MCKS PRANİK PSİKOTERAPİ®

Yazdır Yazdır 

Süre: 1 gün

Önkoşul: Temel ve İleri Pranik Şifa eğitimi

PRANİK PSİKOTERAPİ, PRANİK ŞİFA tekniklerinin duygusal ve zihinsel dengesizlikleri iyileştirmek ve yatıştırmak için uygulanmasıdır. Negatif duygular ve travmatik deneyimler esasen negatif düşünce formlarıdır ve duygusal enerjiler aurada ve kritik enerji merkezlerinde barınır. Bu enerjilerin salıverilmesi çoğunlukla zordur, herhangi bir gelişme yaşanması için aylarca veya hatta yıllarca geleneksel psikoterapi gerektirir.  Ancak PRANİK PSİKOTERAPİ size bu köstekleyici enerji kalıplarını hızla ve güvenle salıverme yeteneğini sunar.

PRANİK PSİKOTERAPİ’de, fobilerin, içtepilerin ve bağımlılıkların çok kısa süre içinde yatıştırılması için, etkilenmiş çakralarda ileri enerjisel çekip çıkarma (temizleme) tekniklerini öğrenirsiniz. Ancak belki de en önemlisi, PRANİK PSİKOTERAPİ hastanın potansiyel olarak utandırıcı herhangi kişisel bilgileri ortaya çıkarmak zorunda olmadan uygulanabilir. Sadece ilk seansta, bir fobinin yüzde 70 – 90 azalması olağandışı değildir. Aslında, kurs süresi boyunca öğrencilerin partnerlerinin sahip olduğu gerçek yaşam duygusal sorunlarını tamamen uzaklaştırmak için ellerinden geleni yapmalarını teşvik ediyoruz.

PRANİK PSİKOTERAPİDE kapsanan diğer bazı konular şunlardır:

Gerilim, asabiyet, keder ve endişe için kendine şifa uygulama. Gelecekteki ihlalleri önlemek için çakralardaki hasarlı veya çatlak koruyucu ağları onarmak. Başarmanızı engelleyebilen, çocukluk sırasında edindiğiniz negatif programları temizlemek. Panik atak, asabiyet, kötü şans veya hatta maddi yıkıma neden olabilecek psişik saldırıların etkilerini iyileştirmek. Çakralarınızı, auranızı ve mal ve mülkünüzü korumak için koruma teknikleri. Etrafınızdaki diğer insanların negatif etkilerini (kıskançlık, haset, öfke vs) uzaklaştırmak. İçtepili davranışlar, fobiler, sigara, alkol, uyuşturucu, yemek ve şeker bağımlılıkları ve hatta depresyon gibi problemlerin negatif enerjilerini ve kalıplarını çıkarıp yok etmek.

Ve daha fazlası…