12 B’DE ÜÇLÜ IZGARA

Yazdır Yazdır 

Bu eviniz, işyeriniz veya arabanız gibi alanları enerjisel olarak temiz tutmak içindir. Üçlü Izgara tekniğinde, özel bir gruptan kendi ızgaralarını yerleştirmesini, geometrik şeklini, boyutunu ve yerini tasarlamasını istiyorsunuz. Küresel ızgaralar en stabil olandır ve devam ettrilmesi kolaydır, çoğu günlük uygulamalar için küre geometrisi ile çalışılmasını öneririz (evinizin, arabanızın veya işyerinizin etrafında). Izgarayı her hafta veya gereksinim duyduğunuz her seferinde yenilemek isteyebilirsiniz.

Bu mekanın BİR’İN YASASINA ve Mesih İyileştirme Misyonuna Hizalanmasını emrediyorum. Lütfen her Izgarada 12 Boyutlu Sıvı Platin Mesih Işığı Vorteksini açın.

BÜYÜK BEYAZ KARDEŞLİK: Izgara seviye bir, küresel, evim.

Yıkıcı Güç Melekleri: Izgara seviye iki, küresel, evim.

Güvenlik Çemberi: Izgara seviye üç, küresel, evim.

“Yıkıcı Güç Melekleri: lütfen ızgaranızı döndürün, astral varlıkları, ters/zararlı elektromanyetik frekansları, korkuyu, uyumsuzluğu, öfkeyi, ters/zararlı astrolojik etkileri, beklentileri, hayal kırıklıklarını, virüsleri, mantarları, bakterileri, üzüntüyü, astral bozuklukları, yanlış iletişimleri, kederi, düşman modelleri, kıtlığı, yalnızlığı ve spiritüel imzayı ve Ruh ile berrak iletişimi bozan her şeyi döndürüp uzaklaştır. Burada bahsedilmeyen, ama bu zamanda burada olmaması gerektiğini bildiğiniz her şeyi uzaklaştırın. (Alanınıza durumunuza göre gerekli olan şeyleri doldurun)

Temizliğin tamamlandığını hissettiğinizde, şöyle devam edin, “tersine döndür, aynı maddeler”. Tamamlandığını hissettiğinizde, “Döndürmeyi durdur. Teşekkür ederim”

BÜYÜK BEYAZ KARDEŞLİK, lütfen ızgaranızı İnayetin, Saflığın, İnancın, Umudun, Huzurun, Özgürlüğün, Uyumun, Barışın, Sevginin, Merhametin, Alfa/Omega’nın, Kendinden Geçmenin ve Zaferin enerjileri ile aşıla. Sevgi, samimiyet, Birleşik Çakra, merkezlenmiş olma, berraklık, Ruh ile tam bağlantı, tolerans, berrak iletişim, sağlık, zenginlik, Ruhu tereddütsüz takip etme, üstatlık, Cenneti yaşama ve burada bahsedilmeyen, ama bu zamanda bu yerde olması gerektiğini düşündüğünüz şeyler ile aşılayın. Lütfen ızgaranızı mühürleyin. Teşekkür ederim. (Yine, gereksiniminiz olan şeyler ile doldurun).

“Güvenlik Çemberi, üst – boyuttaki ızgaralar ile armonize etmek için ızgaranızı yeniden hizalayın. Izgaradaki tüm bozulmaları ve parazitleri salıverin. Ruh ile daha berrak iletişim için frekansları aşılayın. Teşekkür ederim”

Üçlü Izgara siz fiziksel olarak orada olmasanız bile bir alanın etrafında yapılabilir. Gideceğiniz bir mekana gitmeden önce, onun etrafında oluşturun. Başkalarını manipüle etmek için kullanılamaz.

Üçlü Izgara kendi enerji alanlarınızın etrafında KULLANILMAMALIDIR, dönüş hızı enerji alanlarınızın yıpranmasına neden olur. (Aşağıda kendi alanlarınız için Bireysel Versiyon var).

“Dörtgen Izgara” Versiyonu

Bu, Üçlü Izgaranın genişletilmiş şeklidir, bu teknikte şimdilerde gezegende çok aktif olan elektromanyetik anormallikler ve dalgalanmalar ile başa çıkmak için yardım isteyebilirsiniz. Gezegen Sıfır Noktası manyetiklerine yaklaşırken, elektromanyetik dalgalanmalar çok geneldir. Üçlü Izgaraya bu ilave gezegensel değişimler sırasında alanlarınızı sağlıklı tutmaya yardımcı olur. Ze’Or Sürekliliği (Ze’Or Continuum) başka bir evrenden gelen bir varlık grubudur. Onlar saf – enerji varlıklarıdır ve yerçekimi, elektrik, manyetikler, termaller gibi fiziksel kuvvetlerin hissedebilir/duyarlı ifadesidir. Elektromanyetik değişimler sırasında Dünyaya ve sakinlerine yardımcı olmak için geldiler. Her zaman istek üzerine yardıma hazırlar.

Temel olarak, Üçlü Izgarayı normal şekilde istiyorsunuz, bir ilave yapıyorsunuz:

BÜYÜK BEYAZ KARDEŞLİK: Izgara seviye bir, küresel, evim.

Yıkıcı Güç Melekleri: Izgara seviye iki, küresel, evim.

Ze’Or Sürekliliği: Izgara seviye üç, küresel, evim.

Güvenlik Çemberi: Izgara seviye dört, küresel, evim.” Izgaraya devam edin, Yıkıcı Güç Meleklerinden ızgaralarını döndürmelerini isteyin, Mikail’in Alaylarından ızgarayı aşılamasını isteyin.”

Sonra, şunu isteyin: “Ze’Or Sürekliliği, lütfen elektriksel, manyetik ve yerçekimsel frekansların armonizasyonu ve optimizasyonu için ızgaranızı yerleştirin. Lütfen alanlarımın mekanımdaki tüm elektronik ve mekanik aletler ile uyumlu kalmasını sağlayın ve benim ve mekanımdaki aletlerin frekans olarak bu alanda gerçekleşen elektromanyetik dalgalanmalar, ley – hattı aktivitesi, Schumann Rezonansı ve diğer elektro – manyeto – yerçekimsel olaylar ve durumlar ile ahenkli kalmasını sağlayın. Teşekkür ederim.”

“Sonra normal şekilde Güvenlik Çemberinin ızgarayı mühürlemesini isteyin. Hızlı bir Elektromanyetik Alan ayarlaması için – örneğin bilgisayarlara veya diğer elektronik aletlere yakın çalıştığınızda (aletlerinizdeki çipler dahil) : “Ze’Or Sürekliliği, lütfen yardım edin: lütfen mekanımdaki tüm elektronik aletlerin frekanslarını enerji alanlarıma armonize edin.

Üçlü/Dörtgen Izgara: Bireysel Alan Versiyonu

BÜYÜK BEYAZ KARDEŞLİK : Izgara seviye bir, küresel, alanlarım.

Grace Elohim : Izgara seviye iki, küresel, alanlarım.

Güvenlik Çemberi : Izgara seviye üç, küresel, alanlarım.

Grace Elohim: Lütfen ızgaranızı enerjilerle doldurun, astral varlıkları, ters/zararlı elektromanyetik frekansları, korkuyu, uyumsuzluğu, öfkeyi, ters/zararlı astrolojik etkileri, beklentileri, hayal kırıklıklarını, virüsleri, mantarları, bakterileri, üzüntüyü, astral bozuklukları, yanlış iletişimleri, kederi, düşman modelleri, kıtlığı, yalnızlığı ve spiritüel imzayı ve Ruh ile berrak iletişimi bozan her şeyi döndürüp uzaklaştırın. Burada bahsedilmeyen, ama bu zamanda alanlarımda olmaması gerektiğini bildiğiniz her şeyi uzaklaştırın.

Sonra, “Ruh: Bedenimdeki ve enerji alanlarımdaki çekirdek İlahi özümden olmayan tüm enerjileri, varlıkları, düşünce formlarını, duyguları, hücresel anıları, yönelimleri, realite resimlerini, aletleri, davetsiz girişleri ve etkileri salıvermeni istiyorum, ŞİMDİ!”

Temizliğin tamamlanmasını hissettiğinizde, “Teşekkür ederim”.

BÜYÜK BEYAZ KARDEŞLİK, lütfen ızgaranızı İnayetin, Saflığın, İnancın, Umudun, Huzurun, Özgürlüğün, Uyumun, Barışın, Sevginin, Merhametin, Alfa/Omega’nın, Kendinden Geçmenin ve Zaferin enerjileri ile aşıla. Sevgi, samimiyet, Birleşik Çakra, merkezlenmiş olma, berraklık, Ruh ile tam bağlantı, tolerans, berrak iletişim, sağlık, zenginlik, Ruhu tereddütsüz takip etme, üstatlık, Cenneti yaşama ve burada bahsedilmeyen, ama bu zamanda alanlarımda olması gerektiğini düşündüğünüz şeyler ile aşılayın. Lütfen ızgaranızı mühürleyin. Teşekkür ederim. (Yine, gereksiniminiz olan şeyler ile doldurun).

“Güvenlik Çemberi, üst – boyuttaki ızgaralar ile armonize etmek için ızgaranızı yeniden hizalayın. Izgaradaki tüm bozulmaları ve parazitleri salıverin. Ruh ile daha berrak iletişim için frekansları aşılayın. Teşekkür ederim”

“Üçlü Izgara/Dörtgen Izgara, Bireysel Alan Versiyonu dışarıda olduğunuzda, yolculuk yaptığınızda veya daha berrak olmaya gereksinim duyduğunuzu hissettiğiniz her seferinde kullanılabilir. Bir kristale aşılanabilir ve üzerinizde taşıyabilirsiniz; Izgarayı yenilemek gerektiğini hissettiğinizde, sadece kristalin devasından “Bireysel Izgarayı Yenilemesini” isteyin. Ful versiyonu haftada bir yapın, günde bir kaç kez yukarıdaki gibi yenileyebilirsiniz. Ayrıca isteğe bağlı Ze’Or Izgarası ekleyebilirsiniz.

Tashira Tachi-Ren

(Çeviri: Saffet Güler)