Elenin Kuyruklu Yıldızı Keskin Dönüş Yapıyor

Yazdır Yazdır 

5 Eylul 2011

2 Eylül’de Elenin’in en son resimlerini yayınladıktan sonra, SECCHI -US Navy sitesi aniden kapandı.

Şaşırtıcı: Bu kuyrukluyıldız yön değiştiriyor ve keskin dönüşler yapıyor ve bildiğimiz gibi kuyruklu yıldızlar keskin dönüşler yapmaz. Aşağıdaki videoya bakın.

http://www.youtube.com/watch?v=OQE3LDoA0z4&feature=player_embedded

Richard C. Hoagland, Elenin Kuyruklu yıldızının bir uzay gemisi veya zaman kapsülü olduğunu ve insanlık için dünyayı değiştirecek bir mesaj getirdiğini iddia ediyor.

Yeni resimler Elenin’in etrafında tetrahedral bir kalkan olduğunu gösteriyor.

Çin uzay ajansının yayınladığı raporlara dayanarak Astronomi Araştırmacısı Sergio Toscano Elenin kuyruklu yıldızının arkasında yaklaşan bir UFO olabileceğini söyledi. “Çinli bilim adamları, geçen yıl Aralık ayında keşfedilen kuyruklu yıldızın arkasında küme dedikleri bir şey olduğunu, bunun küresel küme anlamına geldiğini veya belki yabancı uzay gemisi olduğunu söylüyorlar”

Rapora göre, bu gövde kuyruklu yıldızın kuyruğunda bulunuyor ve bilinmeyen “garip ve belirsiz” bir oluşumdan gelen gizemli sinyallerden sonra analiz edildi.

Toscano’nun sözlerine göre Çinliler uzay gemisinin doksan gün boyunca aynı yerde konuşlandığını söylediler.

Daily Chronicle’a göre, bu fenomen NASA’nın Astrobiyoloji Programının yeni yöneticisi Rosie Redfiel tarafından kanıtlarla desteklendi. “Ama NASA kuyruklu yıldızın yörüngesinin hesaplamalarını ve projeksiyonlarını yapmaya başladığı zaman, yanlış olan bir şey olduğunu kavradılar ve yaptıkları ilk şey konuyla ilgili bilgi sağlayan websitesini uzaklaştırmak oldu” diyor Toscano.