ARHATİK YOGA HAZIRLIK – 2

Yazdır Yazdır 

Süre: 2 gün

Önkoşul: Temel, İleri Pranik Şifa, Pranik Psikoterapi, Yüksek Ruh İle Birliğe Ulaşma (Arhatik Hazırlık 1) eğitimleri

“ARHATİK” epeyce tekamül etmiş bir varlığı tanımlayan “arhat” sözcüğünden türetilmiştir. Bu ileri yoga sistemi Master Choa Kok Sui’ye Mahaguruji Mei Ling tarafından verilmiştir. Bu teknik Çin, Hindistan ve Tibet’ten kaynaklanır. Spiritüel İnisiyeler tarafından uygulanan ileri bir teknik olmasına ek olarak, ayrıca tüm yogaları sentezler ve bütünleştirir. 7 yoganın özünü ve gücünü öğrenin ve deneyimleyin: Raja yoga, Karma yoga, Laya/Kundalini yoga, Gnana yoga, Bhakti yoga, Mantra yoga ve basitleştirilmiş Hatha yoga.

Önce fiziksel, eterik, astral ve zihinsel bedenlerin arınmasından geçersiniz, sonra çakralar gizli bir sıralamada güvenli ve etkili uyanışa büyük ölçüde aktive olur ve sonra Kundalini enerjisini bedende dolaştırırsınız. Bu teknik çok ileri ve tekamül etmiş yogiler tarafından uygulanır. Çok arzu edilen “Altın Beden”i oluşturmanın temelidir.

Kursta öğrenecekleriniz:

ARHATİK YOGA ENERJİ DOLAŞIMI: Bu özel meditasyon Ruhsal Enerjiyi “mikrokozmik yörünge” adı verilen bir seri enerji kanalında dolaştırır. Ruhsal Enerjiyi dolaştırmak “çok eski tohumların”, bastırılmış duyguların ve negatif kristalize olmuş düşünce kalıplarının çıkarılıp atılmasına yardımcı olur. 45 dakikadan az bir sürede mikrokozmik yörüngeyi açar. Halka öğretilmeyen ileri bir teknik ile, Kundalini enerjisinin çakralara akmasını, beslemesini ve aktive etmesini sağlamak için bu yolları güvenli bir şekilde açabilirsiniz.

Ruhun astral & zihinsel bedenleri kontrol etmesini sağlamak için köstekleyici negatif duyguları çabasızca dağıtır

. Çakralarınızın ve auranızın büyüklüğü ve gücü artarken, şifa güçleriniz ve cinsel enerjileriniz ve diğer nitelikler artar.

10 farklı “Kundalini Sendromu” semptomunu ve bunların çarelerini öğrenin.  Birçok spiritüel aday Kundalini enerjisinin kendiliğinden aktivasyonu/uyanışı ile ilişkili olan zorluklarla karşılaşmıştır. Bu “Kundalini sendromu” semptomlarının bazıları aşırı ısınma, sürekli ateş, uykusuzluk, halüsinasyonlar, takıntılar, kontrol edilemeyen cinsel dürtü, ilgisizlik, ilişki problemleridir. İlave olarak öğrenciler fiziksel ve psikolojik rahatsızlıklar, ilişki problemleri ve en kötüsü finansal zorluklar gibi birçok engellerle çarpılabilirler. Buna negatif karmanın ve gizli eğilimlerin hızlı materyalizasyonu neden olur. Eğer Zihinsel, Astral ve Eterik bedenler Master Choa Kok Sui tarafından öğretilmiş olan uygun arınma teknikleri ile hazırlanırsa bu problemler elimine edilebilir veya büyük ölçüde azaltılabilir.

Dostluğu deneyimleyebileceğiniz bir grubun parçası olun. Bedenleriniz yüksek ruhsal akımlara alışırken, yüksek inisiyasyonlardan geçme fırsatını veren düzenli toplantılar, güncellemeler ile ruhsal bir ortamda beslenin.