YÜKSELİŞ & İNİŞ

Yazdır Yazdır 

Bir kimsenin kendi Ruhunun daha genis bir parçasi bedende kalmaya geldiginde bir inis gerçeklesir. Ruhun inisleri Isikbeden Yükselis sürecinin önemli bir parçasidir. Herkes, süreçte degisik zamanlarda Isikbedenlere dönüsümlerinin parçasi olarak Inisi deneyimleyecek. Bazen, geçisler öyle derin olacak ki kisi bedenine birinin girdigini (walk – in) sanacak. Çogu zaman, Ruh bedene inerken, kisi olaganüstü kendinden geçme (cosku) ve çok büyük mutluluk hisseder. Bir açiga vurma, genislemislik, amaç berrakligi hissi olabilir ve her seyi yeni gözlerle görme duyumu olabilir.

Hos olan çok büyük mutluluk durumundan tam bir yönünü sasirma durumuna kadar, öznel deneyimler degisir. Bir inisin ne kadar dramatik hissettirecegi, kisinin önceden entegre oldugu Isigin derecesine, kisinin kim oldugu ve neden burada oldugu ile ilgili inançlarinin katiligina ve bu zamanda Ruhun bedeni ne kadar kapsamli olarak yeniden – modelleyecegine baglidir. Bir inis zamaninda, Ruh, Isikbeden yapilarinin titresimini artirirken, zihinsel, duygusal ve eterik mavikopya bedenlere bilinçliligin tümüyle yeni modellerini kurar. Farkli bedenler ondan sonra geçis yapmali ve realitenin daha genis resimlerini barindirmak için genislemeli ve sinirliligin eski modellerini salivermelidir.

Zihinsel bedenin fonksiyonu “gerçegin” ne oldugunu belirlemek ve tanimlamak ve sizi nasil canli tutacagina odaklanmak oldugu için, yasami sürdürme modellerinin saliverilmesi çok büyük karisikliga neden olabilir. Zihinsel beden “yasamaya devam etmeyi isteyebilir miyim veya ister miyim ?” sorusunu sorabilir. Ölüm korkusu ve ölme isteginin birlesimi bedende depolanan otomatik yanitlarin çogunu sallayip atabilir. Ayrica, Ruh’un realite resimleri o kadar genis ve non – lineerdir ki, zihinsel beden onlari tanimlayamayabilir. Bu hiçbir seyin gerçek olmadigi hissini ortaya çikarabilir. Bu zihinsel bedeni hayatta kalma yönlendirmesinden – gerçek olani savunma ve gelecegi tanimlama – Simdide Ruh’u takip etmeye geçisini saglar.

Ruh’un duygusal bedene yerlestirdigi yeni modeller genellikle insanlara, yerlere, nesnelere ve fikirlere önceden olan bagliliklarin saliverilmesini hizlandirir. Birey depolanmis duygular ve ifade edilecek blokajlar özgür kalirken çok büyük mutluluk ve cosku ile bir çok farkli duygular arasinda dalgalanmalar hissedebilir. Duygusal bedenin baglantilari (tutkunluklari), blokajlari ve depolanmis duygular bu yasamdaki ve diger enkarnasyonlardaki deneyimlerden gelistirilir ve bunlarin tümü geçmise basvurur. Ruh, lütfun gücü vasitasiyla geçmisle bagi kopartir, böylece kisi her aninda Ruhunun genisligini ve büyük mutlulugu deneyimleyebilir. Eterik mavikopya beden, fiziksel beden için bir kalip olarak ve duygusal ve zihinsel bedenler için bir regülatör olarak islev görür. Bu beden fiziksel sekil için mavikopyadir ve DNA ile birlikte bedenlerin tümündeki Isikbeden dönüsümlerini ayarlar. Bir Inis basladiginda, fark edilen ilk degisim genellikle fiziksel bedende karincalanma/ürperti veya elektrik hissidir. Buna, uyuyan Isikbeden yapilarini aktive eden eterik mavikopyaya Isigin güçlü asilanmasi neden olur. Bu, zihinsel ve duygusal bedenlerin geometrilerinin dönüsünü ve tüm hareketini hemen degistirir. Ayni zamanda, o fiziksel bedenin hücrelerine ATP üretimini artirmalari için sinyal gönderir. O zaman, DNA Ruh’tan Daha Yüksek Isik kodlarini alir ve Isikbedenin daha çogunu gerçeklestirmek için dönüsür. Fiziksel bedenin titresimsel hizi, isigin hücresel seviyedeki bu güçlü asilanmasi nedeniyle çogu zaman dramatik olarak artar ve duygusal ve zihinsel bedenlerden eski modelleri saliverir.

Bazen, kisi bedeninin molekülleri sanki ayriliyormus gibi hisseder. Tüm seviyelerdeki bu radikal degismeler ile, çogu zaman basagrisi, mide bulantisi, yorgunluk, ishal, ates, bedende agrilar ve basdönmesine neden olan fiziksel formdan yogunlugun saliverilmesi baslatilir. Bu genellikle 72 saat içinde geçer. Bazen bireyler yönünü sasirmis hisseder, çünkü “Ben kimim ve neden buradayim?” sorusuna eski yanitlar artik mevcut degildir. Herhangibir rahatsizliga ragmen, çogu insan canlanma, büyük cosku ve özgürlük hisseder. Psisik ve çok – boyutlu farkindalik gelisirken, kimligin ve amacin yeni genis bir hissi tezahür eder. Ruh geçmise basvurmayi tamamen kirmak ve çok büyük, sinirsiz, çok – boyutlu Isik Ustadi olarak SIMDIDE yasamak için aktivasyon saglar.

Yeni : Isikbeden aktivasyonu ile, kalp çakrasi daha yüksek fonksiyonlarina açilir ve diger çakralar üzerinde üstünlük saglar. Bu, ayrica diger alti çakranin kendi daha Yüksek Ilahi fonksiyonlarinda islemesini baslatir. Yedi mühür açilir ve çakralar konik sekilden küresel sekle dönüsür. Sonra onlarin hepsi, birlesik çakra olarak adlandirdigimiza birlesmeye baslar. Fiziksel bedenin disinda bulunan diger yedi çakra sekizinci, dokuzuncu ve onuncu çakralarla birlikte aktive olmaya baslar. Bu daha yüksek çakralar birlesik çakraya açilir ve duygusal, zihinsel ve Ruhsal bedenlerin birlesmesini hizlandirir. Kalp çakrasi çok – boyutlu olarak açilirken, diger çakralar da daha fazla birlesir ve enerji bedenleri olur.

Bu, Ruhüstü (oversoul) olarak, Mesih ruhu olarak yükselis için araç olan birlesik enerji alanini olusturur ve BEN’ IM varligi onunla birlesmek için iner. Kök veya Ilk Çakra omurganin tabaninda yerlesiktir. O, bedeni gezegene baglar ve bedende yasam – gücünü düzenler. O ayrica hemen onun üzerinde ve arkasinda yerlesik olan Içgüdüsel Merkezle baglidir. Sakral veya Ikinci Çakra bedende cinsel ve yaratici enerjiyi yönetir. Solar Plexus veya Uçüncü Çakra gücün ve ego yoluyla iradenin gücünün merkezidir. “Ego” Alt Bedenlerle birlesiktir, Fiziksel, Duygusal ve Zihinsel Bedenler. Kalp veya Dördüncü Çakra gögüsün merkezinde bulunur. O Birlesik Çakra için temeli ve merkezi olusturur. O sevginin ve tezahür ettirmenin kaynagidir.

Bogaz veya Besinci Çakra kisinin gerçeginin ifade edilmesini yönetir. Uçüncü göz veya Altinci Çakra gerçegin algilanisini yönetir. Uçüncü Göz yapisi tam onun önündedir. Taç veya Yedinci Çakra bedenle daha yüksek çakralari ve Spiritüel Bedeni birlestirir. Alfa Çakrasi basin 8 inç (20 cm) yukarisinda ve Omega Çakrasi omurganin 8 inç asagisinda yerlesiktir ve ikisi arasinda Elektrik, Manyetik ve Yerçekimsel fonksiyonun Metatron’unun Dalgalarini olusturur. Onlar çapa olarak islev görür – Alfa alt bedenleri üst – boyutsal benzerlerine (kopyalarina) baglar ve Omega alt bedenleri enkarnasyonlarinin holografik izgarasina baglar.