2012 FELSEFESİ

Yazdır Yazdır 

1. İnsanlık ve Dünya Gezegeni şu sıralar bilinçlilikte ve realite algısında dev bir değişim veya geçişten geçmekte.

2. Orta Amerika’nın Maya uygarlığı zaman – bilimi bilgisi hakkında en ileri uygarlık idi ve şu anda da böyledir. Onların temel takvimi gezegendeki en doğru takvimdir. Bu takvimde asla hata çıkmadı. Onların, Evrendeki ve Güneş Sistemindeki bir çok zaman döngüsünü kapsayan toplam 22 takvimi vardır. Bu takvimlerden bazıları henüz ortaya çıkmadı.

3. Mayaların beşinci dünyası 1987’de bitti. Altıncı dünya 2012’de başlıyor. Böylece biz şu anda “dünyaların arasındayız”. Bu zaman “Apocalypse – Vahiy” veya ifşa etme/açıklama olarak adlandırılıyor. Bu, gerçek hakikatın ifşa edileceği anlamına gelir. Bu ayrıca bizim için bireysel ve kollektif olarak “bagajlarımız” ile çalışmamızın zamanıdır.

4. Mayaların altıncı dünyası gerçekte boştur (beyaz/yazısız). Bu, şimdi istediğimiz yeni dünyayı ve uygarlığı yaratmaya başlamanın, birlikte – yaratıcılar olarak bize bağlı olduğu anlamına geliyor.

5. Ayrıca Mayalar 2012 ‘ye kadar şunların olacağını söylüyor ;

– Şu anda bildiğimiz teknolojinin ötesine ilerleyeceğiz.

– Zaman ve paranın ötesine ilerleyeceğiz.

– Dördüncü boyuttan geçtikten sonra beşinci boyuta gireceğiz

– Dünya gezegeni ve Güneş sistemi Evren’in geri kalanı ile gakaltik senkronizasyona girecek.

– DNA mız galaksimizin merkezinden “güncellenecek” (veya yeniden programlanacak) (Hunab Ku)

“Bu gezegen üzerindeki herkes mutasyon geçiriyor (değişiyor). Bazıları bunun diğerlerinden daha çok bilincinde. Ancak herkes bunu yapıyor.”

6. 2012 ‘de Güneş Sistemimizin seviyesi/düzeyi, Galaksimiz Samanyolu’nun seviyesi ile birleşecek. Bu döngünün tamamlanması 26,000 yıl sürüyor. Virgil Armstrong ayrıca diğer iki galaksinin aynı zamanda bizimki ile bir hizada dizileceğini söylüyor. Kozmik bir olay !

7. Zaman gerçekten hızlanıyor (veya çöküyor). Dünya’nın Schumann Rezonansı veya nabzı binlerce yıldır saniyede 7.83 döngü idi, Ordu bunu çok güvenilir bir referans olarak kullanıyordu. Ancak, 1980 den beri bu rezonans yavaş yavaş yükseliyor. Şimdi bu rezonans saniyede 12 döngünün üzerinde ! Bu, daha önceki günde 24 saat yerine, günde 16 saatten az olduğu anlamına geliyor. Bir diğer yorum şöyle – biz, veya Bilinçlilik, son 16 milyar yıldır bu aynı yolu yedi kez geçiyoruz. Yaradılışın bu döngülerinin her biri bir öncekinden 20 kez hızlı işler. Zamanın bu kadar hızlanmasının nedeni budur. Hızlanan “zaman” değil, Yaradılışın kendisidir.

8. Apocalyps veya “dünyalar arasındaki” zaman esnasında, bir çok insan bir çok kişisel değişimlerden geçecek. Değşimler çok fazla ve çeşitli olacak. Bu, buraya öğrenmek veya deneyimlemek için geldiğimiz şeyin parçası. Değişimin örnekleri, sona eren ilişkiler, ikamet edilen yerin değişimi, iş değişimi, davranışlarda veya düşüncelerde değişim vs.

9. Hatırlayın, verilen herhangi bir anda küçük ve büyük kararlar alıyoruz. Her bir karar SEVGİYE veya KORKUYA dayanıyor. Sevgiyi seçin, sezginizi izleyin, zekanızı değil ; tutkunuzu izleyin. Akışa uyun.

10. Düşünce formları çok önemlidir ve günlük yaşamımızı etkiler. Realitemizi düşünce formları ile yaratırız. Eğer başkaları ile ilgili negatif düşüncelere sahip olursak, kendimize bunu çekeriz. Eğer pozitif düşüncelere sahip olursak, pozitif insanları ve olayları çekeriz. Düşüncelerinizin farkında olun ve gereksiz ve yargılayıcı olanları elimine edin.

11. Medyanın birkaç kişi tarafından kontrol edildiğinin farkında olun. Ayırt etme yeteneğinizi kullanın ! Gizli gündemleri arayın. Neden bu bilgi şimdi size sunuluyor ? “Onların” gerçek gündemi nedir ? Bu bir problem çözümü durumu mudur ? “Onlar”, reaksiyon vermemiz ve o problemin halledilmesini istediğimiz, sonra kendi çözümlerini sundukları bir problem mi yaratıyorlar ? “Çözüm” onların ilk elden istedikleri şey midir ?

12. Hemen hemen her şeyin tesadüfen/kaza ile gerçekleşmediğini hatırlayın. Hemen hemen tüm “olaylar” bazı ajanslar tarafından planlanır. Buna karşın, hayatta olmak için çok heyecanlı bir zaman ! Gerçek sizi özgürleştirecek !

2005 te ve ötesinde ayırt etme/Seziş

Biz dördüncü boyuta girerken, bilinçlilikte bir değişim deneyimliyoruz. Dördüncü boyut gerçek bir yerden öok, bir zihin halidir. Tüm çakralarınız açık olarak yaşamınızı yaşarken ve etrafınızdaki herkes hayatı aynı şekilde deneyimlerken, bu dördüncü boyutta olacak.

Farklı bilgi kaynaklarına uygulanan ayırt ediş çok önemli oluyor.

Dünya Gezegeni ve onun sakinleri için bir çok gündem, bir çok kaynaktan geliyor ve bunların bazıları medyada yayınlanıyor. Çeşitli dünya dışı kaynaklar bundan sonraki 5 – 10 yıl içinde gerçekleşecek bir çok olası senoryoları anlatıyor. Bazıları DNA yı yönetme ve zihin kontrolü, Yeni Dünya Düzeni, negatif ET ler tarafından yok edilme ile ilgili konuşuyor. Bazıları olası olarak pozitif ET lerin yardımı ile çoğumuzun Dünya gezegeni ile birlikte yükseleceğinden bahsediyor. Tüm bu senaryolar, sizin kendi realitenize bağlı olarak mümkündür. Mesaj, zekanızı değil, hislerinizi ve sezginizi izlemenizdir. Hislerinizi ve işlediğiniz bilgiyi ayırdedin. Sizinle rezonansa giriyor mu ? Kendinizi ve dünyayı iyileştirmek için çalışın ve bizi kontrol etmek isteyenlere hayır deyin. Maya takvimini izlemek bizi zaman ve para döngüsünden özgürleştirebilir, zihni serbest bırakın ve zaman ve paranın ötesindeki yeni çağa yolu açın.