PRANİK PSİŞİK KENDİNİ KORUMA®

Yazdır Yazdır 

Önkoşul: Temel, İleri Pranik Şifa, Pranik Psikoterapi ve Pranik Kristal Şifa eğitimleri

Düşünce formları ve duygusal enerjiler dünyasında yüzüyoruz, bunların hepsi bizim için yararlı değildir. Aslında, negatif ve zararlı enerjilerle sürekli olarak bombardıman ediliyoruz. Kendinizi bu kirleticilere karşı doğru şekilde korumazsanız, ruhsal, zihinsel, duygusal, fiziksel ve finansal olarak etkilenebilirsiniz.

PRANİK PSİŞİK KENDİNİ KORUMA size kendinizi, kişisel eşyalarınızı, çevrenizi ve sevdiklerinizi doğru şekilde korumak için pranik enerjileri kullanmanın bilimsel yollarını öğretir. PRANİK PSİŞİK KENDİNİ KORUMA size kendinizi ve sevdiklerinizi psişik saldırılardan, negatif niyetlerden, kötü niyetli varlıklardan ve enerji kirliliğinden korumayı öğretir.  Aşağıdakiler kapsanan konular arasındadır:

İhlalleri önlemek için aurayı kapatmak. Psişik saldırıların nasıl başlatıldığını ve kendinizi bunlardan nasıl koruyacağınızı anlamak. Bereketi sağlamak için işyerinizin etrafına koruyucu aura yerleştirmek. Koruma, güçlendirme ve iyi talih için kutsal nesneler kullanmak. Özellikle şifacılar için, ileri psişik kendini koruma tekniklerini uygulamak. Finansal varlıklarınız dahil, kişisel eşyalarınızı korumak. Ruhsal, zihinsel, duygusal, eterik ve fiziksel planlarda koruma için çok boyutlu korunma. Enerji alanlarınıza önceden nüfuz etmiş olan saldırılar için çözümler yerleştirme. Bir kalkanı zayıflatabilen dört adet kritik faktöre karşı korunma. Öfkeli psişik bir saldırganı kendi tarafınıza çekmek için sevginin gücünü kullanmak. Korunmanız için yeterli enerjiyi oluşturmak ve optimum korunma için, enerjiyi gözünde canlandırma ve niyet ile birleştirmek. Meleklerden, üstatlardan ve öğretmenlerden kapsamlı korunma almak için kadim Sihir Çemberleri Ritüelini kullanmak. İşinizi ve mali durumunuzu kıskanç rakiplerden ve onların negatif titreşimlerinden korumak. Çocuklarınızın değerli ve masum bilincini uyuşturucuların sıkıntı veren varlıklarından ve akranlarının negatif programlamalarından korumak. Yerinde olduğunu ve çalıştığını bilmeniz için kalkanlarınızın kuvvetini ve bütünlüğünü taramak. Kaotik bir iş veya ev ortamında içsel huzuru ve sakinliği deneyimlemek. “Psişik vampirlerin” değerli yaşam gücünüzü çekmesini durdurmak. Geleneksel beyaz ışık balonunun gerçek psişik savaş dünyasında neden sabit kalmadığını, dayanmadığını ve PRANİK PSİŞİK KENDİNİ KORUMA kalkanının neden daha etkili olduğunu öğrenmek. Düzgün olmayan korunmanın kişinin, neden başkası değil de kendisi tarafından psişik saldırı altında olduğunu düşünmesine neden olabileceğini öğrenmek. “Kötü talihe” neyin neden olduğunu ve bunu İYİ TALİHE değiştirmeyi öğrenmek.

Ve daha fazlası . . .