TİBET KEŞİŞLERİ

Yazdır Yazdır 

Uzaktan görür (durugörür) Tibet keşişleri 2012’de Dünya Dışı güçlerin Dünyayı kendisini yok etmekten kurtardığını görüyorlar

26 Aralık 2004

Uzaktan görü (durugörü) Tibet manastırlarında yeni bir şey değildir. Binlerce yıldır diğer spiritüel aktivitelerin arasında uzaktan görü Tibet kültüründe baskın oldu. Bazı Hintli turistlerin şu anda Çin yönetimi altında olan birkaç Tibet manastırından öğrendikleri bazı şeyler alarm verici ve büyüleyici.

Bu turistlere göre uzaktan görürler, dünya güçlerini kendilerini – yok etme rotasında görmekteler. Onlar ayrıca dünyanın yok olmayacağını da görüyorlar. Şimdi ve 2012 arasında dünyanın süper güçleri bölgesel savaşlarla meşgul olmaya devam edecekler. Terörizm ve örtülü savaş başlıca problem olacak. 2010’da dünya politikalarında bir şeyler gerçekleşecek. O zamanlarda dünya güçleri birbirlerini yok etmek için tehdit edecekler.

2010 ve 2012 arasında, tüm dünya kutuplaşacak ve en son kıyamet gününe hazırlanacak. Ağır politik manevralar ve görüşmelerde çok az ilerleme olacak.

2012’de, dünya tam bir yok edici nükleer savaşa saplanmaya başlayacak.

Tibet’in Budist keşişleri o zamanlarda önemli bir şeyler olacağını söylüyor. Süpernatürel (doğaüstü, mucizevi) ilahi güçler müdahale edecekler. Dünyanın kaderi kendini yok etmek olmayacak.

Keşişlerin ifadelerinin bilimsel yorumu, Dünya Dışı güçlerin yolun her adımında bizi izlediklerinin kanıtını veriyor. Onlar 2012’de müdahale edecekler ve dünyayı kendisini yok etmekten kurtaracaklar.

Hindistan ve Çin’de son zamanlarda görülen UFO’lar sorulduğunda, keşişler gülümsediler ve ilahi güçlerin hepimizi izlediklerini söylediler. İnsanlığın geleceği büyük ölçüde değiştirmesine izin verilemez ve verilmeyecek.

Her insan varlığı, “Karma” denen yaşamda yaptıkları eylemlerle, gelecek yaşamları bir dereceye kadar değiştirebilir, ancak kaderi büyük ölçüde değiştirmeye izin verilmez.

Keşişler ayrıca 2012’den sonra şimdiki uygarlığımızın bilim ve teknolojinin son keşif sahasının materyal fizik ve kimya olmadığını, spiritüellik alanı olduğunu anlayacağını anlattılar. 2012’nin ötesinde teknolojiler farklı bir yön alacaklar. İnsanlar ruhsallığın özünü, beden ve ruh arasındaki ilişkiyi, reenkarnasyonu ve hepimizin “Tanrı”nın parçaları olarak birbirimizle bağlantılı olduğumuz gerçeğini öğrenecek.

Hindistan ve Çin’de UFO görüşlerinin sayısı çok arttı. Birçok insan Çin ve Hint hükümetlerinin Dünya Dışı varlıklarla temas kurduğunu söylüyor.

Son günlerde nükleer güç kapasiteleri geliştiren o ülkelerde birçok UFO aktivitesi görülmekte.

Keşişlere, dünya dışı varlıkların 2012’de kendilerini gösterip göstermeyecekleri sorulduğunda, bize verdikleri yanıtlar şöyle: kendilerini hiç birimizi korkutmayacak bir şekilde gösterecekler. Sadece bunu yapmak zorunda olurlarsa kendilerini gösterecekler. Bilim ve teknolojimiz gelişirken, onları görmek ve onlarla bir şekilde etkileşmek bizim kaderimiz.

Uzaktan görürlere göre, bizler farkında olmasak bile dünyamız kutsanıyor ve her zaman her türlü afetlerden sürekli olarak korunuyor. Teknolojilerimiz gelişirken, dış güçlerin bizleri nasıl koruduklarını kavrayacağız.