- Koşulsuz Sevgi - https://www.kosulsuz-sevgi.com -

2006; 8-8-8 Mesajı

MICHELLE ELOFF© vasıtası ile
08 Agustos 2006 Güney Afrika

Sevgililer, 888 ışık kapısı enerjilerini kutluyoruz, çünkü bugün ilahi olan her şeyin ışığında büyük önemi olan günlerdendir. Gezegene 12 yeni Mesih ızgarası getiriyoruz. Bu ızgaralar, altın çağ bilinçliliğini demirlemek için duygusal, zihinsel ve ruhsal bedenleri vasıtası ile bütün bir bilinçlilik olarak, gezegenin inisiyasyonudur. Bu Dünya Ana için kollektif gezegensel inisiyasyonu başlatır. Bu Mesih ızgaralarını getirmek, gezegeninizde 12 yeni Aslan Kapısı portallarını açar. Bunlar ışığın üyeleri tarafından korunur ve ışık üyelerinin bu portallar ile coğrafik olarak bağlantı kurması gereklidir, enerjileri bütünleştirmek hücresel olarak taşınır ve onunla temasa geçenlere aktarılır.

Sevgililer, bugün size getirdiğimiz enerjiler bağımlılıklarınıza hitap etmekte size yardımcı olma işlemini başlatacak. Solar feminen enerji ateş enerjisidir, sizi tuzağa düşüren bağımlılık modelleri ile sonuçlanan illüzyon perdelerini yakar.

Mavikopyanızda aktive olan başka bir enerji sizi kendinizle ilahi solar feminenin tezahürüne ve hepinizin seslendirmeye hazır olduğunuz gerçeğin ilahi sesine birleştirir. Aslan kapısı enerjileri boğaz çakrasının kendi oluşumunda tamamen dengeli olmasında ısrarcıdır, çünkü boğaz çakrası da boyutlar arası bir portaldır. Fiziksel bedeninizin yedi büyük çakrasının her biri 12 yeni Mesih ızgarasına bağlanacak. Bu, enerji bedenlerinize ve aktive edilecek tüm diğer çakralarınıza süzülecek.

Şimdi Sevgililer, bu 12 yeni Mesih ızgarası çok özel enerjilerden oluşur. Bunların hepsi 6 ncı Boyut ve üzerindeki enerjilerle çalışır. Bunlar çok uzun olmayan bir süre önce size sunulan akışkan sevgi enerjisi ile yaratılır. 8B ve 9B enerjileri, yeni enerjiler gelene kadar bu ızgaraları devam ettirecek olan frekanslardır. Bu, sizin tüm enerji sisteminizin 6B ve yukarısından işleyeceği anlamına geliyor, bu nedenle motivasyonlarınızı 3B & 4B boyutuna ait bilinçlilik paradigmalarından çekmeye devam ederseniz, hayatı yaşamanız zorlaşacaktır. 5B, mola/teneffüs zamanlarına girdiğiniz bir tür istasyondur. Ve zamandaki bu özel nokta bir tür dinlenme yeridir. Size neyin zarar verdiğine bakın, enerjinizi aşağıya çeken şeyleri salıverin. Mesih ızgaralarındaki enerjiler refahı, bolluğu, tezahür ettirmeyi, mucizeleri, kahkahayı, sevinci, birliği, iletişimi, güveni, bütünlüğü, imanı ve ilahiliği temsil eder.

27 Ağustos gününden itibaren, bilinçliliğin çok yeni bir dalgası gezegeninize ulaşacak. Bu, evrenin en derinliklerinden geliyor. Eski kafa yapınızı değiştirecek olan enerjileri getiriyoruz. Bunu istemediğinizi söylemeyin ! Bu gerçekleri almaya hazırsınız. Bazı zamanlar, bu, öncesinden daha ayrı hissetmenize neden olabilir, çünkü içinde yaşadığınız dünya o kadar yabancı ki, çünkü içinde yaşadıkları illüzyonu göreceksiniz.

Sevgililer, şimdi size 12 Mesih ızgarasının yerlerini verelim, böylece nereye bağlanacağınızı bilirsiniz, ve eğer özel bir bölgeye çekildiğinizi hissederseniz, bunun nedenini bileceksiniz.

İlk Mesih ızgarasını, bugün bulunduğunuz bölgeye demirliyoruz (Streatham Crescent, Bryanston, Johannesburg) .

İkinci ızgara, Bushmen’lerin Karoo’da yürüdüğü bölgededir.

Üçüncüsü Drakensberg

Dördüncüsü Kudüs’tür.

5 ncisi Türkiye

6 ncısı Kıbrıs

7 ncisi İspanya

8 ncisi Glastonbury, İngiltere

9 ncusu Black Forest, Almanya

10 ncusu Montreal, Kanada

11 ncisi, Moskova, Rusya

12 ncisi Tac Mahal, Hindistan

Birlik Bilinçliliğinin on üçüncü titreşimini bedenleyen, gezegen için kollektif ızgara, eril ve dişilin titreşimlerini taşıyan Klimanjaro Dağına bağlanan Sinai Dağında demirlenecek. Bu sonra, bu proje için özel olarak altın çocuk bilinçliliğini taşıyacak olan Table Dağına bağlanacak.

Böylece, bunlar on iki Mesih ızgarasını ve yeni aslan kapısı portallarını taşır. Hepiniz bir seviyede bu yerlerden birine veya hepsine bağlantı hissedeceksiniz ve bazılarınız fiziksel olarak bu yerlere yolculuk yapacaksınız.