YÜKSEK RUH İLE BİRLİĞE ULAŞMAK® (Arhatik Hazırlık – 1)

Yazdır Yazdır 

Önkoşul: Temel Pranik Şifa eğitimi

Süre: 1 gün

Yüzyıllardır gizli tutulan kadim meditasyonlar ilk kez ifşa ediliyor ve halka öğretiliyor. Bu teknikler enkarne ruhunuzu (çoğunlukla kişilik veya düşük benlik olarak tanımlanır) Yüksek Ruhunuz (Yüksek Benliğiniz) ile Birliğe hızlandırmayı sağlar. Bu fenomen “Ruhu Kavrayış”, “Aydınlanma” veya “Kendini Gerçekleştirme” olarak bilinir.

Yüksek Ruh hepimizin içindeki Tanrı’nın Kutsallığının tohumudur. Yüksek Ruh vasıtasıyla, bizler Tanrı’nın suretinde yapılırız!

Yüksek Ruhumuz ile Bir Olarak, hepimizin içindeki “BEN’İM”, Mesih, Buddha, Shiva, Krishna Doğası ile Bir oluruz…

Mavi İnci, 12 nci Çakra, Kundalini Shakti’yi Yükseltmek için Tıp Caduceus (Tıp sembolü), Gümüş Kordonların İçsel Sırlarını Öğrenin…

Yoğun ve kaotik iş/ev ortamının ortasında Huzur, Sakinlik ve Berraklığı deneyimlemeyi öğrenin. Sevdiklerinizi birlikte meditasyon yapmaya davet edin ve Ruhsal Yakınlığı deneyimleyin ve birbirinize karşı sevginizi yeniden canlandırın.

Eski duygusal yüklerinizi nasıl salıvereceğinizi ve tüm ilişkilerinizde pozitif değişimler yaratmayı öğrenin.

İçsel Dinginliğe hızla ulaşmak için Güç Sözcüklerini (mantralar) kullanın. “Yuvaya Geliş ve Her Şey ile Bir Olmayı” deneyimleyin. Meditasyon süresinde Bilincin ve Farkındalığın Tam Huzurunun ve Genişlemesinin eşsiz halini deneyimleyin.

Ruhunuzun Doğasını ve onun zamansız enkarnasyonlardaki yolculuğunu keşfedin.

  • Ruhunuzun anne babanızı ve doğum yerinizi nasıl seçtiğini öğrenin.
  • 12 nci Çakranın tam yerini ve işlevini öğrenin.
  • İçinizdeki “Mavi İnci” veya “Bilinç Tohumu”nun İçsel Işığını ve Yoğun Vecdini deneyimleyin.
  • Aurik alanınızdaki enerjisel tohumların varlığını ve bunların Ruhsal, Zihinsel, Duygusal ve Fiziksel yaşamlarınızı nasıl etkilediğini öğrenin. Bu “enerjisel DNA kaydediciler” süptil ve fiziksel bedenlerinizin oluşumu için “mavikopyaları” içerirler.
  • Yüksek Ruhunuz ve enkarne ruhunuz arasındaki “iletişim kablosunun” büyüklüğünü artırın. Bu, dinsel resimlerde ışıklandırılmış haleye inen bir ışık şaftı şeklinde görülür. Ayrıca Hristiyan terminolojisinde “Kutsal Ruhun İnişi” olarak tanımlanır. Günlük yaşamınızda Ruhunuzu deneyimleyin.
  • 3 Gümüş Kordonunuzun Sırlarını, İçsel Tıp Sembolünün ve bunun Kundalini Shakti’yi Güvenli bir Şekilde uyandırmakla nasıl ilişkili olduğunu keşfedin.

Ve daha fazlası…