Geçiş ile ilgili bilimsel bilgi

Yazdır Yazdır 

Tekamülü göksel perspektiften inceleyen bilim adamları Geçişi tetikleyen dört tür göksel olay ve kozmik güç olduğuna inanıyor :

• Galaktik Döngüler,
• Solar Döngüler,
• Solar Olaylar ve
• Süpernovalar.

Bu dört alanda, Çağların Büyük Değişiminin derinlerinde olduğumuzu gösteren çok fazla sayıda kanıt vardır. Önce ilkine bakalım : galaktik döngüler. Bunlar çıplak göze görünmeyen enerjinin yerleşik olduğu bölgeler vasıtası ile galaksimizin dönüşü tarafından yaratılır. Bu bölgelerden birinden geçmek yaklaşık 26 milyon yıl alır ve şimdi oldukça yüksek derecede yüklü olan böyle bir bölgeye ilerlemekte olduğumuz görünüyor. Bu hızlanmış enerjide ilerlemek DNA mızı, bilinçliliğimizi değiştiriyor, ve Meshedilmiş Varlıklara dönüşümümüzü tetikliyor.

Samanyolu Galaksimiz bir uçtan bir uca yaklaşık 100,000 ışık yılı genişliğinde, diğer kısmı 30,000 ışık yılı genişliğinde, üç büyük ve 30 küçük galaksi grubuna ait ve Andromeda galaksisinden sonra ikinci büyük galaksi. Güneş sistemimiz Orion spiral kolunun kenarında bulunur.

Hubble teleskobu, bizim için yıldızlara açılmakta, göksel olayların ve etkinliklerin gizli dünyasını ortaya çıkarmakta. Bu imajların çoğu çok şaşırtıcı – bunlar yaradılışın ve tekamülün dünyasına bir pencere olarak ortaya çıkıyor. İşte bunlardan bir kaçı.