SAİ BABA: KÜRTAJDAN/DÜŞÜKTEN SONRA BEBEĞİN RUHU NEREYE GİDER?

Yazdır Yazdır 

Amarjit

Bir sabah evde dua ederken, Sai Baba odamda materyalize oldu ve konuştu: “Benimle gel”, yanımda oturan karımla bir Tapınakta yeniden ortaya çıktık.

Baba bize baktı ve “Tanışmanız için birini getirdim” dedi.

Yanıtladım, “Baba, kimi getirdin?”

Baba, “Gel, diğer kızınla tanış” dedi.

Tamamen kafam karıştı, “Baba, yanılıyorsun, sadece tek bir kızımız var, başka kızımız yok”

“AHA” dedi Baba. O sizin diğer kızınız, 15 yıl önce karın düşük yaptığında geçirdiğiniz travmayı hatırlamıyor musun?

Yanımızda duran uzun, dingin ve Tanrının altın ışığıyla sarmalanmış bu kızı gördüm!

“Baba, neden onu görmemiz için getirdin?”

Baba, “Bir anne düşük yaptığı veya kürtaj yaptırdığı zaman, çocuğun ruhu otomatik olarak yükselmez.

Eğer anne baba sürekli olarak Tanrıya dua ederse, o zaman Tanrı müdahale eder, bebeğin ruhunu Cennete/uygun yere götürür. Eğer dua etmezlerse, o zaman bebeğin ruhu Araf’ta kapana kısılır, ve kendisini yuvası olan annesine bağlar!

Annelerin bedeninden bebeğin ruhu annesinde/babasında ve ailesinde travmalara neden olabilir.

Çoğu ruh bedeninin/tapınağının öldüğünün farkında değildir! Ruh anne babasının yaptığı her şeyi izler ve onların duygularına müdahale eder.

Düşük olan kızın tüm bu yıllar boyunca eşine yapışıp kaldı! Onu serbest bırakmaya geldik! Bu nedenle her zaman Tanrıya dua etmek önemlidir.

Tanrı dualarını kabul etti, bebeğin ruhunu Yuvaya götürmek için müdahale etti!

Sai Baba kızımızın elini tuttu, Cennetin kapıları açıldı ve Melekler ile birlikte ortadan kayboldular.

Tanrının eli bize dokunduğu zaman, hayatta algıladığımızdan daha fazla şeyler olduğunu kavradık.

Baba “Tanrının Tapınağı olduğunuzu kavrayın!” der.

Düşük ve kürtajda bebeğin ruhu annenin rahminde kalır, orası onun yuvasıdır. Annenin, neden düşük veya kürtajdan sonra depresyona girdiği ile ilgili fikri yoktur. Bunun ona yapışmış olan travmatik ruh olabileceği ile ilgili fikri yoktur.

Rahimden bebeğin ruhu annesine ve etrafındakilere çok fazla sıkıntıya neden olmayı seçebilir.

Eğer bebeğin ruhu annesini sahiplenici olursa, çok kıskanç hale gelir ve anneye bağlı insanlara buna göre davranır.

Kürtaj/Düşükte, erken aşamalarında ceninin ruhu olmadığı tartışılabilse de, Baba ceninin ‘Fantom Organ’a benzeyen Annenin Fantom Canlı organizması olarak sınıflandırılabileceğini gösterdi.

Cenini kürtajla çıkarmak , bedeninizin bir kısmını, örneğin kol veya bacağınızı, böbreğinizi kaybettiğiniz zaman travmaya yaşamaya benzerdir. Bu canlı organı çıkarmak gelecek yaşamlarda özellikle annede büyük travmaya neden olur.

Bedenimiz Tanrının tapınağıdır, ‘Tapınağınızı kötüye kullanmayın.”

Erkekler eşlerinin neden hamilelik sırasında garip davrandıklarını anlamazlar. Yaklaşık 9 ay boyunca anne bedeninde iki ruha sahiptir, kendi ruhu ve bebeğin ruhu.

Bebeğin ruhu bu periyot sırasında anneyi etkileyebilir! Bu nedenle bu periyot boyunca dua etmenin önemli olduğunu söylerler.

Örnek vaka:

İlk olay arkadaşımın evinde oldu. Dua ediyorduk ve aniden onun annesinin rahminde 40 yıl önceki düşük nedeniyle bir bebeğin ruhunu gördüm. Annesinden Tanrıdan bu ruhu Cennete götürmesini söylemesini istedim.

Söylediğim şeyi anlamadı, hemen evden çıkıp gitmemi istedi!

Örnek vaka:

Depresyonda olan ve sağlığı bozuk bir kadınla birlikte dua ediyordum, aniden Sai Baba kadının rahminde karanlık bir enerji olduğunu bana gösterdi. Ruhlarla konuştum, 9 yıldır kadının içinde olan kürtaj yapılmış 2 ruh vardı.

Ruhlar birbirlerini kıskanıyordu ve rahmin içinde kavga ediyorlardı, bu kadında sağlık ve duygusal problemler yaratıyordu.

Özgür kalmaları için dua etmemizden sonra, Sai Baba ruhları alıp götürdü. Kadın o zamandan beri daha iyi.

Örnek Vaka:

Güçsüzlük/Duygusal problemlerden sıkıntı çeken başka bir kadının göğsüne karanlık bağlanmıştı.

Bu karanlık ile konuştuğumda, onun kürtaj yapılmış bebeğin ruhu olduğu ortaya çıktı, süt için enerjisel olarak annesinin memesini emiyordu ve annesinin tüm enerjilerini çekiyordu.

Sai Baba bu ruhu da alıp götürdü. Kadın Tanrının rahmetiyle daha iyi oldu.

Eğer kadınlar ruh ona yapışıkken ölürse, o zaman bu karmik bir sorun haline gelir. Eğer o erkek veya kadın olarak yeniden doğarsa, sonraki yaşamında bu travma reenkarne olan kişiyi takip eder.

Bazen enerjinin karma sorununa emildiğini gördük, veya bazı durumlarda o ruhun yeniden doğmasını bekleyen başka bir ruh, ona eklenir ve o ruh yeniden bedenlenir bedenlenmez kendisini ona bağlar.

(Çeviri: Saffet Güler)