VORTEXHEALING® NASIL ÇALIŞIR?

Yazdır Yazdır 

VORTEXHEALING® NASIL ÇALIŞIR?

VortexHealing ismini kalpte tezahüre getirilen ve şifayı, dönüşümü ve ruhsal büyümeyi tezahür ettirmek için Merlin’in İlahi varlığı için bir araç olan özel İlahi enerji – vorteksinden alır.

Bu İlahi varlığa derin bağlantı, VortexHealing’i bu kadar eşsiz kılan şeydir, çünkü bu İlahi varlık hem İlahi Vorteks enerjilerini hem de kendi İlahi bilincini alıcıya derin bir şekilde ‘köprüler’ ve şifayı optimize etmek için hareketlerine rehberlik yapar. Sorunlarımızın şartlanmaları ayrılık bilincine, ego bilincine dayandığı için, bu önemlidir. Bu basitçe salıverilemez, özgürlüğe geri dönüştürülmelidir, geldiği bütünlüğe geri dönüştürülmelidir. Ama bunu yalnızca egodan özgür olan – yalnızca İlahi enerjiye ve İlahi bilince derin bir şekilde köprü kuran – yapabilir. Ve bunlar VortexHealing’in şifa aletleridir.

VortexHealing bizim yarattığımız bir şey değildir, Merlin soyağacındaki ilahi varlığın armağanı olarak bize gelir. Ve o ilahi varlığın niyeti bizi iyileştirmek, bizi dönüştürmek ve bizi kendi gerçek varlığımızın içsel özgürlüğüne açmaktır.

VortexHealing® neden bu kadar derin çalışır?

Soyağacımızın İlahi Kaynağı VortexHealing aletlerini öğrencilerin bilincine ve enerji sistemine tezahür ettirdiği zaman, ‘direkt bilinç aktarımının 3 yönü vardır: a) enerjisel aletlerin direkt aktarımı. b) şifacının enerji sistemini ve bilincini evrimleştiren ve hızlandıran hareket, kendi aracılığı ile gelen İlahi çalışma için daha iyi bir araç olmasını sağlar, ve c) Öğrencinin sistemi tarafından erişilebilen tüm ilahi gücün aynı zamanda şifayı alana çok derin bir şekilde köprü kurulması için, öğrencinin sisteminde eşsiz bir KÖPRÜnün yaratılması. Her seviye sınıf ile aktarımların bu üç yönü daha derinleşir ve şifacının sistemi vasıtasıyla İlahi Olanın daha da derin köprü kurması olur.

İlahi Enerji ile çalışmanın ve İlahi Bilinç ile çalışmanın arasındaki fark nedir?

İlahi ile çalışan çoğu şifa sanatları İlahi enerjiyi (ayrıca İlahi ışık adı verilir) kullanır, ama İlahi bilince ulaşmaz. İlahi enerji saf şifa enerjisi olmasına rağmen, ayrılık bilincinin köklerini dönüştüren İlahi bilinçtir. İlahi bilince gerçekten erişildiği zaman, aynı zamanda bağımsız bir zeka olarak davranır; sorunlarınızın köklerinin nerede tutulduğunu tam olarak bilir ve onları dönüştürmek için direkt olarak oraya gider. VortexHealing hem İlahi enerji hem de İlahi bilinç ile çalışır, değişik şekillerde her ikisine de erişir.

Ama enerjinin şifada oynadığı anahtar bir rol vardır. Bazı şifa sanatları “chi” veya “yaşam enerjisi” kullanır. Bu İlahi enerji değildir, tezahür etmiş hayatın enerjisidir. Bu aynı zamanda ‘evrensel enerji’ olarak sözü edilen bazı enerjiler için de böyledir. Bu enerjiler şifa için kullanılabilseler de, İlahi enerji kadar derin çalışamazlar. İlahi ışığı veya enerjiyi kullanan başka şifa sanatları vardır ve genellikle kullanılan belirli bir enerjiye sahiptirler. Ama İlahi enerjilerin farklı türleri farklı etkiler yaratabilir. VortexHealing İlahi Vorteks enerjisinin 49 formunu kullanır. Ve her biri, farklı bir fonksiyon gerçekleştirmek için İlahi Olan tarafından tasarlanmıştır, şifayı alan kişiye en iyi şekilde yardımcı olmak için, her biri tam olarak ihtiyaç duyuldukları yere gider.

VortexHealing® ruhsal uyanışı nasıl kolaylaştırabilir?

Ruhsal uyanışın bazen kendiliğinden gerçekleştiği görünse de, önce yeterli ‘olgunlaşma’ olmadan asla gerçekleşmez. VortexHealing soyağacı için İlahi niyet ruhsal uyanışı gerçekleştirmek olduğundan, soyağacının İlahi kaynağı VortexHealing sınıflarında ve VortexHealing’e her kanal olunduğunda (ister kişinin kendisi için, ister başkaları için) bu olgunlaşmayı sürekli olarak üretir. Bu şekilde geri planda çalışarak, soyağacının İlahi kaynağı sınıfın belli seviyesiyle öğrencilerin ‘Çekirdek Perde ve Farkında Olmaya Uyanış’ sınıfında ilk uyanışlarını almaları için yeterli olgunluğa sahip olmalarını sağlar.

VortexHealing® durumlar için de kullanılabilir mi?

İkinci seviye sınıf olan Sihirli Yapılar’da, öğrencilere Merlin’in  Şifa Izgarası adı verilen bir şifa aleti verilir, bu durumlar üzerinde çalışabilir. Örneğin, bir ilişkide, ailede, işte, şirkette vs bir problem varsa, durum iyileşmesi ve armonize olması için Merlin’in  Şifa Izgarasına konulabilir.

www.vortexhealing.org

SEANSLAR İÇİN;

E – posta: saffet_guler@yahoo.com