- Koşulsuz Sevgi - https://www.kosulsuz-sevgi.com -

1:1:1 Yeni Yıl Kitlesel Aktivasyonu (2008 Mesajı)

MICHELLE ELOFF© kanalı ile

Johannesburg – 13 Aralık 2007

www.thelightweaver.org

Ben Kuthumi’yim ve bu zamanda her birinizi selamlamak için Sevgi Ve Bilgeliğin ışınları ile geliyorum ve sizlere kutlama, bağımsızlık, inisiyasyon ve mutluluk kutsamaları getiriyorum. Selamlar sevgili varlıklar.

Ve sizleri Mesih’in kalbi ile ve Tanrı’nın ellerinde güvenle sararken bugün her biriniz ile toplanmaktan kalplerimizde büyük sevinç duyuyoruz ve keyif alıyoruz.

Sevgililer bugün 1:1:1 kutlamasıdır, yeni başlangıcın başlamasıdır. Bu sizin yaşamda var olan her şeyin ışığını deneyimlemenin bütün bir yeni döngüsüne yolculuğunuzdur. Bu özel aktivasyon ışık ve akışkan sevginin tüm portallarını açan bir aktivasyondur.

Her portal açılırken insanlığa dikkatini portallardan akan enerjilere döndürme ve bu enerjileri varlıklarının çekirdeğine absorbe etme fırsatı veriliyor. Bu, Işık, sevgi, gerçek ve güvenin paradigmalarının tüm İlahi Üstatlarının, Lordlarının, Leydilerinin, Tanrı ve Tanrıçalarının, Meleklerinin ve Başmeleklerinin sundukları ilahi kutsamaları getirerek varlıkları ile sizleri onurlandırdıkları gündür.

2008 Uyanışın Yeni Dalgasının başlangıcıdır. Bu yıl boyunca Yükselişin İkinci Dalgası kendi tamlığında tezahür edecek ve 21 Aralık 2008’e kadar birçoğunuz esaslı oranlarda değişimlerden geçeceksiniz. Bu değişimler korkulacak değişiklikler değildir, bu sizleri farkındalığın daha yüksek haline, anlayışın daha derin haline ve benliğin daha kuvvetli varlığına getiren değişimlerdir. Bu size yeni başlangıçların gösterileceği yıldır. Eskiyi salıvermede ve dikkati yeniliğe ve kişinin yeniliğin inisiyasyonunu kucaklamasına izin vermesinden gelen sevince odaklamada yatan gücün size gösterileceği yıldır. Birçok insan değişimden, yeniliklerden korkuyor, ama yine de değişimin gelmesini istiyor, onları acılarının, üzüntülerinin, korkularının ve hayal kırıklıklarının derinliklerinden kurtaracak şeyler göndermesi için evrene dualar ve niyetler gönderiyorlar. Bu size büyük dalgalar halinde gelecek olan yıldır.

Önünüzdeki yılın her ayı kendi içinde bir inisiyasyondur. Master titreşim günlerinde benliğin derin veçhelerinde aktivasyonlar deneyimleyeceğinizi göreceksiniz, bu enerjinizi yoğun ışık, bilgi ve enerji alemlerine aktaracak.

Bundan dolayı 11 Ocak ve 21 Ocak 2008 günlerinde bireyleşme yolculuğuna başlangıcın inisiyasyonundan geçeceksiniz. Bu, bu özel iki günde ilahi ve değerli imzanızın eşsizliği ile daha derin bağlantı kurduğunuz diğer dünyalarda bedenlediğiniz bireysel titreşime adım atmanın derinliklerini deneyimleyeceğiniz anlamına geliyor.

2 Şubat ve 22 Şubat 2008’de, siz cennetin bilinçliliğinde köklenirken kendinizi dünyada köklemenin derin seviyelerini deneyimlemekten yararlanacaksınız. Şubat ayı, dengeyi ve ışığınızın dünyanızda size geri yansıtmanıza izin vermenin ne kadar önemli olduğunu anlama fırsatlarını kucaklayacağınız ay olacaktır. Bu, size daha fazla lütuf, daha fazla şifa ve yaşamla başa çıkmak için mücadele ve kavga yerine kutsamaların bolluğunu getirecek olan Yaşamın akışına teslim olmayı anlamanın zamanıdır.

Şubat ayrıca size mücadele etmekte olduğunuz şeylere yaratıcı çözümler bulma yeteneğiniz ile ilgili ilahi kutsamaları getirecek. Bu çözümler teslim olmanın öneminin daha büyük anlayışı şeklinde tezahür edecektir. Bu sizin alıcı olmanızı, topraklanmış kalmanızı ve sezginize güvenmenizi gerektirir. Ayrıca çözümlerin yaratıcı yetenekleriniz, genelde yaratıcılık vasıtası ile tezahür edebileceğinin farkında olun.

3 Mart ve 13 Mart 2008’de, Birlik Bilinçliliğinin Tanrıçası tarafından kucaklanacaksınız, isim olarak Lady Guinevierre, Mary Magdelene ve Tanrıça Jezebel.

Mart ayı sırasında sizi üçlü Tanrıça’nın alemlerine inisiye edecekler ve bu yerde üçlü Tanrıça ile ilgili bilinçliliğin tüm seviyelerinde yatan gücü hatırlayacak ve fark edeceksiniz. Bu, çocuğun içinde yatan gücü, diğer dünyalardaki bakireyi, annenin içindeki gücü ve ihtiyar kadındaki gücü anlamak anlamına gelir. Siz bir erkek iseniz, bu size de uygulanır. Kendi benliğinizde ful dengeyi deneyimlemek için, üçlü Tanrıça içinde yatan gücün anlaşılması gerekir.

Mart ayında İmparatoriçenin enerjisinde yatan bereketi, doğurganlığı deneyimleyeceksiniz. Yüksek Rahibenin özünde yatan güç, beceriklilik ve içgörü, ayrıca özgürlük yolunu keşfeden genç bakirenin masumiyetinin kendiliğinden oluşunda yatan sevinç.

Nisan ayında Sir Lancelot’un ve Üstat Yeshua’nın ışığı ve gücü ve de Horus’un ışığı ile kucaklanacaksınız. Bu üç varlık size üçlü Tanrı’nın içinde yatan gücü gösterir. Eril bir süreçten geçeceksiniz. Tüm bu veçheler çok önemlidir ve Mart ve Nisan enerjisinin kombinasyonunun size yeni bir güç, yeni bir benlik hissi getireceğini göreceksiniz. Böylece kendi gücünüzü ifade edeceksiniz, sevginizi ifade edeceksiniz ve bedeninizde güvende ve rahat hissedeceksiniz.

Mayıs ayında Lord Hilarion ve Tanrıça İştar ile vakit geçireceksiniz. Mayıs, sesinizin büyük derinliklerini keşfedceğiniz aydır. Omuzlarınızda ağırlık yapan o eski pelerinlerin bazılarını atmaya yetecek kadar hazır ve güçlenmiş hissedeceğiniz bir zamandır. Eski maskeleri atacağınız zamandır. Bu ay enerjinin sizi doldurduğunu, geleceğe itelediğini, yeni bir özgürlük hissi tezahür ettirmeye ve gücünüze manyetik olarak çektiğini hissedeceksiniz. Mayıs ayı boyunca derin bir özgürlük hissi deneyimlemenin önceliğiniz olduğunu hissedeceksiniz.

Sesiniz, hayal gücünüz gibi yaratıcı bir araçtır. İnsanın sesinin ne kadar güçlü olduğunu, kişinin sevgiyle ve bilgece gerçeğini ifade etmesinin ve iletişimin otomatik olarak büyük bir özgürlük hissine kapıları açtığını fark etmenin zamanıdır. Üstat Hilarion sesinizde yatan tezahür yeteneklerinizi ortaya serecek. Tanrıça İştar size özgürlükte yatan gücü gösterecek, eski paradigmaların sınırlamalarını parçalama seçimini yapmanın sonucu olarak gelen özgürlük.

Nisan ayında – 4, 14, 24 Nisan- ve ayrıca 5, 15 ve 25 Mayıs’ta kombine inisiyasyonlar ve aktivasyonlar olacak. Mart’ta Tanrıçadan çektiğiniz enerjiyi Nisan enerjisi ile birleştireceksiniz ve Mayısta bedeninize absorbe ettiğiniz enerjileri ifade etme yolculuğuna başlayacaksınız.

Eril enerji, diğer dünyalardaki Tanrı enerjisi fiziksel realitedeki sizin aktif veçhenizdir, özgürlüğünüzün doğmasını sağlamak için gereksinim duyduğunuz her şeyin tezahürünü getirir. 3 Mart ve 25 Mayıs arasında ölüm ve yeniden doğuşun üç aşamasından geçeceksiniz.

Paskalya zamanı kollektif bilinçlilik için çok önemlidir. Bu yıl kollektif bilinçlilik olarak insanlık Paskalyanın amacı ile ilgili derin içgörüler kazanacak ve belki de farkındalığını hikayenin sunduğu şeyin fizikselliğinden öteye geçirmeye başlayacak. Bununla, insanlar İsa’nın çarmıha gerilmesinin incilde yazılmış olanlara çok fazla dayanmadığını anlayacak demek istiyorum.

Böylece Paskalya zamanı bir şekilde tövbe etme zamanıdır ve bunu söylememin nedeni, bunun kendinize bakmanızın, tövbe etmenizin çarmıha gerilmeye yol açan kötülükleri salıvermenin zamanı olmasıdır. Bu sizi eski bedeninizi, eski yollarınızı arkada bırakacak olan ve varoluşun yeni halini kucaklayan olan yeni bir yola doğmanızın inisiyasyonuna götürecek.

Mart’tan Mayıs’ın sonunda çok derin değişimlere hazırlıklı olun, bu sizi Haziran’a, Üstat İsa ve Lord Buddha’nın sizinle vakit geçireceği zamana götürecek. 6 Haziran, 16 Haziran ve 26 Haziran özellikle Üstat İsa ve Lord Buddha’nın sizinle yapacakları şeyler ile ilgili olarak önemli günler olacaktır. Bu inisiyasyonlar sizi vizyon alemlerine götürecek. Gerçekte bunu üçüncü gözünüz ile ilişkilendirebilirsiniz. Bu zaman esnasında sizin neşeyi, birliği, hafifliği ve kendinizle kutsal evliliğinizi deneyimlemeyi engelleyen bilinçaltı inanç sistemlerini besleyen bilinçli zihninizdeki kalıntı kalıplar ortaya konacaktır. Bu, eski kalıplardan kendinizi ayırma deneyimleri olacağı anlamına geliyor, kendinizi İsa ve Buddha’dan gelen rehberlik, ışık ve sevgiyi almak için açmanın sonucu olarak bunu lütuf ile ve kolaylıkla yapabileceksiniz.

21 Haziran’da Güney Yarıkürede kış gündönümü, Kuzey Yarıkürede yaz gündönümünün sonucu olarak kutlamanın arttığı zamanda, yaşama bakmanın yeni yollarının daha kolay olacağını göreceksiniz. Güney Yarıkürede yaşayanlar için kendi içiniziniz derinliklerine gitmenin, ruhu aramanın başka bir seviyesi olacak, bu çoğu zaman “ruhun karanlık gecesi” olarak adlandırılır. Kuzey Yarıkürede olanlarınız, kutlamanın “balayı” aşamasından geçeceksiniz. Kuzey yarıkürede yaşayıp da Güney yarıküre ile güçlü bağlantıları olanlarınızın da “ruhun karanlık gecesini” deneyimleyeceğini aklınızda tutun. Bu diğer yarıkürede yaşayıp benzer süreçten geçenlere de uygulanır. İnsanlar coğrafik olarak nerede olursa olsunlar dünyadaki her şeyden ve tüm mevsimlerden etkilenirler.

Temmuz “yorgun olacağınız, canınıza okunacağı” bir aydır. Lord Merlin’in içsel çocuğunuzun yaşamın sihrine ve mucizelerine güvenme yeteneğinde yatan hazineleri size ifşa edeceği aydır. Bu özeş zaman sırasında Lord Merlin kaynaktan gelen enerjiyi kucaklamanıza yardım edecek ve bedeninizi, zihninizi ve ruhunuzu sürekli olarak besleyen kaynaktan nasıl çekeceğinizi size öğretecek. Bu özel ay sırasında tüm çakra sisteminizde yeniden ayarlanma deneyimleyeceksiniz ve 7, 17 ve 27 Temmuz’da sizi 7 nci evrenin derin alemlerine götürecek olan küçük inisiyasyonlardan geçeceksiniz. Bu, kuantum alanı ile ilk elden deneyiminiz olacağı anlamına gelir ve onun gücü bu ay büyük ölçüde artacak. Bu, Ağustos ayında gerçekleşecek olan büyük kutlamalara hazırlıktır.

Ağustos 2008’de, Bolluk ve Tezahürün tüm Lordları ve Leydileri, Simyanın Tanrıları ve Tanrıçaları ve İlahi Sevginin Melekleri ve Başmelekleri tarafından kucaklanacaksınız. Bu, tüm gezegenin Mesih bilinçliliğinin d aha derin seviyesinde kucaklanacağı zamandır. Ana kutlama 8 Ağustos’ta olacak. Bu, 8:8:8 kutlamasıdır ve o gün ilahi bolluğun sonsuz gücü Dünya Ana’nın bedenini her büyük ve küçük çakrasında ve ayrıca her insan varlığının bedeninin her büyük ve küçük çakrasında demirlenecek.

Bu demirlenme Bolluk Bilinçliliğinin akışında bir başka hızlanma ile sonuçlanacak. Bu, eğer hala yoksulluk bilinçliliğine takılı veçheler varsa tüm insanlığın inanç sistemlerinde büyük meydan okumaların olacağı zamandır. Bu, sizin refah ile nasıl ilişkili olduğunuz veya yoksulluk ile nasıl ilişkili olduğunuz anlamında test edileceğiniz zamandır. Bu özel günü, yoksulluktan reafh bilinçliliğine geçişin büyük noktalarından biri olarak imgeleyebilirsiniz. Ayrıca o gün Tanrı Horus, Lord Ra, Thoth ve Akineton Işıkişçilerinin yaşamın tüm yollarında simyanın kutsamalarını, bolluğun kutsamalarını, zenginliği ve sevgiyi gerçekten deneyimlemelerini sağlayacak olan kutsamalar şeklinde tümüyle yeni bir titreşim getirecekler. Bir anlamda, bu yaptığınız tüm zor çalışmalar için, sabrınız için, sebatınız için ödül olacaktır.

18 ve 28 Ağustos’ta, o zaman kendisini tamamlayacak olan 8:8:8’in kutsamalarının sonraki seviyesini deneyimleyeceksiniz. Kendinize Ağustos ayının refah, bolluk bilinçliliğine büyük adım atma ayı olduğunu hatırlatın, bundan dolayı şimdi sahip olduğunuz zamanı iyi kullanın ve bolluk bilinçliliğine yolculuğunuzu sabote eden içinizdeki yoksulluk bilinçliliğinin her veçhesi ile çalışın. Niyetinizi oluşturun ve gereksiniminiz olan her şeyin size lütuf, mükemmellik ve mucizevi şekillerde geleceğine güvenin.

Eylül ayında Lady Nada tarafından kucaklanacaksınız. Bu ayda Lady Nada size her zaman içinizde olan koşulsuz sevginin armağanlarını ifşa edecek.

Size koşulsuz sevme ile gelen ödülleri gösterecek. Size koşulsuz sevgiyi uygulamanın sonucu olarak sevgiye ve yaşama inancınız artarken, spiritüel gücünüzün nasıl arttığını gösterecek.

9 Eylül’de Mary Magdalene ve Üstat İsa sizi özel bir enerji pelerini ile saracak, 2007 deki 9:9:9 kutlamasında deneyimlenen benzer enerji ile.

Bu, her birinizin için Barışın Altın Yumurtasının yeni bir şekilde aktive edildiği yerdir; size gelecek olan yeni şeylerin vaadini, ilahiliğin sevincini deneyimlemek için sizi özgürleştiren benliğin farkındalığını, gerçek ve otantik olmanın sevincini ve kendinizi diğer fikirlerin veya koşullu sevginin korkusu için asla satmadığınızı hatırlatır. 19 ve 29 Eylül’de, kişisel Rehberleriniz ve Üstat Öğretmenler sizlere koşulsuz sevginin anahtar veçhelerini ve onun ödüllerini ifşa edecekler (sizin için ortaya koyacaklar).

Ben, Kuthumi sizi Ekim ve Kasım aylarında kucaklayacağım. Ekim ayında, bana Lord Maitreya ve Lady Quan Yin eşlik edecek ve 10-10’da (10 Ekim’de) simyacı noktasından kendinin – üstatlığını anlamaya dev bir adım atacaksınız. Altın bilinçliliğe dönüştürdüğünüz tüm temel veçheler şimdi kendi birçok formlarında sizin önünüzde duruyor olacak, size kendinin farkındalığının gücünün kendinin – üstadı olmanın seviyesini nasıl getirdiğini gösterecek. Bu ay sırasında kendinin – farkındalığının ince ayrını yapma ve Üstat Simyacının noktasından kendinin – üstatlığını kucaklama ilave fırsatları ile ilişkili küçük inisiyasyonlardan geçeceksiniz. Simya Bilinçliliğinin ne ile ilgili olduğunun ve onu nasıl kullanacağınızı bildiğinizde Bilinçliliğin Simyasının ne kadar önemli olduğunun bilinçli bilgisinin sonucu olarak kazanmış olduğunuz bilgelikten yararlanacağınız bir zamandır.

Bir çoğunuz daha önceki yıllarda reddetmenizin sonucu olarak benliğin gölgesi içinde uykuda olan kendinizin bir çok veçhesine sahip çıktığınızı göreceksiniz. Bu veçheleri kucaklayarak, yaşamınızda yenilenmiş bir amaç duygusu hissedeceksiniz, ayrıca ayırd etme yeteneğinizin çok güçlü olduğunu göreceksiniz. Böylece, 1 Ekim sizi 10 Ekim’e hazırlar ve bu iki tarih önemlidir, ama Ekim’in her günü önemlidir, çünkü sizi Kasım’ın enerjisine hazırlıyor olacağım.

Kasım ayı çok önemli bir aydır, çünkü Aralık ayında gezegeninizi onurlandıracak olan İkinci Yükseliş Dalgasını tamamen kucaklamanızı gerektiren hazırlığın son aşamasıdır. Kasım ayının her bir günü üstat titreşim enerjileri ile dolu olacak. Anahtar tarihler 1 Kasım, 11 Kasım ve de 21 Kasım’dır. 22 Kasım, 21 Aralığktaki yükseliş dalgası için hazırlanmada daha derin anlayışın çok önemli alemine bir giriş kapısıdır. Ancak Kasım ayı sırasında varlığınızdan akan ve yaşamınıza içsel ve dışsa l olarak akan yeni bilinçliliğin güçlü dalgalarını deneyimleyeceksiniz. Kasım ayı bir tür kasırga ayıdır, bu kasırganın enerjisi inatla sarıldığınız yaşamınızın her şeyini emecek, Aralık ayının İkinci Yükseliş Dalgasının getirdiği yüksek bilinçliliğe ve farkındalığa özgürce adım atmanızı sağlayacak olan ay olmasına izin verecek.

Aralık ayında bana, Kuthumi’ye, gezegeninizde konaklayan Evrenin tüm İlahi Varlıkları eşlik edecek. Aralık ayı yaşamın fiziğini anlama, kalbinizin ve ruhunuzun mekaniklerini anlama terimlerinde en önemli aylardan biridir. Aralık 2008’de ben Kuthumi ve bana eşlik eden St. Germain ve Üstat İsa kendi tekamülümüzde daha yüksek alemlere ilerliyor olacağız, bu inisiyasyon yolculuklarını tamamlamış olan, gerekli seviyelerde üstat olmuş olanlardan istekli Işıkişçilerini otomatik olarak bizimle yeni aleme çekecek. Bu, benim bu tarihe kadar yapmakta olduğum trans – ses kanallığını artık yapmayacağım, dünyada bildiğiniz şekilleri ile özel bedenler vasıtası ile kanallık yapmayacağım anlamına geliyor.

21 Aralık 2008 tarihinden itibaren, sadece seçtiğim kanallar vasıtası ile bilinçli seviyede çalışacağım. Bu, onların artık trans – ses kanalı pozisyonunda olmayacakları anlamına geliyor, çünkü onların enerjisi onlar vasıtası ile iletişim kurmam için transı gerektirmeyen yüksek bir titreşime ulaştı. Bundan dolayı bu noktada 21 Aralık 2008’den sonra bana trans – ses kanallığı yaptıklarını iddia edenler sadece “Kuthumi”nin olmuş olduğu eski paradigmaya erişiyor olacaklar ve getirecekleri bu olacak. İnsanlık tekamül etmelidir. Işık Üstatları olarak bizler kendi kapasitemizde büyümeye devam ederken, başka her şey büyümenin ışığına çekilir. Aynısı size de uygulanır ve büyüdüğünüz zaman çevrenizde sizinle büyümeyi seçen veya farklı bir yöne gitmeyi seçen insanlar olur.

21 Aralık size daha önce bahsettiğim o yüksek alemin kapılarını açacağımız zamandır ve o özel zamanda İkinci Yükseliş Dalgası gerçekleşecek.

12 Aralıkta hepiniz bu özel dalga için hazırlanmanın ilk aktivasyonunu deneyimleyeceksiniz. Yaşamın tüm alanlarında çok büyük değişim olacak. Bu önemlidir, çünkü 2010 bir başka çok önemli yükseliş zamanıdır ve herkes hazırlanmalıdır.

2008’den sonraki yıllar sizi daha da güçlendirecek, bu noktada eklemek istediğim bir şey var, bu, yüksek seviyelere ilerlediğimiz için artık sizinle iletişim kurmayacağımız anlamına gelmiyor. Sizinle kurduğumuz iletişim çok daha yüksek titreşimden olacak ve sadece bu titrşeimleri kucalmaya istekli olanlar bu öğretilerdeki gerçeği alacaklar.

Burada elitizm hiyerarşisi yaratmadığımızı anlamanız önemlidir, bireylerin kendi girdilerinin, sabırlarının, sebatlarının, inançlarının ve güvenlerinin sonucu olarak faydalanmalarını sağlayan bir sistem yaratıyoruz. Bir şekilde kendinin – üstatlığı ile gelen yararlar oradadır. Ve evet, bir ödül sistemi vardır ve önemli olan bazı kriterler vardır.

Sevgililer, 2008’in teması Simya Bilinçliliği ve Bilinçliliğin Simyasını kucaklamaktır. Bu, bilinçliliğin farkında olarak, bilinçli olarak, kendinize gerçek içinde bakmayı seçerek benliğin temel veçhelerini “altın”a dönüştürmek için kendi gücünüzü bulacağınız anlamına geliyor. 2008, eğer kendinize ve Ruh’a zaman, enerji, sabır, sebat, sevgi ve iman yatırımı yapmaya istekli olursanız en büyük ödül yılınızdır. Her ay size buna ulaşm fırsatı sunuluyor, bu nedenle kendinizi gelen şeye hazırlamanızı öneriyoruz, bu aktarında size söylediğim sözcükleri okuyun ki yolunuza çıkacak olanı bilin. Hazır olduğunuzda gelen şeylerle daha büyük bir içsel güven hissiyle başa çıkabilirsiniz. Bu, meydan okumalar, zorluklar olmayacağını yada sizi sürpriz ile yakalayacak şeyler olmayacağını söylemek anlamına gelmiyor. Önemli olan şey, ne ile çalıştığınızı kendi içinizde bilmeniz. Bu beklenmedik sürprizlerin çoğu harika sürprizler olabilir, en az beklediğiniz şeyler olabilir, herhangi bir bağımlılığınızı sallayacak olan bir şey olabilir. Bu noktada, eğer herhangi türde kendine – değer vermeme veya layık olmayı hissetmemede debelenmeyi seçerseniz, size iyi şeyler getirerek, size mutlu sürprizler getirerek düşünme şeklinizi değiştirmek için “rüşvet vermeyeceğimizi” eklemek istiyorum. Bui kendileri ile çalışmaya istekli olanlara gelecek ve her birinizin ne demek istediğimi ve neden bu tarzda işlediğini tam olarak anladığınıza ve bildiğinize güveniyorum.

Böylece sevgililer, bugün değiştirmeyi istediğiniz şeyleri yazmak içni zaman ayırmanızı öneriyoruz – değiştirilmesi gerektiğine emin olduğunuz yaşam alanlarını yazın.

Kendiniz için resmi yaratmak için zaman ayırın. Eğer isterseniz yılın her ayını tanımlayan bir harita yapmanızı öneriyoruz ve belki her ay size bugün söylediklerimizi yazarsınız ve kendinizi hazırlarsınız. Her aydaki anahtar sözcükler size ilham vermede yardımcı olur. Bu, yıl boyunca size rehberlik edecek kişilse bir harita olsun. Yarı yolda bırakacak bahaneler üretmeyin, bahanelerin artık uygulanabilir olmadığını hatırlayın, bahaneler halinden memnun olmanın işaretidir ve yeni paradigmada buna yer yoktur.

Simya Bilinçliliğini kucaklayın ve yeni dünyaya lütuf ile, kolaylık ile, kahkaha ile, sevinç ile ve bunu yapma yeteneğinize iman ile geçişi deneyimlemenize izin verin. Almak için kalbinizi ve zihninizi açın. Kalbinizi, zihninizi ve gözlerinizi bir birey olarak içinizde yatan büyüklüğü görmek için açın. Bağımsızlığın, bireyselliğin ve yeniliğin daha derin seviyesine inisiyasyon yılının yaşamı tutku ile, umut ile, iman ile ve her şeyden önce sevgi ile yeniden kucaklamanız için size ilham veren yıl olmasına izin verin.

2008 yaşamınızda her alanda gezegen için bir değişim zamanı olacak, dünya değişiklikleri, ekonomik değişklikleri politik değişiklikler vs ile ilgili ayrıntılara girmeyeceğim, çünkü her yıl bir şeyler gerçekleşiyor. Bu zamanda odağım sizi kendinin farkındalığının ve Simya bilinçliliğinin yüksek haline getirmektir ve bunun sizi birliğin ne anlama geldiğinin ve benliğin içinde bütün hissetmenin ne anlama geldiğinin gerçek kavranmasına götüreceğine güveniyorum.

Bundan dolayı sevgililer, her birinize 2008’in yaşamınızın en büyük yıllarından biri olmasını sağlayacak olan istediğiniz kutsamaları, gereksinim duyduğunuz her aleti, her aracı getiriyorum; yaşamınızın en güçlendirici, ruhu özgürleştirici, kendini kucaklayıcı yıllarından biri olması için. Size rehberlik yaparak, sizi koruyarak, sararak ve sizi severek yolun her adımını sizinle birlikte yürüyeceğim. Tüm yapmanız gereken sizi saran bir çok kola güvenmek, sizi seven bir çok kalbe güvenmek ve gerekli değişiklikleri yapma yeteneğinize inanmaktır. En önemlisi gerçeğiniz ile hareket edin.

Ve böylece sizi İlahi Sevgi ve bilgelik ile kucaklayarak her birinize inisiyasyon armağanları getiriyorum.

Ben Kuthumi’yim, Sevgi ve Bilgeliğin Altın Işınının Chohan’ı. Sizi sevgi ile selamlıyorum. Adonai.

(Çeviri; Saffet Güler)