ÖLDÜRÜLEN HOLİSTİK DOKTORLAR TÜM AŞILARA KANSERE NEDEN OLAN ENZİMİN EKLENDİĞİNİ KEŞFETMİŞLERDİ

Yazdır Yazdır 

Florida’da öldürülen holistik doktorlar (beş doktor) araştırmaları ile nagalase enzim proteinin aşılar vasıtasıyla nüfusa KASTEN eklendiğini keşfetmişlerdi. Nagalase D Vitamininin Gc proteinine bağlanmasını DURDURUR. Bu, insan varlığının kanser hücrelerini öldürme doğal yeteneğini tamamıyla yok eder.

Nagalase ayrıca tüm kanser hücreleri tarafından yaratılan bir proteindir. Bu protein aynı zamanda otistik çocuklarda yüksek konsantrasyonlarda bulunur. Ve onlar bunu aşılarımıza KOYUYORLAR! Bu bedenin kanser ile savaşmak ve otizmi önlemek için gerekli D Vitaminini kullanmasını engeller.

Nagalese bağışıklık sistemini zayıflatır. Ayrıca Tip 2 Diyabete beden olduğu bilinmektedir. Bu doktorları araştırma yaptıkları ve değerli çocuklarımıza enjekte ettikleri aşıların kansere ve otizme NEDEN OLDUĞUNUN kanıtına sahip oldukları için öldürdüler! Ve bunun bilerek ve kasıtlı olarak yapıldığı çok açık! Öldürdükleri doktorlar işbirliği yapıyorlardı ve bilgiyi halka açıklamaya hazırlanıyorlardı. Nüfuzu azaltmak… aşılara zehir koymak… okula giden tüm çocuklara aşı yapılması zorunluluğunu yasal hale getirmek… Yavaş öldürme yöntemleri.

Dr Ted Broer aşağıdaki videoda nagalese ile ilgili bilgileri anlatıyor. Bunu benden çok daha iyi açıklıyor. Videonun dinlenmesi bir ZORUNLULUK.

https://www.youtube.com/watch?v=XYvLPCze_So

http://www.disclose.tv/news/murdered_holistic_doctors_discovered_cancercausing_enzyme_being_added_to_all_vaccines/124734?utm_content=bufferb8bc7&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer