MCKS PRANİK KRİSTAL ŞİFASI®

Yazdır Yazdır 

Önkoşul: Temel, İleri Pranik Şifa, Pranik Psikoterapi eğitimleri

PRANİK KRİSTAL ŞİFASI’nda şifa yeteneğinizi, ruhsallığınızı ve bereketinizi güçlendirebilecek Dünya Ana’nın değerli armağanları, kristaller ve yarı değerli taşlardan birinin gücünü nasıl kullanacağınızı öğrenirsiniz.

Öğretilen bazı konular:

Özel kristaller kullanarak şifa yeteneğinizi 200 kat veya daha fazla artırmak. Auranızdan negatif duyguları ve hastalıklı enerjileri hızla ve kolayca çıkarmak. Çakralarınızı aktive etmek ve canlandırmak. Şifa yaparken danışanlarınızdan hastalıklı enerjileri emmemeniz için kişisel engeller ve kalkanlar yaratmak. Kristalleri yüzde bin veya daha fazla güçlendirmek için kutsamak.

  • Sevdikleriniz ve iş arkadaşlarınız için yüzükleri, kolyeleri ve mücevherleri iyi sağlık ve bereket çekmek için kutsamak.
  • Kristalleri psişik saldırılara karşı koruyucu tılsım olarak kullanmak.

Hangi kristallerin ve taşların hangi amaçlar için uygun olduğunu öğrenmek. Güç, şifa ve bereket için sihirbazların ve üstat şifacıların sırrını, güç yüzüklerini kullanmak. Hızlı iyileşmeyi kolaylaştırmak için renkli kristallerin renkli pranik enerjilerini kullanmak. Belirli enerjileri demirlemek için kristalleri öğrenmek. Psişik saldırıları emmek ve başka yöne çevirmek için obsidian gibi özel kristalleri kullanmak. Yanlış kristalleri veya yarı değerli taşları takmanın neden maddi zorluklara neden olabileceğini öğrenmek. Belirli kristalleri veya yarı değerli taşları takmanın neden size psişik saldırıları çekebileceğini öğrenmek. Bir kristalin gerçek gücünü belirleyen beş faktörü öğrenmek. Kristalleri şifa için programlamak.

Ve daha fazlası…