PLANET ALERT – Eylül – Ekim 2007

Yazdır Yazdır 

Mahala

Eylül sonunda geldi ve bu, 13 Eylül 1993’ten beri beklediğim ay. O gün, Bill Clinton, Yaser Arafat ve Yitzhak Rabin arasında İsrail’e yedi yıllık barış getiren barış anlaşması imzalandı. Sonra 2000 Eylül’ünde İsrail’de büyük musibet başladı. Şimdi 2007 Eylül’ündeyiz ve bu son yedi yıllık zaman periyodunun sonuna ulaştık. İncil kehanetleri de neredeyse sona erdi.

12 kanatın ve üç başlı kartalın dünyayı kontrol ettiği zaman periyodundayız. Bu kehanet İncilden çıkarılan kitaplardan biri olan Apocyph’dedir. 12 kanat Avrupa birliği ve üç başlı kartal ABD, Çin ve Rusya’dır. Bu dünyayı kontrol etmek için Federal Rezerv Bankası ve Çin arasında tam şimdi perde arkasında devam eden bir savaş var. Parayı kim kontrol ederse, dünyayı da kontrol eder.

Sonra kaslarını kasan ve pilotlarına göklerde uçmalarını emreden Vladimir Putin var. Putin gücü sever ve şeyleri kontrol etmekten hoşlanır. Onun Mars’ı 26 derece Yay burcunda ve Pluto tam şimdi o derecede duruyor, bu Putin’i kızdırmayın, çünkü saldırgan olabilir anlamına geliyor. Mars askeri bir derecede ve Putin hayatta kalmak için savaşmak zorunda olduğunu hissedebilir. Eğer Bush, İran’a saldırmaya karar verirse, sonuçları izleyin, ya Pakistan ve Afganistan? Onlar patlamaya hazır.

İncil kehanetleri insanın kendisi için yarattığı karanlık tarafın – kontrolcülerin etkisi altındaki Tek Dünya Düzeni – yarattığı olaylar ile ilgilidir. ABD’nin, Birleşmiş Milletler yasalarına bağlı olduğunun farkında mısınız ? Bu, 2000 Eylül’ünde sessizce yapıldı. Bu dönüştürülmesi gerekli olan bir şey, çünkü kontrol yakında sona erecek, muhtemelen bu yılın sonundan önce, Dünya değişimleri devam edecek ve artacak, çünkü dünyanın tüm kirliliklerden temizlenmeye gereksinimi var.

Bu değişimler meydana gelirken güvende olmak için, daha yüksek titreşimli bir dünyaya yürümemiz gerekiyor. Yeni Dünya daha yüksek frekansta ve güzeldir. Oraya gitmek için, Aslan’ın Yıldız Kapısından yürümeliyiz.

Bu kapı 21 Ağustos 2007’de açıldı. Güneş, Satürn ve Regulus cennetlerde birleştiğinde bu Yıldız Kapısına girdik.

Arkadaşım Lee Chin, bu Yıldız Kapısı açıldığında TIA (beyinde kısa devre) deneyimledi ve saatlerce yarı – bilinçli kaldı. Onun tüm telefonları bozuldu ve ofisindeki TV bozuldu. Aynı enerjiyi biraz daha farklı deneyimledim. Oturma odamın elektrik teçhizatı bozuldu, kol saatim de. Şimdi bu kapı açık, yeni bir yaratıma girmek için kapıdan geçmeye hazır mısınız?

Eylül bir çok aktivite ile sakin bir ay olacak. Bu sonbaharda gerçekleşecek olan tüm değişimlere hazır mısınız, çünkü değişimler çabuk ve şiddetli olacak? Meg Blackburn’ün bir kanal mesajına göre, yaratılışın dokusunda bir yırtık deneyimlemek üzereyiz. Bu, bir boşluk yaratacak, bu boşluk nedeniyle bedenlerimize daha fazla ışık girecek ve sistemimizin hatları yeniden döşenecek. Partiküllerimiz 14 Eylülde yeniden düzenlenmek üzere.

Paul Sides’in gönderdiği bir makalede, 13 Eylül’ün İslam dininde Ramazan ayının başlangıcı olduğunu yazıyor, Ramazan İslam’ın kurtarıcısının geldiğinin resmedildiği zamandır. Belki de 13 – 14 Eylülde ışığın geri döneceğini ve sistemimizdeki hatları yeniden döşerken bedenlerimizi ışık ile dolduracağını söylüyorlardır.

Musevi Yeni Yılı 13 Eylül 2007’de başlıyor. Sonra, sonbahar ekinoksundan hemen önce 22 Eylülde Yargılama Günü olarak adlandırılan Yom Kippur. Bu çok güçlü bir zaman periyodu olacak. Hasat festivali 27 Eylülde başlıyor, 9-9-9 titreşimi. Bu festival birkaç gün sürer ve çok mutlu, neşeli bir kutlama olduğu düşünülür. Hatların yeniden döşenmesi işlemi bizi mutlu edecek mi, kutlamak isteyecek miyiz? Zaman gösterecek!

Satürn 2 Eylül’de Başak burcuna giriyor. Anne enerji olan Başak’ta sıfır derecede olacak. Sfenks Aslan çağından, Başak, tanrıça çağına dönüş noktasını temsil eder. Son 1,260 yıldır Leo (aslan) takımyıldızında ilerleyen aslanın kraliyet yıldızı Regulus’u izledik.

Sfenks bir kadının (Başak) başı ve bir aslanın (Aslan, Leo) bedenini temsil eder. Çağlar boyunca Sfenks, bu özel zamanı bekleyerek orada durdu.

11 Temmuz 1991’den bu yana, Tanrıça enerjisinin başlangıç aşamasında idik. O zaman, Meksiko City üzerinde tam güneş tutulması oldu ve bu, Regulus’un sıfır derece Başak’a girdiği zaman idi. Bazı Maya kehanetlerine göre bu, Altıncı Güneş olarak adlandırılan döneme girdiğimiz zamandı.

Başak zodyağın altıncı burcudur ve Tanrıçanın burcudur. Uzay gemileri Meksiko City’nin üzerinde görünmeye başladığında, Temmuz tutulması vardı ve UFOlar tüm dünyada görünmeye devam ettiler. Işığın üstatları geri döndüler ve temas kurulması zaman meselesidir.

11 Eylül 2007’deki Güneş Tutulması cennetlerde değişken bir haç görüyor (anne haç). Ay, değişimi yöneten gezegen Uranüs’ün karşısında. Güneş Venüs (Tanrıça gezegen) direkt ilerledikten sonra, 9 Eylül’de Uranüs’e tam zıt. Bu çok önemli bir tarih, çünkü ayrıca 9 yılının, 9 uncu ayının, 9 uncu günü; 9-9-9. Dokuz tamamlanmanın rakamıdır. Ayrıca her şeyi kucaklayan evrensel bir rakamdır.

11 Eylül tutulma günü, Dreamspell (rüya sihri) glifi (oyma, kabartma şekil) Neptün’ün yönettiği Kırmızı Gezegensel Dragondur. Venüs’ün yüksek bilinçliliğine benzer. Neptün ayrıca çok uzun zaman önce Güneş Sistemimizde yaratılan ilk gezegen idi. Dragon glifi, “Beslemek için mükemmelleştiriyorum ve doğumun girdisini mühürlüyorum. Tezahürün gezegensel tonu ile, evrensel suyun gücünden rehberlik alıyorum” diyor.

Bu tutulma haritası çok güçlüdür ve gezegenimize bir çok değişiklik getirecek. Mars gezegeni 21 derece İkizler ve ABD nin Marsı 20 derece İkizlerde. George Bush Uranüsü ile birlikte 20 derece İkizlerde kendi nodunda (bir gökcismi yörüngesinin ekliptiği kestiği noktaların her biri), (savaş başkanı olarak onun kaderi). Çok öfkeli olabilir ve başka bir savaş başlatmak gibi çılgın bir şey yapabilir, veya 9/11 gibi bir şey olabilir.

Tamamen beklenmeyen bir şey gerçekleşmek üzere. Eğer başka bir savaş başlatırsa, bu eylem ile onun gücünü kaybedeceğinden eminim ,çünkü insanlar karşı duracak ve artık savaş istemiyoruz diyecek. Bu gezegensel veçheler Bush için çok kritik olacak.

Süper güçler tam şimdi kaslarını geriyorlar ve Rusya nükleer bombalı uçuşları yeniden canlandırıyor. Rusya Çin ile bir anlaşma imzaladı ve birlikte ABD nin çökmesini istiyorlar. Bana kehanetlerin sonu gibi görünüyor. Yıllar önce büyük nükleer bir savaş olmayacağını, ama terörist saldırısı gibi sınırlı çatışmalar olabileceği söylendi.

Eğer birisi nükleer savaş başlatırsa, uzaylı dostlarımız bunu nötralize edecekler. Veya belki Dünya Ana dünyanın çeşitli bölgelerinde bir kaç büyük deprem ile onların planlarına müdahale edebilir. Bu ay bir çok deprem olacak çünkü Başak toprak burcudur.

Pluto gezegeni Mississipi Nehrinin boylam çizgisi üzerinde ve o bölgede bir süredir sabit idi. O bölgede bu kadar çok aktivite olmasının nedeni bu.

Katrina bu titreşimin altında idi ve bu iki yıl önceydi. Bu yıl Minneapolis’teki köprü çöktü. Mississipi nehrine yakın olan eyaletlerde büyük fırtınalar devam ediyor. Bunlar devam edecek.

Pluto tam şimdi Galaktik Merkezden enerji çekiyor ve bu çok güçlü bir enerji. O bölgedeki durağan Pluto ve hızla yaklaşan Jüpiter ile, New Madrid fayında büyük bir deprem olması benim için sürpriz olmaz.

Aylar önce, bu yazın sıcak kuru bir yaz olacağını, ateş burçlarının yönettiği bölgelerde bir çok yangın olacağını ve su burçlarının yönettiği bölgelerde seller ve fırtınalar olacağını söylemiştim. Satürn, Jüpiter ve Pluto ateş burçlarında idi ve Uranüs su burcu Balıkta. Balık Burcu gemileri, suyu, balıkları ve okyanusları yönetir. Uranüs Kali Yuga’nın sonu olan 2010’a dek Balık’ta kalacak. Uranüs 2010 – 2011’de Koç burcuna girdiği zaman, yeni bir döngüye başlayacağız.

2008’in başlangıcında, Jüpiter ve Pluto’yu Oğlak burcunda göreceğiz. Bu bir toprak burcudur ve bir çok deprem getirecek. 2007 Eylül ayından 2008’in sonuna kadar olan zaman periyodu, depremler yılı olarak bilinecek.

Oğlak ayrıca hükümetleri ve büyük işleri yönetir. Bu alanlardaki değişimlere bakın. Pluto dönüşüm gezegenidir, yakında tamamen yeni bir hükümet sistemi göreceğiz. Çöküş zaten başladı.

Pluto, uzun zamandır Yay burcunda idi. Bu burç hukukçuları ve ülkenin yasalarını yönetir. Adalet bakanının nasıl görevinden alındığına bakın. Ayrıca okulları, öğretmenleri, dağları ve bankacılık sistemini yönetir. Şimdi dünyanın kontrolü için Çin ve Federal Rezerv Bankası arasında krize ulaştık. Kim kazanacak?

Para sistemi ile ilgili sürpriz bir faktör olabilir.

Sonbahar Ekinoksu zamanında, Mars gezegenini Pluto’nun karşısında görüyoruz, Pluto Yay burcunda. Bu çok güçlü bir veçhedir ve olayları doruğa ulaştıracak. Bu, para sisteminin çökeceği veya değişeceği bir zaman olabilir ya da tamamen yeni bir para sistemi getirebilir. Ayrıca yeni bir dünya lideri getirebilir. Her şeyin nasıl gelişeceğini zaman gösterecek.

Sonra, 18 Aralık 2007 den itibaren, Jupiter ve Pluto’nun Galaktik Merkez ile birleştiğini göreceğiz. Bu veçhe Dünyaya muazzam miktarda ışık getirecek, çünkü Jüpiter büyük bir gezegendir. Hanukkah olarak adlandırılan festival bu yılın 5 Aralığında başlıyor. Belki bu kutlama yapacağımız bir zaman olacak.

O zaman, Güneş zodyağın 13 ncü burcu olan ve kalp enerjisini temsil eden Asklepius burcuna giriyor olacak. Barış, sevgi, ışık ve mutluluk solu bir dünyada yaşamaya hazır mısınız?

Hatırlayın, kendi realitemizi yaratırız ve yeni işimiz bu güzel yeni dünyayı yaratmak olacak.

Öyle Olsun! Size sevgimi gönderiyorum.