13D NEW PARADIGM MDT (13B SHAMBALLA) UYGULAYICI EĞİTİMİ – İZMİR, 25-26-27-28 OCAK

Yazdır Yazdır 

13D NEW PARADIGM MDT (13B YENİ PARADİGMA ÇOKBOYUTLU DÖNÜŞÜM) UYGULAYICI EĞİTİMİ

(13B SHAMBALLA)

TARİH: 25-26-27-28 OCAK

SAAT: 10:00 – 18:00

YER: BORNOVA

İletişim: 5367462537; saffet_guler@yahoo.com

New Paradigm MDT (Yeni Paradigma Çokboyutlu Dönüşüm) dönüştürücü olan, korkudan özgürleşmeleri, kendi güçlerine adım atmaları ve kendi gerçek özlerinden daha fazla yaşamaları için insanlara yardımcı olan bir sistemdir. Bu dönüşümün bireyde iyileştirici etkisi vardır ve yan ürün olarak onların enerjileri başkalarına aktarmalarını mümkün kılar, bunun başkaları üzerinde iyileştirici etkisi vardır. Bu şifa etkisi fiziksel seviyede, duygusal seviyede ve psikolojik seviyede olabilir.

Bu zamanda tüm dünya ve insanlık 3B’den 4B’ye veya 5B’ye ya da daha yükseğe çok boyutlu bir geçiş yapıyor. Fiziksel bedenlerimiz ve ışık bedenlerimiz daha fazla ışık taşıyabilmek için dönüşüyor. Geçişe ve titreşim artışına tüm dünyadaki paradigma değişimleri neden oluyor. Kristalin dönüşümden, titreşimsel dönüşümden, paradigma – değişimi dönüşümünden geçiyoruz. Bizler bu zamanda devam eden bir sürecin parçasıyız, bizim bakış açımızdan neden ve sonuç birbirine dolanmıştır.

Ve bakış açımız genişleyen çok – boyutluluktur.

  • Korkudan çıkmaya hazır mısınız?
  • Kendi gücünüze adım atmayı ister misiniz?
  • Kendinizde ve hayatınızda Koşulsuz Sevginin gücüne özlem duyuyor musunuz?

O zaman belki bu sistem sizin için bir ilerleme yoludur.

NPMDT’nin Özü

New Paradigm Multi-Dimensional Transformation’un özü koşulsuz sevgi ve tüm yaşam formlarına saygıdır. Tüm yaşam formları ile tüm evreni yaratan ve aynı Yaradılışın yapısal parçası olduğumuz İlahi enerjiyi tanıyoruz.

New Paradigm MDT felsefesi nedir?

New Paradigm MDT sistemi özü koşulsuz sevgi, yargılamama ve korkudan özgürleşme olan güçlü bir enerji kullanır.

Bu enerji ile çalışarak, New Paradigm MDT kendini güçlendirme yöntemidir. Bu enerjiler ile aktive edilmek için workshopları takip edenler bu enerjilerden kuvvetli bir şekilde etkilenir ve enerjiler kişide dengeye doğru işler. Bu, bu dengeyi mümkün kılmak için her türlü blokajı temizler. Bu blokajlar fiziksel, duygusal, zihinsel, enerjisel ve çok boyutlu olabilir.

Katılımcılar sonra bunu öğrenmesi çok, çok kolay olan ve aslında kendini iyileştirmek ve başkaları için şifayı kolaylaştırmak için kullanımında sonuçları çok etkili ve yoğun olan elle şifa sistemi olarak uygulayabilirler.

Şifalar elleri alıcının üzerine koyarak veya uzakta olan bir insana enerjiyi bilinçli bir şekilde aktararak çok basit bir şekilde yapılır. Hastalık bedenin belirli bir bölgesinde veya beden/zihin/duygular/ruh bütününde enerji eksikliği anlamına gelir ve Shamballa enerjisi bu yönleri yeniden dengeleyebilir ve insanı hastalıktan iyileşmeye götürür.

Enerji, kişinin bedenine ve enerji sistemine girdiği zaman, eğer bunu istiyorsa o kişinin bu dengenin gerçekleşmesine izin verdiği bir durum yaratır.

Shamballa enerjisi ile çalışanlar (ister sadece kendileri için, ister başkaları için olsun) yaşamlarında bunu koşulsuz sevgi, yargılamama ve korkusuzluk modunda bütünleştirirler. Bu süreç onların hayatlarını istikrarlı bir şekilde daha dengeli yapar ve genel sıhhat durumlarını dengede ve rahat yapar.

13D Master Workshop (Uygulayıcı) Eğitimi İçeriği

Kişisel dönüşüm ve kendini kavrama yolunda olan herkes için bu workshop kendine gerçek bir armağandır. Sistematik ve kapsamlı olan bu şaşırtıcı workshopta, katılımcı kendi kişisel gerçek özü ile kuvvetli temasa geri getirilir.

Zihin/beden/elektromanyetik sistemin derin yeniden dengelenmesi gerçekleşebilir. Birey genellikle kendi kişisel dönüşüm yoluna muazzam bir adım atar. En büyük gereklilik izin verebilmek ve bırakabilmektir.

Enerjiyi alma ve paylaşma kişisel kapasitesi kursun gidişatında etkileyici şekilde artar ve sonrasında artmaya devam eder.

Hücresel yapınızda, DNA’nızda ruh anılarınızda her yaşamda aynı hizmet yoluna getirdiğiniz bilginin kodlarını taşırsınız. Aktivasyonlar kodlarınızdaki bilgileri salıverir, enerji sistemlerinizde değişimler olur.

13D New Paradigm MDT’de 13 aktivasyon vardır. Her aktivasyon belirli bir boyutsal bilinç ile ilişkilidir. Bunlar ‘seviyeler’ değildir. İlk 12 aktivasyon bu evrende 12 boyut ile veya insan varoluşunun 12 realitesi ile ilişkilidir.

13 ncü seviye yaratılmakta olan ve gelecekte yaratılacak olan tüm yeni enerjilere erişmenizi sağlar. Bu, bütün yeni yaratım ve alt boyutlar arasındaki arayüzeydir. 13 ncü aktivasyon, sürekli olarak yeni aktivasyonlar almadan yeni enerjileri almanızı sağlar.

Kurs Süresi: 4 gün

Önkoşul: Yok

Kurs İçeriği: 

13 Aktivasyon

DNA Aktivasyonları ve Temizlikleri

DNA Yeniden Programlama

DNA ve Bilince Sınırlamaları

Mahatma

Çakra sistemi

Topraklanma Şifa uygulaması

Kristalin Işıkbeden

Üstatlık

Günlük Uygulamalar

Arınma ve Aktivasyon Meditasyonları

Meditasyonlardan bazıları;

* Güncel Merlin Meditasyonu

* Güncellenmiş Mahatma/Kozmik Kalp/Mikrotron

* İmplant & Varlık Uzaklaştırma

* İleri Mahatma artı Axiatonal & Galaxiatonal aktivasyon

* DNA Temizliği & Aktivasyonu, Antahkarana & Kozmik Nadi Aktivasyonu

The School of Esoteric Sciences onaylı sertifika ve kitapçık verilir.

[NOT: 13B Yeni Paradigma eğitimi alanlar, 3 günlük Yeni Paradigma Basic Eğitmen eğitimine katılıp Yeni Paradigma Basic Eğitmeni olabilirler ve Yeni Paradigma Basic uygulayıcı ve Yeni Paradigma Basic Eğitmen eğitimlerini verebilirler]

Ayrıntılı Bilgi:

http://www.kosulsuz-sevgi.com/yeni-eklenen-mesajlar/new-paradigm-multidimensional-transformation-yeni-paradigma-cokboyutlu-donusum/

www.new-paradigm-mdt.org/

Eğitimler için;

E – posta: saffet_guler@yahoo.com