İFŞAATA & GÜNEŞ PATLAMASINA HAZIRLANMA– Corey Goode ̴ Cosmic Waves

Yazdır Yazdır 

İFŞAATA & GÜNEŞ PATLAMASINA HAZIRLANMA– Corey Goode ̴ Cosmic Waves

Dr Michael Salla,

16 Nisan 2019

Bu yazıda Corey Goode’un 9 ve 11 Nisan’da Hawaii, Kealakekua’daki Kozmik Dalgalar seminerindeki iki sunumunda anahtar unsurlar var.

Goode’un sunumundan hemen önce, David Wilcock’un eşi Elizabeth Wilcock Goode’un Anshar adı verilen iç Dünya uygarlığı üzerine önceki bilgilerinin bazı şaşırtıcı onaylamalarını yaptı. Şamanik iletişim yöntemi kullanarak, Goode’un daha önce tanımladığı Anshar Rahibesi Ka Aree ile buluşabildi ve onun ismini bağımsız olarak onaylayabildi.

Elizabeth, Anshar Rahibesinin kitlesel bilince “kutsal savaşçı” ve “kutsal dişil” fikirlerini yeniden tanıtması için kendisiyle çalıştığını belirtti, ve Elizabeth buna nasıl ulaşılacağı üzerine eğitimler yapıyor.

Wilcock ayrıca daha önce Güney Amerika’da yaşamış olan ve yüzlerce yıl önce Mayalar gibi gizemli bir şekilde dünyayı terk eden Olmeklerin bir grubu ile şamanik bir karşılaşma yaşadı. Şamanik karşılaşmanın, Goode’un kendisini yuva dünyasına geri dönen ve en sonunda Drako Reptilian kontrolünden özgürleşen Olmeklerin soyundan olduğunu tanımlayan Mica ile kendi deneyimini yaşadığı aynı gün gerçekleştiğini belirtti.

Goode, ilahi dişilin yeniden dengelenmesinin yükseliş sürecinin zorunlu bir parçası olduğunu belirterek sunumuna başladı.

Başlangıçta etkileşim kurduğu ve onu farklı gezegen dışı bölgelere aktaran mavi kürelerin teknolojiler olmadığını, aslında herhangi bir amaçla farklı şekillere biçim değiştirebilen yüksek boyut varlıkları olduklarını belirtti.

Goode kendi temas deneyimleri ile Tufan öncesi Enoch tarafından tanımlanan deneyimler arasındaki benzerlikleri tanımladı. Bu türde felaketsel olayın her döngünün sonunda gerçekleşen bir şey olduğunu işaret etti. Bu döngüler Bir’in Yasası kitap dizisinde tanımlanıyor, 25,000 yıllık periyottan sonra gezegenin nüfusun yükselme fırsatına sahip oluyor.

Şimdiye kadar Goode’un ve diğer insanların tanıklıkları ile gerçekleşen ifşaatlardan dolayı, SSP’nin ve dünya dışı yaşamın tam ifşaatinin önlenemeyeceğini vurguladı. Mars’taki üsler, dünya dışı yaşam, galaktik köle ticareti, Donanma SSP’si, vs hakkında sorular sonra çok fazla insan var.

Dünyanın, buraya çoklu amaçlar ve misyonlar için yolculuk yapan 3 ncü yoğunluk ruhların büyük çeşitliliği için bir karışım noktası olduğunu onayladı. Dünyada enkarnasyon bireysel ruhlar için, kendi yükseliş sürecinden geçen Dünya gezegenin yardımıyla yükselme hızlandırılmış fırsatıdır.

Goode kalıntıları bugün Mars ve Jüpiter arasındaki asteroid kuşağını oluşturan eski süper – Dünya “Maldek”i tanımladı. Maldek’in yıkımının büyük bölümünün solar flaş/mikronova ilişkili olan güneş aktivitesi olduğunu belirtti.

Maldeklilerin önemli bir kısmı Ayımıza kaçtı (ay, yıkımına kadar Maldek’in bir uydusu idi), sonuç olarak sığınmacı gemisi olarak buraya yolculuk yaptılar, ancak Maldek nüfusunun çoğu öldü ve ölüm ve reenkarnasyon süreci ile Dünyaya aktarıldılar.

Goode, Dünyanın tarihi olarak gezegen çapında felaketlerden kaçmış olan Maldek ve Mars üzerindeki eski uygarlıkların sakinleri için bir sığınma gezegeni olduğunu vurguladı. Goode, ayrıca Dünyanın tarihi olarak farklı dünya dışı ırklar için bir sığınma gezegeni olduğunu onayladı. Olmek ve Mayalar, kendi yuva dünyalarındaki yıkımdan ve zorbalıktan kaçmak için Dünyaya kaçan dünya dışı uygarlıkların örnekleridir ve en sonunda gezegenlerine geri döndüler.

Goode, Mayaların kendi yuvalarına geri dönmeden önce, Dünyada binlerce yıl geçirdiklerini söyledi. Tüm Maya saf – kanlar kendi yuva dünyalarına döndüler ve arkalarında karışık kana sahip olanları bıraktılar. Bu grup şu anda Orta Amerika’da bulunan yerli Maya nüfusudur.

Goode’un bilgisi bir çok yerli insanların geleneklerine paraleldir, buna dünyayı ziyaret eden, bir uygarlık başlatan ve gizemli bir şekilde ayrılan Pleaides gibi yıldız sistemlerinden gelen yolcuların soyundan olduklarına inanan yerli Hawaiililer de dahildir.

Goode, insanlık ile direkt olarak etkileşim kuran, Gezegenler Konfederasyonunu oluşturan yaklaşık olarak 60 insan – benzeri dünya dışı grup olduğunu belirtti. Bunların büyük çoğunluğu görünürde çok kültürlü ve sadece azınlığı beyaz.

Goode Konfederasyon toplantılarında SSP grupları için sezgisel empat olarak hizmet ederken, bu farklı dünya dışı grupların temsilcileri ile tanıştı.

Goode 60 insan – benzeri dünya dışı grup tarafından işletilmekte olan 22 genetik programı anlattı. Bunlar yaklaşık 500,000 yıldır işletilmekte. Goode, bunların rekabet eden programlar olduğunu ve dünya dışı varlıkların virüsler, savaş veya rakibin genetik programını yo ketmek için diğer araçlar yaratarak rakip programları sabote ettiklerini ileri sürdü. Gezegenler Konfederasyonu, programlarını yürütmekte farklı dünya dışı grupların davranışlarını tarihi olarak düzenleyen temsilci bir kuruldur.

Goode genetik deneylerin, insan nüfusunun birbirlerinden ayrı kalmaları için insan nüfusunun sosyal koşullandırılması ile ağır şekilde bölümlere ayrıldığını vurguladı. Dini/spiritüel inanç sistemler, kültürel uygulamalar, genetik, vs gibi faktörlerin hepsi gezegende bulunan etnik gruplar arasında ayrılığı sürdürmek için kullanıldı.

Goode daha önce yaptığı bir ifşaatte, genetik deneyleri işleten 60 dünya dışı ırkı oluşturan Gezegenler Konfederasyonunun dağıtıldığını, yasaklandığını anlatmıştı. Sonraki güneş patlaması olayından sonra, insanlık kendi evriminin tam sorumluluğunu üstlenecek. Bu, geniş çapta yıkıma rağmen, insanlığın ve alt yapının, galaktik topluluğun tam üyesi olarak yerimizi almamız için hayatta kalacağını ileri sürüyor.

Goode oynanacak “kısmi ifşaat” sürecinin Uzay Kuvveti ile nasıl başlayacağının özetini verdi. Uzay Kuvvetinin nıhai amacı, MIC SSP tarafından gizlice inşa edilen ve sevk edilen uçan üçgenlerin, uçan dikdörtgenlerin ve gizli uzay istasyonlarının varlığını halka açıklamaktır. Bu uzay araçlarının bazılarının fotoğrafları kaynaklarımdan biri tarafından çekildi.

Uzay Kuvveti USAF’ın uzayda sevk edilen askeri teknolojileri tek bir otorite altında bir araya getirmesine izin verecek. Bununla birlikte, Goode’a göre bu kısmi bir ifşaat olacak, çünkü Donanmanın Solar Warden programı dahil edilmeyecek.

Goode ifşaat sürecinin bir parçası olarak Antarktika’da bir uygarlığın harabelerinin anons edileceğini onayladı. En sonunda, bu harabeler Goode’un daha önce Adem-öncesi olarak değindiği ana gemilerinde buraya gelen dünya dışı ırklara bağlanılacak.

Goode, 13 yönetici neslin kendilerini Antarktika’da bulunan dünya dışı grupların genetik soyundan gelenler olarak tanımlamak için çaba göstereceklerini belirtti. Bu bağlantının büyük ölçüde uydurma olduğuna ve elitlerin kendi genetik ataları hakkında yalan söylediklerine inanıyor. Yine de, küresel elit bu tür yalanları kabul etti, çünkü bu onları genel nüfustan ayırıyor ve kendi siyasi ve ekonomik hakimiyetlerini haklı göstermeye yardım ediyor.

Ek olarak, Goode Avustralya ve Antarktika arasındaki ve ayrıca Güney Amerika ve Antarktika arasındaki su altında gömülü kadim bir uygarlığın harabelerinin ifşa edileceğini söyledi. Bu uygarlıklar MÖ yaklaşık 9600’de son büyük tufan tarafından batırılan adalarda yerleşik idi.

Goode Güney Amerika ve Antarktika arasında bulunan uygarlığın sonar imgelerinin bazılarını gördüğünü söyledi. Bilim insanları tarafından kapsamlı şekilde incelenmekte olan harabelerin son derece ayrıntılı imajlarını sağlamak için denizaltlarındaki ileri sonar kullanıldı.

Goode Büyük Kanyon’da bulunan kadim uygarlıklar hakkında ifşaatler için yeni bir muhbir ile ilgilenildiğini söyledi. Goode Hopi ve Zuni folklorünün doğruluğunu kanıtlayacak olan yeraltı şehirlerini ve dünya dışı eşyaları tanımladı. Muhbir Hopi/Zuni’nin Karınca insanlar hakkında anlattıklarına uyan dünya dışı bedenlerin keşfini tartışacak.

Goode piramitleri de içeren Mars üzerinde bulunan harabeler hakkında önceki ifşaatlerinin bazılarını özetledi. Mars’ta şu anda bitki ve hayvan yaşamının varlığını onayladı. En önemlisi, SSP bilim adamlarının Mars’ta bir güneş patlaması olayının kalıntılarını bulduklarını belirtti.

Soru & Yanıt bölümünde, SSP bilim adamlarının döngüsel bir temelde güneş sisteminin çoğunu tahrip eden mikronova efsaneleri hakkında öğrendiklerinin ayrıntılarını anlattı. SSP bunu onaylamak için misyonlar gönderdi ve bunu Mars ve Ay’da buldu.

İnsanlığı güneşimizin periyodik olarak farklı gezegenlerde uygarlıkları yok eden muazzam güneş patlaması (mikronova) olayları ürettiğinin şok edici haberlerine hazırlamak için, NASA’nın “siyah cam” bulmak için aya misyonlar göndermesi düzenlendi. Bu, daha önceki bir güneş patlaması olayı sırasında Ayı ve Mars’ı ağır şekilde etkileyen muazzam plazma tahliyesinin kalıntısı idi.

Aslında, Ayda bulunan siyah camın güneşten gelen muazzam koronal kütle püskürmesinin kalıntısı olduğu bilimsel raporlarda ortaya çıktı.

Goode kollektif bilincimizin güneş patlamasını hafifletebileceğini ifade etti. Düşüncelerimiz ile etrafımızdaki realiteyi etkileme gücüne sahip olduğumuzu vurguladı. Bu nedenle, güneş göreli olarak kısa zaman periyodu içinde gerçekleşecek olan güneş patlaması olayından geçerken, kitlesel bilincimiz güneşi etkileyebilir.

Daha sonraki kişisel tartışmada, Goode bunun olması için zaman penceresinin yaklaşık 13 yıl olduğunu ifade etti ve bunun bir solar minimum sırasında gerçekleşeceğini söyledi, Güneşin heliyosferi, gelen kozmik dalgalar tarafından tetiklenecek bir güneş patlaması için yeterince zayıf olduğu zaman. Şu anda solar döngü 24, 2019/2020 civarında başlaması tahmin edilen solar minimuma girmek üzere, ve bu pencere 2031/2032 civarında sonraki solar minimum ile sona erecek (solar döngü 26 nın başlaması).

Güneş lekesi döngüleri ve kozmik ışınlar arasındaki ilişkiyi gösteren grafik

Goode güneş patlamasından sonra, gezegende büyük bir bilinç olayı olacağını söyledi. Güneşten gelen elektromanyetik plazma enerjisi duvarı yükselişi tetikleyecek, ki bu Goode’a göre bilincin genişlemesi.

Bu, insanlığın çok eski problemleri çözmesini çok kolaylaştıracak. Bu Dünyada binlerce yıl süren barışın uzun zaman önce kehanet edilen başlangıcı olacak. Goode bu sürecin yükseliş olayından geçmekte olan her gezegende gerçekleştiğini ifade etti.

Goode, bir ziyaret sırasında Anshar’ın ona gösterdiği bir zaman çizelgesine tüm teknolojinin güneş patlaması ile harap edileceğini ileri sürdü. Bu zaman çizelgesinde, dünya dışı ırklar insanlığa yardım etmek için kitlesel olarak ortaya çıkacaklar. Güneş patlamasının neden olduğu felaketlerde ölenlerin çoğu başka gezegenlerde bedenlenecekler.

Goode hem fiziksel hem de spiritüel olarak güneş patlaması olayına hazırlıklar yapmanın önemini vurguladı. Spiritüel hazırlıkların en önemlisi olduğunu ve bunun güneş patlaması olayının nasıl olacağını direkt olarak etkileyeceğini ifade etti.

2 nci Gün – April 11 Nisan 2019

Goode’un Kozmik Dalgalar seminerinde ikinci sunumu Bitiş Zamanları kehanetleri hakkında aldığı bilgiye ve Dünya ve Güneş ile ilgili çeşitli tarihi döngülerin sonu ile ilişkili olası felaket olayları hakkında çeşitli dünya dışı ırklar ve gizli uzay programları tarafından ona gösterilenlere odaklandı.

Goode büyükbabasının Bitiş Zamanlarını detaylı olarak inceleyen bir Nazarene papazı olduğunu ve bu periyot sırasında bir çok ifşaatların gerçekleşeceğini belirterek başladı. Goode “Kıyamet”, modern terimlerde tam ifşaat olarak anlayabileceğimiz büyük bir açığa vurma olarak tanımladı.

Gezegensel uygarlığı harap eden güneş patlaması olayı sırasında, kozmik yasa altında dünya dışı ırkların kendilerini açıkça göstermelerine ve nüfus ile etkileşim kurmalarına izin verildiğini belirtti.

Goode bitiş zamanları sırasında gerçekleşen muazzam solar olayına işaret eden Hindu, Budist, İslan ve Hristiyan kehanet geleneklerinde bitiş zamanları kehanetine değindi. Ek olarak, güneş ile ilişkili büyük felaketsel olayın habercisi olan Mavi Yıldız (Kachina) hakkındaki Hopi kehanetine değindi.

Goode’a göre NASA muazzam solar olayı araştırmak için yaratıldı. Türlerin sürekliliği, bir gezegenin nüfusunun ve altyapısının çoğunu ortadan kaldırabilecek muhtemel bir güneş patlaması /mikronova olayını incelemek için ortak bir bilimsel çaba içinde ülkeleri bir araya getirmek için kullanılan havuçtu.

Bilim insanları şimdi solar minimum hakkında konuşuyor – güneş lekesi aktivitesinin minimum olduğu, zayıf solar rüzgar yarattığı ve güneş sistemimizi kozmik ışıklardan koruyan heliosferin zayıfladığı zaman – bu zaman muazzam bir solar olay için en olası zamandır. Şu sıralar solar döngü 24’ün sonundayız ve solar döngü 25’in başlamasını bekliyoruz.

Bilim insanları bir mikronovanın en olası olarak gerçekleşeceği zaman penceresini daha iyi anlamak için, solar minimumun ne zaman başladığını ve ne zaman sona erdiğini çaresizce tahmin etmeye çalışıyorlar.

Goode son zamanlarda Mars’ta belirlenen jeofiziksel kutup değişimine değindi.

Yerli uzay endüstrileri olan tüm büyük uluslar, Goode’un daha önce “Küresel Galaktik Uluslar Ligi” olarak tanımladığı çokuluslu gizli uzay programına kendi GDP’lerinin (gayrisafi yurt içi gelir) bir yüzdesini adamayı taahhüt ettiler. 2012 filmi yumuşak bir ifşaat inisiyatifi idi, çünkü çok büyük gemiler inşa ederek türleri korumak ve bunun insanlıktan nasıl gizli tutulduğu gösteren çokuluslu girişimi gösterdi.

Goode’a göre her yıl trilyonlarca dolar, benzer çok büyük gemiler inşa etmek için çok uluslu SSP’ye gidiyor.

Goode, diğer yıldız sistemlerinde onların gezegensel sistemlerini etkileyen güneş patlaması olayları olduğunu açıkladı. Goode, Kozmik Ağımızda farklı yıldızları birleştiren devasa elektromanyetik iplikçiklerin (Birkeland akımları) bir geri bildirim döngüsü yarattığını, bunun bizim güneşimiz de dahil diğer yıldızların güneş patlaması olayları deneyimlemesini tetiklediğini söyledi.

Elektrik Evren modeli, farklı SSP gruplarının en doğrusu olarak benimsedikleri modeldir ve evrenin kütlesinin Standart Model anlayışı içindeki eksikleri açıklamak için kullanılan “karanlık madde” ve “karanlık enerji” gibi kavramlar yakında çürütülecek.

SSP bilim insanları, devasa elektromanyetik iplikçikler vasıtası ile her yıldız arasında enerjisel bir ilişki olduğunu anlıyor. SSP bu enerjisel ilişkiyi galakside yolculuk yapmak için kullanıyor.

Goode, yıldızlar arasındaki devasa elektromanyetik iplikçikleri kapsayan kozmik ağın, insan bilinci ile önemli bir bağlantısı olduğunu ileri sürdü. Bilinç, bu elektromanyetik iplikçiklere çok benzer olan şekillerde bağlantılı.

İnsanlığın kısa süre sonra verilecek ve gelecekteki SSP ifşaatlerindeki yeni teknolojilere hazırlamak için elektrik evren modeline alıştırılmakta olduğunu belirtti.

Kozmik ışınların artan şekilde Dünyaya çarpacağını ve büyük depremlere neden olacağını belirtti. Şu andaki solar minimum ve Yerkürenin manyetosferinin zayıflaması nedeniyle, Yellowstone gibi süper yanardağlar gezegenimize akan kozmik dalgalar tarafından muhtemelen tetiklenecek.

Goode, Ben Davidson’un Dünya Felaket Döngüsü Serilerinde tartışılan Adem ve Havva dökümanından alıntı yaptı. Bilim insanları her 200,000 – 300,000 yılda bir Dünyanın fiziksel kutuplarının ters yüz olduğunu belirtiyor. Kutuplar 40,000 yıl önce ters yüz olmaya teşebbüs etti, ama bu başarılı olmadı.

11,000 yıl önce bir kutup değişimi olduğunu söyledi. Bu, MÖ 9600 civarındaki Atlantis’in felaket sonuna karşılık geliyor.

Goode’un daha önce tanımladığı Adem-Öncesi uygarlık 55,000 yıl önce Antarktika’ya indi ve sonrasında kolonileri tüm gezegende kolonileri olan son derece ileri teknolojik bir uygarlık oluşturdu (Atlantis), bu uygarlık Atlantis’i yok eden son felaketten önce felaketsel olaylar yaşadı. Goode, bunun tekrar gerçekleşmesinin geciktiğini onayladı.

Profesör James Deardoff tarafından yazılan “Dünya için Olası Dünya Dışı Strateji” başlıklı, Royla Astronoical Society tarafından yayınlanan bilimsel makaleden alıntı yaptı, makale dünya dışı ırkların, gezegenimizin evrimini optimum şekilde etkileme yolu olarak bireysel temaslar ile çalışmayı seçtiklerini doğru bir şekilde örneklendiriyor.

Galaktik Süper Dalga teorisi ilk kez 1983’te Paul LaViolette tarafından yayınlandı. Farklı SSP grupları 1987’de bunun kanıtına bakmaya başladı ve güneş sistemimize yaklaşan enerji duvarını incelemek üzere keşif heyetleri gönderdi.

Goode bilim misyonlarındaki insanların gelen kozmik dalgalardan nasıl etkilendiklerini tanımladı. Mizaçları gereği rahat olan insanlar daha fazla olgun, keyifli, yumuşak ve güler yüzlü ve neşeli oldular; mizaçları daha gerilimli olanlar saldırgan ve şiddete eğilimli oldular. Bu, farklı dini ve yerli geleneklerde kehanet edildiği gibi, Goode’a göre gittikçe artacak olan “Bitiş Zamanları cinneti” fikrine yol açtı.

Farklı SSP grupları yıldız sistemimizin galaksinin bu bölgesine girdiğini biliyor. Kozmik ağ vasıtası ile bağlantılı olan güneşimiz, kozmik dalgalar ve diğer yıldız sistemleri arasında bir geri bildirim olduğunu belirtti.

Goode, çok yakın zamanlara kadar dev Mavi Kürelerin bu kozmik dalgalardan gelen enerjiyi tamponlamada aktif şekilde yardımcı olduklarını doğruladı. Onlar ilk kez 1930’larda ortaya çıktılar ve o zamanlar solar enerjileri tamponluyorlardı, aksi taktirde bu insanlığın hazır olmadığı güneş olaylarına yol açacaktı. Goode, eğer mavi küreler bu solar ve kozmik enerjileri tamponlamış olmasalardı, insanlığın kendi kendini yok edeceğine inanıyor.

Goode’a göre Mandela Etkisi şu andaki çağımızda çoklu zaman çizelgelerinin birleşmekte olduklarını belirtiyor. Bu farklı zaman çizelgeleri, insan tarihinin gidişatını değiştirmek isteyen elitler tarafından yaratıldı, ama zaman elastik olduğu için başarısızlığa mahkum oldular.

Goode kutup değişimden hemen önce yerkürenin atmosferine çarpan bir asteroid veya olası koronal kütle püskürmesi, tsunamiler, aşırı rüzgarlar ve küresel yangınlar ile ilgili Anshar tarafından gösterilen şeyleri tanımladı. Pasifik Okyanusu üzerine gerçekleşen çarpma orta büyüklükte tsunami yaratıyor, ki bu gelecek olan şeyin işareti. Goode sonra gökten gelen yıldızlara tanık oldu, ki bunlar aslında yüzeydeki insan nüfusuna yardım etmek için gelen dünya dışı uzay gemileri.

Dünya dışı ırklar, gelmekte olan güneş patlaması olayında hayatta kalabileceklerin sayılarını maksimuma çıkarmak için, farklı SSP’lerin ileri teknolojilerini insanlığın geri kalanı ile paylaşmaları için zorluyorlar. Bu, USAF SSP’nin neden artan bir şekilde kendi antiyerçekimi araçlarının özel bireyler tarafından fotoğraflarının çekilmesine izin verdiklerini açıklamaya yardım ediyor.

Goode daha sonra insanların güneş patlaması ve bitiş zamanları olaylarına kendilerini nasıl hazırlayabilecekleri üzerine açıklamalar yaptı. Gezegenimize dökülen gittikçe artan solar plazmaya tepki vermememiz için, bedenlerimizden metalleri detoks etmemiz gerektiğini söyledi. Bedenlerimizde farklı metallerin birikmesinden dolayı, bir güneş patlaması sırasında kendiliğinden yanma çok olası.

Bedenlerimizdeki toksinleri gidermek için kereviz, kişniş, kale, vs gibi sebzeler tavsiye etti. Detoks ve daha genel temizlik için vejeteryan diyet de çok faydalı.

Ek olarak, hizmet ve çok fazla içsel çalışma ile karmamızı ve travmalarımızı temizlememiz gerekiyor. Bu özellikle, kitleler yükselen solar ve kozmik radyasyona tepki verirken bedenlerimizde depolanan negatif duygular için önemli. Goode gelmekte olan kozmik enerjilerin kendimizi yargılamamıza neden olacağını, bu nedenle bağışlamayı uygulamaya başlamanın iyi olacağını vurguladı.

Bu solar olaylara fiziksel ve zihinsel olarak hazırlanmak için bazı ilave yolları tartıştı: korkudan uzak durun; kitlesel meditasyonlara katılın ve medeniyetten uzakta topluluklar oluşturun.

Soru & Yanıt bölümü sırasında Goode Draconianlar tarafından asla fethedilmemiş olan, şamanizm uygulayan bir gezegenin Zulu – görünümlü sakinlerinin bilinçli olarak fiziksel bedenlerini nasıl çöktürdüklerini ve herhangi bir yere yolculuk yapmak için kendi bedenlerinde mikro-solucan delikleri kullandıklarını tanımladı. Bu, kendi fiziksel bedenlerini yıldız kapıları olarak kullanmayı öğrenen bireylerin bir örneği idi, ki ilk sunumum sırasında ayrıntılı olarak tartıştığım bir şey.

Güneş patlaması olayından sonra, bilinçlerini yeterince yükseltenler ve yeteneklerini geliştirenler kendi fiziksel bedenlerini yıldız kapıları olarak benzer şekilde kullanabilecekler.

© Michael E. Salla, Ph.D. Copyright Notice

(Çeviri: Saffet Güler)

Preparing for Disclosure & Solar Flash Events – Corey Goode at Cosmic Waves