BM METATRON: ZAMAN, ZAMAN YOLCULUĞU & IŞINLANMA

Yazdır Yazdır 

Başmelek Metatron ~ James Tyberonn kanalıyla

 Selamlar Üstatlar! Ben Işığın Lordu Metatron’um ve her birinizi koşulsuz sevgi vektöründe selamlıyorum. Enerjiyi hissetmek için biraz zaman ayırın, gözlerinizi kapatın ve sizi besleyip sarmalayan sıcak kozayı duyumsayın… ekip toplanıyor.

Bu anda bir çok konudan konuşuyoruz, zamana, zaman yolculuğuna, dualitenin doğasına, ışınlamaya odaklanıyoruz. Her birinizin içindeki ilahiliği tanıyoruz. İlahi Zekanın varlıkları & Işık Varlıkları olarak, paylaştığımız şeyleri ayırt etmenizi istiyoruz.

2019’da bile zaman ve uzay insan için muamma olarak kalıyor ve bu yıllarca devam edecek. İnsanlık, şimdide fiziksel yasalar yönünden zaman yolcuğunu ve uzay yolculuğunu sorguluyor. Yakıtlı roketler ile uzayın uzak bölgelerine veya hiper-uzaya asla ulaşmayacaksınız. Ne de yapılandırılmış harekete geçiren teçhizat ile zamanda yolculuk yapmayacaksınız.

Size bunun fiziksel beyinden başarılan bir şey değil, frekanssal bir kavram olduğunu söylüyoruz. Zaman yolculuğu ve ışınlama aslında hem fiziğin hem de metafiziğin çok gerçek kavramlarıdır. Süreçte ustalaşmış olan ileri Yogilerin & Şaman Üstatların farkındasınız, ama bu tür Üstatlık birey hazır olmadan önce gerçekleşmez. Bunu anlamak önemlidir.

Dünyanızın daha ileri toplumları ve aslında iyiliksever dünya dışı varlıklar denilenler, parçacık maddeyi antimaddeye frekanssal ‘demateryalizasyon’ işlemi ile ışınlamayı manipüle edebilmekteler.

Bu tür ışınlama, Sirius – Arkturus gruplarının teknolojisi ile Atlantisliler tarafından kullanılıyordu. Özelleşmiş Phi Kristalleri, maddenin eşfazlı frekanslarını onun görünür fiziksel titreşim hızından antimadde titreşimli kuantum-dalga haline değiştirmek için kullanılıyordu. Sonra Aktarım, varış yeri vektörünün kesin enerji imzasını hedef alarak, lazer ışın demeti iletim hattı ile yapılıyordu.

‘Buck küresi’ denilen kendi karbon allotropları veya allotrop Karbon-60 Küresel allotropları araştırmalarınız, allotropların moleküler tepesi kesilmiş yirmi yüzlülerin belirli koşullarda nano-madde parçacıktan kuantum dalgasına geri döndüğünü ortaya koyuyor. Bilim insanlarınız onlarca yıldır elektronların atomik yörüngelerde ortaya çıktıklarını ve yok olduklarını biliyor.

İnsanlık yanlış nedenlerle olsa da, seksen yıldır ışınlama ve zaman yolculuğu ile yeniden deneyler yapmaya başladı. Bu, Tesla ve Edison’un döneminde HG Wells’in çalışmaları ile yeniden başlatıldı. Philadelphia adı verilen ünlü olay gerçekte, savaş teknolojisi çabasında gerçekleşti. Örtülü, felaket ve yanlış uygulanmış olayın sonuç dizisi manyetik alanlar, yerçekimi alanları ve ışınlama ve zaman-uzay etkileri ile ilgili çarpıcı ifşaatlar ortaya çıkardı. Bunlar, Montauk Projesi adını verdiğiniz şeyde gizlice devam etti.

Niyemiz ‘Gizli Karanlık Operasyonlar’ denen alana veya komplo teorilerine girmek değil, ama Montauk’da “soğuk savaş” zamanında aranmakta olan şeyin amacına ulaşmasına izin verilmediğini söyleyeceğiz. Sirius-Pleaides İttifakının iyiliksever kesimlerinin her zaman ışınlama istasyonlarını yerkürenin yüzeyinin altında tuttuklarını ve bunun sadece iyi amaçlar için kullanılan bir teknoloji olduğunu ekleyeceğiz.

Dünya, korunan bir özgür irade gezegeni ve insanlık için bir büyüme istasyonudur. Kozmosta, teknolojik olarak çok daha ileri olan dualite içindeki diğer gezegenler ve yaşam formları vardır. İyiliksever Ashtar Grubu Dünyanız ve onun Yükselişi için aktif şekilde bir kalkan sağlıyor… ve bir çoğunuz, çok boyutlu veçhede bu korumanın parçasısınız. Sizler Siriuslular, Pleiadesliler ve Arkturuslularsınız…

Ayrıca hükümetlerinizin ve bilim insanlarınızın bazılarının Yerkürenin altındaki Sirius-Pleaides üslerinin çok iyi farkında olduklarını ekleyeceğiz, buna şimdi ünlü olan Nevada bölgesi dahildir. Ve bu sizin için şaşırtıcı olabilirken, Sirius-Pleiades İttifakını & İnsanlığı kapsayan oradaki donanımlar oldukça iyilikseverdir ve savaş için kullanılabilecek hiç bir teknoloji paylaşılmaz.

Yükselişe götüren Dünyanın mezuniyetine hayal edebileceğinizden çok daha fazla çaba gösterilmektedir. Dünyanın Yükselişi 12-12-12’de gerçekleşti, ama bu Dünyanın yükselişidir, insanlığın değil … İnsanlığın kritik kitlesinin Yükselişi 15 nesilde gerçekleşecek.

Bunu sağlamak için, çeşitli zaman dönemleri hologramlarında geri gelen, gelecekten temsilciler olduğunu söylüyoruz. Bunların bazıları sizi şok ederdi. Ama (engizisyonu gerçekleştiren) İspanyol donanmasının yenilgiye uğratılması ve Nazi Almanyasının yenilgiye uğratılması, ‘gelecekten geri gelen’ elçiler tarafından sonucu etkilenen bu tür iki olaydı. (Her iki negatif grup Atlantis’in Belial Aryan Oğullarının çekirdek enerjisinden idi). Bu iki değinilen sonuç etkilenmeseydi, gezegen çok farklı bir yola girebilirdi.

Aslında bazılarınız şu anda bu temsilciler arasındasınız. Birçokları metafizik grupları arasındadır. Bunların bazıları Nikola Tesla & Albert Einstein dahil bilim insanlarıdır, diğerleri Arthur C. Clark, H.G. Wells ve Isaac Asimov gibi yazarları kapsayan sanatçılar & yazarlardır. Onlar, sizin gibi, dualite filtrelerini üstlendiler ve bu gerçeğin farkında değillerdi.

Filmlerdeki ve televizyondaki bilim kurgu yazarlarınız, özellikle ‘Temas’ ve ‘Star-Trek’, ışınlama açısından doğru yolda idi. Ama seçilmiş zaman-yolculuğu ve ışınlamanın aynı şey olmadığını aklınızda tutun. Eğer Dünya planında görünürde lineer zamanda sabitlenmiş olduğunuzu ve uzayda hareket edebildiğinizi göz önüne alırsanız, o zaman uzayda ‘sabitlenmiş olacağınız’ ve zamanda hareket edebileceğiniz, spesifik Torus etkisinde paralele ters çevrileceğiniz bunun zıttı olay gerçekleşirdi.

Çokboyutlu Veçheler

Yedi yıl önce, 2012’de, kesin olarak 12-12-12’de, Dünya planınız 12 boyuta yükseldi. Bu, Kristalin eşevreli dönüşümdür. Yaratıcılık büyütülecek ve bir çoğunuz için, dualitenin kavis salınımı üssel olarak azaltılacak. Bu, çokboyutlu erişimin güçlendiği anlamına geliyor. Ama 3B dualitesinin yok olacağı anlamına gelmiyor.

Dualitede ‘insan’ Dünya planı deneyimi, bir çok çeşitli İlahi Zeka Varlıklarının yolculuk yaptığı onurlandırılan bir öğrenim sürecidir. Yüksek benliğiniz tarafından çok daha karmaşık olan, engin şekilde daha kapsamlı ve açık olan realitenin çoklu boyutlarına ve paralel sistemlerine girmenize ‘izin verilmeden’ önce, düşünce-yaratımı enerjisinin en uygun biçimde ve sorumlu olarak üstadı olmayı öğrenmelisiniz. Bu amaçla Dünya Üniversitesindesiniz … fiziksel materyalizasyon vasıtası ile düşüncelerinizin ve duygularınızın somut sonucunu ilk elden görmek.

Bu kesinlikle, Zaman & Uzayın kasıtlı illüzyonlar olmasının nedenidir ve bu canlı ‘serap’ İlahi Benlik tarafından o kadar güçlü bir şekilde programlanmıştır ki, zorunlu olarak, dışsal duyularınızı fiziksel realite olarak isimlendirilen Dualite Üniversitesine odaklamak zorundasınız. Bu tür ‘lineer’ odak tasarlanır, çokboyutluluğu bloke ettiği görünen algı filtreleri insanlığın Dünya planı deneyimi ile yüzleşmesini ve büyümesini sağlamakta yararlıdır. Büyüme ‘ışık içeriğinin’ ileri seviyesine ulaştığı zaman, o zaman ve sadece o zaman, çok daha kapsamlı çokboyutlu algıya açılmayı & köprü kurmayı seçersiniz. Yeni Paradigma bununla ilgilidir!

Ama siz insanların uyuduğunuz neredeyse her zaman, uzay ve zamanda yolculuk yaptığınızı aklınızda tutun. Ve uyanma ve uyuma deneyimlerinde büyük bir dengeleyici etki vardır. Birçoğunuz bunu kavramazken, her gün, çok derin uyku-rüya halinde, günlük deneyimi işlemden geçirdiğinizi söylüyoruz.

Ve bu ‘uyuma’ halinde, ‘yüksek benliğiniz’ yaşamınıza tezahür ettirdiğiniz o deneyimleri çok dikkatli bir şekilde inceler. Olasılıkların sonsuz menüsünden seçim yaparsınız ve en yüksek büyümenizi sağlayan deneyimleri yaratırsınız.

Uzay ve zamanın fiziksel 3B doğasının deneyimleri & sınırlı algıları, büyük ölçüde nörolojik yapınız tarafından belirlenir ve bu ‘tasarlanmış’ yapı size iyi hizmet eder.

‘Seçtiğiniz’ fiziksel deneyimin tekil lineer zaman-çizgisi, yaşamınızın aktığının görüldüğü yüzey yoludur. Daha geniş bir gerçekte, tek bir anlaşılmaz biçimde mucizevi ağın parçası olan gerçekleştirdiğiniz ilerlemenizin hem altında hem de üzerinde sonsuz yollar vardır… ve yüksek veçhedeki siz bir anlamda bunların hepsini deneyimlersiniz.

Bu nedenle birçoğunuz insanlığın aşağı doğru spiralinin yanlış anlaşılmış ve hatalı kavramına yakalandınız ve ‘çıkmak’ için endişelisiniz… her tarafınızın yaratılmış illüzyon olduğunu ve sizlerin bu ‘rüyanın’ birlikte yaratıcıları olduğunu aklınızda tutun. Dünyadaki yaşamınız büyük tasarım iledir ve büyük amaç taşır. Bunun kolay olmadığını kavrıyoruz. Kusurlu olduğunu düşündüğünüz ömürler bile muazzam ders potansiyeli taşır.

Boyutsallık konusu açısından… akademisyenleriniz henüz söylediğimiz şeyi kabul etmese bile, size söylediğimiz şeyi düşünmeniz & ayırt etmeniz önemlidir. Madde spektrumlar içinde gerçekleşir, aynen ışığın olduğu gibi. Fiziksel madde bir uçtadır ve antimadde diğer uçtadır. Bu ikisi karşıt evreli değildir, farklı frekanssal rezonanslarda titreşirler. Hepiniz, istisnasız her biriniz hem ışınlanma hem de zaman yolculuğu içsel yeteneğine sahipsiniz. Gerçek kaynağınız gerçekte madde-olmayan alemde veya antimadde alemindedir. Aynı anda bir çok realitelerde var olursunuz.

İlerlemenin belirli bir seviyesine eriştiğinizde, disipline edilmiş irade ve niyetin & konsantrasyonun uygun uygulanması mutlaka sizi ego-kişilik 3B odağından başka zaman planlarına götüren atlama tahtası olarak görevlendirilebilir. Zaman hologramları bir şekilde renk ile karşılaştırılabilir. 3B insanlık, kasten başlıca tek renge odaklanıyor.

Şu andaki ‘Şimdi’de, şu andaki yaşamınızın, şu andaki uygarlığınızın, Omni-Dünyadaki her geçmiş ve gelecek yaşam ve uygarlık ile yanyana birlikte – varolduğuna sizi temin ederiz. Bu nedenle hem sizin şimdiniz hem onların şimdisi aynı anda var olur… ‘ŞİMDİ’.

‘Kadim’ Mısır, Yunanistan ve Roma’nın övülen harabelerini ziyaret ettiğiniz zaman yürüdüğünüz yerin kesin bölgesinde, o uygarlıkların insanları hayattadır ve ihtişamlı yapıların, Tapınakların, Piramitlerin arasında yürüyorlar ve tam olarak sağlam ve canlılar. Zaman frekans titreşim hızları nedeniyle, onları göremiyorsunuz, onlar da sizi göremiyorlar. Bu basit ve mantıklıdır, çünkü zaman & uzayın fiziği sizi boyutsal olarak ayırır. Uygarlık zirvesindedir ve ‘kadim’ harabeler birlikte var olur. Tam onların içinden geçersiniz ve onlar sizin içinizden geçerler, hayaletler gibi!

Tüm bunlar gelecek olan yüzyıllarda anlaşılacak. Ve bu aslında hala çağdaş akademisyenleriniz tarafından çözülmemiş, hala kavranılmamış olan geo-matematik terimler ve denklemlerde doğrulanabilirdir. Ve yine de bu bilim kurgu yazarlarınız tarafından ilginç şekilde tasavvur ediliyor.

Şimdiki dönemde, birçoğunuz küresel olarak seyahat edebiliyorsunuz, şu anda gezegeniniz üzerinde aynı anda var olan diğer ülkeleri ve kültürleri ziyaret edebiliyorsunuz. Irksal toplumsal istatistiklerde, dinde, dilde, sanat ve müzikte engin farklılıklar var. Onları ziyaret etmek için 3B-uzayda yolculuk yapmak çaba, enerji ve lineer zaman gerektiriyor. Aynı şekilde tüm geçmiş ve gelecek dönemler, çağlar & zamanlar aynı anda var olur. Her biri kendi özlü enerjisel-titreşim imzasında ve kendi eşsiz zaman-hologramında gerçekleşir; ama kesinlikle içinde yaşadığınız aynı Omni-Dünyanın içinde.

 Ark-Brezilya

12-12-12’de Arkansas & Brezilya’nın Kristalin Vorteksleri aksialtonal olarak bağlandı, Güneş – Diskleri ağ oluşturdu ve hepsi 144 – Kristalin Izgaraya bağlandı. 144 – Kristalin Izgaranın çifte-beşli-on iki yüzlüsündeki 12 ana fasedin her biri, genişlemiş Dünyanın 12 boyutuna bağlanacak ve DNA’nızın 12 ipliği tam olarak Izgaraya bağlanacak. Bu zamanda hala içinizde olan daha büyük yetenekleri elde etmeye başlayacaksınız. O zaman, 12-12-12 Yükselişi yavaşça sizde gerçekleşmeye başlayacak, özellikle gelecek nesillerde, mekanlara gidebildiğiniz gibi zamanlara gidebileceksiniz. Uzay ve zaman arayüz oluşturur ve birbirlerinden akarlar.

Zamanın Doğası

Zaman ve uzay aynı mekanizmanın veçheleridir. Uzay bir anlamda, ardışık zaman ölçübiriminin kasıtlı programlanmış illüzyonunun ayrılığına ve programına izin veren dualite içindeki matrikssel kinetik formatta tutulan dondurulmuş zamandır. Buna göre, zaman dinamik serbest akışta uzayın tersidir. Her ikisi de kara delikler ve beyaz delikler aracılığı ile maddenin antimaddeye içeri ve dışarı titreşiminin mekanizmaları ile, bilinç birimlerinin armonik flaşı vasıtası ile gerçekleşir.

İçeri-dışarı doğru Armonik Flaş, sadece uzayın ve zamanın homojen bir köpüğe birleştiği nokta değildir, aynı zamanda farkındalığın dikkatini her bir eşzamanlı yaşama seçici flaş çakan bilinç birimi algısının oranı, hızıdır. Bu, Planck Sabiti adı verilen sihirli hızda gerçekleşir. Bu noktada zaman ve uzay birleşir ve non-lineer hale gelir ve Torus veçhesi oyuna girer. Uzay tersine çevrilir, kendi üzerine geri çevrilir ve zaman birimleri sizin geçmiş, şimdi ve gelecek dediğiniz şeyin lineer olmayan süreksiz nicemlenmiş (sayısal olarak belirtilmiş) havuzunda yüzer.

 Omni-Dünya

‘Yaşamlarınızın’ ayrılığı, ‘Zaman-Ayrılık’ programlarında hologramik girdilerde Omni Dünyaya demirlenir. İleri insan, her bir zaman sıralı ‘ömür’, bir tekere fiber-optik tekerlek telleri gibi bağlı olduğu üst-ruh tekerlek göbeğine, Mer-Ka-Na vasıtası ile bu yaşamlara girebilir. Bu merkez noktadan, aslında lineer olmayan ŞİMDİ’de tüm yaşamlarınızın herhangi bir yönünü keşfetmek ve değiştirmek için kontrol panelindesiniz.

(Uygarlıkların & Dönemlerin) grup-zaman-programları (sık sık zaman anormallikleri sergileyen) belirli noktalarda Omni-Dünyaya demirlenir, insanın girmek için bu tür dünyasal zaman-düğümlerini ziyaret etmesi gerekmez. Bunun yerine, odaklanmış Kuantum Bilinç aracılığı ile bireysel olarak girerler.

 Metatron’a Soru: Dünyanın içinde doğal olarak zaman çarpıtmaları yaratan bölgeler var mı?

Metatron: Aslında var. Ve daha önceki mesajlarda bunun hakkında konuştuk. Zaman belirli şekillerde bilgisayar programı ile karşılaştırılabilir. Çoğu zaman dizüstü ve masaüstü bilgisayarınızdaki ‘Windows’ programlarınız, programlanmalarının bozulmalarına girebilir ve alt programların arzu edilen ayrılığı birbirine karışabilir, tasarlanmış düzene ters anlam veren ve bozan karışımlar yaratırlar. Bu benzetmede, algıladığınız haliyle hem zamanın hem uzayın yerküre ızgara realite projeksiyonunun lineer alt-programları olduğunu söyleyebiliriz. Zaman ve Uzayın, Kuantum Omni-Dünyanın eşzamanlı ŞİMDİ realitesinden, sizin odaksal, görünürde bağımsız ‘hayat konukluklarınıza’ derli toplu bir şekilde ayrılmasını sağlayan hologramik program girdileri olduğu söylenebilir.

Aynen Windos programlarınızın, programların arzu edilen ayrılıklarında ara sıra anormallikler üretebilmesi gibi, lineer zamanın Hologramik Dünya Matriksinin programının da birbirine karışma ve çarpıtmalar yaratan bir akışa sahip olduğunu söylüyoruz. Bu çarpıtmalar, bozulmalar birçok seviyelerde gerçekleşir. Birincisi, spesifik alanda ritmik olarak gerçekleşebilen veya dalga ya da aşırı büyük dalga olarak gelen yerçekimsel akıştan dolayıdır. Bu gerçekleştiği zaman, yerçekimi çarpıtması da o alandaki uzay-zaman sürekliliğini etkiler ve kutuplarda gerçekleşene şeye çok benzeyen boyutsal bir açıklık alan yaratır.

 Zaman Kapıları

Arkansas’ın Kristal Vorteks bölgesi, çok sayıda uzay-zaman enerji dinamiklerinin bir çok üstüste bindirmelerini içerir. Aslında bu Kristalin bir Portaldır, ama yalnızca Kozmosta diğer noktalara açılan uzaydaki bir solucan deliği olmayan, aynı zamanda hologramik Omni-Dünya programı adı verilebilecek diğer boyutsal veçhelere eşsiz bir kapı girişi olan açık-uçlu bir portal olduğunu söyleyeceğiz. Zaman-kapısı vektörü olarak isimlendirilebilir. O, gezegeninizde içinde zaman kodu senaryo yazımını içeren bir çok koordinat noktalarından biridir. Bu tür koordinat noktaları, her bir realiteyi fiziksel dünyalara, Omni-Dünyaya sabitleyen çapalardır. Ve, bu eşmerkezli üstüste binmiş vektörde diğer zaman programları vardır; frekanssal olarak daha kolayca erişilebilen diğer boyutsal alemler. Kadim üstatlar bunu biliyordu ve elbette yerliler olarak isimlendirdiklerinizin çoğu tarafından değişen derecelerde deneyimlendi.

Zaman Kapısı Vektörleri diğer realitelere erişmek için tek araç değildir. Aslında, bu sayısız şekillerde yapılabilir, buna derin meditatif hallerde phi rezonansının kristalin enerjileri de dahildir. Ama Zaman-Kapısı Vektörü koordinat-noktalarında farklı olan şey, basitleştirilmiş bir açıklama kullanırsak, Omni-Dünya Zaman programının kendisinin gezegeninizde, belirli frekanssal matrikslerde gerçekleşen belirli hizalanmış noktalara demirlenmesidir. Bunların amacı çok eşsizdir ve başlıca Göksel Yıldız Kapıları olan Titicaca, Arkansas, Paskalya Adası, Shasta ve Roslyn gibi bölgelerden farklıdır. Birincisinde diğer alemlere, diğer devirlere, yerküresel zamanın diğer programlarına erişilirken, ikincisinde uzayda diğer boyutlara yolculuk yapılır. Farkı görüyor musunuz?

Metatron’a Soru: Arkansas ve diğer ‘Zaman-Kapısı Vektörlerinin’ zamanda yolculuk yapma yeteneğini sağladığını veya güçlendirdiğini mi söylüyorsun?

Metatron: Evet. Ama açık olalım, hologramik zaman programlarının bu tür noktalarda daha açık olarak, daha somut olarak birlikte var olduklarını söylemek daha iyidir. Bu, insan Arkansas’ın Kristalin Vorteksine yürüdüğü zaman, şimdiden yok olacağı ve gelecek veya geçmiş bir programa materyalize olacağı anlamına gelmez, diğer zaman-sıralaması çerçevelerine açılan pencerelerin burada daha fazla erişilebilir olduğu anlamına gelir. Ama materyalizasyonun burada oldukça isteğe bağlı olarak gerçekleşebileceğini ve gerçekleştiğini ve ara sıra tesadüfen gerçekleştiğini söyleyeceğiz. Zaman yolculuğunun gerçek bilimini anlayan, sizin terimlerinizle hem gelecekten hem de geçmişten daha ileri teknolojik uygarlıkların bu tür zaman kapısı vektörlerini, çeşitli amaçlarla diğer devirlere, dönemlere girmek için seçtiklerini söyleyeceğiz. Aslında bu yapılabilir ve gerçekleşir.

Zaman Yolculuğu

Sözünü ettiğimiz gibi zaman yolculuğu hem geleceğinizde hem de geçmişinizde gerçekleşti. İnsanların geçici olarak farklı zaman hologramlarına geçtiği durumlar olmasına rağmen, geçişin daimi olduğu çok az vaka vardır. Amiral Byrd kutup uçuşu sırasında gerçekte farklı bir zaman dönemine geçici olarak çok gerçek geçişini gördü. Bermuda Üçgeni üzerinde reklamı yapılan uçakların ortadan kaybolmalarının çoğu daimi transferler değildi. Zaman bozulması gerçekleşti, ama uçaklar zamanın başka döneminde tam olarak yok olmadılar. Bunun yerine, bunlara yanlış yönlendirme ve radyo sessizliği yaratan ilgili enstrumanların arızalanmaları neden oldu ve yok oluşlar sadece denize düşmeler idi.

Gizli şirketler ile gizli olarak koordinasyon içinde çalışan hükümetlerinizin bazıları, zaten önceden zaman yolculuğunun kabataslak mekanizmalarını geliştirdiler. Bunlar henüz gerçekten idare edilebilir seviyede değil ve insan ‘tempornaut’unda sonuçlanan stres dikkate değerdir, her yolculukta insan bedenini yaklaşık 7 – 10 yıl yaşlandırıyor. Şu anda onlar zamanda sadece 20 – 25 yıl ileri gidebiliyorlar ve geçmişe seyahat edemiyorlar. Zamanla, kullanılan ekipman manyetik kuvvetlerden kristalin bio-plazmik alana dönüştürüldüğünde, bu dikkate değer şekilde geliştirilecek ve zamanda seyretme ölçülüp biçilecek ve gelişigüzel aksilikler ile olmayacak.

En ideal zamanda seyir, saflaşmış Bio Plazmik alanda Mer-Ka-Na’da gerçekleşir ve kristalin ekipman ile zaman vektörü açısından elbette yardımcı olunurken, esasen yolcunun ışık-bilinci miktarı tarafından işletilir. Birçoğunuz oldukça sık olarak rüya halinde zaman yolculuğu yapıyorsunuz ve genişlemiş bilinç hallerinde daha fazla lüsid olmayı öğrenirken, bunun en iyi şekilde yapılmasının anahtarı oradadır. Zaman ve uzayda boyutlararası olarak nasıl gezinildiğine uygulanan Fizik Yasaları vardır.

Çok uzak olmayan gelecekte, İnsanlık bu yasaları yeniden keşfedecek. Ve bu meydana geldiği zaman, geçmiş, şimdi ve gelecek arasında görünürdeki sınırlar daha iyi anlaşılacak. Daha önce açıkladığımız gibi üçüncü boyuttaki dualite deneyimi, insanlığın daha büyük boyutsal algısını sınırlayan programlanmış parametreleri içerir.

Aslında, zamanın ardışık ortaya çıkmasının lineer illüzyonunu yaratan bu 3B tek mercek filtreleridir. Bu, insanlığın bir anın var olduğuna ve sonra ebediyen yok olduğuna ve sonraki anın geldiğine ve birinci an gibi geçmişin büyük anlaşılması zor sisine buharlaştığına inanmasının nedeni budur. Omni-Dünyanın içindeki ve üzerindeki her şeyin ve gerçekte Çokluevrenin aynı anda, eşzamanlı olarak var olduğunu söylüyoruz. Geçmiş, şimdi ve gelecek sadece üçüncü boyut realitesi içinde var olanlara görünür. Ve Omni-Dünyadaki zaman-dönem dosyalarını ayıran programlara gidip gelinebilir.

 Bitirme

Sevgililer, son Yükseliş gerçekleşecek. Korkularınızı bırakın ve 2019 & 2020’nin (ve ötesinin) enerjisinde, binlerce yıldır ulaşmayı beklediğiniz iyiliksever tamamlamaları yaratın. 2012’de Kristalin Dünya meydana getirildi ve Arkansas & Brezilya’da merkezlendi, bu yeni başlangıçtır… ve siz, bir çok seviyelerdeki, bir çok boyutlardaki, geçmişin, şimdinin, geleceğin bir çok devirlerindeki bir çok ‘siz’in hepsi bunun gerçekleşmesini sağlamak için ŞİMDİde birleştiniz.

Dünya genişliyor. Dünyanın 12 boyuta mezuniyeti yaklaşık 300 yılda, 15 nesilde İnsanlığın Yükselişi için kalıbı sağlıyor. Birçoğunuz seyretmek için oradasınız!

Hepiniz mezun olacaksınız, hepiniz yükseleceksiniz… Bir seferde bir kalp. Bu dualite planını başarısız olmak için birlikte-yaratmadınız. Hiç kimse arkada kalmayacak. Bu rüya mutlu sona sahip. Onu yaratın!

Ben Metatron’um ve sizlerle bu Gerçekleri paylaşıyorum. Sizler seviliyorsunuz!

Ve öyledir …

(Çeviri: Saffet Güler)