“Suyu İyileştirebiliyorum.” – Yıldız Çocuk İnsanlığı “Uyanmaya!” Çağırıyor

Yazdır Yazdır 

Mary Rodwell –

Aşağıdaki e – postayı Kuzey Avrupa’dan yaklaşık dokuz yaşındaki bir çocuktan aldım, yıldız dilleri ile suyu ‘iyileştirme’ yeteneğinden söz ediyor. Ayrıca Tanrı ve kendi misyonu ile ilgili perspektifini veriyor:

“Zavallı biz. Gönüllü olmaya gelen zavallı çocuklar; önümüzde çok zor bir zaman var, gerçek bir çatışma. Ailemin ‘uyanmasına’ yardım etmek için buradayım, HERKES uyuyor.”

 Cathy’nin Annesi:

 “Dokuz yaşındaki kızım suyu iyileştirmek için ‘yıldız dilleri’ konuşuyor. Kuzey Avrupa’da yaşıyorum ve dört çocuğum var. İlk hamileliğim zamanında, bir ‘ses’ bana çocuklarımın benim olmadığını söyledi. Onlar sadece benim vasıtamla geleceklerdi. Bu çocuklar hiç kimseye ait değiller. Son zamanlara kadar dünya dışı varlıklar gibi şeylerin farkında değildim. Dokuz yaşındaki kızım geleneksel dünyayı ve kuralları zor bulan özel bir kız. Şeyleri neden kendi istediği gibi yapmasına izin verilmediğini soruyor. Cathy’nin şifa yetenekleri var ve suyu arındırmak için ET dilinde bazı iyileştirici sözcükler söylüyor. Sonrasında suyun tadının farklı olduğunu fark ettim. Yıldız dillerinin Evren’in dışından bir yerden olduğunu söylüyor.

Cathy ET dillerinde mesajlar alıyor ve ona söyledikleri şeyleri anlıyor. Bunların önemli olduğunu söylüyor. Ona bir kadının şifa yaptığı ve bir çok ET dili yazdığı sizin sunumunuzu gösterdim. Kızım neşe ve heyecanla karşılık verdi, “O benim yazdığım şeyleri biliyor.”

Kuzey Avrupa’dan bir bilim insanı suyu enerjilendirmenin yollarını araştırıyor ve bunun nasıl mümkün olabileceğini açıklıyor. Prof. Dr. Ohlson İsveçli bir bilim insanı ve suyu ve özelliklerini inceliyor.

 Dr. Ohlson ifade ediyor:

 “Bir bilim insanı olarak, su araştırmamda çalışmakta olduğum spiral oluşumlar – örneğin suya enerji yüklemek – enerji alanını, aurayı yükleyerek ve kuvvetlendirerek iyileşmeye yardımcı oluyor. İster inanın ister inanmayın, şifa hücresel seviyede çalışıyor. Ellerimden gelen şifa genleri açıp kapatmada rol oynayan P53 genine protein bağlanmasını etkiledi. Doğru şekilde kullanıldığında bu, dünyamızı yeniden inşa etmede insanlık için bir kutsama olabilir.”

 Japon bilim adamı Masaru Emoto sayısız bilimsel testlerde, suyun kristalin doğasını ve belirli türde müzik, dua ve insan niyeti ile nasıl programlanabileceğini, arıtılabileceğini ve değiştirilebileceğini gösterdi.

 Tanrı: Farklı Bir Perspektif

 Cathy’nin annesi devam ediyor:

“Cathy Tanrı sözcüğünü kullanmaz, yanlış kullanıldığını söylüyor. Ona ‘GÜN IŞIĞINDA’ oturan ‘VARLIK’ adını veriyor. Gün Işığı, hepimizin ortaya çıktığımız yer. Tanrı bir erkek veya bir kadın değil. Cinsiyeti yok. Bu Varlık Işık ve Sevginin tohumunu ekti ve burası ışık ve meleklerin yaşadığı yer.

Cathy’nin ona rehberlik yapan ve öğreten ‘yardımcıları’ var. Varlıklardan birinin ismi ‘Emenoke’, dişi ve mavi, saçı veya kulakları yok; gözleri insan gözlerine benziyor, sadece daha büyük. Yeşil rehber erkek. Cathy’nin rehberlerinin ona söylediklerini anlamasına yardımcı olan Gündüz Diyarından/Day Land (boyutlar) bir yardımcısı var. Cathy ‘dostlarım her zaman burada’ diyor.

Bilgi:

Cathy’nin ruhsal ET dostları ona yedi kitapta (gerçek kitaplar değil, bu onun bunları en iyi tanımlayabildiği yol) bilgi verdiler.

– Kırmızı kitap yaradılış ve orijinlerimiz hakkında.

– Kahverengi kitap farklı gezegenler ve oralardaki yaşam hakkında.

– Açık yeşil kitap doğa ve bitkiler ve hayvanlar ile nasıl temas kurabileceğimiz ve doğayı anlama hakkında.

– Koyu yeşil kitap beden, bedenin gerçekte nasıl çalıştığı ve onun evrimleşmesini nasıl sağlayacağımız hakkında.

– Mavi kitap ışık ve hakikat hakkında.

– Kırmızı – kahverengi kitabı henüz açamadı, çünkü 1700’lerde bir zamanda ‘bir dragon ondan anahtarı aldı.”

– Kara kitap karanlığı ve kötülüğü açıklıyor ve tehlikeli.

Tüm kitaplar önemli bilgiler içeriyor.

Okullar, Eğitim Sistemleri – Yanlış Olan Şeyler:

Cathy’nin yorumları:

“Okullarda öğrettikleri şeyler doğru değil. Sizi bilgisayarlar gibi programlıyorlar ve ışığınızı kapatıyorlar. Bu sistem ile ilgili iyi olan hiç bir şey yok. Çocuklar programlanıyor. Çocuklar zaten ihtiyacımız olan bilgilere sahip, ama çocukların bununla ilgili genişlemelerine ve bitirmelerine izin vermiyorlar, çünkü durup başka bir şeyler yapmak zorundayız.

Okulda bilgiler hazırlanmış ve katı. Okul programları virüs gibi, içimizde sahip olduğumuz şeyleri yok ediyor ve eski olan bilgisayar gibi olduğumuz ve büyüdüğümüz zaman, işimiz bitiyor. Başlangıçta sahip olduğumuz bilgiye erişimi kaybediyoruz.

Ama eğitim bunun gerçekleşme yollarından sadece bir tanesi. İçsel özümüz çok fazla stres, çoklu görevlerle karşılaşmak, az uyku ve fazla endişe ile yok harap olabilir. Kasten yok ediliyoruz.”

İnsanlığın Potansiyeli, Hayal Gücü ve Bir Şeyi Gerçekliğe Dönüştürmek:

Her şey mümkün“.

“İnsanların arzu ettiğimiz her şeyi yapabileceğimizi bilmeye gereksinimi var. Çocuklar hayal güçlerini kullanarak oynadıkları zaman, bu sadece hayal gücü değildir. Bunu veya şunu yapamayacaklarını söyleyerek onları durdurduğumuz zaman, bu onların istedikleri şeyleri gerçekliğe dönüştürmelerini durdurur. Hayal ettikleri şeyler bir gerçeklik olabilir. Bu zamanda hayal gücü dediğimiz şey, gerçeklik olabilir. Bunun mümkün olmadığını söylüyoruz, ama her şey mümkün. Buna inanmaya ihtiyacımız var, o zaman bu kapasiteye sahip oluruz. Yapabildiğimiz şeyleri yeniden keşfettiğimiz zaman, tam potansiyelimize ulaşabiliriz.”

İnsanlık Kendine İnanmak Zorunda:

“Bu zor, çünkü her şeyden önce, buna inanmıyoruz, o zaman eğer inanırsak ama hala şüphelerimiz olursa bu, bu potansiyele erişmemizi engeller. Buna ulaşmak için, GERÇEK hakikatimize temas etmek için kendi içimizde bir noktada olmalıyız. Buna erişeceğimiz belirli bir zaman vardır ve bir insan bunu yaparsa, bu diğer insanlara yayılır ve bunun başlama şekli budur. Ama hangi zamanda olduğunu söyleyemiyorum.”

Cathy yıldız çocukların neden bu zamanda bu gezegene geldiklerini paylaşıyor:

“Yıldız çocukları bize yolu göstermek için geldiler. Onlar insanlığın geri kalanının uyanmasına yardımcı olarak, süreci başlatanlardır.”

Cathy kendisinin evrimleşmemize yardım etmek için Evening Land/Akşam Diyarından geldiğini söylüyor. Amacı gerçekleştiği zaman, Gündüz Işığına gidecek. Bizler zaten Gündüz Diyarında bulunduk, ama daha fazla deneyimlere sahip olmak istediğimiz için, bu gezegene geldik. Onunla temasta olan Emenoke gibi varlıklar başka bir gezegende yaşamıyorlar. Onlar Beyaz Işıkta ‘evrenin kıyısında’ yerleşikler. ‘Işık orbu’ bizi korumak için gönderiliyor. Küçük erkek kardeşimin onu koruyan mavi bir orb’u var.”

Mary: “Erkek kardeşinin de bir öğretmen olacağını söyledin – ne şekilde?”

Cathy: “O benim öğretmenim olacak ve evde eğitim görecek, böylece gerçek bilgileri alıkoyacak.”

Mary: ” “Rehberlerin sana ne öğretiyor?”

Cathy: “Yetişkinlere öğretebilmem için, farklı bilgiler öğretiyorlar. Tehlike şu ki, bu bilgiler değiştirilebilir ve o zaman gerçek bilgi kaybolur. O zaman insanların kafası karışır ve yıldız çocuklarla dalga geçerek, onlara inanmayarak kaybolurlar. Bir çok Yıldız Çocuk eğitim ile yok ediliyor.”

“Uyanmak Zorundayız!”

“Varlıklar uyanmamızı ve gerçekliği olduğu gibi görmemizi, gerçekte ne kadar güçlü olduğumuzu anlamamızı istiyorlar. Gündüz Diyarından ve Akşam Diyarından gelen bazı bireyler insanlığın Uyanışına yardım etmek için buraya geldiler. Yardım etmek için buraya gelmek çok tehlikeli, çünkü geçmiş yaşam anılarınız doğumda silinebilir ve bunun bir kısmı toplum, eğitim, içki ve uyuşturucu tarafından yok ediliyor. Buraya gelenler tehlikelerin farkındalar ve yine de gelip yardım etmek istiyorlar. henüz uyanmadık.”

Mary: “Nasıl uyanabiliriz?”

Cathy: “Gerekli enerjiye sahip olmadığımız için enerjimizi artırmak zorundayız; enerji bizden çalınıyor.”

Mary: “Enerjimizi nasıl koruyabiliriz?”

Cathy: Şu anda, enerjimizin sadece %0,5 ine sahibiz. %1,5 olmasına ihtiyacımız var.

Enerjimizi artırmaya nasıl başlayabiliriz? Cathy şunları söylüyor…

– Küçük şeylere öfkelenmeyin.

– Cep telefonu ile uzun süre konuşmayın.

– Beyaz şeker yemeyin.

– TV izlemeyin.

– Mikrodalga kullanmayın.

– Kablosuz internet kullanmayın.

 Sonraki Beş Yıl: 2012 – 2017:

“Bu gezegende sonraki beş yılda önemli bir şey olacak. Anne babalar bizi dinlemeliler. Anne babalarımızı eğitmeliyiz.”

Cathy burada dünyadaki amacının ailesinin uyanmasına yardım etmek ve küçük erkek kardeşini korumak olduğunu anlattı, çünkü erkek kardeşi insanlık için önemli. Bununla, kardeşi büyüdüğü zaman onun öğretmeni olacağını, bunun da insanlığın uyanmasına yardımcı olacağını kastediyor.

(Çeviri: Saffet Güler)

http://www.higherjourneys.com/wake-up-call-for-humanity/