MCKS PRANİK ŞİFA® TEMEL KURS

Yazdır Yazdır 

Eğitimler ‘World Pranic Healing Foundation, Inc’e bağlı olan eğitmenler tarafından verilmektedir.

Eğitimler için:

E posta: saffet_guler@yahoo.com;

Süre: 2 gün

Önkoşul: 16 yaş ve üzerinde olmak

PRANİK ŞİFA 1 nci Seviyede, enerji auranız ile çalışmanın temellerini öğrenirsiniz. Bu, “tarama”yı veya enerjiyi hissetmeyi, “süpürme”yi veya tıkanmış enerjiyi temizleyip atmayı ve auranızdaki prana enerjisi eksikliği olan bölgelere “enerji verme”yi veya takviye etmeyi öğrenmeyi kapsar. Ellerinizin merkezindeki enerji merkezlerini veya “çakraları” aktive etmeyi öğrenerek başlarsınız. Bu sizin pranaya hassas olmanızı ve blokajları teşhis etmek ve sonra o bölgeyi temizlemek, enerji vermek ve yeni prana ile canlandırmak için bir insanın – veya kendinizin – enerji alanını taramanızı sağlar.

PRANİK ŞİFA hekimlere, hemşirelere, masaj terapistlerine, akupunktur uzmanlarına, kayropraktörlere, shiatsu uygulayıcılarına ve şifa alanındaki birçok başka uzmanlara öğretilmektedir. Bu onların mümkün olan en kısa öğrenme zamanında güvenle ve kalıcı biçimde şifa vermelerini sağladı. Bu uzmanlar PRANİK ŞİFAYI çok etkili ve uygulaması kolay bulmaktalar.

PRANİK ŞİFA 1 nci Seviye’de kapsanan bazı diğer konular:

Enerji anatomisi: Bedeninizin iyileşme sürecini hızlandırmak için çakralar, meridyenler ve auralar ile çalışmayı öğreneceksiniz.

Koruyucu şifa: Hastalığın, fiziksel bir rahatsızlık olarak tezahür etmesini tamamen önlemek için, hastalığın negatif enerji kalıplarını uzaklaştırmayı öğreneceksiniz.

Kendine Pranik şifa uygulama: Bu şifa tekniklerini kendi iyileşmenizi hızlandırmak için uygulamayı öğreneceksiniz.

Aşağıdaki bedensel sistemler ile ilişkili hastalıklar için adım adım teknikler:

  • Solunum sistemi, örneğin astım
  • Dolaşım sistemi, örneğin kalp hastalıkları
  • Mide bağırsak sistemi, örneğin ishal
  • Kas ve iskelet sistemi, örneğin arterit ve sırt ağrısı
  • Üreme sistemi, örneğin adet problemleri
  • Ayrıca migren ve sinüzit gibi yaygın problemler için tedavileri öğreneceksiniz.

İlave olarak, sizinle aynı mekanda bulunmayan sevdiklerinize uzaktan şifa uygulamayı öğreneceksiniz.

Ve İkiz Kalpler Meditasyonunu öğreneceksiniz. İkiz Kalpler Meditasyonu, kozmik bilince ya da aydınlanmaya ulaştırmayı hedefleyen bir tekniktir.

Tüm PRANİK ŞİFA kursları “tecrübeye dayanır”, yani kursta teknikleri ve uygulamaları kendinize ve etrafınızdakilere uygulayarak öğrenirsiniz. Kurs sırasında, tüm prensipler kapsamlı şekilde açıklanır ve teknikleri ayrıntılı şekilde uygularsınız, böylece kursu bitirdiğiniz zaman pozitif sonuçlar üretme yeteneğinize güvenirsiniz. PRANİK ŞİFA 1 nci Seviye (Temel Kurs) tüm diğer kurslara katılmak için ön koşuldur.

Temel Pranik Şifa Türkçe kitabı ve İkiz Kalpler Meditasyonu Türkçe CD verilmektedir.