yönlerin maddi durumunuzu nasıl etkilediğini hissedin. Öğretileri onaylamak için cüzdanınızı tarayacaksınız. Başka Feng Sui kursları bunu yapmaz! Feng Shui oluşturun. Enerjilerini ve bu enerjilerin sizi nasıl etkilediğini belirlemek için farklı nesneleri ve oda oluşumlarını tarayacaksınız. Maddi durumunuzu ve ticari girişimlerinizi Bereket Enerjileri ile yüklemek için, iş yerinde optimum yönü kullanın. İlişkilerinizi güçlendirmek için evinizde optimum yönü kullanın. Doğru yönde meditasyon yaparak ruhsal gelişiminizi hızlandırın. Duvarlarınıza asmak için doğru resimleri, renkleri ve aksesuarları kullanın. Bu, anında ev sakinlerinde bereket bilinci yaratır! Dünyanın Gizli Feng Shui Geleneklerinin saflaştırılması. GrandMaster Choa Çin, Tayvan, Filipinler ve Hindistan’ın Ezoterik Feng Shui okullarının gizli öğretilerini ortaya koyuyor. Düşünce Gücü Feng Shui’si. Feng Shui’nin faydalarını hızla materyalize etmek için, Zihin ve Mekanı bütünleştirme güçlü tekniğini öğrenin. Bu, yaratmış olduğunuz bu özel mekanda, insanların düşünme ve hissetme şeklini etkiler. Odaların bereket enerjilerini artırmak için Özel Aynalar kullanın. Ayrıca, yoksulluk/dışa akıtma enerjilerini atmak için uygun aynalar kullanmayı öğrenin. Deneyde, odada doğru aynalar kullanıldığında şişen cüzdanınızın bereket enerjisini hissedeceksiniz. Bazı yerler başarı ve bolluk enerjilerini dışarı sızdırır. Az bir çabayla, bu bereket enerjilerinin muazzam miktarını auranıza düzenli olarak emmeyi ve auranızda tutmayı öğrenebilirsiniz. Meditasyonu ve şifayı kolaylaştırmak için hangi yönlerin yüksek çakralarınızı aktive edeceğini ve maddi bolluk için hangi yönlerin alt çakralarınızı aktive edeceğini öğrenin – Tek başına bu, katılım ücretinin bedeline değerdir! Bir iş görüşmesi sırasında anlaşmayı tamamlama ve başarıya ulaşma şansınızı optimuma çıkarmak için hangi yöne dönmeniz gerektiğini öğrenin!

Ve daha fazlası …

MCKS İnsanın Ruhsal Özü®

Önkoşul: MCKS Temel Pranik Şifa

Çakralarınızda ve Enerji Bedenlerinizde İlahi Özü Deneyimlemek için Eşsiz ve Güçlü bir Ruhsal Workshop.

Yalnızca Mısır ve Hindistan Gizem Okullarının içsel öğrencilerine açıklanan derin bilgi ve uygulamalar ile güçlendirileceksiniz!

Krishna’nın Tersine Çevrilmiş Hayat Ağacı ve Upanishad’ların Sonsuzluk Ağacı Öğretilerini öğrenin.

Bu kursta ayrıca şunları öğreneceksiniz:

* Taoizm, Hristiyanlık, Kabbala, Sankrit, Akupuntur ve Mısır Gizem Okullarının geleneklerindeki Ruhsal Anatominin (çakralar ve auralar) daha önce halka hiç açıklanmamış karşılıkları.

* “Üçlü Haçın” ve bunun çakralarınızı nasıl aktive edebileceğinin ve süptil bedenlerinizi nasıl enerjilendirebileceğinin sırları.

* Ruhsal Şifalar için Keter Sephira’nın kullanılması. (Sephira: Kabbaladaki sonsuzluğun on niteliğinden herhangi biri)

* Tanrı’nın Duasının Kabalistik ve Mısır Hayat Ağacındaki direkt karşılığı.

* Epifiz Bezinizde “BEN’İM” Meditasyonunu uygulayın

* Buddha Doğanızı & Ruhsal Fetusu keşfedin ve içinizdeki İlahi Özü Deneyimleyin.

MCKS Ruhsal İş Yönetimi®

Önkoşul: Temel Pranik Şifa eğitimi

“Kadim ezoterik öğretilere göre Yedi Işın vasıtası ile Yönetim, Yaradılış Sürecinde kullanılan yedi enerjiyi yansıtır. Başarılı olmak istiyorsanız, Yaratıcının Yönetim Sistemini kopyalayın!

 Master Choa Kok Sui

Ezoterik Yasaları kullanarak Yaşamınızın ve İşinizin Başarılı Yönetimine Devrimsel Bir Yaklaşım.

Bu yenilikçi workshop son zamanlarda, yönetime modern ve dostça bir imaj vererek iş dünyasının başarısı ve finansal zenginliği için devrimsel bir yaklaşım kullanan Master Choa Kok Sui tarafından tasarlanmıştır.

Enerjiyi ve ruhsal yasaları kullanarak, planların ve projelerin hayata geçirilmesi ve iş ilişkilerinin etraflı uygulanması kolaylaştırılabilir. Olumlu bir organizasyonel ortam, artan çalışan verimliliği ve yatırımlarda iyi geri dönüş yaratılabilir. Basit meditasyon tekniklerinin kullanılması ile, bireyler doğru kararlar verme ve kritik iş durumlarına özen gösterme yeteneklerini artırarak keskin bir zihin geliştirirler.

Kurs aynı zamanda çalışanların fiziksel ve zihinsel olarak anında enerji yüklenmelerini sağlayarak iş yerinde stres üreten durumlar ile nasıl başa çıkılacağını öğretir. Katılımcılara “stres ve gerilim enerjisini” uzaklaştırmak için hızlı pratik ip uçları verilir.

Bireylerin ruhsal güçlenmesi kuvvet, kendine güven, hedeflerin netliği ve iş durumları ile başa çıkma dinamizmi ile sonuçlanır. Yönetim ve iş gücü arasındaki uçuruma köprü oluşturmak, karşılıklı saygı elde etmek, daha güçlü ilişkiler geliştirmek, verimliliği güçlendirmek ve üretkenliği artırmak için kullanılan teknikleri öğrenin.

Workshop pratiktir ve iyi yapılandırılmıştır. Çekirdek öğretiler kadim ruhsal ve ezoterik prensiplere dayalı iken, şirket yönetimine özlü, yenilikçi ve etkili yaklaşımı modern dünya için uygun hale getirilmiştir ve adapte edilmiştir.

Bu deneyim ile dopdolu kursa katılarak, aşağıdakileri öğreneceksiniz:

* Ezoterik yasaları kullanarak iş başarısını ve karları artırmak

* Kanıtlanmış nefes ve meditasyon teknikleri ile Stres Yönetimi

* Hızlı ve anında fiziksel ve zihinsel enerji yükleme teknikleri

* Meditasyonlar vasıtası ile berrak ve keskin bir zihin geliştirmek

* Üretken, verimli ve uyumlu bir iş/çalışma ortamı yaratmak

* Verimli Zaman Yönetimi

* Profesyonel ve kişisel ilişkileri geliştirmek

* Yedi Işını Kullanarak Yönetim (İnsan arketipleri ve eğilimleri)

… Ve çok, çok daha fazlası