UYANIŞ BELİRTİLERİ

Yazdır Yazdır 

Tekamül sürecimiz Yeni daha yüksek enerjiler ile çok hizlanmasina ragmen, kim oldugumuza bagli olarak hepimizin bu degisimleri kendi yolumuzda ve kendi zamanimizda deneyimledigimizi bilin. Ve genel olarak konusursak, yükselis sürecimiz kendi bireysel enerjimizi nasil islettigimize ve inançlarimizin ve deneyimlerimizin ne olduguna baglidir (baska deyisle, nasil titrestigimize). Bu seyler degistirilebilir ve ayrica içimizi temizlerken ve daha fazla isigi tasirken otomatik olarak degisecektir. Tekamül süreciniz sevinçli, huzurlu olsun ve isik ve harikalarla dolsun !

1. Basinçli bir tencerede veya yogun enerjide imissiniz gibi hissetmek ; stres hissetmek. Hatirlayin, siz daha yüksek titresime ayarlaniyorsunuz ve sonunda buna ayarlanacaksiniz. Eski kaliplar, davranislar ve inançlar yüzeye itiliyor. Içinizde süre giden bir çok sey var !

2. Yönünü kaybetme hissi ; nerede oldugunu bilmeme ; yer hissinin kaybi. Daha yüksek alemlere ilerleme sürecinde oldugunuzdan siz artik 3 ncü Boyutta degilsiniz.

3. Bedenin degisik bölümlerinde olagan olmayan aci ve agrilar. Siz daha yüksek boyutta titresirken ariniyorsunuz ve 3 ncü Boyutta titresen bloke olmus enerjiyi saliveriyorsunuz.

4. Gece saat 2 ile 4 arasinda uyanmak. Rüya halinizde çok fazla sey yapiliyor. Siz uzun zaman periyotlari boyunca orada olamazsiniz ve bir molaya ihtiyaciniz var. Ayrica, daha fazla tekamül etmis bireyler Dünya planinda daha fazla zaman geçirir ve siz yüksek derecede tekamül ediyorsunuz.

5. Derin uyku periyotlari. Bir sonraki asama için insa edilirken, siz tüm yeni sartlara uymaktan ve bütünlesmekten sonra dinleniyorsunuz.

6. Çevrenize karsi yükselmis hassaslik. Kalabaliklara, gürültüye, yiyeceklere, TVye, diger insan seslerine ve çesitli diger uyaricilara tahammül edememe. Ayrica siz kolayca saskina dönüyorsunuz ve kolayca tahrik oluyorsunuz. Siz uyumlaniyorsunuz !

7. Hiçbir seyi yapmaktan zevk almiyor hissediyorsunuz. Siz dinlenme periyodundasiniz. Bedeniniz neye ihtiyaci oldugunu biliyor.

8. Konusmalarda, davranislarda, sosyal yapilarda, sifa türlerinde vs yansitilan daha düsük titresimli seylere (3 ncü Boyutun) tolerans göstermeme. Bunlar içinizde sizi hasta hissettiriyor. Siz daha yüksek titresimdesiniz ve enerjileriniz artik hizalanmada degil. Siz ilerlemek için ileri “itiliyorsunuz”.

9. Yiyecek için istah kaybi. Bedeniniz yeni, daha yüksek varolus durumuna ayarlaniyor. Ayrica, bir parçaniz artik burada olmayi istemiyor.

10. Arkadaslarin, etkinliklerin, aliskanliklarin, islerin ve oturulan yerlerin aniden ortadan kaybolusu. Siz alisik oldugunuzun ötesine tekamül ediyorsunuz ve bu insanlar ve etraftakiler artik sizin titresiminize uymuyor. Yeni yakinda gelecek ve çok iyi hissedeceksiniz.

11. Siz kesinlikle artik bazi seyleri yapamiyorsunuz. Alisilmis rutin seyleri ve etkinlikleri yapmaya çalistiginizda, tamamen korkunç/berbat hissettiriyor. Yukaridakinin aynisi (titresiminize uymuyor).

12. Asiri yorgun günler. Bedeniniz yogunluk kaybediyor ve yogun yeniden yapilanmadan geçiyor.

13. Düsük kan sekeri ataklarina benzer sekilde sikça yeme ihtiyaci. Kilo alma. Bu yükselis süreci için çok büyük miktarda yakita ihtiyaciniz var.

14. Duygusal inis çikislar deneyimlemek ; aglamak. Duygularimiz saliverisimizin çikis yeridir ve biz bir çok seyi saliveriyoruz.

15. Yuvaya gitme istegi, sanki her sey BITMIS gibi ve siz artik buraya ait degilsiniz. Biz Kaynaga dönüyoruz. Her sey BITTI. (Ama çogumuz Yeni Dünyayi yaratmak ve deneyimlemek için kaliyoruz). Ayrica, eski kontratlarimiz tamamlandi.

16. Delirdiginizi hissetmek veya bir çesit zihinsel hastalik gelistirdiginizi sanmak. Siz hizla bir çok boyutlari deneyimliyorsunuz ve büyük miktarda açiliyorsunuz. Çok sey simdi sizin için mümkündür. Sadece siz buna alisik degilsiniz. Farkindaliginiz yükseldi ve engelleriniz gitti.

17. Endise ve panik. Egonuz kendisinin çogunu kaybediyor ve korkuyor. Sisteminiz de asiri yüklü. Size anlayamayabileceginiz seyler oluyor. Ayrica siz 3 ncü Boyutta hayatta kalmak için gelistirdiginiz daha düsük titresimin davranis kaliplarini kaybediyorsunuz. Bu size kolay incinebilir ve güçsüz hissettirebilir. Kaybetmekte oldugunuz bu kaliplara ve davranislara daha yüksek alemlerde ihtiyaç yok.

18. Depresyon. Dissal dünya Yeni, yüksek titresimli siz ile hizada olmayabilir. Orada disarida iyi hissettirmeyebilir. Siz ayrica saliveriyorsunuz.

19. Canli, vahsi ve baza siddetli rüyalar. Siz bir çok yasamin düsük titresimli enerjilerini saliyorsunuz. Bir çok kisi simdi güzel rüyalar deneyimledigini bildiriyor.

20. Akisin ortasinda planlariniz aniden degisiyor ve tamamen farkli yöne gidiyor. Ruhunuz enerjinizi dengeliyor. Ruhunuz sizden daha fazla bildigi için, bu genellikle bu yeni yönde mükemmel hissettirir. Bu sizin yanlis seçiminizi ve titresiminizi sona erdiriyor.

21. Bir çok gece kabuslari ile, en kötü kabusunuz gibi görünen bir durum yarattiniz. Ruhunuz yoksun oldugunuz yerlerden sizi çekmek/büyütmek veya asiri bolluk olan yerlerden sizi asagiya indirmek için rehberlik yapiyor. Enerjiniz kendisini dengeliyor. Bu durum vasitasi ile huzura giden yolunuzu bulmak kendiniz için tesis ettiginiz sinavdir.

BU SIZIN yolculugunuz ve eger siz hazir olmasaydiniz ruhunuz bunu baslatmazdi. Siz yolunu bulanlardansiniz ve yolunuzu bulacaksiniz. Geriye bakinca, deneyim için sükran duyacaksiniz ve farkli bir insan olacaksiniz.