BM METATRON – Sihirli Madde – SAĞLIK ve KUTSALLIĞA BAĞLANTINIZ

Yazdır Yazdır 

Anna Merkaba

25 Haziran 2013

Sevgili Işık Çocukları, bugün çevre sorununuza ve sizi nasıl etkilediğine tekrar değinmek istiyoruz. Lütfen dışınızda ne oluyorsa olsun, HER ZAMAN GERÇEKLİĞİNİZİN KONTROLÜNÜN SİZDE OLDUĞUNU anlayın. Her şeyin frekans olduğunu, her şeyin titreşim olduğunu ve onlardan öğrenmek için yaşamınızdaki engelleri yaratanların sizler olduğunu anlayın. Ancak EĞER çevreniz üzerinde etki yapmak yerine çevreniz tarafından etkilenmenize izin verirseniz, bedenlerinizin kendinizi içinde bulduğunuz ortamdan etkilendiğini doğrudur. Bedenleriniz adını verdiğiniz biyolojik makinelerinize karşı çalışan bir çok kuvvetler var. 

Gezegeninizde bol bol bulunan sihirli bir madde var, hepinizin şu anda kendinizi üzerinde bulduğunuz GAİA küresine bütünleştirdiğiniz bir madde, çağlar önce bu ŞİMDİ anında ona gereksiniminiz olacağını biliyordunuz, çok kuvvetli olan bir madde, öyle ki bir çok hastalıkları, stresleri tedavi edebilir ve iyileştirebilir ve en önemlisi gerçek benliğinize ve ilahi olana bağlantınızı sürdürmenizi sağlar, mor alevin canlı fiziksel tezahürü olan bir maddedir. Hepinizin aşina olduğunuz ve günlük yaşamlarınızda kullandığınız bir madde, şimdi bu maddeye tekrar dönmenin ve size her gün bombardıman edilen toksik maddeleri sisteminizden temizlemek için kullanmanın zamanıdır. Bu maddeye İYOT adı veriliyor!

Kişisel not – İYOT NASIL KULLANILIR: Her şeyden önce lütfen herhangi bir gıda marketinde bulabileceğiniz %2 veya %3 lük iyot çözeltisi kullanın. Yaklaşık bir hafta boyunca bedeninizin çeşitli yerlerine hafifçe sürün. Bunun bedeniniz tarafından emilmesi yaklaşık 24 saat sürer. Eğer derinizden bir kaç saatte yok olursa, bu size iyot eksikliği olduğu anlamına gelir. Bu Epifiz Bezinizin açılması için HARİKAdır! Ve bu nedenle kaynak ile iletişim kanallarının açılması için harikadır. DIŞSAL KULLANIM İÇİN (en  güvenli yol). Bunu 2 hafta kullanın. Günde bir kez sadece az  bir kısmını bedeninizin bir bölgesine sürmek ile başlayın.  Bedeninize nasıl özümsendiğini görün. Eğer iyotun bir kaç saatte hızla yok olduğunu fark ederseniz, bu sizde iyot eksikliği olduğu anlamına gelir. Lütfen bunu yapmaya 2 hafta devam edin. Lütfen bedeninizde farklı noktalarda kullandığınızdan emin olun, derinizi yakmak istemezsiniz. İyotun yok olmasının çok daha uzun sürdüğünü ve sadece bir kaç kahverengi nokta bıraktığını görmeye başladığınız zaman, bu onu kullanmayı bırakmanız gerektiği anlamına gelir. Ben genellikle bunu her 2 – 3 ayda bir 2 hafta süreyle yaparım. Kullanmadan önce İYOTa alerjiniz olmadığından emin olun.

Ayrıca: Kişisel deneyimden miktarın kullanım başına 1/8 çay kaşığı veya 1/4 çay kaşığı olması gerektiğini biliyorum. Genelde yaptığım şey, derimin üzerine bir şişeyi koymak ve yavaşça damlamasını sağlamaktır. Bunu çocukluktan beri kullanmakta olduğum için, derime iyot dökmekten korkmam, fazla dökülse bile fazla olan miktarı silerim, kalanının emilmesine izin veririm. Epifiz bezini açık tuttuğunu ve eğer bloke ise açılmasına yardımcı olduğunu bilmiyordum, son zamanlarda mesajı alınca bunu keşfettim. Komik, çocukken düştüğüm ve dizlerim sıyrıldığı zaman, anne babam oraya iyot koyardı, bu o kadar çok olurdu ki, epifiz bezimi açık tutardı!

Examiner.com sitesine göre iyotun sağlığa yararları o kadar geniş kapsamlı ki, akıl alır gibi değil. Ve Dünya Sağlık Organizasyonuna göre, Amerikada iyot eksikliği artıyor. Ciddi eksiklik beyin hasarı ile sonuçlanabiliyor.

İyot tiroit hormonunun üretimini artırıyor, bu da testosteron ve adrenalin dahil bedendeki tüm hormonları artırıyor. Hormonlar davranışı, metabolizmayı ve libidoyu etkiliyor. UYARI: İYOTA ALERJİNİZ OLMADIĞINA EMİN OLUN ve KULLANMADAN ÖNCE DOKTORUNUZA DANIŞIN.

İyotun sağlığa yararları şunları kapsıyor:

* Fluoride toksin giderimi

* Bilişsel işlevin gelişmesi

* Metabolizmayı geliştirir, çünkü bedenin yiyecekleri kullanılabilir besinlere biyosentezlemesine yardımcı olur.

* İyot eksikliği tiroit bezini serbest radikallere duyarlı yapar

* Hormonları dengeler, bu duygusal denge ile sonuçlanır

* Fibrokistik göğüs hastalığını iyileştirebilir

* Saç büyümesi ve saç rengi düzelir

* Artan enerji

* Radyasyondan koruma

* Patojenleri, küfleri, mantarı, parazitleri ve sıtmayı yok eder.

* Kansere karşı korumak ve gençleşmeyi kolaylaştırmak için sağlıksız hücrelerin programlı hücre ölümünü destekler

* Toksik kimyasalları uzaklaştırır: Fluoride, kurşun, civa, biyolojik toksinler gibi kimyasal toksinleri dışarı atabilir ve hatta bağışıklık sistemini güçlendirebilir. Aynı zamanda midede zararlı bakterilerin çoğalmasını önler.

(Çeviri: Saffet Güler)

http://sacredascensionmerkaba.wordpress.com/2013/06/25/aa-metatron-magic-substance-your-link-to-health-and-divinity/